• Nem minden szörny tesz szörnyűségeket.•
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki.

oldalunk videója
esküszünk, hogy rosszban sántikálunk

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van

Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

Oldalunk alapítása: •• 2012.06.17

jelentkezz be
Mutasd meg valódi éned
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
kischat
ne menj jégre, s el nem esel

Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 43 aktív, elfogadott karakter
Vérfarkas
1
Ember
9
Diclonius
3
Goblin
0
Hellhound
1
Vadász
6
Hibrid
4
Incubus
2
Kitsune
3
Vámpír
3
Warlock
3
Wendigo
3
Vérhiéna
2
Vérjaguár
3
él ebben a sötét világban...

Karmolás nyomok
Természetfeletti itt járt, nézd meg mit hagytak nekünk.

☇ Hírek

Today at 5:44 pm
☇ Vadnyugati Krónikák

Vendég

Yesterday at 9:10 pm

nyerteseink
gratulálunk a nyár legjobbjainak!

Stella

Argent
női karakter
Mortdecai

Wolsey
férfi karakter
Sheilah

Blackwood
előtörténet
Tamera

Wentz
művész
Ashley

Wilkinson
bohóc
Malachai

King
rosszfiú
Hurricane

Bartholomew
szépség
Stella &

Ashley
párkapcsolat
Daria &

Dante
játék
Hazel &

Stella
őrangyal
Beacon Hills lelkei
Lények az árnyékban
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share | 

Meredith Garriot

Kedd Ápr. 05, 2016 6:26 am
Vendég
Vendég

Meredith Garriot
Make plan. Get to work. Stick to it... And

MARSHAM.

● becenév: Mer
● születési hely, dátum: Nashville, 1992.01.23.
● kor: 24
● faj: kitsune
● nemi identitás: heteroszexuális
● play by:Karen Gillan
● karakterfajta: jelen

sweetheart ● 21 ● Josie ● years
you're still have all of me

Zöld szemeimmel és utánozhatatlan vörös hajammal kitűnök a tömegből, akkor is ha nem célom. Kitsune-ként pedig még inkább. A miértjét nem firtatnám, ha nem tudod, akkor nem én leszek az, aki a válladra teszi ezt a terhet. A külsőm tehát elég feltűnő - alacsonyságom ellenére -, anélkül is, hogy belső erővel társítanám. Ez viszont nem jelenti azt, hogy nincs erős, határozott személyiségem, sőt. Csak az van. Céltudatos vagyok, akaratos és makacs. Nem vagyok rest bármit megtenni azért, hogy beteljesedjen az álmom, amit szinte már megszállott módon kergetek. Az évek során a barátok szépen lassan kikoptak az életemből, pontosan azért, mert minden szabadidőmet annak szenteltem, hogy bizonyítsak és a kiválasztottak között lehessek, akik részt vehetnek egy űrutazáson. A legkorábbin. A program pedig kiválóan működött, esélyes voltam rá. Nem tudom meghatározni, hogy a most bennem tomboló érzelmekből melyik a legerősebb, a félelem, a csalódottság vagy a harag. De ennek a triumvirátusnak köszönhetően Marshamnak nagyon rossz dolga lesz. Nagyon.

when i was younger...

Szinte mozdulatlanná dermedve ülök a csempén. A hideg kő végigborzongatja az egész testemet, pedig csak a talpam ér hozzá. Bár az igazat megvallva alig van rajtam ruha, már ha a köntösömet annak lehet nevezni. És ülök. És várok. Nem csinálok semmi mást, csak lélegzem – szaggatottan, kicsiket -, de nagy a valószínűsége, hogy nem is nagyon lennék képes most bármi másra. Három perc. Életem leghosszabb három perce, ami semmittevéssel telik el. Fizikailag. Közben pedig jár az agyam és eszelős módjára próbál magyarázatot találni arra, hogyan függhetnek össze a jelek anélkül, hogy beigazolódna a gyanúm. Fáradékonyság, alacsony ingerküszöb, a legminimálisabb stressztűrés, a koncentráció teljes hiánya.. Rosszullét nuku. Hihetetlen. Tuti, hogy én vagyok az az egy szerencsétlen nőszemély a Föld kerekén, aki képes elfeledkezni arról, hogy mikor jönnének a piros napok és csak úgy simán elsiklik a tény felett, hogy kimaradt. Sosem gondoltam volna, hogy ilyen valaha megtörténhet velem, nem hogy már most. Nem szerepelt az 5 éves tervemben, ha jobban belegondolok, még a 10 évesben se. Azért lássuk be, egy gyerek felelősséget jelent, időt, pénz és energiát emészt fel, visít, eszik, alszik, becsinál. Én pedig rohadtul nem vagyok anyának való. Világ életemben mással nem törődtem, csak a saját szakmai előmenetelemet egyengettem. Most pedig a kövön gubbasztva várom, hogy egy nyomorult tesztcsík elvegyen tőlem mindent, amiért eddig küzdöttem. Úgy nézhetek ki, mint valami eszelős, aki az ujjait fésűnek használva kotorja épp ki a haját az arcából. A telefonom időzítője megszólal, a fejem koppan a falon idegességemben és életemben először azért imádkozom, hogy egy csak valami szar tréfa legyen.
Nagy levegőt veszek és szinte remegő kézzel nyúlok a mosdótál szélére, ahol az ujjaim beleakadnak a tesztbe, de csak úgy veszem el, mintha valami gyilkos fegyver lenne. Óvatosan, vigyázva. De mint kiderül, az is és ez én álmaimat hivatott meggyilkolni.  Két csík. Az a nyamvadt második rózsaszín csík ugyanis azt hirdeti, az égbe kiáltja, hogy pozitív.
Évek. Évekig gürcöltem, kidolgoztam a belemet is, 120%-ot teljesítettem a szimulációkon, én voltam az egyik legfiatalabb vadászpilóta-jelölt a történelem során, kadét az akadémián. Anyám büszke volt rám, hogy tovább viszem a családi hagyatékot, és apám után én is a légierő tagja vagyok, én pedig feláldoztam érte mindent. Az életem eggyé vált a teszteléssel, heti rendszerességgel kötelező volt megjelennem a pszichológusomnál, akkor is, ha semmi újat nem tudtam neki mondani. Fizikailag alkalmas voltam a feladatra, a szervezetem ugyanis remekül képes alkalmazkodni az extrém körülményekhez. A bennem rejlő kitsune pedig csak még hangsúlyosabbá tette, hogy kitűnjek a többiek közül. A jellememet pedig hosszú évek alatt formáltam olyanná, ami nem kifogásolható. Komoly munkám van a rossz tulajdonságaim legyőzésében és mindez egyetlen cél érdekében. Erre tettem fel mindent. Az űrprogramra. 24 évesen szintén azok között voltam, akik a legfiatalabbak, és akiket hosszú, évekig tartó kiválasztási folyamat során teszteltek le. Alkalmas vagyok… Voltam. Amíg az a seggfej teherbe nem ejtett. Milyen szép is lett volna, ha az az éjszaka elvész a feledés homályában és nem marad utána semmi…
Vissza az elejére Go down

Kedd Ápr. 05, 2016 3:54 pm
Vendég
Vendég

you passed the test
üdv családunk legújabb tagja

Mer *-*
Nagyon hamar megérkeztél, ennek pedig örülök, de még Elliot hogy repeshet.*-* Volt szerencsém elfogadni őt, és olvasni a történetét, így örülök, hogy most olvashatom annak, akit annyit emlegetett a lapjában. Szerintem tökéletesen visszaadtad azt, amit várt, vártunk a hirdetés alapján.*-* A pb-d pedig olyan szép.úúú
Lapodra térve, a fogalmazásmódod nagyon tetszett. Csak úgy ittam a szavaidat, a mondatok olyan szép keretet adtak a sztoridhoz, jellemleírásodhoz. Szóismétlésre is odafigyeltél, ezt pedig nagyon szeretem.*-* A gyerek pedig nem rossz, nem rossz, majd meglátod.Razz Jómagam sem voltam egy anyuka típus, aztán mégis jött egy, de hát, ha ebbe belemennék itt ülnénk napestig.Rolling Eyes Így utadra engedlek, mert már valaki nagyon vár, én meg a fejleményeket, így;
Pofidat foglald le, és irány a játéktér! Érezd jól magad, kismama.*-* aww

Vissza az elejére Go down

Meredith Garriot
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal