• Nem minden szörny tesz szörnyűségeket.•
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki.

oldalunk videója
esküszünk, hogy rosszban sántikálunk

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van

Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

Oldalunk alapítása: •• 2012.06.17

jelentkezz be
Mutasd meg valódi éned
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
kischat
ne menj jégre, s el nem esel

Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 43 aktív, elfogadott karakter
Vérfarkas
1
Ember
9
Diclonius
3
Goblin
0
Hellhound
1
Vadász
6
Hibrid
4
Incubus
2
Kitsune
3
Vámpír
3
Warlock
3
Wendigo
3
Vérhiéna
2
Vérjaguár
3
él ebben a sötét világban...

Karmolás nyomok
Természetfeletti itt járt, nézd meg mit hagytak nekünk.

☇ Zoey Deutch

Yesterday at 9:39 pm
☇ Játszótársat keresek!

Hétf. Nov. 20, 2017 3:04 pm
☇ Alkalmi segítség

Hétf. Nov. 20, 2017 2:40 pm

nyerteseink
gratulálunk a nyár legjobbjainak!

Stella

Argent
női karakter
Mortdecai

Wolsey
férfi karakter
Sheilah

Blackwood
előtörténet
Tamera

Wentz
művész
Ashley

Wilkinson
bohóc
Malachai

King
rosszfiú
Hurricane

Bartholomew
szépség
Stella &

Ashley
párkapcsolat
Daria &

Dante
játék
Hazel &

Stella
őrangyal
Beacon Hills lelkei
Lények az árnyékban
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share | 

Dominic - A kényszer barát

:: Egyéb

: :

Foglalkozás :
⌞bartender⌝

Kedd Ápr. 12, 2016 6:36 pm
vadász: vérét ontja azoknak, kik veszélyt jelentenek

Dominic vagy valami más
do we need love?

A családjaink miatt jöttünk össze és miattunk is akarod megkérni a kezemet. Már a kapcsolatunk elején megbeszéltük, hogy nyugodtan lehetünk másokkal is, de ezt csak én csinálom. A fejedben lehet még meg se fordult ennek a megegyezésnek a kihasználása. Általában együtt szoktunk vadászni, harcolni és edzeni. Sokszor csókolózunk is, és alkalomadtán le is fekszünk. Mondhatni kedvellek, viszont szerelemről szó sincs. A te részedről nem tudom hogyan állnak a dolgok, sosem mondod meg nekem, hogy mit is akarsz.
Jellemileg egy vadászhoz képest mondhatni emberibb vagy, mint az átlag. Rengetegszer nevetsz, viccelődsz és szinte gondtalannak tűnsz. Persze harcközben előveszed a ridegebb énedet, de a hétköznapokban normálisan viselkedsz, ami ráadásul természetesen jön. Ebben teljesen az ellentétem vagy, én már nem tudom milyen is igazán "normálisnak" lenni.

Szerintem sokat lehet kihozni a karakterből, és még bőven személyre is szabható. Azt, hogy esetleg szerelmes belém, vagy csak ő is a szülei miatt csinálja, vagy csak titkolni akarja ezzel, hogy nem épp csak a nőkhöz vonzódik (nem muszáj biszexuálisnak lennie), az a megalkotón múlik. Természetesen másban is benne vagyok, ezek csak ötletek, szívesen meghallgatok bármilyen felvetést :3:
(Egyszer már elvitték a karakter, aztán leadták, így átneveztem Dominic-re, mert közben jött egy másik Sebastian, mert az volt eleve. Szóval, ha valahol Sebastian emlegetek, az is ő.)
A pb-re ötletem nincs, de ha esetleg nagyon nem tudod, de a karaktert biztos vinnéd, bátran regisztrálj, megtudunk valamin egyezni, ebben biztos vagyok. Még csak nem is muszáj, hogy legyen közös képünk, hiszen az nem lényeges :3:
Nagyon várom *-*

- 26, 27, vagy 28 vadász

én és jackson akit akarsz szabad

we all have s e c r e t s

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Dominic - A kényszer barát
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Thomas Ritter - kicsit másképp, de elkelt!
» Sean lakása
» A hónap barátsága
» Gyerekkori barát
» 5. felvonás - Thanos