HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

akinek a nyelvét a forró tea megégette
megfújja még a jégcsapot is

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van
Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

2012.06.17
adminisztrátorok
értünk léteznek mindannyian
hurricane bartholomew

főadmin
stella argent

admin
opal wroblewski

admin

kérdezz tőlük
jelentkezz be
a felejtés vértelen halál
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
kischat
ne menj jégre, s el nem esel
nincs vita, se dráma
utolsó posztok
legyen életünk felkiáltójel
aktív lakosaink
bennünk nincs ki rendet teremt
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.
nyerteseink
a téli szavazás legjobbjai
Stella Argent

női karakter & szépség
Vinny Foley

bohóc
matthew evans

őrangyal
Elysian Landre

művész

gratulálunk!

Share | 

Amanda D.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Vendég

Vendég

Szomb. Ápr. 23, 2016 8:59 pm

Amanda Davenport
ide jön egy rövidke idézet vagy vmi

● becenév: Amy
● születési hely, dátum: 1991. Január 11. ;; Beacon Hills
● kor: 25
● faj: Vadász
● nemi identitás: Heteró
● play by: Katie Cassidy
● karakterfajta: Jelen

K. ● 16 ● Malia & Hope ● 4 év kb.
you're still have all of me

Kisgyerek korom óta táncolok és talaj tornázok, ezáltal igen csak hajlékony testre tettem szert. Pont ott domborodik a testem, ahol kell. Szerencsére nincs rajtam semennyi felesleg. Hajam sötétbarna ami csillog mikor a napsugarai lágyan simogatják, hullámos, de néha kivasalom; kb a mellkasomig ér. Általában kiengedve hordom, de előfordul, hogy lófarokba felkötöm, vagy befonom. Szemeim igézően barnák. Sminkelni szoktam, de nem viszem túlzásba, éppen csak annyit teszek fel amennyit kell.
Ruházatban a nőies darabokat részesítem előnyben. Színek területén a pasztell színeket részesítem előnyben
Szeretek ismerkedni, bevállalós vagyok. Nem zárom ki a titokzatos dolgokat, mert imádok belevágni az ismeretlenbe. Talán ezért van az, hogy eléggé sok hibát követek el, de mindig sikerül jól kimásznom belőle. A magam 25 évével igyekszek komoly döntéseket hozni, főleg mivel nagyban befolyásolják az életben maradásomat, hiszen, ha nem hozok jó döntést akkor egy vadászat során meg is halhatok.
Akiket már egy jó ideje ismerek azokért halni tudnék. Nagyon szeretem őket és bármit megadnék azért, hogy ne érje őket csalódás az életben.

when i was younger...

Kiskorom óta szeretek vadászni, főleg íjjal, de más eszközöket sem vetek meg. Régebben csak nyulakra vadásztam vagy más kisebb állatokra, így tanultam meg vadászni. Mostanra viszont ez teljes mértékben megváltozott, természefelettiekre vadászok, minden olyanra ami rosszat jelent a városra nézve. Meg kellett edződni ahhoz, hogy megfeleljek az apám elvárásainak, hogy jó vadász legyek. Ő mindig csak többet és többet akart, mindig edzettünk, nem sokszor volt pihenés, mert azt mondta, hogy a profik nem szoktak pihenni. Viszont én nem akartam ezt csinálni, nem akartam emberekre vadászni...
- Tudod... Nagyon nehéz úgy megfelelni az apám elvárásainak úgy, hogy közben nem akarom ezt az egészet... - nézek Charlotte szemeibe, miközben a fa tölgyénél ülünk és hosszú ideje most először beszélek valakinek arról, hogy mi nyomja a szívemet. Char a legjobb barátnőm már elég régóta, igaz 1 évvel idősebb, de nem számít. - Nem számít az az ok, hogy fenevadak, rosszak vagy épp nem érdemelnek mást csak a halált. Egykor ők is emberek voltak gondtalan élettel, inkább azzal kéne foglalkozni, hogy újra olyan életük legyen. - mondom halkan és a fejemet a fa törzsének döntöm és lehunyom pár pillanatra a szemeimet. Bármennyire is akarnék ellenkezni, bármennyire is érvelnék jól az apámnak, nem érdekelné, nem érdekli az, hogy én nem akarom ezt csinálni, hogy én nem olyan vagyok, mint Ő. Ő jó vadász tényleg, tud érzéketlen lenni, én viszont nem. Múltkor is amikor belenéztem az "áldozatom" szemeibe akkor képtelen voltam elengedni a nyilat ezáltal pedig megölni őt, nem tudtam megtenni és inkább hagytam futni, hagytam elmenekülni.
- Nem vagyok jó vadász és amikor apám erre ráfog jönni akkor szégyent fogok neki jelenteni. Egész életemben az ő elvárásai szerint éltem, egyszer miért nem lehet az amit én akarok?? - teszem fel a költői kérdést és nem is inkább a barátnőmnek szántam hanem úgy bele az egész világba. Veszek egy mély levegőt, majd felállok a földről és felhúzom magam mellől a legjobb barátnőmet. Nem is tudom, hogy mi lenne velem, ha Char nem lenne mellettem. Ő tartja bennem a lelket, ő az aki végig kitart mellettem és bármiről is legyen szó egyből segít. Habár neki is megvannak a maga bajai, hiszen nem könnyű banshee-nek lenni, de mindketten tudjuk, hogy együtt áttudjuk vészelni az életet itt Beacon Hillsben. Szerintem nem csak én érzem azt a zsigereimben, hogy valami rossz közeledik amire még nem vagyunk felkészülve, valami ami erősebb nálunk és túl tesz a képességeinken. Ez az egyedüli ok amiért próbálok jobb vadász lenni, mert nem fogom hagyni és bárkinek is baja essen azok közül akiket szeretek. Megfogom védeni őket. Megvédjük egymást.
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Vas. Ápr. 24, 2016 2:30 pm

you passed the test
üdv családunk legújabb tagja

Amy! úúú Nagyon szeri
Annyira örülök neki, hogy végre itt vagy közöttünk. El sem tudom mondani mennyire vártalak. Amikor említetted, hogy szeretnél egy Katie avis karaktert nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar meg is alkotod. De megtetted és wááá úúú Nagyon imádom amit kihoztál belőle. Wink
Jellemzésed és az egész szj példád nagyon de nagyon tetszett. Szépen és abszolút hitelesen mutattad be mind a külsőd, mind pedig a belsőd jellemzését. *-* Ezt teljesen elfogulatlanul mondhatom Razz
Szépen bánsz a szavakkal, választékosan és ügyesen fogalmazol efelől semmi kétség. Úgyhogy csak gratulálni tudok a az egész lapodhoz. Néhol ugyan akadtak elgépelések, de ez a legjobbakkal is megesik Wink Ebbe nem köthetek bele és amúgy is nincs miért kötekednem. De akkor nem is húznám tovább a szót.
Nyomás foglalózni és játszani a lehető legtöbbet. Wink Na és persze még egyszer üdv köztünk Helló

Vissza az elejére Go down

Amanda D.
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dorothy Yates