• Nem minden szörny tesz szörnyűségeket.•
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki.

oldalunk videója
esküszünk, hogy rosszban sántikálunk

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van

Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

Oldalunk alapítása: •• 2012.06.17

jelentkezz be
Mutasd meg valódi éned
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
kischat
ne menj jégre, s el nem esel

Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 43 aktív, elfogadott karakter
Vérfarkas
1
Ember
9
Diclonius
3
Goblin
0
Hellhound
1
Vadász
6
Hibrid
4
Incubus
2
Kitsune
3
Vámpír
3
Warlock
3
Wendigo
3
Vérhiéna
2
Vérjaguár
3
él ebben a sötét világban...

Karmolás nyomok
Természetfeletti itt járt, nézd meg mit hagytak nekünk.

☇ Dogs - Avery & Vulfia

Csüt. Nov. 16, 2017 3:46 pm

nyerteseink
gratulálunk a nyár legjobbjainak!

Stella

Argent
női karakter
Mortdecai

Wolsey
férfi karakter
Sheilah

Blackwood
előtörténet
Tamera

Wentz
művész
Ashley

Wilkinson
bohóc
Malachai

King
rosszfiú
Hurricane

Bartholomew
szépség
Stella &

Ashley
párkapcsolat
Daria &

Dante
játék
Hazel &

Stella
őrangyal
Beacon Hills lelkei
Lények az árnyékban
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share | 

My hero,my friend,my everything

:: Egyéb

Szer. Május 18, 2016 11:39 pm
Vendég
Vendég

Darren Something
I’m sorry I keep pushing you away

● teljes név:Darren … (ha a drága megalkotó úgy szeretné váltható)
● kor: 20-23 év
● faj: A te választásod!
● play by: Luke Pasqualino (Szeretném, ha a PB maradna :$)
● státusz szabad

i hate that i want you

Te vagy az az ember, aki átjön és rezzenéstelen arccal kizabálja a hűtőt, aki elszívja az utolsó szál cigarettát,akit apám meglepő, de szeret,akinek a vállán nyugodtan alszom el akárhányszor megpróbálja végignézetni velem a Star Wars-t,aki kirángatja a fejem alól a könyvet, aminek olvasása közben elnyomott az álom és betakargat, hogy meg ne fázzak.
Két éve vagyunk nagyon közeli barátságban annak ellenére, hogy sosem akartam igazán a barátod lenni, mindig szerettem volna valamivel többet, de mikor megismerkedtünk volt barátnőd. Már annak is örültem, hogy kedvelsz annak ellenére, hogy meglehetősen visszahúzódó vagyok és komikusan paranoid. Azóta gyűjtögetem az lelkierőt, hogy bevalljam neked mit is érzek irántad, ezt talán te is sejted…aztán megváltozott valami. Visszahúzódtam az elefántcsont tornyomba és már te is nehezen tudsz kirángatni onnan annak ellenére, hogy kitartóan próbálkozol,de vajon meddig? Akarod egyáltalán tudni a sötét titkaimat? Ha elmondanám mit tennél?

Darren sokáig azt hiszi, hogy mindent tud Delilahról, hiszen a lány elmondta neki, hogy majdnem megerőszakolták, de sikerült elmenekülnie, az viszont kimaradt a történetből, hogy meg is ölte a támadóját. Nem szeretnék sok mindent megszabni a karakterrel kapcsolatban, nagyjából annyi lenne, hogy nagyon is érzi, hogy valami nincs rendben Lilahval. Azt már teljes egészében az alkotóra bízom, hogy milyen személyiséggel rendelkezik vagy, hogy egyáltalán érdekli- e Lilah romantikus értelemben.
Btw kis szösszenet a barátságukról az előtörténetemben található.
Nagyon-nagyon várom és irtó hálás leszek ha valaki megalkotja, csak egy PM az ára!  *-*

Vissza az elejére Go down

My hero,my friend,my everything
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal