HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

akinek a nyelvét a forró tea megégette
megfújja még a jégcsapot is

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van
Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

2012.06.17
adminisztrátorok
értünk léteznek mindannyian
hurricane bartholomew

főadmin
stella argent

admin
opal wroblewski

admin

kérdezz tőlük
jelentkezz be
a felejtés vértelen halál
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
kischat
ne menj jégre, s el nem esel
nincs vita, se dráma
utolsó posztok
legyen életünk felkiáltójel
Vendég Today at 12:35 pm

Vendég Vas. Júl. 23, 2017 1:25 pm

Daria Lavoie Vas. Júl. 23, 2017 12:07 am

Daria Lavoie Szomb. Júl. 22, 2017 10:37 pm

Raelynn Weaver Szomb. Júl. 22, 2017 3:34 am

aktív lakosaink
bennünk nincs ki rendet teremt
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

nincsen

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share | 

The best friend

:: Relaxing :: Egyéb

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Vendég

Vendég

Pént. Jún. 03, 2016 4:11 pm

Amit csak akarsz barátom
Legjobb barátom és lelkiismeretem?

● teljes név: Amit csak akarsz de azért tudjam kimondani
   ● kor: 30 +
   ● faj: Pokol kutya és kitsune nem, minden más lehetsz. Preferált a druida vagy vadász
   ● play by: Michael Malarkey (csak az ivós gifek, érted... Wink )
   ● státusz szabad

i hate that i want you

Barátom, minek is nevezzelek? A barátom vagy az ellenségem vagy leginkább? Muszáj neked mindig megnehezítened mindent, és mindig ott lenned ahol nem akarom hogy legyél? Miért jársz folyton folyvást a nyakamra, papolsz nekem mindenről, és miért rúgunk be minden alkalommal? Vagyis te rúgsz be leginkább, de mégis... nem félsz hogy egyszer megöllek szeszgőzös álmodban? Annyiszor megtehettem volna és bevallom párszor nagyon ott voltam hogy már a torkodra szorult a kezem és valamiért mégsem szorítottam rá jobban, és az a sanda gyanúm hogy ezt te is tudod. Nem mondtad ki sosem de... mindegy. Valamiért megbízol bennem, de fogalmam sincs mivel érdemeltem ezt ki, és nem mondom volt már hogy kellemetlen helyzetbe kerültél miattam, de azért téged se kell ám félteni, vissza is kaptam. Tisztellek valahol, mert van benned játékszellem, és kellő ösztönző erő de mégsem vagy olyan mint én, te élsz és érzel, és irigy vagyok rád egy kicsit. Élvezed az életet és én is akarom.

//Amolyan se veled se nélküled barátságot keresek, olykor elmegyünk inni olykor lazán behúzol nekem egyet ha ritka nagy seggfej vagyok de mégis... bírlak na! Gyere mihamarabb. Pm-ben további infó ha szükséges, és a pb nem alkuképes, sajnálom. Bár ha CSAK az avi tart vissza, akkor beszéljünk róla, hasonszőrűre talán... //
Vissza az elejére Go down

The best friend
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal