• Nem minden szörny tesz szörnyűségeket.•
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki.

oldalunk videója
esküszünk, hogy rosszban sántikálunk

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van

Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

Oldalunk alapítása: •• 2012.06.17

jelentkezz be
Mutasd meg valódi éned
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
kischat
ne menj jégre, s el nem esel

Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 37 aktív, elfogadott karakter
Vérfarkas
1
Ember
8
Diclonius
2
Goblin
0
Hellhound
1
Vadász
5
Hibrid
2
Incubus
2
Kitsune
2
Vámpír
3
Warlock
3
Wendigo
3
Vérhiéna
2
Vérjaguár
3
él ebben a sötét világban...

Karmolás nyomok
Természetfeletti itt járt, nézd meg mit hagytak nekünk.

☇ Évszak szépe

Yesterday at 12:03 am
☇ Stells & Ash

Csüt. Aug. 17, 2017 11:50 pm

Beacon Hills lelkei
Lények az árnyékban
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share | 

Évszak előtörténete

Vas. Júl. 24, 2016 5:36 pm
Vendég
Vendég

story of the season
the bests of the bests

Ide a legjobb előtörténetet jelölheted, ami karakter által íródott. Azokat jelöld, akik szerinted megérdemelnék ezt a címet. Maximum 3 jelölted lehet, kevesebb igen, több nem. Indoklás is kell!
Vissza az elejére Go down

Vas. Júl. 24, 2016 11:12 pm
Vendég
Vendég

Anja Frewen - egyértelmű volt, hogy rá fog esni a választásom. Sajnos nem én írhattam az elfogadóját, de itt be tudom pótolni, mennyire baromira fantasztikus lett az egész karakterlapja - meg úgy maga a karakter is egyébként. úúú Imádom a fogalmazásmódját, ahogy a szavakkal bánik, azt meg még jobban, ahogy ebből egy ilyen előtörténetet "összedobott" az oldalra. Komolyan öröm volt olvasni az egészet, szóval maximálisan megérdemli, hogy itt szerepeljen a neve - és azt is tudom, hogy nem csak nekem kellett összeszednem az államat, miután elolvastam. Razz

Kedd Júl. 26, 2016 9:57 am
Vendég
Vendég

Jack Cross - Hoooooly shit! Kezdjük azzal, hogy ilyen kivitelezést nem láttam. Nem E/1, de még csak nem is E/3, hanem egy MÁSIK SZEMÉLY szemszögéből látjuk és éljük meg mindazt, ami történik. Ismét: Holy crap! Ráadásul a történet olyan izgalmas és érdekes volt, hogy csak úgy olvastatta magát. Az ember izgul, fél, undorodik, és a végén nincs feszültség oldás, hiszen a Hasfelmetsző máig él... Mestermű, kérem szépen!

Szer. Júl. 27, 2016 1:37 am
Vendég
Vendég

Jack Cross - Miután rájöttem, hogy Jack karaktere a hasfelmetsző személyesen kötelességemnek éreztem, hogy elolvassam az et-jét. Egyértelműen rá esik a választásom, hiszen minden egyes szavát élveztem az előtörténetének. Bár először nagyon megijedtem a hosszától és úgy voltam nem olvasom el, de már az első mondatával megfogott és pár perc alatt ki is végeztem. Egyszerűen imádtam O.O

Évszak előtörténete
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tao Előtörténete
» Rengar története
» Asuma története
» Uchiha Madara
» -=Unazaki klán=-