• Nem minden szörny tesz szörnyűségeket.•
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki.

oldalunk videója
esküszünk, hogy rosszban sántikálunk

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van

Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

Oldalunk alapítása: •• 2012.06.17

jelentkezz be
Mutasd meg valódi éned
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
kischat
ne menj jégre, s el nem esel

Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 43 aktív, elfogadott karakter
Vérfarkas
1
Ember
9
Diclonius
3
Goblin
0
Hellhound
1
Vadász
6
Hibrid
4
Incubus
2
Kitsune
3
Vámpír
3
Warlock
3
Wendigo
3
Vérhiéna
2
Vérjaguár
3
él ebben a sötét világban...

Karmolás nyomok
Természetfeletti itt járt, nézd meg mit hagytak nekünk.

☇ Dogs - Avery & Vulfia

Vas. Okt. 15, 2017 8:42 pm
☇ Poison After Dark

Vendég

Szomb. Okt. 14, 2017 8:34 pm
☇ Stells & Ash

Pént. Okt. 13, 2017 11:04 pm

nyerteseink
gratulálunk a nyár legjobbjainak!

Stella

Argent
női karakter
Mortdecai

Wolsey
férfi karakter
Sheilah

Blackwood
előtörténet
Tamera

Wentz
művész
Ashley

Wilkinson
bohóc
Malachai

King
rosszfiú
Hurricane

Bartholomew
szépség
Stella &

Ashley
párkapcsolat
Daria &

Dante
játék
Hazel &

Stella
őrangyal
Beacon Hills lelkei
Lények az árnyékban
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share | 

Évszak női karaktere

Vas. Júl. 24, 2016 5:38 pm
Vendég
Vendég

queen of spring
the bests of the bests

Ide a kedvenc női karakteredet jelölheted, aki a játéktéren megfordult. Azokat jelöld, akik szerinted megérdemelnék ezt a címet. Maximum 3 jelölted lehet, kevesebb igen, több nem.
Vissza az elejére Go down

Vas. Júl. 24, 2016 10:48 pm
Vendég
Vendég

Hát jó sokat kellett gondolkodnom, mire ki tudtam találni, kit írjak ide...
Szóval egyikként szeretném megjelölni Johanna Cross kisasszonyt, mert imádom, hogy a cuki, gyönyörűséges kis arca mögött egy igazi ördögfióka rejlik, aki imád másokat kínozni, véres játékokat játszani, és mindig megkapja, amit akar :3:
A következő jelöltem Joy Xiāo-Wang, mert olyan kis cuki, és egyszerűen csak imádom <3
És végül a harmadik Zarina Delight lenne, mert őt is imádom, igazi egyéniség, és olyan kis vagány úúú <3

Vas. Júl. 24, 2016 11:21 pm
Vendég
Vendég

Wendy run away with me. I know I sound crazy. Don't you see what you do to me? I wanna be your lost boy. Your last chance, a better reality.
Wendy we can get away. I promise if you’re with me, say the word and we’ll find a way. I can be your lost boy, your last chance, your "everything better" plan.
Oh, somewhere in Neverland!
<3

Tehát Everliece Clark, természetesen, hiszen ő az én Wendy-m már akkor imádtam a karakterét, mikor csak elmesélte a tervét. Annyira jól ki lett találva, majd felépítve az egész, hogy azonnal bele is szerettem ebbe a női karakterbe. Egyedi az egész ázsiai "diéta" is, és tökéletesen társul mellé egy wendigo creepy személyisége. Persze mindemellett meg hozza a formáját és néha átvált egy cuki háziállatba, aki igényli a törődést. *-* Nem is ragozom tovább, itt a helye, bizony!

Mellette pedig szeretném jelölni Aurora Lancester-t is, mivel szintén egy nem hétköznapi karakterről van szó, na meg nem is egy hétköznapi lényről, elvégre ő az én kis siratóm. *-*
Az oldalon túl sok a "romlott" karakter, ő pedig inkább az empátiában jeleskedik, és még kedves is. De ami leginkább megfogott benne, hogy teljesen máshogy gondolkozik, mint az átlag karakterek és van egy sajátos kis nézőpontja mindenről, szóval meg kell itt említenem őt is:3

Kedd Júl. 26, 2016 9:52 am
Vendég
Vendég

Cassiopeia Morningstar & Juliette Couteau - Tudom, tudom, Cassy talán nem is marad, de Ő aztán megérdemli, hogy itt legyen. Mind a ketten egyszerre aranyosak, szépek és gondoskodóak, de ha kell határozottak, védelmezőek és lezúzzák az arcod. Felelősség teljesek és okosak. Nálam ők viszik a pálmát.

Kedd Júl. 26, 2016 6:38 pm
Vendég
Vendég

Iliana Oakley : Nem is nagyon kellene ezt megmagyarázni, aktív tagja a kis családunknak szerintem az egyik legaktívabb. Segítőkész az újakkal szemben, ami nálam egy plusz pont. Ő az egyik személy, ha nem lenne akkor nagyon nagy bajban lennénk még úgyis, hogy nem tagja a staffnak. Szóval, hajrá, hajrá. Nálam te vagy a nyerő *-*

Szer. Júl. 27, 2016 1:51 am
Vendég
Vendég

Johanna Cross - Nem csak azért, mert már az első találkozásnál le akarta vágni a kezemet ( Para ), hanem azért is, mert soha nem gondoltam volna, hogy egy "ártatlan" gyerek képes lenne ilyenre. Mármint komolyan? Egy olyan kis gyengéd arc után nem gondoltam volna, hogy ilyen brutális lehet. Imádom. *-*

Szer. Júl. 27, 2016 3:52 am
Vendég
Vendég

Talán ez volt a legnehezebb döntés számomra, hiszen nem vagyok tagja a kis családnak olyan régóta, hogy a karaktereket belső tulajdonság alapján "elbíráljam" és kiválasszak hármat.
Végül azt kell mondjam, hogy az egyik legtökösebb csajos, Athena Rogers, aki minden reggel felkel és ember létére védi BH területét. A traumái ellenére sem futamodik meg, bátorító személyiség. *-*
Ide sorolnám Anja Frewen-t is, aki a Delsin-nel való játékuk alapján nyerte el szívemet. Nem fél kimondani (vagy leírni) amit gondol, nem szépít, úgy tálalja a valóságot, amilyen az valójában. Remélem a közeljövőben összefutok vele egy játékra. :3:
Érdekes, hogy pont két emberre esett a választásom. Talán pont ez bizonyítja, hogy BH "átlagos" alakjai is lehetnek érdekesek. yey

Évszak női karaktere
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Thanos
» A Nyár Őrző Karaktere
» A Nyár Őrző karaktere
» Darcy Lewis /Szabad/
» A hónap hölgy karaktere