Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Elkészültem!

Évszak férfi karaktere EmptyDrew Lamarck
Today at 14:09

Drew Lamarck/Masanori

Évszak férfi karaktere EmptyDrew Lamarck
Today at 10:57

Évszak férfi karaktere EmptyHugo Marlowe
Today at 2:09

Hugo

Évszak férfi karaktere EmptyJulia Hunt-Kozma
Yesterday at 20:25

Fawn & Ethan ;; you're so annoying

Évszak férfi karaktere EmptyFawn Olossë
Yesterday at 15:32

Vale & Angus - night at the museum

Évszak férfi karaktere EmptyVale Pedersen
Yesterday at 13:31
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Daniel Nicholson, Delsin Aver, Elisha Grant, Hugo Marlowe, Julia Hunt-Kozma, Leora Keen, Stella Argent, Stephen Hunt-Kozma

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. 17 Nov. - 22:12-kor volt itt.

Share

Évszak férfi karaktere

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Vas. 24 Júl. - 18:39

Vendég
Vendég
king of spring
the bests of the bests

Ide a kedvenc férfi karakteredet jelölheted, aki a játéktéren megfordult. Azokat jelöld, akik szerinted megérdemelnék ezt a címet. Maximum 3 jelölted lehet, kevesebb igen, több nem.

Anonymous

Évszak férfi karaktere Empty
Vissza az elejére Go down
Vas. 24 Júl. - 21:48

Vendég
Vendég
Nyhajj, olyan nehéz, olyan nehééz q.q
De én azt mondom, legyen:
Matthew Evans, mert ő a kis grumpy cat, akit úgy imádok, mert azért a rideg külső borító alatt (nyálci) ott lapul egy meleg szív, és többet nem is tudok mondani, egyszerűen csak imádom <3
Blue Ashworth, mert ő az én goni kiscicám, akit nagyon szeretek, és ugyan még nincs olyan régóta fent az oldalon, egyszerűen beleszerettem a jellemébe (de ez titok, senki ne mondja el neki), úgyhogy Zombie bácsi szerintem szintén megérdemli ezt a címet <3 RÁADÁSUL BABYDOLLNAK HÍV, AMITŐL FOLYTON ELOLVADOK aww
Harmadiknak pedig én azt mondom, legyen a kedves Jack Cross, mert a pb-je még mindig egy igazi félisten, ráadásul Sis nagyon is jól visszaadja vele a drága Hasfelmetszőt <3

Mindenkit szeretek *-*

Anonymous

Kedd 26 Júl. - 11:06

Vendég
Vendég
Jack Cross & Lucifer Turner & Daevion Reid - Yapp, a "Sötét Triumvirátus", a "Maffiacsalád", a "Gyilkos Trió", a "Három Kismalac" és az "OMFG" egyszerre jut róluk eszembe.

Najó, először közlöm, hogy számomra egy (ideális) férfi milyen tulajdonságokkal operál:
Bátor. Céltudatos. Határozott. Kitartó. Okos. Udvarias.
Ezekkel a tulajdonságokkal minden PASI operál, de nem ez teszi férfivé őket. Férfivé a gondoskodás, előzékenység, önfeláldozás és SZERETET teszik. Jacknél lassan derültek ki ezek a dolgok a játékaink alatt. És a többiekről eleve nem is feltételeztem, MÍG meg nem jelent Johanna! És ekkor kiderült, hogy a szívtelen pasik valójában igazi férfiak a szívük mélyén, akik éreznek, szeretnek és gondoskodnak, jelen esetben egy kislányról. Engem nem kell tovább győzködni.

Anonymous

Szer. 27 Júl. - 2:42

Vendég
Vendég
Jack Cross - A karakter stílusáért odavagyok és chaten is élvezni szoktam ahogyan ír. Még akkor is, ha gyakran megijeszt a nagy fehér tengerrel. A Hasfelmetsző nálam mindig nyerő marad a maga sötét, mégis kedvelhető jellemével. aww

Delsin Aver - Hogy ne lenne a választásom ez a kis bongyor hajú? Oda vagyok a stílusáért és azért, hogy olyan sok balhét képes okozni. Rolling Eyes A nagy szájáról már ne is beszéljünk..

Anonymous

Szer. 27 Júl. - 5:15

Vendég
Vendég
Ide is bepofátlankodok, hogy egy viszonylag "régi-új" tagot bátorítsak játékra és aktívságra. kiss
Keith Gallagher aka Lone wolf. A nevéből már egyértelmű, milyen nehéz utat választott magának. Humorérzéke ennek ellenére is megmaradt, természete nyugodt és kedves. És milyen handsome mosolya van, meg azok a szemek... úúú úúú úúú Befejeztem.
Bár jelölték előttem Matthew Evans-t, de megerősítem Daisy véleményét. Nem hiába olvastam el négyszer az ET-jét. Tökéletes harmóniában van a PB a kialakított jellemmel és történettel. Nem is ragozom tovább, hiszen tudja a véleményem és hogy nem vagyok vele egyedül. 99

Anonymous

Ajánlott tartalom

Évszak férfi karaktere

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal