• Nem minden szörny tesz szörnyűségeket.•
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki.

oldalunk videója
esküszünk, hogy rosszban sántikálunk

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van

Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

Oldalunk alapítása: •• 2012.06.17

jelentkezz be
Mutasd meg valódi éned
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
kischat
ne menj jégre, s el nem esel

Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 37 aktív, elfogadott karakter
Vérfarkas
1
Ember
8
Diclonius
2
Goblin
0
Hellhound
1
Vadász
5
Hibrid
2
Incubus
2
Kitsune
2
Vámpír
3
Warlock
3
Wendigo
3
Vérhiéna
2
Vérjaguár
3
él ebben a sötét világban...

Karmolás nyomok
Természetfeletti itt járt, nézd meg mit hagytak nekünk.

☇ Max × Bree

Yesterday at 8:42 pm

Beacon Hills lelkei
Lények az árnyékban
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share | 

Sebastian Tremblay

Kedd Aug. 23, 2016 9:01 pm
Vendég
Vendég

Sebastian Tremblay
"Be strong. I whispered to my wifi signal."

● becenév: Seb, Sebby, Ian
● születési hely, dátum: Sherbrooke, Kanada / 2001.05.09.
● kor: 15
● faj: Vérfarkas
● nemi identitás: Biszexuális
● play by: Colin Ford
● karakterfajta: jelen

Konszuélá ● 19 ● a-a ● 9 év
you're still have all of me

Belső: Makacs, veszélymágnes, nem normális. Ha röviden lehetne jellemezni ez mindent elmondana rólam. Utálom, ha megmondják nekem, hogy mit csináljak, szeretek inkább a saját fejem után menni. Ez általában ahhoz szokott vezetni, hogy eltöröm valamimet. A vérfarkasosdi előtt szerettem új embereket megismerni, barátokat szerezni, de most eléggé be vagyok feszülve. Morgok az eldobott cigicsikkre is. Imádok enni, zabálni, legyen az bármi finomság. Kivéve marcipán, mert az rühellem.
Képes vagyok arra, hogy a halálba idegeljek másokat, de ez csak akkor fordul elő, ha az illető túl komoly és begyöpösödött. Mellettem inkább röhögni szoktak az emberek, esetleg enni.
Kíváncsi vagyok, túl kíváncsi. Amit nem szabad megfogni, megszagolni, megenni, megnézni, azt biztosan felkutatom, elkapom, megnézem, stb stb. Egy rohadt rossz kis farkas vagyok, aki próbál nagynak látszani.

Külső: Nagynak látszani, khm. Még növök, növőfélben vagyok, de egyelőre leragadtam a 165 centinél. Ez elvileg normális, de ajánlom magamnak, hogy tizennyolc éves koromra legyek minimum 186 centiméter magas. Szőkésbarna haj, kék szemek, ezekből tevődöm össze. A testalkatom teljesen átlagos, nem vagyok sovány, de izomkolosszus sem. Ahj, gyúrnom kéne, de nem érek rá. Lustaság a köbön. Mindig olyan ruhákban járok, amelyek kényelmesek, nem követem a divatot. Teljességgel leszarom azt. Pont emiatt nem is hordok feszülős pólókat, mint ahogyan azt a korosztályom fiúnak nem nevezhető tagjai teszik.

when i was younger...

Tizenöt év alatt elég sok minden történt velem. Több, mint ami egy átlagos tizenöt éves srácnak való lenne. A szüleim meghaltak, amikor hat éves voltam. Jobb, hogy ezzel kezdtem, mivel ez a legdurvább. Legkiakasztóbb. Emiatt szoktak a sárga földig sajnálni, mintha nekem ez kéne. Sajnálat. Pff.
Frank és Charlotte Tremblay egy motorbalesetben vesztették életüket, egy hideg, novemberi éjszakán. Emlékszem, hogy a bébiszitter épp a dinós pizsamámba próbált beleerőszakolni, amikor kopogtak az ajtón. Igen, Kanadában is vannak bébiszitterek, nem csak a hamburger imádóknál. Utáltam azt a csajt, brr. Tizenhét éves volt, és annyi konyított a gyerekekhez, mint én a főzéshez. Nyikorgott a talpam alatt a lépcső, miközben próbáltam leosonni az emeltről, hogy kiderítsem mi is történt. Ezt persze meghallották, és a két rendőr a bébiszitterrel együtt aggódóan bámult rám. Én meg csak álltam ott, kezemben Balooval, a plüssmacimmal. Akkor még nem értettem, hogy mi is történt. Hogy anyáék már nincsenek, hogy már nem fognak többé hazajönni. Egy hat évesnek a halált nem lehet olyan könnyen megmagyarázni. De tudtam, hogy elmentek. Egy jobb helyre, ahová én még nem tarthattam velük.
Az egyetlen közeli rokonom a nagynéném volt, de az ő anyagi helyzete nem engedte, hogy magához vegyen egy kisgyerek. Ezért nevelőszülőkhöz kerültem, a hetedik születésnapomat már Beacon Hillsben "ünnepeltem". Sosem jártam még külföldön, és nagyon idegen volt a város, ahogyan az új családom is. Michael és Ruth Hawley, alias a Sátán és a Sátánné. Nem is értem, hogy minek akartak örökbe fogadni egy gyereket. Azt meg pláne nem, hogy melyik állat volt ennyire beszívva, aki ezt engedélyezte nekik. Igaz, a házukkal nem volt különösebb probléma. A régi nagyobb volt, de ez sem rossz. Csak ők...nem jó szülők. Nem isznak, nem drogoznak, de teljes mértékben leszarnak. Az első pár évben még jófejek voltak, de gondolom csak a trauma miatt. Mikor már értettem, hogy mi is történt igazából, végigsírtam az egész napot. Ha megláttam egy motort sírógörcsöt kaptam. Sok időbe tellett, mire nagyjából újra normális lettem. A vezetéknevemet megtarthattam, legalább ennyi maradt nekem az igazi szüleimtől.
Tíz éves koromtól már pszichológus sem kellett, végre elkezdtem beszélgetni a kortársaimmal, és nem a sarokban ücsörögtem. A nevelőszüleimet nem szerettem meg, hiányoztak anyáék, de muszáj volt tovább élnem, s megszokni ezt az új helyzetet. Tizenhárom éves koromban fogtam Baloot, a szüleim képeit, beraktam őket egy dobozba és a szekrény aljába dugtam őket. Ott fognak porosodni, a régi életemmel együtt.
Az elkövetkezendő két évben úgy éltem, mint minden más korombeli. Suli, barátok, balhék otthon, stb stb. Sose gondoltam volna, hogy lehet ennél rosszabb. Nevelőszülők, a jegyeim se a legjobbak. Elég sokkoló élmény, amikor valaki rád ugrik, megharap, te meg nem tudod, hogy mikor fogsz meghalni.
Nem haltam meg, helyette karmosodtam egyet és befarkasultam. A traumák top listáján ez bekerült nálam a második helyre. Nem bírom. Bele fogok őrülni. A tényt is nehéz megemészteni, hogy léteznek vérfarkasok, de az már túl durva, hogy én is az lettem. És ez Dalen hibája. Normális Sebbyből lett egy hét napos szőrgombóc belőlem.
Vissza az elejére Go down

Kedd Aug. 23, 2016 9:29 pm
Vendég
Vendég

you passed the test
üdv családunk legújabb tagja

Kisbétácskám Cool

Na szóval, ha gáz elfogadót írok ne haragudj meg rám, csak már elég régen bíráltam el lapot és hát kijöttem a gyakorlatból. De azt előre megmondom, hogy én vagyok a legszigorúbb kukacos emberke, szóval rettegj Twisted Evil
Részletesen leírtad nekünk a belsődet, ügyesen kerülted a szóismétléseket, ami nekem nagyon tetszett, mert hát attól ki vagyok teljesen. Briliánsan használod a szavakat, csak úgy olvastatták magukat velem a mondataid. De, én szerintem egy kicsit kevés lett a külső, a jellemedhez képest. Összességében minden jó volt.
Na de térjünk át a legfontosabb részhez. Ú, hallod. Nem is tudod mennyire azon voltam, hogy keressek valami hibát. Annyira beleakartam kötni valamibe, de hát nem tudtam. Vesszőhibát, és helyesírási hibát sem találtam. Bár lehet azért mert este van, kitudja? Razz Nehéz gyerekkorod volt, sajnálom tényleg. De én egy ajándékot adtam neked, és ezt te is megfogod látni. Csak tudnod kell használni, és meg kell nekem mutatnod azt, hogy méltó vagy rá. Ha nem, akkor meghalsz. Ez egy ilyen játék Razz. Na de nem is húzom tovább az időt, futás foglalózni ha még nem tetted meg és játszani *-*

Vissza az elejére Go down

Sebastian Tremblay
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Drew Sebastian Tyler
» Chulyin kapcsolati hálója