• Nem minden szörny tesz szörnyűségeket.•
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki.

oldalunk videója
esküszünk, hogy rosszban sántikálunk

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van

Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

Oldalunk alapítása: •• 2012.06.17

jelentkezz be
Mutasd meg valódi éned
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
kischat
ne menj jégre, s el nem esel

Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 44 aktív, elfogadott karakter
Vérfarkas
1
Ember
9
Diclonius
3
Goblin
0
Hellhound
1
Vadász
6
Hibrid
4
Incubus
2
Kitsune
3
Vámpír
3
Warlock
3
Wendigo
4
Vérhiéna
2
Vérjaguár
3
él ebben a sötét világban...

Karmolás nyomok
Természetfeletti itt járt, nézd meg mit hagytak nekünk.

☇ 2018. márciusa

Yesterday at 11:25 pm

nyerteseink
gratulálunk a nyár legjobbjainak!

Stella

Argent
női karakter
Mortdecai

Wolsey
férfi karakter
Sheilah

Blackwood
előtörténet
Tamera

Wentz
művész
Ashley

Wilkinson
bohóc
Malachai

King
rosszfiú
Hurricane

Bartholomew
szépség
Stella &

Ashley
párkapcsolat
Daria &

Dante
játék
Hazel &

Stella
őrangyal
Beacon Hills lelkei
Lények az árnyékban
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share | 

Nathaniel Hawkins

Szomb. Aug. 27, 2016 2:30 pm
Vendég
Vendég

Nathaniel Hawkins
ide jön egy rövidke idézet vagy vmi

● becenév: Nath
● születési hely, dátum: BeaconHills 1996. március 25.
● kor: 20
● faj: Hellhound
● nemi identitás: biszexuális
● play by: Nolan Gerard Funk
● karakterfajta: jelen

Ugyan az mint Danny userének ● tudod te hmm ● Danny ● hááát...
you're still have all of me

Külső:
Haj: A színe gesztenyebarna és általában felfelé áll, de mindig a legújabb férfi divat szerint próbálom meg hordani. Bárhogy is legyen levágva, tuti hogy elképesztően fog állni rajtam. Mások alig bírják ki, hogy ne túrjanak bele, de gyakran én se.  
Szem: A szemem is barna, szóval illik a tökéletes hajamhoz. Nem is a színe a lényeges, hanem ahogyan használom. Mindig sikerül a szemeim segítségével elérnem a célom. Ha kell előveszem a csábítós tekintetem, amitől minden lány és srác egyből elolvad vagy az aranyos ártatlan nézést, ami miatt bárki megbocsát nekem.
Mosoly: Az a tipikus szépfiús mosolyom van. A fogaim fehérek és szépen állnak a számban. Ezt is sokan szokták szeretni bennem. Főleg mikor úgy mosolygok, hogy csak félig villantom ki a fogsorom. Amikor a tükörben gyakorlom, akkor legszívesebben rámásznék magamra. Tényleg elképesztő, szóval egyszer nézd meg, de utána vigyázz, mert már csak velem fogsz tudni álmodni.
Izomzat: Ezt szerintem nem kell bemutatnom. Táncos vagyok, szóval jól kell kinéznem. Minden izmom szépen ki van formázva. Ha megfogod a karom vagy csak ránézel akkor már láthatod, hogy hetente eljárok a konditerembe. Ha azon szerencsések közé tartozol, akik látnak póló nélkül, akkor tuti nem tudod egyhamar levenni rólam a szemed. Mind a 6 kocka rendes látszódik és a V vonalam is mesés. Imádom, ha dicsérik és hozzáérnek ezekhez a részeimhez, de ezt most nem részletezném.

Belső:
Beképzelt: Azt mondják, hogy egészséges egy kis beképzeltség, hát sajnos vagy nem sajnos, de nekem ebből nem kicsi jutott. De szerintem ez nem nagy gond. Mármint ha van mire, akkor miért ne lehetnék? Engem nem zavar, ha ezzel a jelzővel illetnek, mert nekem ez nem sértés.
Nagyszájú: Nagyszájú vagyok...ez van! Miért ne lennék az? Ha nem tetszik valami akkor azt megmondom. Ha annak ez nem tetszik akkor jöjjön nekem, úgy is leverem. Nem vagyok egy gyenge srác, szóval nem fogok alulmaradni. Sokszor nem jön jól ez a tulajdonságom, de nem nagyon érdekel.
Társasági ember: Nem bírom ki egyedül. Valakivel muszáj lennem és itt nem feltétlenül a szexre gondolok. Imádok a haverjaimmal lógni és együtt bulizni, inni és ilyesmiket csinálni. Nagyon könnyen össze haverkodok másokkal, mert szerethető vagyok.
Bármit megtesz azokért, akiket szeret: Nem sok olyan ember van, akiknek tényleg sikerült a közelembe férkőzniük, de azokat sosem verném át és mindent megtennék értük. Vágyok már arra, hogy legyen valami komolyabb kapcsolatom is. Eddig sajnos nem nagyon volt.
Kitartó: Nem adom fel könnyen a céljaimat. Bármit képes vagyok megtenni értük és olyankor nem érdekelnek mások. Nem vagyok egy túl jó ember, de magasról tojok rá.

when i was younger...

Nem volt könnyű életem, de ez tett olyanná, mint amilyen most vagyok, szóval nem szomorkodtam soha sem. Ne rohanjunk ennyire előre, kezdjük az elejéről. Kiskoromban születtem, mint mindenki, kivéve abban a filmben az öreg pali, aki visszafele fejlődött. Egy teljesen átlagos család édes kisfia lettem. Egész jó gyerekkorom volt. Körülbelül 5 évvel utánam megérkezett a családba az öcsém. Nagyon örültem neki, de csak először. Semmi értelme nem volt, vagyis csak evett, bőgött és bűzlött. Még mindig nem értem, hogy hogyan tud egy kisbaba annyit termelni. Eltelt pár év és az öcsém még mindig tök kicsi volt, szóval még mindig nem sok mindent tudtam csinálni vele. A családdal elindultunk nyaralni, de a többire nem emlékszem. A következő emlékem az, hogy egy kórházban kelek kormosan. Senki nem tudta, hogy mi történt és a mai napig nem tudja senki, de nem is nagyon érdekli őket, kivéve engem. A szüleim meghaltak a balesetben, de ma már tudom, hogy nem csak ők haltak meg, hanem én is. Miért élek akkor még? Eladtam a lelkem az ördögnek és pokolkutyaként visszatérhettem az életbe. Ekkor még nem tudtam ezt, szóval ne rohanjunk ennyire előre. Bekerültem az öcsémmel együtt egy árvaházba. Őt hamar örökbe fogadták, szóval egyedül maradtam. Nagyon utáltam azt a helyet. Semmit nem lehetett csinálni, nagyon szigorúak voltak, olyan volt, mint egy börtön. Pár év múlva engem is örökbe fogadtak. Azt hittem minden jó lesz, de nem lett. A nevelő apám folyton részegre itta magát és összevert minket. Egy évig kellett szenvednem és rengeteg sérülést szereztem, de az erőmnek hála hamar elmúltak. Nem is akarták először elhinni az árvaházban, hogy megvoltam verve. 14-15 éves koromban ismét magához vett egy család, de ők mások voltak. Mindent megengedtek és mindent megadtak nekem, amit csak akartam. A nagy jóindulatok miatt süllyedtem ilyen mélyre. Elkezdtem kijárni a városba és haverkodni. Hamar lett egy legjobb haverom, Joe. Nem volt az a tipikus jófiú, sőt pont az ellentéte volt. Belevitt engem mindenféle rosszba. Minden jóra rászoktatott, bulik, piák, drogok és a szex sem maradt ki. Nagyon élveztük az életet. Aztán egy nap történt valami, ami mindent megváltoztatott. Joe vérfarkassá változott. Én voltam a legjobb haverja, szóval velem osztotta meg és velem próbálta felfedezni az erejét. Az első teliholdjába majdnem belehaltam, de mázlimra még mindig élek. Beletelt egy kis időbe, mire rájöttünk, hogy hogyan is tudja használni a képességeit. Ekkor már 17 évesek voltunk. A születésnapi bulimon, jöttem rá, hogy én más vagyok, mint a legtöbb srác. Nem csak a lányok iránt éreztem vonzalmat, hanem a fiúk iránt is. Ezen a bizonyos bulin lefeküdtem egy bizonyos sráccal, amit másnap nem bántam meg. Eltelt egy kis idő és bekövetkezett életem legrosszabb eseménye. Az erdőben keltem kormosan és véresen. Nem tudtam, hogy mi történt. A pólóm nem volt rajtam és a nadrágomból is hiányoztak kisebb darabok. Hamar észrevettem, hogy van valami a zsebemben. Joe telefonja volt az. Fura képek voltak rajta. Először nem akartam elhinni. A képeken én voltam miközben lángolva sétálok félmeztelenül egy hullával a kezemben. Nagyon össze voltam zavarodva. Megnéztem a jegyzeteit is és volt benne egy olyan, hogy "Pokolkutya vagy!" . Ekkor esett le a dolog. Már régen utána olvastunk ezeknek a természetfeletti lényeknek, mert gondoltuk, hogy ha van vérfarkas akkor más is van, és akkor bukkantunk rá a pokolkutyákra. Ők a természetfeletti világ takarítói. Nagyon veszedelmes lények és nem tudják magukról, hogy mik, amíg valaki rá nem ébreszti őket. Az én szemem ezen a reggelen nyitották fel. A legjobb haverom soha többet nem láttam. Volt egy tippem, hogy mi történt, ugyanis ha megzavarják ezeket a lényeket, akkor megölik azt, aki meg merte zavarni a takarítást. Valószínűleg megöltem Joet, miközben próbált megállítani. Nagyon rosszul éreztem magam utána és a haveromért úgy döntöttem, hogy muszáj átvennem az irányítást a bennem lakozó szörny felett. Sokkal nehezebb, mint a vérfarkasoknak. Már eltelt három év. Rengeteg minden történt azóta. Kaptam egy pincér melót a Cinemában. Néha táncolnom is kell, de szerencsére az nincs olyan gyakran. Elég hamar sikerült összeszednem elég pénzt egy saját lakásra, szóval már egyedül élek, egy kis kuckóban az erdő szélén. A bennem lakozó szörnnyel, még mindig nagy csatákat vívok. Sok képességet még nem tudok irányítani, viszont ha nagyon koncentrálok, akkor át tudok alakulni magamtól és tudom is irányítani magam, kivéve amikor "takarítok". Hulla cipelés közben nem tudok parancsolni magamnak. Már kicsit sikerült felnőnöm és már nem élek olyan szerekkel, mint régen. Most már az egy éjszakás dolgok helyett, inkább valami komolyat keresek, de néha így is becsúszik néhe valami.
Vissza az elejére Go down

: :

Foglalkozás :
╵i hunt╶

Kedd Aug. 30, 2016 9:48 pm
wendigo: veszélyes kannibál, kit vérszag fog körbe

you passed the test
üdv családunk legújabb tagja

Beképzelt uraság... mármint Nathaniel *-*
Eddig még nem volt szerencsém olvasni egyetlen írásodat sem, se ilyen formában, se reag képében, így örülök, hogy ide is eljutottam :3 Bár nem szimpatikus számomra a karakter, de teljesen jól alkottad meg, hiszen nem is azért nem tetszik, mert valami gond lenne vele Very Happy Teljesen jól írtad, és mutattad be, minden szó tükrözte a jellemét. Nagyon szép írás lett *-* Sajnálom, hogy Joe meghalt, de hát mindig megfizetjük az árát a megszerzett tudásnak, nemde?
De most nem pazarlom tovább a szót, nem is tudnám, fáradt is vagyok hozzá xd Tudod mi a dolgod, meg hogy van a járás így még csak annyi: üdv itt *-*

everyone is a little broken inside
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Nathaniel Hawkins
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal