• Nem minden szörny tesz szörnyűségeket.•
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki.

oldalunk videója
esküszünk, hogy rosszban sántikálunk

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van

Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

Oldalunk alapítása: •• 2012.06.17

jelentkezz be
Mutasd meg valódi éned
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
kischat
ne menj jégre, s el nem esel

Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 43 aktív, elfogadott karakter
Vérfarkas
1
Ember
9
Diclonius
3
Goblin
0
Hellhound
1
Vadász
6
Hibrid
4
Incubus
2
Kitsune
3
Vámpír
3
Warlock
3
Wendigo
3
Vérhiéna
2
Vérjaguár
3
él ebben a sötét világban...

Karmolás nyomok
Természetfeletti itt járt, nézd meg mit hagytak nekünk.

☇ Zoey Deutch

Yesterday at 9:39 pm
☇ Játszótársat keresek!

Hétf. Nov. 20, 2017 3:04 pm
☇ Alkalmi segítség

Hétf. Nov. 20, 2017 2:40 pm

nyerteseink
gratulálunk a nyár legjobbjainak!

Stella

Argent
női karakter
Mortdecai

Wolsey
férfi karakter
Sheilah

Blackwood
előtörténet
Tamera

Wentz
művész
Ashley

Wilkinson
bohóc
Malachai

King
rosszfiú
Hurricane

Bartholomew
szépség
Stella &

Ashley
párkapcsolat
Daria &

Dante
játék
Hazel &

Stella
őrangyal
Beacon Hills lelkei
Lények az árnyékban
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share | 

braylee - who are you?

:: Egyéb

Pént. Szept. 09, 2016 10:41 pm
Vendég
Vendég

Braylee + vezetéknév
sometimes a stranger can bring great meaning to your life

Fogalmam sincs ki vagy, vagy, hogy ki is voltál. Még régebben te is a családom falkájába tartoztál, mikor még gyerek voltam igazából, aztán nagyon 10 éves korunk után nem is láttuk egymást többet. Mikor megöltem azt a lányt 17 évesen, majd 18. életévemet betöltve elmentem onnan, és nevet is változtattam, már azt se tudtuk a másikról, hogy kicsoda, vagy hogyan néz ki. Csak egy régi emlék a másik a gyerekkorunkból. Aztán most te is BH-ba keveredtél, bár már egy másik falka tagja vagy. Egyikünk se tudja ki a másik, bár nem vicces, hogy a hotelben egymás mellett lakunk? Mondjuk igazán én téged nem is láttalak még eddig. Csak néha a sarkon befordulva pillantottalak meg, de akkor is csak a vörös hajzuhatagodat. Tényleg nem tudjuk egymásról, kik is vagyunk, de hamarosan összefogunk futni egy ilyen kisvárosban, és még minden kiderülhet.

Több dolgot nem is akarnék, és nem is tudnék megszabni. A karakter jellemileg azért ne a legkedvesebb legyen, de ne is a full gonosz, meg bunkó paraszt. Valahol a kettő között lenne igazán jó a kisasszony. Hogy mi lesz kettejükkel? Majd az, ami alakul, vagy amit megbeszélünk, nem lényeges dolog ez, csak jó lenne valaki, akihez kapcsolódna a magányos farkasom. Nagyon várom a vöröskét úúú

becenév kb annyi, mint én werewolf

én Deborah Ann Woll, esetleg Alexandra Breckenridge szabad

Vissza az elejére Go down

braylee - who are you?
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal