Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 47 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
8
Ember
2
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
3
Vadász
3
Hibrid
6
Lidérc
3
Kitsune
4
Vámpír
2
Warlock
5
Wendigo
2
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Elkelt!

Új Alfa EmptyArikan Nox
Today at 10:13 pm

Új Alfa EmptyArion Nox
Today at 10:10 pm

Arion "Lucas" Nox

Új Alfa EmptyFawn Olossë
Today at 10:06 pm

Elkészültem!

Új Alfa EmptyArion Nox
Today at 9:16 pm

Worgen kalandok - Cavalier és Zireael

Új Alfa EmptyMimi Schwarz
Today at 7:20 pm

fawn & ethan - but mr. detective, i'm innocent!

Új Alfa EmptyFawn Olossë
Today at 7:07 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Arikan Nox, Arion Nox, Colin Moore, Fawn Olossë, Isabelle Hoover, Reginald Payton, Scott Henderson, Sebastien Morgan, Stella Argent

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

Új Alfa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Pént. Dec. 02, 2016 8:18 pm

Vendég
Vendég

Szépséges neved
A jó vezető nem mondja meg, mit csinálj. A jó vezető megmutatja, hogyan csináld.

Nemrég érkeztél a városba. Senki nem tudja, hogy honnan jöttél és hogy miért jöttél el. Az a hír járja, hogy menekülnöd kellett, de te sosem mondasz semmit. Egyedül érkeztél, ami nem megszokott egy alfától. Új falkát akarsz magadnak toborozni. A régivel nem tudni, hogy mi lett, mert arról sem mondasz semmit. Igazából semmiről nem szeretsz beszélni, ami a múltadban történt. Te mindig előre nézel. Nekem nem volt alfám, neked meg nem voltak bétáid. Szükségem van egy falkára, mert egyedül nem tudom megölni Aaron ikertestvérét. Megegyeztünk, hogy segítesz a célom elérésében, ha én is segítek neked a tiedben. Nem árultad el, hogy mi a terved, eléggé titokzatos alak vagy, de ez nem zavar, mert nagyon jó alfa. Igyekszel mindenre megtanítani, amit tudsz. Nem az vagy, aki megmondja, hogy mit csináljak, hanem aki megmutatja, hogyan csináljam. Nem vagyok még nagyon erős vérfarkas, de te azzá tehetsz. Foglalkozol a falkáddal, mert szeretnéd, hogy jó csapat legyünk, és hogy a tiéd legyen a legjobb falka.

// Amit leírtam csak egy ötlet, ha szeretnéd teljesen átírhatjuk a dolgot. Nekem csak egy megbízható alfára van szükségem, aki fejleszt engem.  <3  Aktív usert keresnék neki és cserébe sok pörgős játékot ígérek hmm Ha megérkeztél dobj meg egy pm-el    

név szabadon választható 20 felett Vérfarkas (alfa)

Én és Sebby is nagyon várjuk úúú Meg az új falkád hmmRyan Guzman, de más is lehet foglalt

Anonymous

Új Alfa Empty
Vissza az elejére Go down

Új Alfa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal