• Nem minden szörny tesz szörnyűségeket.•
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki.

oldalunk videója
esküszünk, hogy rosszban sántikálunk

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van

Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

Oldalunk alapítása: •• 2012.06.17

jelentkezz be
Mutasd meg valódi éned
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
kischat
ne menj jégre, s el nem esel

Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 43 aktív, elfogadott karakter
Vérfarkas
1
Ember
9
Diclonius
3
Goblin
0
Hellhound
1
Vadász
6
Hibrid
4
Incubus
2
Kitsune
3
Vámpír
3
Warlock
3
Wendigo
3
Vérhiéna
2
Vérjaguár
3
él ebben a sötét világban...

Karmolás nyomok
Természetfeletti itt járt, nézd meg mit hagytak nekünk.

☇ Dogs - Avery & Vulfia

Vas. Okt. 15, 2017 8:42 pm
☇ Poison After Dark

Vendég

Szomb. Okt. 14, 2017 8:34 pm
☇ Stells & Ash

Pént. Okt. 13, 2017 11:04 pm

nyerteseink
gratulálunk a nyár legjobbjainak!

Stella

Argent
női karakter
Mortdecai

Wolsey
férfi karakter
Sheilah

Blackwood
előtörténet
Tamera

Wentz
művész
Ashley

Wilkinson
bohóc
Malachai

King
rosszfiú
Hurricane

Bartholomew
szépség
Stella &

Ashley
párkapcsolat
Daria &

Dante
játék
Hazel &

Stella
őrangyal
Beacon Hills lelkei
Lények az árnyékban
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share | 

Olivia Blackwell

Szomb. Dec. 24, 2016 5:37 pm
Vendég
Vendég

Olivia Blackwell
egy idézet a karakteredről, legyen rövidebb

Nem tudom hogyan kellene jellemeznem magam, mert utálok magamról beszélni, sőt mi több, olykor  beszélni is utálok, ez a kedvemtől függ.  Azt hiszem makacs vagyok, sosem adom fel, mondhat nekem bárki bármit, de ha valamit a fejembe veszek, akkor nincs az az isten aki el tudna téríteni a célomtól. Szeretem a viccet, a poénokat, én is nagyon vicces kislány vagyok, de ha akkor birizgálsz amikor épp dolgozom, vagy rossz a kedvem, könnyen fej nélkül maradhatsz. Lázadó vagyok, utálom a szabályokat, és ha kell meg is szegem őket, sőt mi több imádom felrúgni azokat. Nincs túl sok olyan valaki ezen a világon akire hallgatnék és fontos lenne nekem és az Bexley. Akkor szenvedélyes, vad, temperamentumos, szókimondó vagyok, ami a szívemen az a számon, és nem igazán hat meg, hogy ez esetleg nem tetszik, vagy bele taposok a lelki világodba, ugyan majd helyre jössz, Édes. Akkor is ki mondom amit akarok ha esetleg ezért megszívom, ha fen áll a veszély, hogy kikapjak érte. Ugyanakkor hideg fejjel képes vagyok gondolkodni, és  a gyilkolástól sem rettegek, sőt, még élvezem is.
Ugyan akkor elmondhatom magamról azt is, hogy olyan vagyok mint az időjárás, szeszélyes, mint az április, előfordulhat, hogy egyszer ehhez van kedvem, de semmi sem bizonyíték, így könnyen előfordulhat, hogy pár óra múlva már el is ment a kedvem tőle, szóval akkor ne szívd mellre, ilyen vagyok. Jól értek a számítógépes kütyükhöz, a technikához, bárhova betörök, bármit feltöröm, sokszor szoktam a laptopomon játszani, imádok tűzfalakat, jelszókat feltörni, valamint van még egy szenvedélyem a kocsik. Ja, lehet kicsit furának tűnhet egy lány szájából, de igen így van… imádom a jó kocsikat, kedvenceim közé tartozik a BMV, Chevrolet, és Porsche. Remek vagyok a közel harcban is, imádok kick-boxolni, verekedni, Viszont abban sosem voltam jó, hogy ellent álljak a kísértésnek, mindegy, hogy egy finom csokoládé, egy csábító férfiegyed,esetleg egy hölgy,  vagy ösztöneim. Alacsony termettel születtem, de formás vagyok, kerekded ott ahol kell. Tejfehér bőrbe vont bőrömön található pár szeplő, leginkább az orrom környékén, hosszúkás arcomat méz szőke  fürtök keretezik, amik ha megmosom rankoncátlanul és hullámosan tekeregnek a hátamra, pisze orrom fölött nefelejcskék íriszek pislognak rád, amiket hosszú, sűrű pillák kereteznek. Ha dühös vagyok akkor nem olyan átható, sokkal sötétebben ragyog, mint a tenger. Telt, húsos ajkaim mindig mosolyognak, ha pedig nem annak is meg van az oka és akkor azt tanácsolom, kapd fel a nyúlcipőt. Általában a kényelmes, de szexi, nőiesebb ruhadarabokat részesítem előnyben, az, hogy aznap mi van rajtam kedvfüggő, ha olyan kedvem van kirittyentem magam ( bár ez ritkán fordul elő), de ha nem akkor inkább bakancsot, trikót, farmert húzok. Van egy bőrdzsekim amit imádok… és ha baja esne dühbe gurulnék, és egy motorom, ami a Madonna névre hallgat. Ha bármelyiknek baja esne… gonosz bestiává változva tépnélek szét.

Liv 25 prérifarkas

New Orleans Claire Holt Viv

A fényképezőgépem lóg a nyakamban, miközben egy gyönyörű testű modellt próbálok beállítani. Unalmas arckifejezés ül ki az arcomon ahogy próbálom elérni a kellő hatást, de legszívesebben felfalnám. szó szerint felfalnám, ugyan is csak azt képzeli magáról milyen gyönyörű nő. Pedig nincs így, annyira mű, hogy barbibaba megirigyelhetné, pedig a játék csak műanyagból van készítve. Próbáltam elmagyarázni a szerkesztőségbe a főnökömnek, hogy most már ideje lenne valami komolyabb munkát adnia nekem. De a dagadt pacák vagy csak nem csíp engem, vagy csak szimplán utál és ezért szívat ilyen genyó melókkal. Pedig egy párszor már említettem neki, hogy vagy cselekszik, vagy pedig hamar át lépek egy olyan újsághoz akik talán még értékelik is a tudásomat, nem mellesleg meg is fizetik. Bármilyen hihetetlen, de tíz éves korom óta egyedül élek. A szüleimet, vagyis az anyámat, apámról nem tudni ki az, szóval egy vadász megölte, engem árvaházba adtak. Pár havonta cserélgettem a nevelőszülőket, egyik s ebírt elviselni túl sokáig. Ami azt illeti, akik pedig még abba is bele akartak törődni, hogy éppen milyen balhés vagyok már gyerekként is, tettem róla én, hogy igen hamar megváltozzon a véleményük negatív irányba. Végül olyan tizennégy éves korom körül egy olyan házaspárhoz kerültem akiknek mindegy volt ki az örökbe fogadott gyerek. Nekik csak egy lényeges dolog lebegett a szemük előtt. Az a csekk amit minden hónapban megkaptak utánam, így aztán tehettem akármit nem adtak vissza, úgy nézett ki a dolog, hogy amíg huszonegy éves nem leszek ez az otthonnak csúfolt pokol lesz az ahol fel kell nőnöm. A nevelőanyám, Grace, tisztára valami nyálas szappanoperából kölcsönözhette a nevét, szóval őt semmi sem érdekelte, csak gyomlálgatta a nevetséges kertjét amit később fel is gyújtok. A férje, Arthur, nos ő egy részeges alak. Már az első alkalommal tetszettem neki, én próbáltam védekezni, minden éjszaka seggrészegre itta magát, minden éjszaka megerőszakolt. Azért imádkoztam minden éjszaka, hogy jöjjön értem valaki, bárki, aki megbünteti őket, és megment engem. De hamar rá kellett döbbennem, hogy ez nem így működik, hogy nincsenek tündérmesék, legalábbis a magamfajta embereknek biztosan nincsenek. Tizennyolc éves koromig minden egyes éjszaka el kellett ezt viselnem, lassan már a férfinemtől is elkezdtem undorodni. Aztán egy alkalommal megelégeltem a dolgot, annyira bedühödtem, hogy átváltoztam, de nem akartam megadni azt az örömöt nekik, hogy azt higgyék egy vadállat martalékaivá váltak. Az túl kedves és jó lett volna nekik, ezért ember alakot öltve téptem ki a szívüket, hogy engem lássanak amikor kihuny a fény mocskos szemükben, hogy azzal a tudattal menjenek el, hogy én öltem meg őket. Mielőtt bárki a szomszédok közül észre venné gyorsan leléptem. Fura volt a szabadság íze, ami marcangolta a torkomat, és egy égető problémával találtam magam szemben. Az utcán voltam, gyorsan pénzhez kellett jutnom, ezért azt kezdtem el árulni ami a legkönnyebb volt, amihez hozzá szoktam. A testemet. A férfiak még ma is csupán eszközök, pont úgy mint a testem, ha el akarok érni valamit, a nevelőapám gondoskodott róla, hogy ne akarjam élvezni a dolgot, minden egyes aktussal a lelkemet mocskolom be. Talán a nőkkel egy kicsit másképp, ott valamivel több érzelmet tudok vinni a dologba, de ha együtt vagyok is valakivel inkább szólnak az ösztöneimről, mintsem romantikáról vagy ilyen baromságokról. Az egyetlen olyan élőlény aki bármilyen hatással van rám, az a legjobb barátnőm, Bexley, amikor megismertem egyből összehaverkodtam vele, nem sok mindenkinek nyílok meg, de neki megtettem. Talán egy kicsit magamat láttam benne, úgy éreztem meg kell védenem, és még a mai napig úgy érzem. Én segítettem neki, hogy kontrollálja az erejét, megtanítottam használni rá, sőt miután a családját kinyírták, befogadtam, ő a családom, hosszú idő óta az első valaki aki hosszabb ideje életem része.

Vissza az elejére Go down

: :

Red is the color of shame. Crimson cheeks and spilled blood. Broken hearts, open veins. A burning desire to return to white.

Foglalkozás :
housekeeper

Szer. Jan. 04, 2017 7:34 pm
kitsune: sose bízz egy rókában, aurája felemészthet

elfogadva
üdvözlünk az oldalon!

Olivia *-*

Hát hú... Így hirtelen azt se tudom mit mondjak. Az biztos, hogy érdekes, és összetett karaktert sikerült összehúznod. A jellemet olvasva is éreztem már, hogy itt még lesz valami, aztán jött a kifejtés az életedről. Árvaként kezdeni nem egyszerű, főleg, ha összevissza adogatnak, mint valami játékot. Ez még se jó, visszahoztuk. Kb ez fogalmazódott meg a fejemben, ahogy olvastam. Na de mindegy. Aztán mikor nem dobtak vissza, csak a pénzért kellettél, és még ott volt a nevelőapád is... Őszintén szólva elég durva dolog, de hát tényleg ilyen az élet. Kegyetlen, és sosem igazságos. Aztán még jött az is, hogy hogyan kellett pénzt szerezned, hát... hú. Komolyan nem tudom mit mondhatnék már. Szépen megírt volt, egyedi és megrázó. De így jó ez, ahogy van.
De inkább nem beszélek itt, foglalózz, menj és boldogíts Bexley-t, esetleg keress más játszótársat is. Na meg üdv itt *-*

sky above me. earth below me. fire within me
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Olivia Blackwell
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Olivia Swan