HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

akinek a nyelvét a forró tea megégette
megfújja még a jégcsapot is

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van
Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

2012.06.17
adminisztrátorok
értünk léteznek mindannyian
hurricane bartholomew

főadmin
stella argent

admin
opal wroblewski

admin

kérdezz tőlük
jelentkezz be
a felejtés vértelen halál
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
kischat
ne menj jégre, s el nem esel
nincs vita, se dráma
utolsó posztok
legyen életünk felkiáltójel
aktív lakosaink
bennünk nincs ki rendet teremt
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.
nyerteseink
a téli szavazás legjobbjai
Stella Argent

női karakter & szépség
Vinny Foley

bohóc
matthew evans

őrangyal
Elysian Landre

művész

gratulálunk!

Share | 

My beloved teacher

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Foglalkozás :
diák

ember: erőtlen személy, köztünk mégis a legerősebb

Kedd. Jan. 03, 2017 5:20 pm

My beloved teacher
Nem minden asszony harap a tiltott fa gyümölcsébe, de mind kíváncsi az ízére.

Ő mindig, mindenkivel kedves. Épp ezért is népszerű. Az előző magyartanárnőnk, Mrs. Denvers nyugdíjba vonult és a helyére vették fel őt, egy fiatal, frissen végzett tanerőt idén szeptemberben, aki szellemes, tájékoztatott és könnyen megtalálja a hangot bárkivel, a diákokkal, a kollégákkal egyaránt. Nem mellesleg igazán jóképű férfi. Nem igazán tudom, mi ütött belém, soha nem érdekeltek a pasik, de talán éppen azért, mert sosem találkoztam még egy igazán érett, művelt „egyeddel”. Egy igazi férfival. Amilyen ő is. Nem mintha nagy ábrándjaim lennének. Hiszen a fél iskola szerelmes belé, a tanári kart és a diákságot is beleértve. Kizárt, hogy éppen én kelteném fel a figyelmét, ennek ellenére, mint rajongásom elérhetetlen tárgyának szeretném kivívni az elismerését. A magyar egyébként is az egyik kedvenc tantárgyam. Éppen musicalt akar rendezni, ezzel pedig két nagy szenvedélyemet kapcsolná össze, hiszen énekelni is imádok, bár eddig szinte senki sem tudta rólam, hogy van hozzá tehetségem is. Ha ő nincs, biztos nem állnék ki a színpadra az egész iskola elé, így azonban más a helyzet.

/A karakterrel kapcsolatban mást igazából nem kötnék meg. A múltja, valódi jelleme tekintetében teljesen szabad kezet adok. Lehet, hogy tényleg egy kötelességtudó, kedves, intelligens, emberbarát személy, akinek mindene a munkája, de az is lehet, hogy ezzel csak leplez valamit. Ebből kifolyólag lehet közönséges ember is, de bármilyen más fajba is tartozhat. A két karakter kapcsolatával kapcsolatban is sok mindenre nyitott vagyok. Lehet persze lassan kifejlődő szerelmi szál belőle, de akár az is, hogy Van szerelme egyoldalú marad, vagy csak látszólagosan talál viszonzásra ilyen-olyan okból. Tényleg sok irányra nyitott vagyok, szóval ha érdekel a karakter, pm-ben keress meg bátran és szívesen ötletek veled együtt./

Név a megalkotóra bízva 23-24 szabadon választható faj

én keresem Ian Harding szabad

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

My beloved teacher
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal