HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

akinek a nyelvét a forró tea megégette
megfújja még a jégcsapot is

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van
Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

2012.06.17
adminisztrátorok
értünk léteznek mindannyian
hurricane bartholomew

főadmin
stella argent

admin
opal wroblewski

admin

kérdezz tőlük
jelentkezz be
a felejtés vértelen halál
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
kischat
ne menj jégre, s el nem esel
nincs vita, se dráma
utolsó posztok
legyen életünk felkiáltójel
aktív lakosaink
bennünk nincs ki rendet teremt
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.
nyerteseink
a téli szavazás legjobbjai
Stella Argent

női karakter & szépség
Vinny Foley

bohóc
matthew evans

őrangyal
Elysian Landre

művész

gratulálunk!

Share | 

Mazen Black

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Vendég

Vendég

Vas. Jan. 08, 2017 8:43 pm

Mazen Black
Az életed lehet álom vagy rémálom, attól függ, hogy fogod fel!

Erőteljesen vakarom a buksim, hogy meg tudjam fogalmazni azt a katyvaszt amit mások személyiségnek neveznek, de azért meg fogom próbálni elmagyarázni, de szerintem mire a végére érünk, te sem fogod érteni, pont úgy, ahogy én sem. De hátha együtt kibogozhatjuk. Szóval, először is nagyképű vagyok, a végtelenségig, ez így normális egy volt sportolótól és jelenlegi modelltől, de mindemellett annyira szégyenlős és bátortalan, mint egy óvodás az első szerelmének adott virág előtt. Minden alkalommal kell egy jó tíz perc, hogy össze tudjam szedni magam, és a tükörképem bámulva győzködnöm magam, hogy igenis szexi vagyok. Ahhoz, hogy én oda merjek menni bárkihez is nagy adag alkohol szükséges, de még úgy sem biztos. Amint meggyőztem magam, nincs, aki ellenállna a vigyornak, ami képemre kúszik, élvezem a figyelmet, és szeretek a központban lenni. Erőszakos és kalandokra éhesnek tartom magam, mégis képes vagyok az utolsó pillanatban meggondolni magam. Teljes mértékben ellentmondásos vagyok, döntéseim hatvanhatszor újragondolom, hogy biztos lehessek saját magamban. Néha, viszont, mint a vak ló megyek neki a falnak újra és újra. Ez a nem volt elég nagy pofon, próbáld újra a másik oldalon is. De most már rátérek küllememre is, hadd csorgasd egy kicsit a nyálad. Száznyolcvanöt centiméteres magasságom és széles izmos testalkatom lehetővé teszi, hogy azt vegyek le a lábáról, akit csak akarok. Sok munka van benne, amire büszke is vagyok. Barna hajam és mély barna szemem van, ne néz bele, mert örökre elveszel.    

Mazy 25 vérjaguár

beacon hills Francisco Lachowski -

Minden a neveltetetésemmel kezdődött, apám egy alkoholista vadállat volt, aki folyton verte anyámat és húgomat, persze a nőkkel könnyű, ugye? De mikor rajtuk nem volt már hely a véraláfutásoknak akkor bizony előkerült a bőröv és menekülhettem, ahogy akartam, az mindig hosszabb volt, mint amennyire futni tudtam tőle, de az öreg nem szeretett ám mozogni, így egy idő után már azt játszotta, hogy beszorított a sarokba, és onnan nincs kiút, csak ha elájultál, ha nem mozog nem vicces. Tízévesen túl sok törött csonttal és betört koponyával kerültem a sürgősségire, na ezt már megszimatolta a gyermekvédelem és hiába próbálta beadni, hogy csak leestem a lépcsőn, ember, lépcsőnk sincs, elvettek és nevelőszülőkhöz kerültem, de csak én! Anya túlzottan félt tőle ahhoz, hogy elváljon, a húgom pedig mindig kimagyarázta a gyanús foltjait. Túl félénk voltam, de ha védekezésre került sor bármikor is, mint egy elmebeteg állat ütöttem mindenkit, aki a közelembe akart jönni. Ezt „kicsit” nehezményezték az osztálytársaim szülei, egy időben azzal fenyegettek, hogy kitesznek az iskolából, ha nem hagyom abba, de én nem tudtam, féltem és nem akartam, hogy többet bárki is hozzám érhessen. Az új szüleim úgy gondolták, hogy csak túl eleven vagyok, és valahogy le kell ezt vezetni, így beírattak küzdősportokra. Talán életük legjobb döntése volt. Megtanultam megvédeni magam és pár mozdulattal ártalmatlanná tenni az ellenfeleim, megerősödtem és többé már nem kerülgetett a frász a saját árnyékomtól is. Sok – sok évvel később véletlenül futottam össze újra húgommal a sürgősségin mikor anya rosszul lett és én vittem be. Nagyon rosszul nézett ki, kék – zöld volt, és el volt törve a karja, éreztem, hogy ezt nem tudom ennyiben hagyni, még anya bent volt hazakísértem, belépve hallottam az ordibálást, az ismerős hangot, amitől úgy rettegtem, elborult az agyam, egyenesen a hálójukba rohantam ahol elkaptam a kezét mikor a földön magzatpózban fekvő, görcsösen síró anyám felé emelte kezét. Meglepetés ült ki arcára, már meg sem akart ismerni, kimért nyugodt hangon beszéltem és kértem anyám, hogy hagyja el a szobát. Na, ez nem tetszett az alkoholista önérzetének, meg akart ütni, egy laza mozdulattal törtem el a kezét. Üvöltése fülsüketítő volt, de a harag a szemében, jobban megrémített, mint bármi valaha is. Tudtam, hogy újra nekem fog rontani, az adrenalin, ami végigszaladt ereimben ösztönzött arra, hogy kikapcsoljam agyam, és ne gondolkozzak azon mit és kivel teszek, csak az edzések képe éljen előttem. A következő amire feleszméltem, hogy anyám fogja le karom, öklömön fojt végig meleg vörös vére, a húgom már a mentőket hívta. Én csak ültem az eszméletlen test mellett és nevettem, nevettem az embert akitől valaha rettegtem, nevettem, nem tudtam abbahagyni. Nem tett ellenem feljelentést, mikor felébredt a kórházban csak vigyorogva néztem rá, mikor kérdezték mi történt, „Leesett a lépcsőn.” feleltem teljes nyugalommal, ekkor már nem dühöt láttam a szemében csak halálos félelmet, senki sem szeret a pofon túloldalán lenni. Elköltöztettem anyám és a húgom, segítettem elválni, óvtam őket és nem engedtem, hogy többet valaha bárki is bántsa őket. Az illegális utcai harcokból egész szépen megéltünk, gyorsan regenerálódok, legyintettem mindig, úgy éreztem többé nem árthat nekem senki. Rengeteg mérkőzésem volt, elismert és megbecsült sportolóvá váltam. A végzet mindenkit elér, hiába futsz előle… Vannak pillanatok, amik mindent megváltoztatnak, mikor már nem tudod meg nem történté tenni az eseményeket, csak sodródsz az árral, és reménykedsz, hogy az egész csak egy rohadt rémálom, amiből nem tudsz felébredni. Az egyik sráccal egy napon iratkoztunk be, együtt kezdtünk el edzeni, idővel a legjobb barátommá vált. Ott voltam, amikor megismerte a barátnőjét, és én voltam az első, akit felhívott mikor igent mondott élete szerelme a lánykérésre. Már rég a világraszóló lagzijukat terveztük, amikor az edzőnk elküldött egy versenyre, ahol már tényleg a nagyoké a szerep, ahol már nincsenek kispályások, csak azok akik nem félnek odacsapni ha kell, és persze kell. Egy csoportban mérkőztünk meg, de aranyszabályunk volt, hogy soha semmilyen körülmények között nem megyünk egymás ellen, ezért ő kifogott egy elmebeteg állatot aki rosszul tűrte, hogy legyőzték, és a mérkőzés után a sikátorba ráncigáltak a haverjaival, engem alaposan elvertek, de ő nem úszta meg ennyivel, megkéselte, többször is kegyetlenül belé döfte a kését, a karjaimban vérzett el a legjobb barátom, megváltoztatta az egész életem, végképp felhagytam a küzdősportok eme világával. Az a szerencséje, hogy azóta sem találtam meg, mert már nem élne az egészen biztos… Ma már modellként dolgozom, egész jól keresek vele… Néha még hiányzik a régi életem, de sosem tudnék többet küzdőtérre lépni.

A hozzászólást Mazen Black összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 08, 2017 9:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Vas. Jan. 08, 2017 9:10 pm

elfogadva
üdvözlünk az oldalon!

Cicus! *-* <3

Először is, mint első karaktert engedd meg hogy üdvözöljelek az oldlaon, a keresőd valódszínűleg nagyon fog örülni a jelenlétednek, annak meg pláne hogy ilyen csini pofit választottál. Na meg ez a pofátlanság a jellemeddel, tényleg ellentmondásos vagy de éppen ezért azt hiszem nagyon is szerethető, és te is akarod valahol mélyen hogy szeressenek. Valaki biztosan fog Wink

Mindig szomorú az ilyen család, és nem lehetett könnyű ilyen apával élni, de... nézd el nekem, emberségem egy része már elpusztult és örömmel lőttem volna főbe apádat ha ott lettem volna. A küzdősportok viszont jó döntés, hiszen adhat egyfajta magabiztosságot az embernek ha jó valamiben, valamint a szellemnek sem árt.

Remélem ennél nagyobb nyomokat nem fog benned hagyni a baleset, hiszen a jaguárság előnye hogy sok mindent túlélsz és szinte nyoma sem marad szóval még az edzésekről sem kell lemondanod, de a kifutón is igazán szépen mutatsz szóval...

Foglald le amit kell, és menj keresd meg aki téged keres.
Jó játékokat itt.

Vissza az elejére Go down

Mazen Black
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szépségverseny [Event]
» Black Iron Castle
» Képek
» Ariane Black
» Black Heaven bordély