HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

akinek a nyelvét a forró tea megégette
megfújja még a jégcsapot is

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van
Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

2012.06.17
adminisztrátorok
értünk léteznek mindannyian
hurricane bartholomew

főadmin
stella argent

admin
opal wroblewski

admin

kérdezz tőlük
jelentkezz be
a felejtés vértelen halál
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
kischat
ne menj jégre, s el nem esel
nincs vita, se dráma
utolsó posztok
legyen életünk felkiáltójel
aktív lakosaink
bennünk nincs ki rendet teremt
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share | 

Évszak őrangyala

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Vendég

Vendég

Vas. Jan. 08, 2017 8:48 pm

Szavazás

évszak őrangyala

a legjobbak legjobbjai

Ide azokat az usereket jelölheted, akik nagyon sokat tesznek az oldalért, jókedvet hoznak, meghallgatnak, ha baj van, és a többi, egyszóval az oldal őrangyalait. Azokat jelöld, akik szerinted megérdemelnék ezt a címet. Maximum 3 jelölted lehet, kevesebb igen, több nem. Indoklás is kell!
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Hétf. Jan. 09, 2017 7:24 am

Nekem csak egy jelöltem lenne, akivel biztosan nem fogok meglepni senkit, mert egyértelmű ki lehet az.*-*

Matthew Evans - Ha ti azt tudnátok, mekkora szerencsétek van ilyen adminnal.:3: Ő tényleg az oldal őrangyala, nem mellesleg az enyém is. Mindent megtesz azért, hogy aktív közösség maradjunk, és sikeres is ebben. Most is hiába tűntem el bizonyos okok miatt, ő ott volt, hogy a helyes útra tereljen, mégpedig ide vissza, az imádott oldalra, amit néha elfelejtem, mennyire is szeretek.*-* Noszogat mindenkit, és szívét lelkét beleadja az oldal jövőjébe, még ha egyedül is kell néha megküzdenie az én hülyeségeim miatt.00 De innentől sosem lesz egyedül, ha rajtam múlik, és azzal kezdem segítését, hogy neki szánom ezt a címet, mert nála jobban senki sem érdemli meg. Köszönöm, hogy vagy nekünk.Szottyongat <3 #cicusforpresident

Vendég

Vendég

Csüt. Jan. 12, 2017 1:34 pm

Mivel Matt már jelölve lett, így zárójelesen megjegyzet, hogy holtversenyben van a másik jelöltemmel, és nála jobbat nehezen lehetne találni *-*

A másik jelöltem pedig A Másik Argent lenne, vagyis Stella! *-* nekem sokat segít még a tudta nélkül is, az oldalért is sokat tesz, ha ellustulok rugdos hátulról, szóval nekem ő egy őrangyal *-*

Foglalkozás :
❖ being memorable

vadász: vérét ontja azoknak, kik veszélyt jelentenek

Csüt. Jan. 12, 2017 2:14 pm

Az én őrangyal jelöltem egy olyan valaki, aki tartotta bennem a lelket egy nagyon rossz időszakomban, neki köszönhető, hogy most itt vagyok és vissza jött a kedvem az íráshoz, meg úgy egyáltalán mindenhez. Ő pedig nem más, mint Stiles Stilinski, ő az én őrangyalom. angel loveee

Illetve megjelölném a korábban említett Grumpy-t is, mert neki is sokat köszönhetek! *-* Szottyongat

Valamint egyetlen Mauf Véremet (aka Lydia Martin), mert hát ki vigyázhatna rám még jobban? <3 loves
Felhasználó profiljának megtekintése Online

Évszak őrangyala
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal