HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

akinek a nyelvét a forró tea megégette
megfújja még a jégcsapot is

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van
Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

2012.06.17
adminisztrátorok
értünk léteznek mindannyian
hurricane bartholomew

főadmin
stella argent

admin
opal wroblewski

admin

kérdezz tőlük
jelentkezz be
a felejtés vértelen halál
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
kischat
ne menj jégre, s el nem esel
nincs vita, se dráma
utolsó posztok
legyen életünk felkiáltójel
aktív lakosaink
bennünk nincs ki rendet teremt
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.
nyerteseink
a téli szavazás legjobbjai
Stella Argent

női karakter & szépség
Vinny Foley

bohóc
matthew evans

őrangyal
Elysian Landre

művész

gratulálunk!

Share | 

LRC

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Vendég

Vendég

Pént. Jan. 27, 2017 1:19 am

Lucian Romeo Chevalier
and if you don't know now you know...

Színház az egész világ. És színész benne minden férfi és nő.

Lehetek komoly, vicces, flegma vagy épp szerelmes hős. Lehetek bárki, akinek látni akarsz. Sosem tudhatod, mikor vagyok teljesen önmagam és hagyom, hogy lásd az őszinte érzéseim, halld az őszinte szavaim. A tehetségem ellenére viszont ez nálam sem működik másképp, mint a többi embernél.
Ebben az átkozott világban mindenki szerepet játszik. Nem túl nagy meglepetés, ha ezzel kezdek, azonban másokkal ellentétben sokkal nehezebb dolgom van, hiszen az előítéletek által könnyedén megbízhatatlannak titulálnak. Azt mondják, nem tudnának teljesen megbízni bennem, amiért mindig ott motoszkálna a fejük hátsó felében némi félelemérzet, s kétely. Ez is az emberi butaság egyik alapvető formája; a felcédulázás. Pedig ha csak egy percre is megállna mindenki, hogy körbenézzen, s igazán meglássa az embereket, rájönne, hogy mindenki épp annyira lehet megbízhatatlan, mint én. A szakmám nem befolyásolja a magánéletemben azt, aki vagyok. Néha komoly, néha vicces, néha kissé flegma, s olykor egy romantikus regény lapjairól megvalósult szerelmes hős.

ro 24 Vérfarkas

párizs brendon urie meow

A telihold ezüstös fénye ragyogva borította a sötétkék tájat, ahogy erős sugarai áthatoltak a fák ritka ágai között. Hasogató fejfájással igyekeztem felidézni, mégis hogy kerültem az erdőbe, de hiába. Sűrű homály fedte el elmém elől a történések sorozatát, s úgy tűnt, nincs értelme a felesleges erőlködésemnek. Nem fog eszembe jutni semmi.
Miután kezdtem teljesen magamhoz térni a félkómából, hirtelen hideg levegő kezdte égetni a bőröm, s csak ekkor vettem észre, hogy a fagytól megkeményedett, hideg földön fekszem, és kabát helyett csak egy félig szétszaggatott fehér póló van rajtam. Lassan mozgatni kezdtem ujjaim, majd erőt véve magamon feltornáztam magam a földről, miközben átkarolva magam pillantottam körbe, utána pedig végignéztem magamon, s nem telt sok időbe rájönni, hogy mi is történhetett. Bár a részleteket így sem tudtam, talán jobb is volt így.
Kamaszkorban biztos vagyok benne, hogy tízből nyolc gyerek arról fantáziál, mekkora buli lenne az élet vérfarkasként, vagy épp vámpírként. Aztán mikor ez megtörténik, a kiábrándító valóság vág csak pofán, ahogy rájössz, hogy az önkontrollod már csak a múlté, és ha nem vigyázol, könnyedén búcsút mondhatsz az álmaid, és terveid szerint felépített életednek, jövőképednek.
De hogy ez mind ne legyen elég, még mindig történnek olyan dolgok, amiket egész eddig csak filmen láttál...
Néhány órával később már idegesen szorongattam kezeim közt a forgatókönyv lapjait és vártam, hogy az én sorom következzen. Nem igazán tudtam koncentrálni az új előadásra meg a nyomorult próbára, csak a múlt éjszaka, valamint az járt a fejemben, amivel pontosan négy nappal ezelőtt megkerestek. Valami alvilági cég tudomást szerzett róla, hogy egy színészi képességekkel rendelkező fiatal felnőttből természetfeletti lett, és úgy gondolták, ez egy tökéletes kombináció a számukra, hogy amolyan titkos fegyverként használjanak. Már akkor rá kellett volna vágnom, hogy nem veszek részt az ostoba ügyeikben, helyette viszont csak annyit mondtam, megfontolom. És négy napja csak ezen rágódom. Lassan letelik a határidőm, bár nem hiszem, hogy nemleges választ elfogadnának. Kíváncsi lennék, mégis meddig lennének képesek elmenni, hogy megszerezzenek maguknak, de úgy érzem, ezt nem fogom kivárni. Nem akarom húzni az időt, nem akarom kéretni magam. Egyetlen dolgot akarok, az pedig az, hogy visszanyerjem az kontrollt önmagam felett. Ha ehhez az kell, hogy az ördöggel üzleteljek, szempillantás alatt eladom a lelkem. Pontosan jól tudom, hogy minden, amire szükségem van, némi akció, ahol levezethetem azt a feszültséget, ami felgyülemlik bennem nap, mint nap, hogy aztán a farkas énemként robbanjon ki belőlem. Én pedig nem akarok túl lenni az első gyilkosságomon ez miatt...

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Hétf. Feb. 13, 2017 7:49 pm

elfogadva
üdvözlünk az oldalon!

Brendon Urie Romeo *-*

Mondanám, hogy ez valami kis "bosszú", hogy csak visszavágok picit, de sajnos én is bűnös vagyok kissé. A halmemóriámon nem lehet segíteni sajnos cute
Na de a lényegre térve, úgy örültem, amikor már az ötlet felvetésekor megtetszett az egész sztori, amit konkrétan megálmodtam. Remélem tényleg nem fogod megbánni, hogy hoztad nekem a drágát 95
Szerintem már úgyis tudod, hogy imádom ahogyan írsz, és a karaktereket is, amiket hozol. Ráadásul most valaki olyat hoztál, aki azért megvolt a fejemben, és te pedig konkrétan kiragadtad onnan, és elhoztad nekem *-*
A hosszal nincs gond, nem is tudom miért mondtad, hogy rövid lett. Szerintem ez is teljesen elegendő volt a karakter bemutatására :3:
Többet nem hiszem, hogy tudok mondani, talán nem is kell, szóval fuss, intézd el amit kell, és boldogíts úúú Sok elintézni valónk van még hmm

Vissza az elejére Go down

LRC
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal