• Nem minden szörny tesz szörnyűségeket.•
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki.

oldalunk videója
esküszünk, hogy rosszban sántikálunk

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van

Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

Oldalunk alapítása: •• 2012.06.17

jelentkezz be
Mutasd meg valódi éned
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
kischat
ne menj jégre, s el nem esel

Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 51 aktív, elfogadott karakter
Vérfarkas
3
Ember
8
Diclonius
0
Daimon
1
Hellhound
1
Vadász
10
Hibrid
5
Incubus
1
Kitsune
4
Vámpír
4
Warlock
6
Wendigo
4
Vérjaguár
4
él ebben a sötét világban...

Karmolás nyomok
Természetfeletti itt járt, nézd meg mit hagytak nekünk.

☇ Avatarfoglaló

Szer. Nov. 07, 2018 2:37 pm
☇ Játszótársat keresek!

Szomb. Nov. 03, 2018 7:51 pm
☇ Daniel 'Danny' Nicholson

Szomb. Nov. 03, 2018 3:48 pm

Beacon Hills lelkei
Lények az árnyékban
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share | 

Cain Seavers

Pént. Ápr. 07, 2017 12:42 am
Vendég
Vendég

Cain Seavers
Different is good. But different is hard. Believe me, I know.
Becenév: Cain
születési hely: Baltimore
kor: 23
Nemi identitás: Heteroszexuális
faj: Diclonius
play by: Jack Falahee karakter: saját

Ahol van választás, ott mindig lesz viszonyítás, mintha azt kérdeznék tőled, hogy lassan akarsz meghalni vagy nagyon lassan?
Két rossz között is mindig lesz egy jobb. Két buta közt egy okosabb. Két erős közt egy gyengébb. Két testvér között egy feketebárány.
Én vagyok a szabadabb. Én vagyok a hirtelen és én vagyok az indulat. Én vagyok a két üveg whisky tisztán. Én vagyok a mindig unatkozó kisgyerek. Én vagyok az önző és neveletlen. Én vagyok a kritikus, a válogatós, a tudatos, a bosszúvággyal töltött puskacső, ami testvérem fejére szegeződik. Én vagyok a hajnalig tartó bulizás. Én vagyok a véres vigyor, ami becsönget hozzád, a kegyetlenség, a bűntudat hiánya. Én vagyok a feketebárány, a legrosszabb, akit kaphatsz.
Én vagyok a világ kétlábonjáró katasztrófája, és nem sajnálom.
meet me halfway

Ha valaha egy Michigani luxushotelben jársz, és felcsendül Beethoven kilencedik szimfóniája, fuss. Hagyj abba mindent, menekülj, és ne nézz vissza.
Sok dolog van a világon, amit nem érthetsz.
Ha megfordulsz egy kórházban, és a hangosbemondón Dr. Hampon-t keresik, tűnj el. Amikor Reed vagy Bluebell nővért hívják, véletlenül sem orvost keresnek.
Ezek a jelek megmenthetik az életed.
Michigant, Crawfordtól egészen Oaklandig egy démon tartotta rettegésben. Gyerekmeseként kezdődött, mint minden legenda. A tökéletes rém, hogy az idióta kölykök megegyék a brokkolit és kilenckor ágyban legyenek, ne maradjanak kint sokáig vagy megírják a házit. Mígnem a rém életre kelt.
Beethoven kilencedik szimfóniája egy kódolt üzenet, az épület teljes evakuálását rendelik el az alkalmazottaktól.
Dr. Hampton nem dolgozik egy kórházban sem. Neve vészhelyzeti esetre ad intelmet. A két nővér Vörös vagy Kék riasztást takar.
A rém emberi alakban jár köztünk, két szarvat hord a feje tetején, arcát borosta borítja. Tárgyakat emel a levegőbe kéz nélkül, védjegye a hulláin nyugszik, az áldozatokat, mint nedves rongyokat, kitekeri és kifacsarja. Szemtanút nem hagy. A rendőrök tehetetlenek, nem bukkannak a nyomára, és nem is igazán szeretnének. Félnek.
Amit mások nem tudnak, hogy a rém nem azért öl, mert szüksége van rá. Csak dühös, és ha dühös, elveszti a fejét. Menekül, önmaga elől, boldogtalan és unatkozik. Volt egyszer egy szép családja, testvére, aztán ahogy az lenni szokott egy nem átlagos családnál, szétszakadtak. A rém átokként éli meg erejét, ami bár nagyhatalmat adott neki, mégsem tudja vele megváltoztatni a multat.

Michigan Rádió. 99,7 MHz
Denmark & Winter - Don't Fear The Reaper szólal fel.
Egy kód.
A rémnek célpontja van.
A rém Beacon Hills felé tart.
you're still have all of me

I'm only bored, okay?
when i was younger...

A hozzászólást Cain Seavers összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 20, 2017 4:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

: :

Red is the color of shame. Crimson cheeks and spilled blood. Broken hearts, open veins. A burning desire to return to white.

Foglalkozás :
housekeeper

Pént. Jún. 16, 2017 1:02 pm
kitsune: sose bízz egy rókában, aurája felemészthet

elfogadva
üdvözlünk az oldalon!

Cain *-*
Megint én kaplak el, készülj fel a legrosszabbra hahaha
Viszont most nem fogok sokat dumálni, mert még reggel van, szóval sorry cute De ez az et-d, is remek lett, ahogy minden eddigi, amit olvastam. Imádtam minden szavát, ahogy előadtad ki is Cain. Megfogott az egész, főleg, mert ötletes. Imádom az ilyen karaktereket, szóval kíváncsian várom mik a terveid vele.
Na de fuss, foglalózz, aztán zargasd az öcsédet, és mindenki mást is *-*

sky above me. earth below me. fire within me
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Cain Seavers
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Old but Gold Antiques - Darren Cain régiség boltja és háza