HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

akinek a nyelvét a forró tea megégette
megfújja még a jégcsapot is

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van
Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

2012.06.17
adminisztrátorok
értünk léteznek mindannyian
hurricane bartholomew

főadmin
stella argent

admin
opal wroblewski

admin

kérdezz tőlük
jelentkezz be
a felejtés vértelen halál
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
kischat
ne menj jégre, s el nem esel
nincs vita, se dráma
utolsó posztok
legyen életünk felkiáltójel
aktív lakosaink
bennünk nincs ki rendet teremt
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.
nyerteseink
a téli szavazás legjobbjai
Stella Argent

női karakter & szépség
Vinny Foley

bohóc
matthew evans

őrangyal
Elysian Landre

művész

gratulálunk!

Share | 

woman, 34, writer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

ember: erőtlen személy, köztünk mégis a legerősebb

Csüt. Ápr. 13, 2017 8:17 pm

teljes neve választható
write what should not be forgotten

Rövidebben:

Egy zseniális írónő, aki első könyvét készül megírni. Témája: Beacon Hills, és annak rejtélyei. Sztorikra vadászik, miközben sejtelme sincsen róla, hogy nem egyszerű gyilkosságok, de valóságos rémálom nyomában van.

Érdekesnek tűnik? Olvasd el bővebben:

Harmincnégy vagy. Tizenhat éves korod óta anya.
Szüleid elküldtek, mivel nem voltál hajlandó abortuszra, a csávód pedig nem állt készen a papás-mamásra tizenhat évesen. Legalább csávót jól választottál, azóta is a gyerektartás kétszeresét fizeti, és már a terhességed alatt is gondoskodott róla, hogy legyen lakásod, ruháid, legyen mit enni. Apaként megbukott, emberségből átment.

A lányod vagyok, mégis, egy személyben vagy anya, nővér, legjobb barátnő. Mindig is volt érzéked az íráshoz, mindig is tudtál bánni a szavakkal, így húszas éveidben sikeres újságíró lettél, blogot vezetsz, és jóformán versengenek érted a legnívósabb lapok is. Új ötleted támadt. A kritikák, novellák, elbeszélések, cikkek világából a könyvírás iránt érdeklődsz. A beacon hills-i rejtélyek visszhangja nálunk, Kanadában is megjelent, és az a zseniális ötleted támadt, hogy utánajársz a dolgoknak, és leírod Beacon Hills legigazabb, legérdekesebb történetét. Írói megérzéseid azt sugallják, hogy van ott valami, amiből bestseller könyvet írhatsz.

Fontosabb tudnivalók:
- Kanadában, Montréal-ban éltünk, nemrég költöztünk Beacon Hills-be
- Anyanyelvünk francia, egymás között ezen a nyelven beszélünk, de folyékonyan beszélünk angolul
- Fiatalos, vicces, kurva jó arc (tényleg, geezz, jobb arc az anyám, mint én)
- A karakter többi dolgát a megalkotóra bíznám, et-mben végig szerepel. Azért döntöttem úgy, hogy meghirdetem, mert utólag döbbentem rá, hogy rohadtul jó ez a nő, és rengeteg mindent ki lehet belőle hozni azzal, hogy mindent feláldoz a tökéletes sztoriért, és a lányáért. What an independent, ambitious woman. aww

anyu 34 ember

én kereslek jessica alba v mila kunis (abszolút változtatható, csak legyen 34 körül) szabad

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

woman, 34, writer
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Julianne Amnoc - The Woman Statue