• Nem minden szörny tesz szörnyűségeket.•
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki.

oldalunk videója
esküszünk, hogy rosszban sántikálunk

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van

Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

Oldalunk alapítása: •• 2012.06.17

jelentkezz be
Mutasd meg valódi éned
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
kischat
ne menj jégre, s el nem esel

Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 44 aktív, elfogadott karakter
Vérfarkas
1
Ember
9
Diclonius
3
Goblin
0
Hellhound
1
Vadász
6
Hibrid
4
Incubus
2
Kitsune
3
Vámpír
3
Warlock
3
Wendigo
4
Vérhiéna
2
Vérjaguár
3
él ebben a sötét világban...

Karmolás nyomok
Természetfeletti itt járt, nézd meg mit hagytak nekünk.

☇ Avatarfoglaló

Yesterday at 9:49 am
☇ December 24. (night)

Hétf. Dec. 11, 2017 7:56 pm
☇ Forgive me - Lynne + Kai

Hétf. Dec. 11, 2017 7:09 pm
☇ Félvér Tábor - FRPG

Vendég

Vas. Dec. 10, 2017 11:00 pm

nyerteseink
gratulálunk a nyár legjobbjainak!

Stella

Argent
női karakter
Mortdecai

Wolsey
férfi karakter
Sheilah

Blackwood
előtörténet
Tamera

Wentz
művész
Ashley

Wilkinson
bohóc
Malachai

King
rosszfiú
Hurricane

Bartholomew
szépség
Stella &

Ashley
párkapcsolat
Daria &

Dante
játék
Hazel &

Stella
őrangyal
Beacon Hills lelkei
Lények az árnyékban
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share | 

Alucard Shadowlord

Pént. Ápr. 14, 2017 1:25 pm
Vendég
Vendég

Gróf III. Vlad Tepes
"Olykor a világnak nem a hősökre van szüksége, hanem a szörnyetegre."

● Becenév: Drakula gróf, Alucard Shadowlord
● Születési hely: Segesvár, Erdélyi Fejedelemség
● Kor: 586 év
● Nemi identitás: heteroszexuális
● Faj: vámpír

Play by: Luke Evans ● Karakter: saját
you're still have all of me
Ha valaki az örökléttel néz szembe, előbb vagy utóbb úgy fog a tükörbe nézni, hogy nem ismeri meg önnön vonásait. Volt idő, amikor rettegték a nevem. Félelemmel és rettegéssel teli tekintetek követték szigorú, ellentmondást nem tűrő megjelenésem. Vasmarokkal, különös kegyetlenséggel uralkodtam földem felett. Még emberként sem voltam több a szemükben egy szörnyetegnél. Való igaz, nálam az árulás a legnagyobb bűn és nem érdemel irgalmat az sem, ki hazudik. Nem töltött el undorral mindaz, amitől a legtöbben megszabadulnak gyomruk tartalmától. Ám, azt mondhatom, élveztem. A tetteknek súlyos következménye van, s meg kell tanulnunk cipelni a velük járó terhet. Minden, amit elkövettem, értük volt. A népemért, másokért cselekedtem…
Határozott elveim vannak és hűséges vagyok hozzájuk. Régi szokásomhoz híven, mindenkinek megadom a tiszteletet egy bizonyos fokig, cserébe elvárom, hogy visszakapjam. Sok helyzetben nyugodt maradok, míg vannak kényesebb pontok, amikor könnyedén elönt a harag. Mondanom sem kellene, azokban a pillanatokban jobb nem tovább szítani a tüzet. Sohasem voltam híve a francia stílusú mérhetetlen eleganciának és fényűzésnek. Az emberek kizsákmányolása és pompa azok felesleges ékessége nekem nem hiányzik. Sokkal… szolidabb jellemmel bírok. Az idők folyamán meg tanultam értékelni azt a keveset is, amit nekünk ad az Élet. Ellenségeim szemében bosszantó tulajdonságom, hogy sosem tudom, mikor kell feladni. Mindig felállok a földről. Harcolok, küzdök, egészen addig, amíg egy kicsike levegő is van a tüdőmben. Ha valamit a fejembe veszek, többnyire meg is valósítom. Kiváltképp nehéz elterelni kitűzött céljaimról a figyelmemet. Ügyelek a részletekre és mindig nyitva tartom szemem és fülem. Ha többet akarsz tudni, ne a regéket hallgasd, ne higgy el minden rém történetet, de tartsd észben! Mert, minden mese mögött ott lapul a valóság is. Bátran, keres fel és kérdezz. De vigyázz mit felelsz, ha én kérdezek!

when i was younger...
történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted történeted
Vissza az elejére Go down

Alucard Shadowlord
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal