• Nem minden szörny tesz szörnyűségeket.•
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki.

oldalunk videója
esküszünk, hogy rosszban sántikálunk

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van

Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

Oldalunk alapítása: •• 2012.06.17

jelentkezz be
Mutasd meg valódi éned
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
kischat
ne menj jégre, s el nem esel

Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 43 aktív, elfogadott karakter
Vérfarkas
1
Ember
9
Diclonius
3
Goblin
0
Hellhound
1
Vadász
6
Hibrid
4
Incubus
2
Kitsune
3
Vámpír
3
Warlock
3
Wendigo
3
Vérhiéna
2
Vérjaguár
3
él ebben a sötét világban...

Karmolás nyomok
Természetfeletti itt járt, nézd meg mit hagytak nekünk.

☇ Dogs - Avery & Vulfia

Csüt. Nov. 16, 2017 3:46 pm

nyerteseink
gratulálunk a nyár legjobbjainak!

Stella

Argent
női karakter
Mortdecai

Wolsey
férfi karakter
Sheilah

Blackwood
előtörténet
Tamera

Wentz
művész
Ashley

Wilkinson
bohóc
Malachai

King
rosszfiú
Hurricane

Bartholomew
szépség
Stella &

Ashley
párkapcsolat
Daria &

Dante
játék
Hazel &

Stella
őrangyal
Beacon Hills lelkei
Lények az árnyékban
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share | 

Gwendolyn (...)

: :

Foglalkozás :
Diák

Vas. Május 07, 2017 6:58 pm
vérfarkas: a telihold rabja, az éjszaka teremtménye

Gwendolyn  (...)
Our story is not a fairytale

"Az első évem a Beacon Hills High School-ban teljesen normálisan telt. Már ha nevezhetjük ezt normálisnak... Azon kívül, hogy már az első nap összeverekedtem az egyik osztálytársammal, semmi különös nem történt velem - kivéve azt a pillanatot, amikor megláttam Őt.
Jó, nem kellene ennyire kiemelnem, hiszen sose beszéltem még vele rendesen. Csak annyit tudtam róla, hogy anyám egyik kuncsaftja volt, elég durva borderline személyiségzavarral. Amikor ez kitudódott a suliban, a csaj teljesen ki lett rekesztve a közösségből, senki nem akart vele szóba állni. Mivel tudom, milyen érzés ez, rokonlélekre találtam benne. Mindezek ellenére én is csak annyira voltam képes, hogy köszönjek neki, vagy néha rápillantsak az órákon. Számomra nem tűnt kettyósnak, sőt...
Később előfordult, hogy kaptunk egy-egy közös feladatot valamelyik órára, olyankor alkalmam nyílt kicsit jobban megismerni Gwent. Persze nem mintha mostanra sokkal többet tudnék róla, de már ezzel a kevéssel is megelégszem. (...)"

Az osztálytársam vagy, egy csendes, visszahúzódó lány. Nem mindig voltál ilyen, minden akkor kezdődött, amikor megtudtad, hogy borderline-személyiségzavarod van. Anyámhoz jársz pszichiátriára, ezáltal ismerjük egymást. Tudod, hogy gondok vannak az idegrendszeremmel, könnyen dühbe gurulok, ez mégsem tántorít meg téged attól, hogy   érdeklődj irántam. Főleg azok után, hogy egy ideje már a színemet se láttad. Ha tudnád, mivé váltam, és miket tettem,
rettegnél tőlem... Éppen ezért nem mondtam még el neked semmit.
Ezért kerültelek el, amikor csak tudtalak. De tudom, hogy ez nem maradhat így örökké...

// Nagyon várom az én kis Gwencimet <3 Siess, és ha megérkeztél, küldj egy galambot! *-* A részleteket megbeszéljük majd, további infóért pedig olvass bele az et-mbe.

Gwen 18 ember (alkudható)

Darius Morgan Holland Roden Szabad

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Gwendolyn (...)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gwendolyn
» Gwendolyn Helmsman X-diák