Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Drew Lamarck/Masanori

Gwendolyn (...) EmptyDrew Lamarck
Today at 9:57 am

Gwendolyn (...) EmptyHugo Marlowe
Today at 1:09 am

Hugo

Gwendolyn (...) EmptyJulia Hunt-Kozma
Yesterday at 7:25 pm

Elkészültem!

Gwendolyn (...) EmptyHugo Marlowe
Yesterday at 4:27 pm

Fawn & Ethan ;; you're so annoying

Gwendolyn (...) EmptyFawn Olossë
Yesterday at 2:32 pm

Vale & Angus - night at the museum

Gwendolyn (...) EmptyVale Pedersen
Yesterday at 12:31 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Daniel Nicholson, Delsin Aver, Ethan Wayne, Stephen Hunt-Kozma

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

Gwendolyn (...)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Vas. Május 07, 2017 6:58 pm

Vendég
Vendég

Gwendolyn  (...)
Our story is not a fairytale

"Az első évem a Beacon Hills High School-ban teljesen normálisan telt. Már ha nevezhetjük ezt normálisnak... Azon kívül, hogy már az első nap összeverekedtem az egyik osztálytársammal, semmi különös nem történt velem - kivéve azt a pillanatot, amikor megláttam Őt.
Jó, nem kellene ennyire kiemelnem, hiszen sose beszéltem még vele rendesen. Csak annyit tudtam róla, hogy anyám egyik kuncsaftja volt, elég durva borderline személyiségzavarral. Amikor ez kitudódott a suliban, a csaj teljesen ki lett rekesztve a közösségből, senki nem akart vele szóba állni. Mivel tudom, milyen érzés ez, rokonlélekre találtam benne. Mindezek ellenére én is csak annyira voltam képes, hogy köszönjek neki, vagy néha rápillantsak az órákon. Számomra nem tűnt kettyósnak, sőt...
Később előfordult, hogy kaptunk egy-egy közös feladatot valamelyik órára, olyankor alkalmam nyílt kicsit jobban megismerni Gwent. Persze nem mintha mostanra sokkal többet tudnék róla, de már ezzel a kevéssel is megelégszem. (...)"

Az osztálytársam vagy, egy csendes, visszahúzódó lány. Nem mindig voltál ilyen, minden akkor kezdődött, amikor megtudtad, hogy borderline-személyiségzavarod van. Anyámhoz jársz pszichiátriára, ezáltal ismerjük egymást. Tudod, hogy gondok vannak az idegrendszeremmel, könnyen dühbe gurulok, ez mégsem tántorít meg téged attól, hogy   érdeklődj irántam. Főleg azok után, hogy egy ideje már a színemet se láttad. Ha tudnád, mivé váltam, és miket tettem,
rettegnél tőlem... Éppen ezért nem mondtam még el neked semmit.
Ezért kerültelek el, amikor csak tudtalak. De tudom, hogy ez nem maradhat így örökké...

// Nagyon várom az én kis Gwencimet <3 Siess, és ha megérkeztél, küldj egy galambot! *-* A részleteket megbeszéljük majd, további infóért pedig olvass bele az et-mbe.

Gwen 18 ember (alkudható)

Darius Morgan Holland Roden Szabad

Anonymous

Gwendolyn (...) Empty
Vissza az elejére Go down

Gwendolyn (...)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal