HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

akinek a nyelvét a forró tea megégette
megfújja még a jégcsapot is

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van
Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

2012.06.17
adminisztrátorok
értünk léteznek mindannyian
hurricane bartholomew

főadmin
stella argent

admin
opal wroblewski

admin

kérdezz tőlük
jelentkezz be
a felejtés vértelen halál
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
kischat
ne menj jégre, s el nem esel
nincs vita, se dráma
utolsó posztok
legyen életünk felkiáltójel
aktív lakosaink
bennünk nincs ki rendet teremt
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.
nyerteseink
a téli szavazás legjobbjai
Stella Argent

női karakter & szépség
Vinny Foley

bohóc
matthew evans

őrangyal
Elysian Landre

művész

gratulálunk!

Share | 

Mr. Rowland a drogbáró

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Foglalkozás :
∷ housekeeper

kitsune: sose bízz egy rókában, aurája felemészthet

Szomb. Máj. 20, 2017 9:21 pm

Mr. Rowland
support your local drug dealer

Ha azt mondanám, hogy az éjszaka közepén a parkban odamentél egy lányhoz, akit életedben nem láttál, és elmondtad neki ki is vagy, majd megkérdezted nem-e akar a házvezetőd lenni, akkor mindenki azt hinné, amatőr vagy. Pedig a helyzet nagyon is más. Már a szüleid is evvel foglalkoztak, és nem hiába te vagy Beacon Hills-ben az egyetlen személy, aki a drogok árulásáért felelős. Ráadásul évek óta úgy vezeted a kis bizniszedet,
hogy téged sose kaptak el a zsaruk még. Tudtoddal még gyanúsított se voltál. Hiszen van egy "rendes" állásod is, amit napközben pár óráig csinálsz fedezetként. Mégse tűnjön úgy, hogy egy házat a semmittevésből tartasz el.
Mondjuk az eltartást, csak a fizetős dolgokban értendő. A főzést,
és takarítás mind én végzem el azóta az este óta. Két hely van egyedül, ahova nem tehetem be a lábam: a hálószobád, és az irodád mellette. Azt se tudom, hogy zárod-e őket, mert nem is akartam bemenni. Nem vagyok hülye, a végén még meg is hallhatok.
Egyébként rendesen megfizetsz, még egy szobám is van, és külön fürdőm. A dílerjeidet nem engeded hozzám érni, ahogy te magad se érsz hozzám. Persze beszélgetsz velem, viccelődsz, néha utalásokat teszel, kissé flörtölsz, de semmi extra. Én inkább csak úgy veszem, hogy ez a természetedhez tartozik, és semmi több.
Emellett, ha jól tudom, és jól látom, érzékelem rajtad, te magad nem vagy droghasználó. De ki tudja, még meglephetsz!

// A sztorim szempontjából igen fontos személy lenne, aki kissé megszínezi a napjaimat. Lényegében egy erős barátságra gondoltam, de igazából mindenben benne vagyok. Lehetségesnek tartom, hogy csak az egyik viszonylag vonzódik a másikhoz, esetleg Mr Rowland egyszer ténylegesen rá is mozdulna Rae-re. Persze ezt majd megbeszéljük Wink
Név csak példának van igazából kint, sehol nem említettem név szerint, szóval szabadon választható.
Pb-nek Boyd Holbrook csak ötletnek van kint, igazából az a lényeg,
hogy ne valami kisfiúcska legyen, cuki pofival.
Will-el a kapcsolata annyi, hogy kivételesen neki személyesen szállít anyagokat.
Eleve halandónak képzeltem el, az előtörténetemben is úgy írtam le,
de ezen könnyedén lehet változtatni. Szóval ha szeretnél te is a természetfelettiek csoportjába tartozni, nem fogok az utadba állni Razz
Sok beszédnek, sok az alja, az a lényeg, hogy várom *-*

Play by: válaszható ● Státusz: szabad

Karakter Kora: 25-35 ● Faj: ember (alkudozhatunk azért)

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése Online

Mr. Rowland a drogbáró
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal