• Nem minden szörny tesz szörnyűségeket.•
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki.

oldalunk videója
esküszünk, hogy rosszban sántikálunk

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van

Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

Oldalunk alapítása: •• 2012.06.17

jelentkezz be
Mutasd meg valódi éned
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
kischat
ne menj jégre, s el nem esel

Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 43 aktív, elfogadott karakter
Vérfarkas
1
Ember
9
Diclonius
3
Goblin
0
Hellhound
1
Vadász
6
Hibrid
4
Incubus
2
Kitsune
3
Vámpír
3
Warlock
3
Wendigo
3
Vérhiéna
2
Vérjaguár
3
él ebben a sötét világban...

Karmolás nyomok
Természetfeletti itt járt, nézd meg mit hagytak nekünk.

☇ Zoey Deutch

Szer. Nov. 22, 2017 9:39 pm
☇ Játszótársat keresek!

Hétf. Nov. 20, 2017 3:04 pm
☇ Alkalmi segítség

Hétf. Nov. 20, 2017 2:40 pm

nyerteseink
gratulálunk a nyár legjobbjainak!

Stella

Argent
női karakter
Mortdecai

Wolsey
férfi karakter
Sheilah

Blackwood
előtörténet
Tamera

Wentz
művész
Ashley

Wilkinson
bohóc
Malachai

King
rosszfiú
Hurricane

Bartholomew
szépség
Stella &

Ashley
párkapcsolat
Daria &

Dante
játék
Hazel &

Stella
őrangyal
Beacon Hills lelkei
Lények az árnyékban
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share | 

my brother.

: :

won't you tell me
this thing i've come to be?
the monster that you see
is it a part of me?

i'm standing alone in this world that keeps on changing.

Foglalkozás :
fighting against my demons.

Hétf. Okt. 23, 2017 11:51 am
hibrid: félvér lény, ki áthág minden szabályt

xxx Seavers
Becenév: xxx
kor: 23-25
Nemi identitás: Heteroszexuális
faj: Diclonius
play by: Michael Malarkey (?) karakter: szabad

Annak ellenére, hogy gyerekként még egy viszonylag normális családként nőttünk fel, mára már teljesen egyedül érzem magam. A biztonságos környezet eltűnt, ahol felnőttem, bár tudom, hogy sok múlott rajtam is. De nem akarok egyből ennyire előre ugrani...
Csak féltestvérek vagyunk, hiszen neked mindkét szülőd diclonius volt, én pedig csak akkor kerültem képbe, mikor apánk megismerkedett a nevelőanyáddal, aki egyszerű halandó volt. Mivel én félig emberként születtem, sosem értettem teljesen az erőszakos természeted, vagy ahogy a világhoz és más emberekhez állsz. A lobbanékonyságot, az agresszivitást...
Mikor apánk bekerült az Eichen-be, még egész fiatalok voltunk - talán hét éves lehettem -, s benned valami akkor megtört. Egyedül maradtál a családban, mint "fekete bárány", hiszen anyánk mindig arra tanított minket, hogy legyünk kedvesek, és bármi is történik, ne ártsunk másoknak. Én próbáltam e szerint felnőni, próbáltam kizárni a természetfeletti részem, hiszen számomra végig ő volt a példa. A megtestesült jóság és tisztaság. Te viszont mindig is apánk felé húztál jobban. Ő megértett téged, tanított és egyetlen megvető pillantással sem illetett, ha valami helytelen dolgot tettél. Mégis próbáltál megfelelni anyánknak, és tudom, hogy sosem ártottál volna neki.
Kettőnk viszonya sem volt soha a legjobb. Mindig is megvetettél azért, amiért nem használom ki a képességeim, és egyszerű emberként próbálok felnőni. Mindig én voltam az érzékenyebb, a gyengébb, és a törékenyebb. Szánalmasnak tartottad, amiért annyira emberként akarok élni, és hogy képtelen vagyok megvédeni magam másokkal szemben.
A végső törés azonban akkor jött el a családunkba, mikor egy wendigo megharapott, ez pedig hatással volt az emberi felemre, és átváltoztam. Azóta is képtelen vagyok uralkodni magamon, és amennyire csak tudom, titokban tartom a történteket. Nem akarok így emberek közé menni, nem akarok ártani másoknak, nem akarok ez lenni. Azonban egyedül képtelen vagyok kontrollálni magam. Ez pedig látszik abból is, hogy megöltem anyánkat, mikor sajnos rosszkor volt, rossz helyen.
Biztos vagyok benne, hogy már neked is feltűnt, hogy az utóbbi időben máshogy viselkedem, de vagy nem érdekel annyira, hogy leüljünk megbeszélni, vagy csak te is tudod, hogy úgysem mondanék semmit. Vagy csak ráfogod arra, hogy anyánk eltűnése miatt - hiszen te nem tudod a valóságot - borultam ki ennyire.
Vajon mi lesz, ha végre rájössz a teljes igazságra? Talán neked még kedvező is lenne, hiszen végre egy olyan öcsköst faraghatnál belőlem, amilyet mindig is akartál. Vagy végre felébredne benned néhány testvéri ösztön és segítenél visszatalálni a helyes útra? Azt kétlem... de mindenki okozhat még meglepetéseket.

// Nagyjából ennyi, amit szeretnék megkötni a karakterrel kapcsolatban, ezen kívül minden kapcsolat és a jellemének java része a megalkotóra van bízva. Amiket leírtam, azok csak a faj miatt lényegesek.
Nagy terveim lennének még veled a jövőre nézve, szóval remélem, hamar megérkezel. *-*
A pb igazából mindegy, ez csak egy ötlet volt, ahogy a keresztnevet sem szeretném megkötni. A karakter megalkotásában is szabad kezet adok, nekem csak a fent leírtak a fontosak, persze szívesen ötletelek is és vevő vagyok némi alakításra is ezekkel kapcsolatban.
A lényeg, hogy siess! *-*
én én én! *-*

don’t get too close, it’s dark inside
it's where my demons hide
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

my brother.
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal