• Nem minden szörny tesz szörnyűségeket.•
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki.

oldalunk videója
esküszünk, hogy rosszban sántikálunk

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van

Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

Oldalunk alapítása: •• 2012.06.17

jelentkezz be
Mutasd meg valódi éned
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
kischat
ne menj jégre, s el nem esel

Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 51 aktív, elfogadott karakter
Vérfarkas
3
Ember
8
Diclonius
0
Daimon
1
Hellhound
1
Vadász
10
Hibrid
5
Incubus
1
Kitsune
4
Vámpír
4
Warlock
6
Wendigo
4
Vérjaguár
4
él ebben a sötét világban...

Karmolás nyomok
Természetfeletti itt járt, nézd meg mit hagytak nekünk.

Beacon Hills lelkei
Lények az árnyékban
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share | 

Bűntársam

: :

Foglalkozás :
Hunting, killing, whatever makes me feel better

Vas. Nov. 26, 2017 6:46 pm
hibrid: félvér lény, ki áthág minden szabályt

Szép nevecskéd
drága bűntársam
Becenév: majd eldől
kor: avatartól függ
Nemi identitás: Heteroszexuális
faj: vadász/természetfeletti
play by: lent karakter: szabad

Édesem... Átkozom a napot, amikor megismertelek. Te vagy az én állandó segítőm, bűntársam, aki segít eltussolni a gyilkosságaimat, aki intézi a találkákat és rendben tartja a fegyvereimet. Ez utóbbit persze ki nem állhatod, úgyhogy csak a megállapodásunk szerint a te feladatod. És amúgy is... Sose oda teszed vissza őket, ahova kellene, így inkább helyette te rendezed a papírmunkákat, ha épp adódnak - de a Mr. Wolsey-val kapcsolatos ügyekhez hozzá sem érhetsz, ezekkel én foglalkozom. Fogalmam sincs, miért hagytam, hogy segíts nekem, hiszen eddig megvoltam egymagamban is, nem volt szükségem egy hozzád hasonlóra. De hát... Mégis itt vagy, hogy engem a sírba vigyél csodás humoroddal. Ha ez pedig még nem lenne elég, néha még a melóimba is belekontárkodsz kicsit, a fegyverekhez való szakértelmednek köszönhetően ráadásul sikeresen. Aztán meg büszkén kihúzod magad és szajkózod, hogy „Nélkülem úgyse sikerült volna.”
Ritkán, de előfordul viszont, hogy örülök neked.. De ne gondold túl, csak azért nem zavartalak még el, mert hasznos tudsz lenni, ha akarsz. Jó munkákat intézel nekem, ráadásul még a kávémat is időben hozod reggel. Bár, néha kicsit édesre sikerül, de ezzel is spórolok pár percet, amit később másra fordíthatok majd.
Annyiszor hallottam már a történetedet, mégis úgy érzem, valamit elhallgatsz előlem. Hamarosan úgyis fény derül rá, előttem semmi nem maradhat titokban.

// Na tehát. A titkot itt elárulom: te magad is az Árész-program résztvevője voltál. Még a legelején leléptél, ennek oka a korodtól függ. Ha az én csapatomba tartoztál, Stella Argent meggyőző szavai vettek rá, hogy lépj ki. Ha viszont korábbi generáció vagy, talán valami más okból hagytad ott a kiképzést. Mindenesetre okosan döntöttél, belőled nem lett hibrid szörnyeteg, mint belőlem. Legalább is nem a program által. Hogy azóta mi történt veled, milyen életet éltél, hogy kerültél ide, csak te tudhatod, így ezt rád bíznám. Viszont nyilván valahonnan meg kellett szerezned a bűnügyekkel kapcsolatos ismereteidet, a fegyverekkel kapcsolatos tudásodat, így erről se feledkezz meg. <3 Zane Holtz / D.J. Cotrona pb-nek csak ötlet, bár nagyon örülnék, ha valamelyikük lenne. *-* Ami pedig a karakter korát illeti, nem szeretném különösebben megszabni, elvégre minden a pb-től függ.
Az Árész-programról bővebben ITT és ITT  olvashatsz!
én várlak, de nagyon :3:

get knocked down, get back up

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Bűntársam
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal