Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Daniel & Stella ;; Family reunion

Egy mindenkiért. Mindenki egyért. EmptyStella Argent
Today at 7:54 pm

Elkészültem!

Egy mindenkiért. Mindenki egyért. EmptyDrew Lamarck
Today at 2:09 pm

Drew Lamarck/Masanori

Egy mindenkiért. Mindenki egyért. EmptyDrew Lamarck
Today at 10:57 am

Egy mindenkiért. Mindenki egyért. EmptyHugo Marlowe
Today at 2:09 am

Hugo

Egy mindenkiért. Mindenki egyért. EmptyJulia Hunt-Kozma
Yesterday at 8:25 pm

Fawn & Ethan ;; you're so annoying

Egy mindenkiért. Mindenki egyért. EmptyFawn Olossë
Yesterday at 3:32 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég

Daniel Nicholson, Elisha Grant, Ethan Wayne, Hugo Marlowe, Julia Hunt-Kozma, Leora Keen

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

Egy mindenkiért. Mindenki egyért.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Szer. Dec. 20, 2017 2:09 pm

Charlotte Rowndis
vámpír: titokzatos éjjáró, kit az élôk vére éltet
Valami jól csengő orosz
Néha a legmegfoghatatlanabb, a legvalódibb

Becenév:
Ismeretlen
Kor:
Ismeretlen
Nemi identitás:
Ismeretlen
kódnév:
Szellem
Születési hely:
Moszkva, Oroszország
Szervezet:
Szpecnaz GRU (orosz szárazföldi különleges alakulat)
kiképzés:
Supra-projekt
Munka:
Szabadúszó katona, önjelölt takarító
Faj:
Vérjaguár
Play by:
Lent
Aki várja:
Én mindenképp
Karakter állapota:
Szabad

I need you

Életed egészen addig nem volt különleges, míg az orosz Hadiakadémiára nem kerültél, ahol kiemelkedtél tehetségeddel. Felfigyeltek rád a vezetők, úgy gondolták, következő projektjükbe tökéletes leszel. Ez volt a Supra. Nem kérdeztek, te pedig nem ellenkeztél, mikor belerántottak egy olyan világba, amit nem ismertél. Egy világba, ami sokkal több, mint eddig tudtad. Egy világba, ahol nem az ember a csúcs, hanem a természetfelettiek. Vadásznak képeztek, egy katonának, aki azért él, azért harcol, hogy az embereket megvédje ezektől a förtelmektől. Valóban, Oroszországban azonnal zuhanórepülésbe kezdtek a statisztikák. Egy jóval képzettebb alakulat voltatok, mint az egyszerű vadász brancsok – csoportosan a halált jelentettétek, de egyedül is nagy akadálynak tűntetek.
Három éve volt egy nap, mikor kiküldtek Szentpétervár egyik elhagyatott szegletébe. A felderítők egy lényt jelentettek, de ez nem így volt. Csapda volt. A természetfelettiek is megunták a menekülést, és veled kezdték. Azt hitted, nem fogod túlélni, ezért aztán mindent beleadtál, hogy a legtöbbeket a túlvilágra küld. Szerencsétlen. Azonban, jött egy felmentő csapat, de addigra már saját véredben lubickoltál. Felkarodon hatalmas harapással. Meg akartak menteni, remélték, nem késő. A méreg még nem indult meg a szervezetedben. Ott helyben amputálták bal karodat. De késő volt…   Csak napokkal később érezted meg addigra új kézzel, hogy nem vagy az, ami régen. Nem vagy már ember. Két lehetőséged volt, vagy feladod magad, és kivégeznek, vagy elmenekülsz. Utóbbit választottad… Nem akartad belátni, hogy annyi éves munkád ilyen könnyen elenyészett, semmibe veszett. Az új helyzettel akartál továbbra is pozíciódban maradni. Sikerült… Persze, nem egy édes élet, teli hátránnyal, de nem adtad fel. Továbbra is a természetfelettiek ellen jársz-kelsz, még ha az is vagy. Más képviselsz, nem vesztetted el az ember mivoltodat.
Hogy találkoztunk? Illetve, még nem találkoztunk, de keresel, és te mindig találsz. A Windsor-háznak hosszúra nyúlik a keze, és természetesen véget akarnak vetni annak a lavinának, amit én indítottam el. Megbízás lettem, és eddig te jutottál a legmesszibbre. Itt vagy az Államokban, közel Beacon Hillsben. Mi lesz, ha találkozunk? Mi lesz, ha rájössz, pont annyira vagyok ember, mint te?
//Ezt összegezném a számodra. Természetesen, pár változás belefér, csak beszéljük meg. Pb-re a legjobb talán Sebastian Stan lenne, azonban én nem ragaszkodom ahhoz, hogy egyáltalán férfi legyen. Nyugodtan lehet nő is(csak akkor ne egy törékeny virágszál). Hosszúra tervezném a játékot köztünk, sokáig negatív alappal, ami majd átcsaphat.
Dobj meg egy galambbal, ha megérkeznél. Én nagyon várlak  16

They call me princess
but I am a monster
Queen of illusion

Charlotte Rowndis
Egy mindenkiért. Mindenki egyért. Tumblr_nm807esLEG1rcaalvo1_250
Foglalkozás :
⚜ Polihistor

Egy mindenkiért. Mindenki egyért. Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Egy mindenkiért. Mindenki egyért.