Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Daniel & Stella ;; Family reunion

Miss Holmes EmptyStella Argent
Today at 7:54 pm

Elkészültem!

Miss Holmes EmptyDrew Lamarck
Today at 2:09 pm

Drew Lamarck/Masanori

Miss Holmes EmptyDrew Lamarck
Today at 10:57 am

Miss Holmes EmptyHugo Marlowe
Today at 2:09 am

Hugo

Miss Holmes EmptyJulia Hunt-Kozma
Yesterday at 8:25 pm

Fawn & Ethan ;; you're so annoying

Miss Holmes EmptyFawn Olossë
Yesterday at 3:32 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég

Daniel Nicholson, Ethan Wayne, Hugo Marlowe, Julia Hunt-Kozma, Stella Argent

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

Miss Holmes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Hétf. Feb. 05, 2018 3:14 pm

Rya Wolsey
boszorkánymester: varázs szülötte, szíve fehér vagy fekete
Lady Emory Illirya Wolsey
"Már késő bocsánatot kérni?" - "Soha nem az."

Becenév:
Rya
Születési hely:
London
Kor:
33
Nemi beállítottság:
biszexuális
Faj:
boszorkánymester
Play by:
Eva Green
Karakter típus:
Keresett

Gotta Know Me Better

Meet Me Halfway:
Vörös, hosszú estélyi viseletét markolva emeli erős, vékony lábait, melyek végén a magas sarkú cipő hangosan koppan. Ruhája derekán testéhez simul, miközben dekoltázsát kiemelve szabadon hagyja ívelt nyakát, és szemeket vonzó nyakékét. Rózsapirosban sugárzik húsos ajka, kék íriszeit sötét színnel emelte ki, míg hosszú, hollófekete haját hátul kontyba fogta. Határozottan lépi át a boltíves ajtó küszöbét, mintha mindig is ide tartozott volna. Vonásai komolyak, elszántak, hiszen pontosan tudja mit akar. Gyorsan felméri helyzetét, körbe pillant az előtérben lévő vendégseregleten, majd határozott mozdulattal levesz magának egy pohár pezsgőt. Nem telik bele sok időbe, türelmes várakozása hamar gyümölcsöt hoz.
- Bienvenue Monsieur. – köszönti az urat franciául, kiben az est házigazdáját láthatja.
- Hogy lehet, hogy egy ilyen bájos hölgynek nincs kísérője?
- Még nem találtam olyat, aki felérne a feladatra. – pillantott oldalra az úrra némi játékos kacérsággal tekintetében. Ajkai egy pillanatra megugrottak, ahogy ravasz mosolyát próbálta leplezni.
- És… tenne egy próbát? – kortyolt bele italába a férfi, ám a nő, amint meghallotta az új dallamot, egészen mást felelt.
- Mit szólna egy tánchoz?
Perceken át ment a flört, egymás kóstolgatása szóban, mire végül a magányos szépség beadva derekát, sőt, ő maga invitálta egy másik, privát helyiségbe azt, aki miatt hajlandó volt maszkot ölteni. Heves csókcsaták, ruhaanyagok széttépése zajlott, de a meglehetősen intim helyzetik nem jutottak el. Még az aktus bekövetkezése előtt, a nő megfojtotta erős, vörös selyem szalagjával. Eztán nyugodtan felöltözött, rendbe szedte kócos haját, kicsinosítva magát lépett elő a privát hálószobából, és mintha mi sem történt volna elhagyta az épületet. A küldetés, sikeres volt, Rya.

You're Still Have All Of Me:
- Hogy van? – kérdezte egy harmincas éveiben járó felügyelő, kinek mostanában elég sok szabadideje volt. Legalábbis, ha arról a nőről volt szó, kit éppen most kérdezett.
- Jól. Kivéve ezt a fejfájást. Jön és megy. – feleli a nő némi grimasszal, ahogy megérinti ujjbegyeivel homlokát. S lám, éppen most lépett be a szobába ikertestvére, Geralt – Oh, nézd! Itt is van! – csapott le kér ívet kezeivel, majd csípőre téve furcsán nézett a nála nem sokkal magasabb emberre.
- Hiányoztam? – vigyorodott el mister fejfájás.
- Jutottál valamire? – húzta fel kérdőn egyik szemöldökét, miközben a felügyelő tudta, jobb kimaradni a testvérpár beszélgetéséből, ugyanis semmi jó nem sülhet ki belőle. Ahhoz képest, mennyire ragaszkodnak a másikhoz, állandóan azon vannak, miként mentsék ki egymást, hiszen senkijük sem maradt kettejüket kivéve, mégis, nem lehet egy légtérben maradni velük, ha ketten vannak. Külön-külön még hagyján, de emilyen jó lehet egy dupla kávé netán dupla csokis fagylalt, annál hajmeresztőbb a dupla Holmes.
- Nem akarom ezt csinálni, de van egy módja, hogy pénzhez jussunk. – kezdett bele ötletének felvázolásába Geralt.
- Prostituáltnak megfelelő lennél. – jegyezte meg Rya.
- NAGYSZERŰ prostituált lennék! – nyomta meg a szót testvére.

When I Was Younger...

Sietősen kereste a kulcslyukat, majd végre valahára bejutott lakására. Mögötte szorosan követte őt egy kedves ismerőse, ki elborzadva látta mekkora rendetlenség és káosz uralkodik abban az egészen apró, egy szobás otthonban, melynek tulajdonosa évek óta nem járt arra.
- Hogy képes átlátni ezt a káoszt? – fintorogva lépett beljebb az ifjú nő, majd választ, reménysugarat várva nézett a nála magasabb, fekete hajú nőre. Mintha csak abban bízott volna, az felcsattanva annyit felel: valaki betört ide. De, semmi ilyesmiről nem volt szó.
- Sehogy. Csak csinál egy nagyobbat, ami eltörli az előzőt. – felelte Rya, aki eközben sietősen kutatni kezdett egy hajdani könyvespolcnál.
- Mit is kellene megtalálnunk itt? – próbálta ittlétük okát megragadni, mely egyfajta figyelem elterelés lett volna a rendetlenségről.
- Geralt-nál van az egyik könyvem. A családunk van visszavezetve benne, meg… oh, meg is van. – végül egy lezárt ládában találta meg, amihez nem volt kulcsa. De, ez miért is akadályozta volna meg a lakat kinyitásában?
- Van benne valami érdekes? Mire ez az új fellelkesülés? Pár napja még azt mondtad, azért nem mozdulsz ki otthonról, mert gyászolsz. Történt valami? – lépett mellé barátnője.
- Túl sok minden. Az összefüggések… ezek az események nem lehetnek véletlenek! Ah! Miért csak most vettem észre azt a két éves levelet?! – hamar beleélte magát abba a rengeteg információ halomba, amit az elmúlt napokban talált, sőt, hetekben. Mintha aranybányára lelt volna az aranyláz közepén. Két nappal később újra találkozott kedves ismerősével, ki sokat segített neki kutatásai során.
- Kérlek, küld el ezt a levelet Geralt-nak. – nyújtott át egy színes borítékot.
- Rendben. És te? – nézett fel rá kérdőn.
- Elutazom.
- De. Hová?
- Beacon Hills-be. Az Államokban van. Egy kisváros.

a strong woman looks a challenge dead in the eye and gives it a wink
she is powerful

Rya Wolsey
Miss Holmes Tumblr_nsjrvnJHgz1ra7i52o3_250
Miss Holmes Tumblr_oa708owcrX1ubz4o1o1_500
Foglalkozás :
vadász

Miss Holmes Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Hétf. Feb. 05, 2018 9:30 pm

Vendég
Vendég
Gratulálunk, elfogadva
Teen Wolf FRPG

Miss Holmes! *-*

Először is: Welcome Back! 95 Kimondottan örülök, hogy lecsaphattam a lapodra, kíváncsi voltam, mit hozol ki a karakterből! Very Happy
Szeretném már most leszögezni, hogy imádom a pb-d! Eva Green,
oh my! nyálci Kiváló választás, teljes mértékben illik a karakterhez - tudom, hogy ebben Mortdecai keze is benne van, így neki is jár az elismerés!
Na de térjünk is rá a lapodra. Kimondottan tetszett, hogy mindent egy apró jelenettel festettél az olvasód elé, mind a jellem, a család és a múlt szépen fel lett építve. Ugyan szívesen olvastam volna még többet is mindháromról, elég információhoz jutottam, hogy egy időre oltsam a tudásvágyam. Egyelőre! Very Happy
De te nő, te gyönyörű, ravasz hölgyemény! Jól vigyázz, mert még a falnak is füle van, és talán egy nap azon kapod majd magad, hogy valamelyik sarokból egy apró árnyék folyamatosan téged figyel...
Csak az az árnyék nehogy én legyek... :face:
Jólvan, elég volt a szóhányásból, futás foglalózni, aztán áraszd el a szépségeddel a játékteret! <3

Anonymous

Miss Holmes Empty
Vissza az elejére Go down

Miss Holmes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal