• Nem minden szörny tesz szörnyűségeket.•
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki.

oldalunk videója
esküszünk, hogy rosszban sántikálunk

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van

Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

Oldalunk alapítása: •• 2012.06.17

jelentkezz be
Mutasd meg valódi éned
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
kischat
ne menj jégre, s el nem esel

Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 51 aktív, elfogadott karakter
Vérfarkas
3
Ember
8
Diclonius
0
Daimon
1
Hellhound
1
Vadász
10
Hibrid
5
Incubus
1
Kitsune
4
Vámpír
4
Warlock
6
Wendigo
4
Vérjaguár
4
él ebben a sötét világban...

Karmolás nyomok
Természetfeletti itt járt, nézd meg mit hagytak nekünk.

☇ Nem vagyok itt!

Hétf. Szept. 17, 2018 6:14 pm

Beacon Hills lelkei
Lények az árnyékban
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share | 

Cheryl Wilson - Sunshine

: :

Foglalkozás :
❀ Tanuló, hobbifotós, író ❀

Vas. Feb. 25, 2018 5:27 pm
wendigo: veszélyes kannibál, kit vérszag fog körbe

Cheryl Wilson
nővérkém
Becenév: Cher, Sunshine, plusz amit még szeretnél
kor: 21
Nemi identitás: userre bízva
faj: userre bízva
play by: Jessica Stam karakter: szabad

Te vagy a nővérem. A nővérem, akihez mindig is szoros kapocs fűzött. Az erős lány, akire mindig is felnéztem. Mindig olyan akartam lenni, mint te. Nem féltél, karakán voltál, tudtad, mit akarsz elérni az életben, volt célod, de mindezek mellett kedves és szeretnivaló teremtés maradtál. Olyan voltál, mint a Nap. Sugárzó, melegséget árasztó. Önkénteskedtél apu mellett, segítettél a betegeken, elesetteken. De miután anyu felbérelt modellnek, az életed gyökerestől felfordult. Én nem tudom, pontosan mi is történt veled, de gyakran láttalak elveszettnek, magányosan sírtál a szobádban, mikor azt hitted, senki sem látja. Láttalak. A parkban, egy férfival veszekedni. Nem tudom, ki volt ő, nem is láttam tökéletesen, csak hátulról, de mégis felzaklatott téged. Aztán pár napra rá eltűntél, hatalmas űrt hagyva bennem és a családban. Megrendültünk. 3 éve volt már, 3 kerek esztendeje. És azóta sem kerültél elő. Se élve, se holtan. Apu minden nap imádkozik a lelki üdvödért, anyu pedig még mindig bizakodik abban, hogy előkerülsz épségben. Vajon mi történhetett veled? Néha mintha látnám feltűnni azt a férfit az utcánkban...lehet, hogy csak képzelődöm, de úgy érzem figyel bennünket. De mindig olyan hirtelen eltűnik. Nővérkém, kérlek keress meg engem és segíts megérteni ezt a káoszt, ezt a rejtett világot, aminek hamarosan én is a részesévé válok.
Azt, hogy mi történt veled, miért tűntél el, mivé váltál, mit csinálsz most ésatöbbi, nem szeretném megszabni, a te fantáziádra van bízva. Ha érdekel a karakter, írj bátran! Very Happy
én, sok sok szeretettel *.*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Cheryl Wilson - Sunshine
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sam Wilson - Sólyom /Szabad/