• Nem minden szörny tesz szörnyűségeket.•
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki.

oldalunk videója
esküszünk, hogy rosszban sántikálunk

légy üdvözölve
a győztes mindig egyedül van

Beacon Hills sosem a nyugodtságáról volt igazán híres. A természetfelettiektől nyüzsgő városka ezer meg ezer meglepetést tartogatott mindig is a lakosai számára. Sosem tudhattad előre, hogy mi lapul meg a sötétben és mi feni rád a fogát talán a saját szobád rejtekében. S most a város újra a feje tetejére áll. Nagy a kavarodás, különböző korok szülöttei vegyülnek egymással, magukkal hozva valami rémisztőt, fenyegetőt. Ismeretlen fenevadakat, amik létezéséről az elmúlt évszázadban aligha hallhatott valaki. Senki sincs biztonságban. Senki sem menekülhet. Vagy te talán boldogulnál? Lépd át városunk határát és deríts fényt mindenre. Neked talán lehet némi esélyed.

Oldalunk alapítása: •• 2012.06.17

jelentkezz be
Mutasd meg valódi éned
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
kischat
ne menj jégre, s el nem esel

Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 51 aktív, elfogadott karakter
Vérfarkas
3
Ember
8
Diclonius
0
Daimon
1
Hellhound
1
Vadász
10
Hibrid
5
Incubus
1
Kitsune
4
Vámpír
4
Warlock
6
Wendigo
4
Vérjaguár
4
él ebben a sötét világban...

Karmolás nyomok
Természetfeletti itt járt, nézd meg mit hagytak nekünk.

☇ Nem vagyok itt!

Yesterday at 11:39 pm
☇ Charmaine & Jasper - Seriously?

Pént. Május 18, 2018 3:14 pm
☇ Sheilah × Matthias

Csüt. Május 17, 2018 11:51 pm

nyerteseink
gratulálunk az ősz legjobbjainak!

Avery

Sardothien
női karakter
Mortdecai

Wolsey
férfi karakter
William

Rofocale
előtörténet
Stella

Argent
művész
Kol

Mikaelson
bohóc
Malachai

King
rosszfiú
Tessa

Gray
szépség
Lynne &

Malachai
párkapcsolat
Baby &

Kol
játék
Avery &

Malachai
őrangyal
Beacon Hills lelkei
Lények az árnyékban
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share | 

Impossible?

: :

Foglalkozás :
♛ Not want to know ♛

Hétf. Május 07, 2018 10:29 am
pokolkutya: a természetfeletti létezésének lángoló őrzője

Evae ...
Why are you?
Becenév: Eva
kor: 16-20
Nemi identitás: amit szeretnél
faj: Vadász elsőre
play by: Isabelle Drummond, Elizabeth Gillieskarakter:  szabad

Milyen érdekes, hogy a beceneveink is egymás fordítottja? Ave-Eva. Véletlen lenne? Én azt hittem, teljesen ebben a tudatban éltem, mikor először futottunk egymásba a városban. De te már tudtad, nagyon is tudtad, hogy minden, aminek igaznak kellett volna lennie, hazugság volt. És te húztad a rövidebbet...

Mesélek többet. Édesapánk ugyan baromi hű volt anyámhoz, volt egy szakadás körülbelül négy éves koromban. Honnan is emlékezhetnék én erre? Na mindegy is, de apa sokat eljárt vadászni, néha messzebbre is, így esett aztán Kanadába, ahol megismerte a te édesanyádat. Egy éjszaka, kettő? Nem tudom, hogy mennyi eshetett meg, mire visszatért és úgy tett, mintha mi sem történt volna. Természetesen aztán a hír nem is jött el, hogy lett egy féltestvérem, ha valóban te vagy az, de ha melléd állok, csak észre kéne vennem a jeleket...

Csonka családban nőttél fel eleve, de anyád sosem gyűlölte igazán apámat, hogy te hogy álltál hozzánk? mennyit tudtál rólunk? Jó kérdés... De ez a harmónia is hamar megtört, egyetlen fő volt a családod, és az is úgy megsebesült, hogy többé nem tudott felkelni a kórházi ágyból sem. Nem tudtad még eltartani magadat, az iskolát sem jártad ki és úgy nézett ki a dolog, otthonba kerülsz. Négy évet  töltöttél ott, mikor megszöktél végül. Az utcát jártad-kelted, tisztában voltál, hogy nem élheted túl a dolgokat csak valami csoda folytán, hacsaknem önszántadból visszamész a gyermek otthonba. Nem kellett visszamenned. Orosz delegáció érkezett Kanadába valamilyen ügy kapcsán. Köztük a te mentőangyaloddal, Ivana Morozovával.  Ő felismerte a vonásaidat, tudta ki vagy, és magához édesgetve elvitt.   Bábu lettél a sakk táblán, mint ahogy én is, és miután egy picit kikupált, bedobott téged Beacon Hillsbe, hogy keresd fel féltestvéredet. Fegyver voltál ellenem, és mikor megtudom, hogy te tényleg a féltestvérem vagy? Lehet minden ellenállás lehullik? Vagy együtt megoldjuk a dolgokat? Természetesen, ha nem akarsz kinyírni azért, mert pokolkutya vagyok... Sok minden beszélgetnivalónk lenne, engedsz? Vagy te fogsz tönkretenni?

//Nah, nagy szavakban ennyi. Tehát a leányzó mostanában jönne     BH-ba hogy felforgassa az én és szövetségeseim világát Hasfelmetszőék ellen. Úgyhogy játék bőven várna rád, tudsz hova kapcsolódni.
A pb-k ha lehet, maradjon az egyik, vagy ha tudsz jobbat, ami picit hasonlít Zoey-ra, valami ilyesmi legyen, akkor csak üzend meg :3  Én nagyon várnálak, úgyhogy gyere! Meg a többiek is! <3
ki várja? Én, Ivana, Ripper-army és sokan mások, gyere *-*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Impossible?
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal