Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Daniel & Stella ;; Family reunion

Arikan Nox EmptyStella Argent
Today at 19:54

Elkészültem!

Arikan Nox EmptyDrew Lamarck
Today at 14:09

Drew Lamarck/Masanori

Arikan Nox EmptyDrew Lamarck
Today at 10:57

Arikan Nox EmptyHugo Marlowe
Today at 2:09

Hugo

Arikan Nox EmptyJulia Hunt-Kozma
Yesterday at 20:25

Fawn & Ethan ;; you're so annoying

Arikan Nox EmptyFawn Olossë
Yesterday at 15:32
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Daniel Nicholson, Delsin Aver, Elisha Grant, Hugo Marlowe, Julia Hunt-Kozma, Leora Keen, Stella Argent

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. 17 Nov. - 22:12-kor volt itt.

Share

Arikan Nox

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Pént. 7 Szept. - 6:22

Arikan Nox
vérfarkas: a telihold rabja, az éjszaka teremtménye
Arikan Nox
"A szerelem és a halál monumentális, meghatározó erő életünkben, ihlető, forradalmi, titokzatos csoda."

Becenév:
Ari, Rika,  Nox, Flame, Picúr
Születési hely:
Transilvania
Kor:
20
Nemi beállítottság:
hetero
Faj:
vérfarkas
Play by:
Rose Leslie
Karakter típus:
Keresett

Gotta Know Me Better

Meet Me Halfway:
Tipikusan az az egyén vagyok, akit, ha egyszer megismersz, nem fogod elfelejteni. Arcomon szinte mindig mosoly díszeleg, szemeim kíváncsiságot sugallnak. Olykor öntörvényű és makacs vagyok, fejjel a falnak, de a kellő időben képes vagyok felismerni a hibámat és bocsánatot kérni. Tetteim következményét elvállalom, legyen az bármi. Szabad szellememre eddig kevesen hatottak és csak egy valaki volt képes szelídíteni rajta. Véleményem megmondom, bár nyersen, ezért előre sajnálom, ha megsértelek. Kreativitásom nem csak a rajzokban, csomózásokban mutatkozik meg, hanem probléma megoldásban is. Komoly megjelenésem ritka, ám ha a helyzet megköveteli a mosolyt felváltja a komolyság. Olykor szívem dalára hallgatva döntök, ám azóta a nap óta igyekszem hideg fejjel dönteni. Kevésbé vagyok nyitott, kedves, segítőkész. Míg a külsőm erős elhatározást sugall, belül sok minden kavarog, mit inkább magamba fojtok. Egyszer fakadtam ki, egy személynek, kiben legjobban bízok és kérésére a poklok tüzén is átverekedném magam. Ez falkámmal kapcsolatban is igaz. Ha kellene életemmel fizetnék értük

You're Still Have All Of Me:
Történetem Erdélyben kezdődött. Sok legenda szól a falvak mellett élő vajákosokról és az erdőkben lakó, farkas alakot felvevő pásztorokról. Apám és anyám első találkozásuk apám egy sérülésének köszönhető, mit anyám látott el, szakmájából kifolyólag. Ezek után nem csak sebekkel, de virágokkal is megjelent a küszöb előtt. Hosszas udvarlást követően anyám beadta a derekát a férfinek és elfogadta az eljegyzést. A szokásos hercehurcát követően kilenc hónap után éjvilágot láttam én. Még születésem előtt apám egy balesetet szenvedett, amit csodával határos módon túlélt. Megmentője a pap volt, ki súlyos titkot cipelt vállain. Viszont anyám majdnem életével fizetett az enyémért. Hatalmas döntést hozott azzal, hogy megharapta anyámat és engem is. Ezek után mindig figyelt ránk, óvott minket. Öt éves voltam, mikor megjelent Cal és kihívta az alfát. Az alfa váltás, valahogy jobb körülményeket biztosított mindenkinek. Békésen éltem az életem és normál ember módjára tanultam. Érettségit követően gyógymasszőri szakmát tanultam, amit a városka lakói folyamatosan kerestek. Ám az a végzetes nap is bekövetkezett... Idegen alakok jelentek meg és elkezdték a kis város lakosait leölni. Mindenkit. Nem számított, hogy farkas vagy ember... anyám utoljára átölelt. Sírva tettem ugyan ezt. Apámra néztem, ki már farkasként várt a ház hátsó kijáratánál. Alakot váltottam és léptem volna atyám után mikor anya hirtelen elkapta a grabancom. Egy hold medált akasztott a nyakamba, minek a hátulján apró rúnák díszelegnek. Ő is alakot váltott és együtt indultunk el. Szüleim mellett rohanva az apró hegyi ösvényeket választottuk. A vadászok közül két lovas követett minket. Mindannyiunk kapott kisebb nagyobb sérüléseket. Egy váratlan pillanatban anya egy "Szeretlek titeket!"-et mondott és elugrott egy másik ösvényre. Utána léptem volna, de apa nem engedte és őt követve rohantam tovább az életemért. Egy szakadéknál megálltunk. A lovas leugrott lováról és egy tőrt rántott elő köpenye takarásából. Pupilláim kitágultak, ahogy felismertem azt a bizonyos tőrt amiről anyám sokat mesélt. A fegyver, mi minden természetfelettit elpusztít. Az első sújtás eltalálta az oldalam, miközben ugrottam el. Apu ezt követően mart a férfi karjába. Ám a tőr oldalába fúrta, mitől apám elengedte a karját. Amint mancsán stabilan állt, mellém lépett és a grabancomnál fogva dobott le. Tudta, hogy egy peremre érkezem, minek van egy apró bemélyedése ahol elférek és a fal fentről eltakar a kíváncsi szempár elől. Ott húztam össze magam és vártam. Hallottam acsarkodást, csata hörgést, a penge jellegzetes suhanását és célt tévesztett harapás hangját. Állkapcsom összeszorítva, hogy véletlen se tudja meg, hogy túléltem. Némi idő elteltével apa zuhant le, teste több sebből vérzett. Ám nem mertem kimenni hozzá. Féltem... rettentően. Amint elült a vész apám közelebb vonszolta magát. Farkas alakomat feladva siettem oda hozzá, felmértem sebeit. A vesszőket eltávolítottam és még megmaradt ruházatomból kötöztem be. Bár a vállam fájt, felemeltem a farkast és vele együtt indultunk a városhoz. A szakadék nem volt mély, ám ha az a perem nincs, könnyedén oda vesztünk volna. Nehéz leereszkedést követően végig haladva a mélységben kijutottunk a város határához. A látvány, mely elém tárult borzalmas volt, és egy életre megmaradt. Sok-sok halott. Emberek, farkasok, boszorkányok. Mindenki. A templomhoz érve vettem észre egy sötét öltözetű alakot. Leraktam apát és próbáltam hátba támadni az illetőt. Ám mielőtt rá vethettem volna magam, megfordult és elkapta már lesújtásra készülő kezem. Könnyeim fátylán át nehezen ismertem fel az alfát. Fejem a mellkasára hajtottam és úgy zokogtam. Mint egy kis kölyök. Egy majdnem halálra rémült kölyök farkas, ki halott anyja mellett sír. Ő nem lökött el magától. A családi birtokán helyezett el minket. Apa eszméletlen teste mellett ültem, cseréltem a borogatást és olykor a kötéseit. Kicsivel később egy másik férfivel az oldalán tért vissza Cal. Segítettem betámogatni, és a sérüléseiket ellátni. Nem olyan sok idő kellett, hogy felépüljek és segítsek a sérültek ellátásában.  A lábadozásuk ideje alatt, szinte minden éjszakát két elhunyt szerettem sírjánál töltöttem. A mai napig fáj a hiányuk, de igyekszem erős maradni. A falka rám is számít. Nem veszíthetnek el még egy tagot. Így is sokukat elvesztettük. Amint felépültek Cal oldalán kerestünk új lakhelyet.

When I Was Younger...

kb 1 héttel ezt megelőzően
A városi templom egy eldugott, sötét padján ül egy vöröses hajú lány. Kezét imára kulcsolja, fejét lehajtja és kezeit ajkához emeli. Szó szinte el sem hagyja ajkait, ám mégis olyan, mintha beszélne. Nem sokkal később kezét combjára helyezi, fejét felemeli. Tudja jól, hogy valaki figyeli az oltártól, ám nem néz rá. A templom némaságát hangja éles pengeként szeli ketté.
-Tudod Cal, régebbről volt egy álmom. Egy álom, amit szerte foszlattak. -hangja egy kicsit megremeg, fakó kék szemébe könnyek gyűlnek, ám nem hagyja abba. -Egy nem olyan kis család. Egy apuka, négy kölyök és én. Ostoba álom, mely tartotta bennem a lelket gimi ideje alatt és a szakma mellett.-kezén lévő gyűrűt kezdi babrálni. Tapintgatja, forgatja. Egy utolsó fájdalmas emlék.-Szinte minden megvolt hozzá. Az apa jelölt, a kinézett kis ház amire gyűjtöttünk. Most mégis olyan, mintha múltammal együtt elpusztították volna.-arcán végiggördülő könny csepp vet véget monológjának. Eddig erősnek mutatott álarca porrá tört és a törékeny farkas lány mutatkozott meg, ki azon az éjszakán mindenét elveszítette.

Arikan Nox
Arikan Nox 237e4464d853ba7ade0f2ffb69c46fd5

Arikan Nox F5173d78d46a746460e4ac13f148bb683e357f59
Foglalkozás :
Masszőr

Arikan Nox Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Vas. 9 Szept. - 21:17

Stella Argent
vadász: vérét ontja azoknak, kik veszélyt jelentenek
Gratulálunk, elfogadva
Teen Wolf FRPG

Ari!  úúú

Először is; had köszöntselek hivatalosan is köreinkben, örülök neki, hogy itt vagy, biztosan Cal is nagyon örül neked! :3: Másodszor pedig, engedd meg, hogy megdicsérjem a választott pb alanyodat, ritkán látni ezt a pofit az oldalakon, így felüdülés "új arccal" találkozni.    33  
Ami az irományodat illeti; szépen, könnyedén fogalmazol, tetszik, hogy megválogatod a szavaidat, látszik, milyen széles és változatos a szókincsed, ugyan akadnak fogalmazásbeli és írásbeli "bakik", ezek egészen apró dolgok, így élvezetes volt ezt olvasni. A történeted izgalmas, mégis szomorú, nagyon tetszett, hogy megismerhettem a falkáddal történteket a TE szemszögedből is. *-*
Calnak is elmondtam, neked is elmondom, hogy nagyon izgat milyen lesz a falkátok sorsa szerény kis városunkban, szóval garantáltan nyomon fogom követni mihez kezdtek/kezdesz itt, mi nálunk. Very Happy
Ezennel el vagy fogadva, foglalózás után irány játszani! Érezd jól magad!  Szottyongat

now i'm stained by you

Stella Argent
Arikan Nox Tumblr_pvualzXxO51uek0c7o2_r1_250
SHE'S A DARK ROAD
Arikan Nox Tumblr_inline_orlgwlFN051r25xgk_540
WITH A LOT OF DANGEROUS CURVES

Arikan Nox Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése Online

Arikan Nox

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal