Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Axel & Scott - I swear it was the monster EmptyHugo Marlowe
Today at 1:09 am

Hugo

Axel & Scott - I swear it was the monster EmptyJulia Hunt-Kozma
Yesterday at 7:25 pm

Elkészültem!

Axel & Scott - I swear it was the monster EmptyHugo Marlowe
Yesterday at 4:27 pm

Fawn & Ethan ;; you're so annoying

Axel & Scott - I swear it was the monster EmptyFawn Olossë
Yesterday at 2:32 pm

Vale & Angus - night at the museum

Axel & Scott - I swear it was the monster EmptyVale Pedersen
Yesterday at 12:31 pm

jasper & zara; stop, you're under arrest!

Axel & Scott - I swear it was the monster EmptyJasper Riggs
Yesterday at 11:41 am
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Hugo Marlowe, Stephen Hunt-Kozma

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

Axel & Scott - I swear it was the monster

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Szer. Aug. 28, 2019 10:12 pm

Scott Henderson
kitsune: sose bízz egy rókában, aurája felemészthet
Axel & Scott

G
ondolhattam volna, hogy csak időpazarlás volt az egész, és igazából megölhettem volna már rögtön. Minek is szórakozok én itt vadászokkal?
- Kérlek! Családom van, gyerekeim! Nem akarom, hogy apa nélkül nőjenek fel! - patakzottak le a könnyei, ahogy félholtan nézett fel rám a földről. Félredöntöttem a fejemet, és egy darabig csak néztem le rá a narancssárgán izzó szemeimmel. Eszem ágában se volt elengedni, de gondoltam had érezze úgy, hogy átgondolom. Fájjon neki minél jobban a dolog. Bár gyorsan, és halkan kellett, hogy végezzek vele, hiszen egy eldugott kis utcában voltunk, ha valaki pont erre jár, láthat mindent.
- Erre akkor kellett volna gondolni, amikor rám fogtad a fegyveredet. - húzódott a szám egy kárörvendő mosolyra, majd lenéztem a pisztolyra, amit olyan 2 perce szedtem ki a kezéből egy csuklótörést követően.
- Kérlek... - alig tudta kiejteni a szót, ahogy a könnyek még jobban kezdtek el ömleni a szemeiből. Lassan guggoltam le elé, a fegyverét a saját kezébe kényszerítve, és a fejére céloztam a csővel.
- Inkább annak örülj, hogy nem ölöm meg őket is, miközben neked végig kell nézned, ahogy kínkeserves kínok között halnak meg. - néztem egyenesen szemeibe, majd kényszerítettem, hogy saját magát lője le. A dörrenés víz hangzott a falak és az épületek között, majd eltűnt a semmibe. Ideje előre engedni a kis ficsúrt.

Mintha lövést hallottam volna, ahogy szép lassan ismét kiengedett a kis sötétszobámból. Megrémülve estem hátra, ahogy megjelent előttem a teljes kép. A szívdobogásom és a lélegzetem azon kezdett el versenyezni kitud gyorsabb lenni. Szédülni kezdtem, ahogy a holtestet néztem magam előtt. Azt hinné az ember, hogy ennyi idő után, már hozzászoktam, de ehhez nem lehet hozzászokni.
- Én a helyedben elmennék innen. - kuncogott a fejemben a mocsadékja. Nagy nehezen lábra álltam, és elindultam valamerre. Azt se tudtam merre vagyok. Lenéztem a kezeimre, az egyik kissé véres volt. Sötét kabátomba töröltem a foltot, reménykedve, hogy nem fog látszani a vörös folt. A lábaim csak mentek maguktól, én pedig próbáltam nem túl feltűnőnek lenni. Igazából csak reméltem, hogy senki nem veszi észre. Úgyis láthatatlan vagyok mióta belém rakták ezt a dögöt.
- Vigyázz a szádra gyerek! - morgolódott a fejemben, én pedig egy megkönnyebbült sóhajjal vettem észre egy ismerős pubot.
- Tudod mit Scottie? Ma egy kicsit békén hagylak. Menj, igyál egy kicsit, szedj fel valakit akár. Mit bánom én! - kissé gyanakvóan hallgattam, de el kellett fogadnom minden lehetőséget a szabadságra. Már csak egy öt perc is bőven elég volt ahhoz, hogy kissé annak érezzem magam, mint, aki voltam. Bár a tökéletes az lett volna, ha a kitsune nincs a fejemben. Jó lenne, csak lehetetlen...
Először inkább a pub melletti sikátorba vezetett az utam, kissé elakartam tűnni a sötétben egy cigi mellett. Oldalasan neki dőltem a hideg falnak, előkotortam egy cigit meg az öngyújtómat és mélyet szívtam a mérgembe. Bár igazából az lett volna az igazi, ha tényleg meg is ölt volna. Legalább nem lenne ennyi gondom, nem kellene a húgomat félteni, és nem kellene attól félnem, hogy valamelyik sarkon egy vadász vár rám.

sajnálom a váratást ─ zene

Will you help me escape this living nightmare?
I’m not here to play.

Scott Henderson
Axel & Scott - I swear it was the monster 5ba003c3ffd2ef341d0e7deeba4749af53bda43a
Axel & Scott - I swear it was the monster D2424a37fc0e3b0884d59562a8736e5f65325304
Foglalkozás :
─ money from the parents... counts as a job, right?

Axel & Scott - I swear it was the monster Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Axel & Scott - I swear it was the monster

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal