Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Dylan Hicks

Amikor a Farkas Diclonius-nál vásáról... • Rachel & Arikan EmptyDylan Hicks
Today at 12:45 am

Lettie & Silas ▪ Wow, I didn't expect to see you

Amikor a Farkas Diclonius-nál vásáról... • Rachel & Arikan EmptyScarlett Atkins
Today at 12:42 am

Fawn & Ethan ;; you're so annoying

Amikor a Farkas Diclonius-nál vásáról... • Rachel & Arikan EmptyEthan Wayne
Today at 12:30 am

Aaron & Julia × fate is inevitable

Amikor a Farkas Diclonius-nál vásáról... • Rachel & Arikan EmptyJulia Hunt-Kozma
Today at 12:07 am

Julia & Hugo

Amikor a Farkas Diclonius-nál vásáról... • Rachel & Arikan EmptyJulia Hunt-Kozma
Yesterday at 11:28 pm

Meadow Carmilla Carrow

Amikor a Farkas Diclonius-nál vásáról... • Rachel & Arikan EmptyDaniel Nicholson
Yesterday at 8:58 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Meadow Carrow

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

Amikor a Farkas Diclonius-nál vásáról... • Rachel & Arikan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Pént. Aug. 30, 2019 6:28 pm

Arikan Nox
vérfarkas: a telihold rabja, az éjszaka teremtménye

Amikor a Farkas Diclonius-nál vásáról...
Rachel & Arikan

Otthonunkban üldögélve gondolkodtam. Vajon mivel rukkolhatnék elő a falkának. Valami egyedivel és finommal. Ujjaimmal dobolok az asztalon, miközben ceruzám végét rágom. Szinte mindig ezt teszem ha nagyon gondolkodóba esem, talán a többiek már hozzászoktak ehhez a látványhoz. Elengedem a ceruzám és beledúrok vörös hajamba. Minek örülhetnének a többiek? Mit ennének nagyon szívesen, hiszen nem ehetünk mindig húst. A steak nem hús, hanem desszert! Kifújom bentartott levegőt és elhatározom magam, hogy majd út közben kitalálom mivel is rukkoljak elő falkámnak. Felállva elrakom pénztácámat, a sporttáskámba, kelleni fog a hely, illetve apró listám, min elég csekély mennyiségű dolog van felkarcolva. Felveszem cipőm és bezárva az ajtót megindulok a külvárosba egy vegyes kereskedésbe. Ha minden igaz megérkezett a rendelésem is. Viszonylag nyújtott léptekkel sietek a kisboltba, melyben szerencsémre európai dolgok is kerülnek a polcokra. Ilyenkor jövök rá, mennyire is hiányzik az otthon. Meg sok dolog onnan. Megállok egy percre és az égre tekintek. Valami sosem változik... az idő egy heget sem gyógyít be csak megtanulunk vele együtt élni. Aztán vagy felemészt vagy nem. Egy sóhajt követve lépdelek a kis bolt irányába ahova azonnal be is térek, reménykedve egy kollégával és kolleginával sem fogok találkozni.
-Szép napot! - köszönök illedelmesen, majd bentebb is térek, hogy ne hozzak szívbajt a tulajra. Kedves mosollyal az arcomon lépdelek oda hozzá.

Zene ⁞ 212 ⁞ Ímhol a kezdőm Smile

Farkas látogatott meg az éjjel.
Egy gyönyörű farkas,
Kinek bundája akár a vörös ég,
Mikor a nap is nyugovóra tér.

Szívemben láng lobbant, ahogy suhant előttem.
Szívemben, hol eddig nem volt helye se mosolynak, se jó kedvnek,
Most szürke helyet élénk színek költöztek be.

Lehunyva szemem őt látom.
Mintha csak egy álom lett volna találkozásunk,
Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Amit tudok, hogy neved és arcod öröké szívemben hordom...
Arikan.

Arikan Nox
Amikor a Farkas Diclonius-nál vásáról... • Rachel & Arikan 237e4464d853ba7ade0f2ffb69c46fd5

Amikor a Farkas Diclonius-nál vásáról... • Rachel & Arikan F5173d78d46a746460e4ac13f148bb683e357f59
Foglalkozás :
Masszőr

Amikor a Farkas Diclonius-nál vásáról... • Rachel & Arikan Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Szomb. Aug. 31, 2019 11:42 am

Rachel Harris
diclonius: mutáns, ki karjaival halálos ölelésbe von

Arikan & Rachel

Reggel óta csak pár vevőm volt...mit csinálnak az emberek? Nem dolgozhat mindenki főleg, hogy munkába menet az idős nők szinte rohannak, hogy akciós csirkefarhátot vegyenek mert nekik nem jó egy órával később.
Látva, hogy nem lesznek egyhamar vevőim bekapcsolok a telomon egy filmet, a pénztárnak döntöm, hogy ne keljen fognom és a pultra hajtom a fejem. Általában random filmeket szoktam nézni, hol dokumentum filmeket, hol drámákat, meg minden egyebet. Először egy dráma, szerelmes film jött velem szembe, amit még nem láttam. Tipikus amerikai szerelmes story volt. Egy lány, aki magányos és nincs senkije mert nem jön neki össze a szerelem és mindenki megcsalja. Aztán elkezd beszélgetni a munkatársával és egyre jobban bele szeret. Elkezdenek randizni, kiderül, hogy a srác a múltja miatt antiszoc és a végén nem lesz happy end.
A film felénél járhattam mikor épp meghallottam valakinek a köszönését. Felnéztem és megpillantottam a nőt, ki hirtelen nagyon ismerős volt. Hm...Ja igen! Ő rendelte meg tőlem azt az árut, amit annyira kereset.
Biccentettem, majd megállítva a telefonomon a jelenetet felülök és elkezdek matatni a pult mögött.
- Mit is beszéltünk? Ki van már fizetve, vagy most fizet? - kérdezem míg az árut keresem. Ha nagyon akarnám megnézhetném a jegyzeteimben, hogy leellenőrizzem hazudik e, vagy sem. De most nem érdekel túlságosan ahhoz, hogy vegyem a fáradtságot. Legalább lesz egy jó napja, ha nem fizet.

Rachel Harris
Amikor a Farkas Diclonius-nál vásáról... • Rachel & Arikan Tumblr_inline_o4ihucR61a1sc3ygs_250
Foglalkozás :
Vegyesbolt tulajdonosa

Szomb. Aug. 31, 2019 12:33 pm

Arikan Nox

Rachel & Arikan

Szerencsémre nem riasztottam fel az illetőt így mosolyom még szélesebb lesz. Kérdésére nemlegesen rázom meg fejem.
-Nem, majd a mostani vásárlással egyben fizetek. - van bennem annyi tisztesség, hogy ne hazudjak. Főleg, ha ilyen messziről képes beszerezni a dolgaimat. Pontosabban... én költöztem messzire a dolgaimtól. Amíg keresi gyorsan körbepillantok, mire is van igazán szükségem. Végül csak nem találtam ki mit is szeretnék a többiek elé adni, hogy ne húzzák a fejemre az edényt. Kicsit mérgesen játszom időközben elővett ceruzámmal, majd Rachel-re nézek. Ázsiai származása, vagy génjei miatt eszembe jutott egy étel, mi talán a többieknek is tetszhet. Mézes szezámmagos csirke. Bár... Lehet túl nagy újítás lenne? Mindegy is, azt esznek amit kapnak.
-Szezámmagot merre találok? - nézek gyorsan körbe, majd ha útbaigazít elmegyek érte. ~Fenébe... hányan leszünk vacsinál? Emrys velünk eszik vajon?~ Harapok szám szélébe némi mérgelődéssel. Nem emlékszem mit beszéltünk, de jobbnak látom, ha rá is főzök. Nehogy hoppon maradjon, ha kimarad, majd el fog fogyni. Mindenki annyit eszik, mint egy madár.... Egy Madár nevű ló. Na szóval... kell még tojás, ketchup és sütőpor. A többi azt hiszem van. Méz biztosan akad. Visszatérek a pulthoz és továbbra is mosolygom az eladóra.
-Ezekhez még szeretnék hét nagyobb csirkemellet.  Még rízsre lesz szükségem. kapon körbe gyorsan tekintetem.

Zene ⁞ 204 ⁞ Remélem megfelel és tessék rugdalni, ha nem Smile

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox
Amikor a Farkas Diclonius-nál vásáról... • Rachel & Arikan 237e4464d853ba7ade0f2ffb69c46fd5

Amikor a Farkas Diclonius-nál vásáról... • Rachel & Arikan F5173d78d46a746460e4ac13f148bb683e357f59
Foglalkozás :
Masszőr

Vas. Szept. 01, 2019 11:36 am

Rachel Harris

Arikan & Rachel

Mikor a megrendelő a pulthoz lép én felnézek rá. Felülve elkezdem a csomagjait keresni. Persze nem csomagoltam ki őket, majd a dobozzal együtt adom oda neki. Ha akarja meg is nézheti az van e benne, amiket kért és jók lesznek e.
- Harmadik sor, szem magasság. - mutatók az ő szemszögéből balra, hogy keresse meg a szezám magot. Megtalálva a csomagokat rajta a nevével a pultra rakom. Mikor megjön az árú a vevő nevét rászoktam írni. Így egyszerűbb megkeresni és mivel sajnos jó az arc memóriám nem tévesztem össze, ki kicsoda. Türelmesen várom, hogy visszajöjjön és fizessen. Mikor ismét előttem áll mondja, hogy hús is kéne neki. Lassan oldalra fordulok a gurulós székkel és felállok.
Oda menve a húsokhoz megmosóm a kezem és oda fordulva észre veszek valamit. Pár csirke mell sokkal nagyobb a normálisnál. kezembe véve alaposan megnézem. Ezek túltenyésztett vacakok és gyáriak nem rendes termelői. Elfintorogva dobom ki az a pár húst. Nem fogok eladni senkinek ilyen vacak minőségű dolgot.
Kiválasztok hét nagy és szép csirkemellet, amik már egészségesebbnek néznek ki, mint azok, amiket kidobtam. Majd elbeszélgetek a beszállítóval. Becsomagolva és lemérve oda adom neki.
- Más valamit? - kérdezem. Ha akar még valamilyen húst azt most mondja és ne akkor, amikor már visszaültem a székembe.

Rachel Harris
Amikor a Farkas Diclonius-nál vásáról... • Rachel & Arikan Tumblr_inline_o4ihucR61a1sc3ygs_250
Foglalkozás :
Vegyesbolt tulajdonosa

Vas. Szept. 01, 2019 9:08 pm

Arikan Nox

Rachel & Arikan

Bár nem tudom a többiek mennyire fognak ugrani az újításért, de remélem megfelel mindenkinek. Még mindig nem találom meg a helyem az itteni konyhában. Mondjuk nem is csoda, történelmük sincs... Egy sóhajjal viszont dűlőre jutok, hogy majd a következő alkalommal én megyek határszemlére, valaki más meg főz. Az útbaigazítást illedelmesen megköszönöm és már térek is vissza a kasszához és kérem, hogy adjon csirke mellett. Megmozgatom fejem, és még látom ahogy két csirke mellett félre dob. Bizonyára valami gond lehet vele, bár... nem is tűnik ép normálisnak. ~Fújatott vackok...~ Hálás vagyok, hogy nem azt adta oda, amit igyekszem mosolyommal megköszönni. Kérdésére bólintok.
-Igen kérek még fél kilónyi karajt. Más hús árut nem szeretnék, köszönöm. - felelem és figyelem, ahogy kiméri. Mondjuk azt sem ártana lassan észben tartanom mikor hányan ülünk asztalhoz. Ilyenkor bánom, hogy nincs mellettem anya és nem szól rám, hogy ne bolháknak főzzek, hanem egy hadseregnek. Ezt követően magamhoz veszem a rizst és átsétálva tejet veszek magamhoz. Tudtommal én pusztítom ezt a folyadékot. Még otthon mondták, ha én nem lennék csődbe mennének a gazdák meg a gyár. Ki tudja, lehet kevesebbet kellene fogyasztanom. Amint minden nálam van újra a pulthoz sétálok, leteszem a kezemben szorongatott dolgokat és előveszem a pénztárcámat.
-Ezek lennének csak. - mosolygom rá továbbra is. Nem lehet túl mozgalmas napja, de igyekszem ezt se megzavarni, sem egyéb módon hátráltatni. Bár otthon az eladók szerették azokat akik ismerték az alap illemet.

Zene ⁞ 232 ⁞ Remélem megfelel és tessék rugdalni, ha nem Smile

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Hétf. Szept. 02, 2019 6:52 pm

Rachel Harris

Arikan & Rachel

Magamban mérgelődők, amiért a beszállító vackokat mert eladni nekem. Ezért tuti elbeszélgetek vele. Így is több pénz kap, mint érdemelne, ezért ha nem változtat akkor megszakítom vele a kapcsolatot és más szállítót keresek, akik hajlandóak lesznek igazi farmerektől beszerezni a húsokat és egyéb dolgokat. És a mostaninak eléggé nagy veszteség lenne elveszíteni egy olyan ügyfélt, mint én. Nem mindenki hajlandó eltűrni megannyi hülyeséget és még több pénz is követel érte. Nem is tudom melyik a rosszabb ő, vagy egy politikus.
Megkapva a választ, hogy szeretne még egy húst  azt kimérve becsomagolom és oda adom neki. Visszaülök a kasszába és elkezdek számolni. A két csomagot is beleszámoltam és úgy mondtam neki az összeget.
- 26 dollár és 9 cent. - nézek rá és várom szól e valamit, vagy kifizeti és elmegy. Bár eléggé sok mindent kért, de a legtöbb vevő már csak ilyen meg se nézi, hogy mennyibe kerül csak pakolja a dolgait a kosárba és csak a pénztárnál jut eszébe, hogy nincs egy vasa sem. De ki vagyok én, hogy elítéljem az embereket. Elvégre én csak egy bolti tulaj vagyok nem pedig holmi bíró.

Rachel Harris
Foglalkozás :
Vegyesbolt tulajdonosa

Hétf. Szept. 02, 2019 7:43 pm

Arikan Nox

Rachel & Arikan

Néha elgondolkodom, miért is egyszerre kell megvásárolnom mindent. Nos, talán kevés időm van nagy általánosságban. Hmm... folyton csak agyalok, lassan le kellene állnom és pihennem. Sóhajtok egyet és közben figyelem mennyit is kell itt hagynom. 31 dollárt adok és felemelem kezem.
-Hagyd csak! Köszönök mindent. -emelem fel tiltakozón kezem és elkezdek bepakolni, a táskámba. - További szép napot! - köszönök el illedelmesen, majd távozom a kis boltból. Becsukom magam mögött az ajtót és megindulok hazafelé. Az ég felé emelem arcom és a gondolataimba merülök. Örülök, hogy mindent be tudtam szerezni és nem kellett külön bemennem a városba. Legalább a tudok kicsit újítani és nem csak európai és amerikai ételeket eszünk. Kifújom a levegőt és körbenézve újra indulok a házunkhoz. ~Végül is... lehet készítek még valami sütit is...~ Töprengem el mosolyogva és egyet hümmögök helyeselve a gondolatomra. Már csak az a kérdés hogy csokis kekszet vagy lakodalmi barackot.

Zene ⁞ 146 ⁞ Köszönöm a játékot!  :<3:

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Kedd Szept. 03, 2019 6:49 pm

Rachel Harris
Összeszámolva a dolgait mondom neki az árat. Nem kérdezem akar e szatyrot elvégre van nála egy táska abba belefér. Mondjuk meg sem nézte, hogy az árú, amit kért ez e vagy sem. De az ő baja. Legfeljebb visszajön, hogy nem jó árut kapott és vagy visszafizetem a cuccait vagy rendelek másikat és ingyen megkapja.
Mikor kifizeti az árukat adnám a visszajárót, de elutasítja, így visszatettem a kasszába. Nézve, hogy távozik integetek felé szótlanul. Ezt nem igen csinálom általában csak némán nézem őket ahogy elmennek aztán csinálom a dolgom. De most...Talán azért, mert egy gyakori vendégem.
Miután ismét üres lett a bolt újra ledőltem a pultra és folytattam a filmet. Azután már nem igen jött több vevő. Így hamarabb be is zártam, mint szoktam. Előszokott fordulni néha. Jobbik esetben félévente egyszer, vagy rosszabbik esetben havonta.

Rachel Harris
Foglalkozás :
Vegyesbolt tulajdonosa

Ajánlott tartalom

Amikor a Farkas Diclonius-nál vásáról... • Rachel & Arikan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal