Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 39 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
5
Ember
2
Diclonius
1
Daimon
4
Pokolkutya
3
Vadász
3
Hibrid
6
Lidérc
2
Kitsune
4
Vámpír
1
Warlock
4
Wendigo
2
Vérjaguár
2

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

So it begins - Zara × Scar

Kedves anyuka... EmptyScarlett Atkins
Yesterday at 7:35 pm

Arikan and Cal

Kedves anyuka... EmptyCalcifer Belmont
Yesterday at 6:20 pm

My other (blood-thirsty?) half

Kedves anyuka... EmptyJonathan Cross
Yesterday at 3:41 pm

Késő esti testedzés// Scarlett & Jack

Yesterday at 3:11 pm

Rya & Scarlett - who are you?

Yesterday at 2:52 pm

What's happening?! - Nick & Dorcas

Kedves anyuka... EmptyDorcas Irwin
Szer. Nov. 20, 2019 10:44 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Aaron Black, Aneira Llewellyn

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

Kedves anyuka...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Vas. Szept. 01, 2019 12:07 pm

Emrys Malachi Ovesen
hibrid: félvér lény, ki áthág minden szabályt
Mrs. Fieller
kedves anyuka!

Becenév:
Az első találkozásunkkor részemről “Kedves anyuka!” aztán majd meglátjuk, mit hoz a közös kis jövőnk, mert lehet, hogy az első öt percben neked én meg a mocskos gengszter leszek, aki hogy merészel visszajönni ebbe a nyugodt kis városba?!
Kor:
beleférjen egy 1. osztályos gyerek
Nemi identitás:
úgy korlátozod le magadat, ahogy szeretnéd, bár tekintve, hogy gyűrű leledzik az ujjadon, a párja tulajdonosa pedig hímnemű… valamint összehoztál egy másik csókával egy kölköt is… ezek után nehezen hinném el, hogy boszi lesz vagy
Faj:
született ember, de azóta lehet, hogy változás állt be,...? és a férjed mit fog szólni ehhez?
Play by:
pl. Blake Lively, - Michiel Huiseman miatt pont ő jutott az eszembe, de szerintem bármilyen csinos nő megteszi, aki már anyakorban lehet
Aki várja:
Harvey Fieller - ez egy kicsit csalás, mert ő még nincs megalkotva, de nagyon remélem, hogy az asszon’ka megjelenésével elviszik a Canont is… avagy fordítva; és természetesen;
Emrys Malachi Ovesen - én magam is igen aktívan várlak, mert jó pár közös kalandnak nézünk elébe, melyek egy része real life alapú lesz, majd aztán közösen belevetjük magunkat a természetfeletti világba;
A lányod - ez is kicsit csalás, mert ő sincs még itt az oldalon, de azt remélem, hogy ez hamarosan megváltozik;
A kutyám - Mozart - csak, mert miért ne?
Karakter állapota:
Szabad / Foglalt

I need you

Hol is kezdjem? (Lentebb találsz egy összefoglalót.) Egyszer volt, hol nem volt. Volt egyszer egy állati helyes csávó, akinek a pb-je Chad Michael Murry volt, és leígérte a csillagokat is. Hogy hol és hogyan ismerkedtetek meg, az legyen a saját kis történeted, amit esetleg a játékaink alatt megoszthatsz velem, vagy megtarthatsz saját magadnak is. Szóval ez a kedves csávó, akivel ki tudja, hogy szerelem volt-e első látásra vagy egy kis kalandozás az éjszakában, elfelejtette közölni veled, hogy van egy ikertesója. Ez lenne szerény személyem, aki még az egykori Chad Michael Murry pb-s pasidnál is helyesebb Chad Michael Murry pb-vel létezik az oldalon. De akadjunk le egy kicsit Chad Michael Murry-ról.
Oliver Wyatt Ovesen, drága iker öcsém, fogalmam sincs, hogy mikor érkezhetett ebbe a városba, de még csak arról sincs, hogy hogyan, ahogy azt sem tudom, hogy mit kereshetett akkor éppen itt, vagy hogy egyáltalán itt találkoztatok-e egymással, esetleg veled jött-ment a nagyvilágban, hogy van-e bármi közöd az eltűnéséhez, hogy tudhatsz-e legalább egy kevés fél információt, bármit erről. Esetleg azt mondta neked, hogy még visszajön, aztán felszívódott, mintha soha nem is létezett volna? Aggódtál érte, vagy nem is érdekelt a dolog? Lehet, hogy csak azért szedted fel, mert tudtad, hogy a jövendőbelid valamiért meddő? Vagy akkor még nem is volt tervben ez a házasság Harvey-val?
Tudtommal az öcsém meghalt, habár sosem került elő, és egy boszorkánymester esetében sose lehetünk teljesen biztosak abban, hogy az illető már valóban halott, még akkor se, ha a teste biológiai szempontból már az, pláne, ha nem szemléztük a maradványait. Láttunk már jó pár horrorfilmet ahhoz, hogy tudjuk, mi történik a boszorkánymesterekkel, ha túl mélyre mesterkedik magukat a fekete mágia világába. (Habár, ki tudja, lehet, hogy az öcsém mindvégig fehér mágus volt? Miért is gondolom, hogy nem?)
Visszatérve rád,... hát rólad nem fog sok minden kiderülni. A férjeddel biztosan letisztázott, hogy a lányotok nem a vérszerinti gyermeke. De sejted-e egyáltalán, hogy életed másik fele mi, vagy kis is valójában? Habár valószínűleg nem, ahogy arról sincs sejtelmed sem, hogy a gyermeked örökölte a Vért. Igen. Hogy milyen vért? Boszorkánymester lesz belőle, ha megéli azt a kort, de szerencsére ennek még csak apró, feltűnés mentes jelei akadnak. A férjed úgyis előbb veszi észre, mint te, aki mondhatni egyszerű halandó, politikus feleség, és anya vagy. És ki tudja, hogy mi még? Talán egy vadász család nem vadásznak született Júliája, kicsi Rómeóiddal?
Nézzük csak, mit szeretnék tőled:
Szerintem nagyon vicces lenne az első játékunkat úgy kezdeni, hogy:
A lányod első osztályos osztályfőnökét, akit a beiratkozás alkalmával már lemeoztál, súlyos baleset érte, emiatt hosszú ideig nem láthatja el ezt a pozíciót, így előtérbe kerül a helyettese, vagyis jómagam, akivel még sose találkoztál. Tehát itt vagy te az első osztályos - remélhetőleg anyatigris természetű - anyuka, aki valamiért eljön osztályfőnöki órára, - talán csak azért, hogy ellenőrizze a helyettest is, talán azért, mert a vezetékneve túl ismerősen cseng, vagy mert a lánya rögtön valami rossz fát tett a tűzre,... aztán megérkezve az osztályteremben a hatalmas megdöbbenés, esetleg belefér a tátott száj is, miközben nekem fogalmam sincs arról, hogy ki vagy, úgy mosolygok rád, mint bármelyik másik új ismerősre, anyukára. És nyugodtan hisztizhetsz, hozzám vághatod a naplót, majd közölheted velem, hogy apa vagyok, mielőtt még a kicsi káoszt egymás fejében sikerülne lerendeznünk.
Igen, tudom, nagyon szomorú, de nem szeretnék veled szerelmi szálat. Nagyon reménykedem abban, hogy számodra Harvey Fieller az igazi, és az unokahúgom a későbbiek folyamán nem elvált szülők gyermekeként fog felnőni. És hogy időközben feltűnik-e holtából az igazi apa? Az már a jövő zenéje. Azonban a lányodnak őrült nagy szüksége lesz rám, hiszen valakinek segítenie kell abban, hogy képes legyen uralni az erejét.

// Remélem, nem lett nagyon káosz, amit fentebb írtam. A lényeg, hogy nagyon várlak. A többit pedig igyekszem itt összefoglalni, még egyszer:

Összefoglaló

- Egy gyönyörű - éppen a mai napon egynapos első osztályos - kislány anyukája vagy, de ha nem szeptemberben érkezel, akkor a játékunkat át kell tennünk a múltba;
- Legyél kicsit tipikus amerikai anyuka, legyél anyatigris, vagyis: tegyél meg mindent a gyermekedért, legyen neked ő a legfontosabb a világon, menj érte tűzbe, mert ígérem, kelleni fog; - Amit én “anya” címszó alatt elképzeltem, ahhoz ajánlom figyelmedbe Big Little Lies című sorozatot;
- Rád bízom az öcsémmel való kapcsolatodat - mondanám, hogy lepj meg, de ötletelhetünk együtt, ha csak az alap (anyuka + gyerek) tetszett meg, de nem tudod, milyen körettel lenne finom;
- Összekeverhetsz az öcsémmel, ha ez szerinted is funny;
- Szüless embernek, de megfertőzhettek, beharaphattak, megrághattak, kiköphettek, ez viszont legyen viszonylag friss, mert a férjed üzelmeiről mit sem tudsz, és így marad meg a canon karakter hűsége; nameg extra bonyodalmakból sose elég, nem igaz?;
- Az öcsém személyiségéről szándékosan nem írtam eddig semmit, hogy ebben mások is szabad kezet kapjanak. Lehet, hogy még nálam is jobban ismerted? Vagy mindvégig becsapott?
- Amiket érdemes elolvasni:
boszorkánymesterek leírása (a lányod miatt), daimonok leírása (a férjed okán). Az előtörténetem, hogy legalább távolról megismerkedj a családommal, Harvey Filler leírása vagy előtörténete, ha azóta megérkezett, a lányod leírás avagy előtörténete, ha azóta megérkezett.

is this reality?

sütiii

Emrys Malachi Ovesen
Kedves anyuka... IncompatibleKeenGalapagostortoise-max-1mb
Foglalkozás :
biológia tanár

Kedves anyuka... Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Kedves anyuka...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal