Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 31 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
4
Ember
2
Diclonius
1
Daimon
2
Pokolkutya
3
Vadász
3
Hibrid
5
Lidérc
2
Kitsune
2
Vámpír
1
Warlock
3
Wendigo
2
Vérjaguár
1

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Gyilkos és a tettető - Jack & Arikan

ATTERBERRY;; Robin EmptyArikan Nox
Yesterday at 5:17 pm

Robin & Fawn;; Prank wars

ATTERBERRY;; Robin EmptyRobin Atterberry
Yesterday at 4:08 pm

Késő esti testedzés// Scarlett & Jack

ATTERBERRY;; Robin EmptyJack Longshadow
Yesterday at 11:42 am

Nem vagyok itt!

ATTERBERRY;; Robin EmptyMathias Powell
Yesterday at 6:13 am

World of Shadowhunters

ATTERBERRY;; Robin EmptyVendég
Vas. Okt. 20, 2019 7:38 pm

Dodo and Stella; we are up to no good

ATTERBERRY;; Robin EmptyStella Argent
Szomb. Okt. 19, 2019 2:16 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

ATTERBERRY;; Robin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Szer. Szept. 11, 2019 4:06 pm

Robin Atterberry
lidérc: komisz tündér lény, ki fényével megigéz
Robin Atterberry
"That boy is a survivor"

Becenév:
Robin, Red, max Red Robin
Születési hely:
Dover, England
Kor:
47 (kinézetre kb 24)
Nemi identitás:
hetero
Faj:
lidérc
Play by:
Richard Harmon
Karakter típus:
Saját

Gotta Know Me Better

Meet Me Halfway:
2018. január 29.

Már vagy két órája fent voltam, de csak bámultam a koszos fehér plafont, és próbáltam nem rosszul lenni. Ugyan kérdéses volt miért is vagyok ennyire szarul. Nem tudtam eldönteni, hogy sikerült valahogy annyira leinnom magam, hogy harmadnapos lettem, vagy csak a lelki állapotom végre testileg is kijött rajtam. Bár nem mintha annyira számítana. Szarul voltam, és kész. Ráadásul semmit nem tudtam mit kezdeni magammal.
- Hülye fal... - rekedtes hangom alig akart kijönni a számon. Unottan fordultam az óra felé. 17:02. Csodálatos. Sikerült egy 4 órát aludnom. Ez szinte már rekord.
Kopp kopp
Biztos veri megint szex közben az egyik szomszédnak a falat az ágy. Muszáj mindennap ennek mennie?
Kopp kopp
Hmm... Várjunk, ez nagyon közeli. A szomszédban nem az a vén nő lakik? Ugh... Nem akarok belegondolni.
Kopp kopp
Várj... Ez nem lehet... Senki nem tudja, hogy itt lakom! Vagy mégis az ajtómon kopogna valaki?
- Megyek! - üvöltöttem egy szemforgatás közben, hiszen semmi kedvem nem volt random látogatókhoz. Ledobtam magamról a takarót, és egy szál alsóban indultam meg az ajtóhoz. Elfordítottam a zárban lévő kulcsot, majd kinyitottam, de sehol senki. Összevont szemöldökkel léptem egyet előre, hogy körbenézzek, viszont csak valamit sikerült odébb rúgnom. Valami mappa szerűséget hagyott valaki az ajtó előtt. Unottan hajoltam le érte. Ütött vetett volt már a mappa, tele lapokkal. Az elején a szöveget egy post-it takarta, csak annyi volt ráírva: Sajnálom. Az írás ugyan kicsit mintha ismerős lett volna, de nem tudtam volna megnevezni kié is. Összevont szemöldökkel néztem, mi a jó élet ez. Tényleg senki nem tudta, hogy itt lakok, így tuti nem nekem hozták. Vagy ki tudja, lehet beleőrültem végre a fájdalomba, és azt képzelem, hogy egy mappa bocsánatot kér tőlem.
Inkább visszamentem a lakásba magam után bebaszva az ajtót, és leszedtem a hülye üzenetet a mappáról, hogy megnézzem mi is van ráírva. Ahogy megpillantottam a nyomtatott betűket, megtorpantam. ATTERBERRY;; Robin. Ez én nevem szerepelt rajta. De miért? Mi ez az egész? Valami vicc?
Ledobtam az asztalra a mappát, és az ajtót kivágva néztem körbe. Sehol senki. Mi folyik itt?

Egy darabig csak szemeztem a mappával, míg végre leültem mellé, és kimertem nyitni. Bár nem tudom azt kívánjam-e, hogy sose tettem volna, vagy megköszönjem, hogy megtettem.

Robin Atterberry tökéletes alany lenne a műtétre. Bár nem volt lehetőségünk gyerekkorától kezdve a programba, de fajának köszönhetően lenne idő betörni. Személyisége tökéletesen formálható lenne a cél eléréséhez. Lidércként agressziót is ki lehet belőle hozni, és, ha a programhoz hűvé lehet tenni, akkor a képességét mindenki más ellen lehet fordítani.
Megfigyeléseink alapján hűséges típus, legalábbis a hozzá közelállókhoz mindenképp az. A számára fontosnak ítélt személyeket mindenképp megvédi, ölni se fél, szinte meg se látszik rajta a bűntudat. Ugyan jelenleg cask szükségből öl, ha teheti elkerüli ezt a végletet, de ezen a tulajdonságán könnyen lehetne változtatni.
Egy szociális, másokkal könnyen kijövő férfinak tűnik. Könnyen megtalálja mindenkivel a közös szót, nem akadályozza se kor, se nem, se az, ha teljesen ismeretlen az illető. Emellett sokszor viccel, és a szarkazmus is rendszeresen megfordul a nyelvezetében. Ezek a képességei később hasznosíthatóak lennének számunkra.
Egyébként erős személyiségnek mutatkozik, látszólag nehéz felbosszantani, és összetörni, de megfigyelőink jelentettek olyan eseteket, amikor egyedül kiengedte magából az igazi reakcióit. Ez a tulajdonsága később használható lenne arra, hogy megtörjük, és mi építsük fel újra, ezzel tökéletes alannyá fejlesztve őt.

A.G.

Nem bírtam tovább olvasni. Eddig oldalakon keresztül száraz információk voltak rólam, de ez, ez személyes volt. Arról beszéltek milyen vagyok, vagyis, hogy milyen voltam még nem is olyan régen. És valami programról beszéltek, meg tökéletes alanynak neveztek. Mi a jó életem ez az egész mappa?
Bár nem is csak az érdekel, hogy mi ez, hanem nem akarom látni, ahogy írnak rólam. Nem akarok emlékezni a múltra, nem akarom azt látni, hogy milyen voltam. Mert már nem vagyok az. Most már nem tudom tettetni, hogy erős személyiség vagyok. Összetörtem, és lehetetlen összeszedni a darabjaimat. Nincs kiért harcolnom, nem keresem az emberek társaságát, sőt, kerülöm is őket, ahogy csak lehet. Mondjuk annyi megmaradt, hogy harcolok, akikért szeretek. Bár ők már mind meghaltak, de megfogom ölni azokat, akik elkapták őket.
Még élvezni is fogom.

You're Still Have All Of Me:
ATTERBERRY;; Tanner
hozzátartózói státusz: édesapa
kor (halál idejében): 87
születési hely, idő: Edinburgh, Skócia - 1912. április 7.
anyja neve: Melissa Atterberry
faj: lidérc
halálának ideje: 1999. május 20.
halál oka: levadászták
ismert szövetségesek: Freya Atterberry, Cecilia Atterberry, Sarah Atterberry, Robin Atterberry, Andrew Griffiths

Semmi új infó apámról. Mondjuk fura látni a haláluk dátumát. Azután jöttünk Amerikába, hogy meghaltak. "Egy új élet vár ránk ott" mondogatta mindig Sarah reménykedve, mi meg csak követtük egy jobb élet felé haladva.
De ki ez az Andrew Griffiths? Vajon ő lenne az az A.G., aki eddig aláírta a rólam szóló jelentéseket? Mi köze van apámhoz? Sose hallottam még a csávóról.
Várjunk... Ő nem Anne Griffiths-ként mutatkozott be nekem?

ATTERBERRY;; Freya
hozzátartózói státusz: édesanya
kor (halál idejében): 76
születési hely, idő: Dover, Anglia - 1943. január. 25.
anyja neve: Anne-Marie Nealson
leánykori neve: Freya Nealson
halálának ideje: 1999. május 20.
halál oka: levadászták
ismert szövetségesek: Tanner Atterberry, Cecilia Atterberry, Sarah Atterberry, Robin Atterberry

Rég láttam a nevét... Hiányzik.

ATTERBERRY;; Cecilia
hozzátartózói státusz: lány testvér, idősebb
kor (halál idejében): 52
születési hely, idő: Dover, Anglia - 1965. július. 6.
anyja neve: Freya Atterberry
halálának ideje: 2017. július 12.
halál oka: negyedik fázis sikertelen végrehajtása
ismert szövetségesek: Tanner Atterberry, Freya Atterberry, Sarah Atterberry, Robin Atterberry

A beavatkozás elvégzése nagy rizikóval járt, de ki kellett próbálnunk. Úgy tűnt eddig igazunk volt, és fel kell készíteni az alanyokat az utolsó fázis elvégzésére.

Mi a fasz?! Miről beszél itt? Utolsó fázis? Ezek a barmok ölték meg a nővéremet? Mi a fasz ez a mappa?

ATTERBERRY;; Sarah
hozzátartózói státusz: lány testvér, fiatalabb
kor (halál idejében): 39
születési hely, idő: Dover, Anglia - 1978. október. 31.
anyja neve: Freya Atterberry
halálának ideje: 2017. július 13.
halál oka: negyedik fázis sikertelen végrehajtása
ismert szövetségesek: Tanner Atterberry, Freya Atterberry, Cecilia Atterberry, Robin Atterberry

Szóval igen... Végre tudom kik után kell mennem. Akárkik is legyetek, megfogtok fizetni ezért.
Ígérem Cecilia és Sarah, a halálotok meg lesz bosszulva.

When I Was Younger...

2017. július 12.
- Már megint merre jár Cecilia? - sóhajtott Sarah, ahogy intett a pultosnak. Én csak néztem a kezemben lévő pohár whiskyt, és halkan felnevettem. Szegény úgy tudott aggódni, pedig semmi oka nem volt rá. Cecilia csak annyit mondott vagy ma vagy holnap este jön. Az nem jelentett nála semmit. Néha egy hónap késéssel is kellett számolni, főleg, mióta Amerikában éltünk. Annyira élvezte az itteni életet, és utánozni a különböző akcentusokat, hogy belefeledkezett az eljátszott kis életeibe. Bár S-től se várhatok mást, ő már csak ilyen aggódós volt mindig is.
- Tudod jól, Lia kiszámíthatatlan, még akkor is, amikor megmondja mikor jön. - néztem a szemem sarkából a húgomra, aki már húzta le is a bort, amit alig egy másodperce kért.
- Menj inkább kicsit szórakozz. Úgyis olyan jól néznek téged a billiárd asztal mellől. - fordultam hátra. A Saraht szemlélő lány lekapta a tekintetét, én pedig csak röhögve néztem az egészet. Azt is, ahogy lehúzta a maradék bolt a drága tesóm és ment ismerkedni kicsit. Ráfért, mostanában csak stresszelt. Hiába voltam én is neki fontos, de mind a két testvérére szüksége volt, hogy nyugodt legyen teljesen. Bár valamiért úgy éreztem, nem fog tudni sokat aggódni flörtölés közben.
- Még egy ugyan ilyet kérnék Jack, majd ha visszajöttem egy cigiről! - fordultam vissza a pulthoz egy fél mosoly kíséretében. Jó barátom, a pultos csak bólintott, és ment is volna a dolgára, de szinte becsapódott mellettem valaki.
- Bocsi. - szólalt meg a hölgyemény, akit a szemem sarkából kezdtem el figyelni, ahogy lehúztam az utolsó pár kortyot az italomból. - Kérhetnék én is egy olyat, amit ő iszik. - meglepetten húztam fel a szemöldököm, és most már bátrabban megnéztem a lányt. Szőkés barna haj, világos barna szemek, és pár izzadtságcsepp futott le az arcán. Valószínűleg nagyon siethetett valahonnan. Mondjuk nem az én dolgom volt, így csak kacsintottam rá egyet amikor észrevettem, hogy ő is figyel, majd lepattantam a székről, hogy kiinduljak az erkélyre.
- Várj! - szólalt meg mögöttem hirtelen. Kissé bizonytalanul fordultam hátra, mert nem voltam benne biztos, nekem szólt, bár eléggé úgy hangzott a dolog. Szemünk azonnal találkozott, és kétségtelen volt, hogy nekem szólt, csak úgy tűnt nem tudja mivel fojtassa. Ajkai résnyire nyitva voltak, de a szavak csak nem akartak kijönni.
- Segíthetek valamiben? - kérdeztem meg egy szórakozott mosoly mellett, ahogy figyeltem a kisebb zavarában. Nem mondom, hogy élveztem, de kissé vicces volt. Ő szólít meg, aztán meg se szólal, csak bámul.
- Kérhetnék egy szálat tőled? - tekintett le a kezemben szorongatott dobozra. Ez lett volna az a nagy dolog, amit nem tudtál kimondani? Hát nem aranyos a drága?
- Gyere! - nevettem fel halkan, és elindultam az erkély felé ismét. Nem néztem hátra, bíztam benne, hogy követ. Bár, kíváncsi voltam, hogy csak egy ingyen szálra vágyott, vagy mást is szeretett volna.
A megszokott helyen dőltem neki a korlátnak, és tettem a számba egy cigit, majd a lány felé nyújtottam a dobozt, aki két kézzel szorongatta a poharát. Valami volt vele. Valami, amire az életem árán se tudtam volna akkor rájönni. Bár lehet csak új volt neki az ismerkedős dolog.
Végre elvett egy szálat, a poharát az egyik kirakott asztalra rakta, közben én meggyújtottam a cigimet, és már gyújtottam is felé, hogy ő is megtehesse ugyan ezt. Érdeklődve figyeltem, ahogy párszor próbálkozik, majd inkább csak elé léptem, és kivettem a kezéből.
- Had segítsek... - tettem a számba a cigimet, és közben meggyújtottam az övét. Megvártam, míg szív bele egyet, és csak néztem. Nem zavart, hogy ilyen közel állunk, de úgy látszott őt talán egy kicsit. Vagy talán csak meglepte, nem tudtam eldönteni.
- Egyébként Robin vagyok. Robin Atterberry. - nyújtottam neki kezet, közben eszem ágában se volt megszakítani a szemkontaktust.
- Anne Griffiths. - mosolyodott el halványan, majd kifújta a füstöt és viszonozta a kézfogást. Egy darabig fogtam a kezét, majd visszaléptem az eredeti helyemre, megtörve a szoros közelséget.
- Szóval, mi hozott ilyen sietősen ebbe a bárba Anne? - néztem le az erkélyről, majd vissza rá.
- Valaki miatt jöttem... - nyögte ki halkan, miközben a földet nézte. Mélyet szívtam a cigimbe. Szóval randira jött, csak nem akarja így mondani, mert épp lehúz egy cigivel. Furfangos a kisasszony.
- És ki lenne az a valaki? - faggattam tovább, látszólag a legnagyobb meglehetőségére. Egy darabig csak nézett rám, szívott párat a cigibe, a szájába is harapott párat. Valami megint nem stimmel a drágával.
-Szóval? - kérdeztem ismét, most már kevésbé szórakozás céljából. Most már tudni akartam a választ.
Legnagyobb meglepetésemre hirtelen ő lépett közelebb hozzám, és egyenesen a szemembe nézett.
- Miattad. - ejtette ki ezt az egy szót százszor határozottabban, mint eddig bármit. Kikerekedett szemekkel fújtam ki a füstöt, ahogy néztem most már biztos tekintetébe. Vadász lenne vajon? Nagyon más nem lehet, ki keresne más engem?
Egy darabig egyikünk se szólalt meg csak farkasszemet néztünk. Szemeiben nem láttam mást, csak azt, hogy tudja, miért van itt. Nem láttam, hogy bántani akarna, bár manapság a vadászok egyre jobb színészekké lesznek képezve. Lehet a következő tette egy, a ruhájához illő csinos kis kést is magába foglal. Mondjuk ennek nem igazán örültem volna.
- Miért? - fürkésztem továbbra is a szemeit, és az arcát. Már pont megszólalt volna. Amikor sikítást hallottam.
- Robin! - hallottam messziről a húgom kiabálást. Mit sem törődve Miss Furfangossal rohantam befelé, a biliárdasztalhoz, ahol Sarahnak már hűlt helye se volt. Persze a lány is eltűnt, akihez ment flörtölni. Basszus.
Sprintelve futottam le, több lépcsőfokot is kihagyva az udvarra, de csak annyit kaptam el, ahogy egy fekete furgon hajt el.
- Sarah! - üvöltöttem torkom szakadtából, hátha csak véletlen az egész, és csak épp szórakozik velem, de nem jött válasz. A kocsit pedig elnyelte a sötétség.
Visszafutottam az erkélyre, ahol minő meglepetés, csak három dolog várt. Anne whiskys pohara, a cigi, amit ő szívott, és egy sárga kis cetli, a pohár alá bedugva.
Sajnálom Robin, én megpróbáltam.

2018. január 29.
Már lassan beleőrültem az akta olvasásába. Annyi mindenről beszéltek a szüleimmel és a testvéreimmel kapcsolatban, hogy kezdtem rosszul lenni.
Az is kiderült, hogy júliusban engem is elakartak vinni, csak nem sikerült nekik. Bár, ez egyértelmű volt nekem. Mondjuk az még nem, hogy Anne kinek is az oldalán állt. Ki tudja, hisz megakartak törni, lehet eleve az volt a terv, hogy engem nem visznek el. Lehet, ez is mind a terv része volt. Már semmiben és senkiben nem bízhattam.
Egy sóhajjal kivertem egyelőre a fejemből az összeesküvés elméleteket. Inkább olvastam tovább, már csak egy oldal volt hátra.

Ismert tartózkodási helyei

Bla bla bla, igen, ezeken a helyeken mind éltem, most ezt nem nagy cucc kideríteni.
Majd megakadt a szemem az utolsó címen. A mostani címemen, amiről tényleg senkinek nem kellett volna tudnia. Bár így is megtalált a kis post it-es illető. Így is volt még egy a lakcímem alá beillesztve.
Majdnem mindig figyelnek. Éjféltől fél egyig mindig üres a hátsó rész, használd a tűzlépcsőt, és meg ne állj, a következő államig.
Remélem valamennyire hasznos ez az akta, és tényleg sajnálom.
A.

2019.08.12.
Már alig vártam, hogy végre Beacon Hills-be érjek. Legalább tudtam ki után kell mennem, hogy kikkel kellett még beszélnem. Megesküdtem, hogy még bosszút állok a mocsok Árészosokon, de tudtam, hogy egyedül kevés vagyok hozzá. Bár igazából már az se nagyon számít, ha belehalok a próbálkozásba. Úgy sincs miért élnem ezen kívül. Viszont nincs az az isten, hogy meghaljak anélkül, hogy párat magammal húzzak a sírba a mocsadékok közül.

●●●●●●●●
ANGER IS JUST A BIG BLUR. ALL
YOU CAN SEE IS
●●●●●●●●
UNCLEAR

Robin Atterberry
ATTERBERRY;; Robin 975096216b2b0c5539c8c3f58d667ccb07c727cb
⇨ Pissing me off was the biggest mistake you could have ever made
Foglalkozás :
⇨ (killing) waiter

ATTERBERRY;; Robin Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Szomb. Szept. 21, 2019 5:51 pm

Stella Argent
vadász: vérét ontja azoknak, kik veszélyt jelentenek
Gratulálunk, elfogadva
Teen Wolf FRPG

Robiiin  úúú

Már nagyon kíváncsi voltam a történetedre, főleg azok után, hogy megemlítetted, hogy lesz egy közös ellenségünk. És mint azt tudjuk; az ellenségem ellensége márpedig a barátom, szóval Barátom, kijelenthetem, hogy teljesen sikerült megnyerned magadnak. *-*
Jól elbántak a családoddal ezek az Árészos szemetek, borzasztóan sajnálom, hogy mindenkit elvettek tőled. Sad De amilyen bosszúszomjasnak tűnsz, van egy olyan megérzésem, hogy ezt még kamatostul visszakapják tőled. Én támogatlak benne!  cute
Na és ki ez a titokzatos Anne? Rolling Eyes Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ő milyen szerepet fog még betölteni az életedben.  segítségedre lesz-e, vagy ellened fog tevékenykedni? Alig várom, hogy nyomon követhessem az életed, szóval az utadra is engedlek végre.
Nyomás foglalózni, aztán futás játszani! Szottyongat   

now i'm stained by you

Stella Argent
ATTERBERRY;; Robin Tumblr_pvualzXxO51uek0c7o2_r1_250
SHE DENIES IT. BUT TRUTH IS,
ATTERBERRY;; Robin Tumblr_my1k8patKW1rr7juko3_r1_250
SHE'S FALLING IN LOVE WITH HIM

ATTERBERRY;; Robin Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

ATTERBERRY;; Robin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére