Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Drew Lamarck/Masanori

Matyi kalandjai a "való" világban EmptyDrew Lamarck
Today at 9:57 am

Matyi kalandjai a "való" világban EmptyHugo Marlowe
Today at 1:09 am

Hugo

Matyi kalandjai a "való" világban EmptyJulia Hunt-Kozma
Yesterday at 7:25 pm

Elkészültem!

Matyi kalandjai a "való" világban EmptyHugo Marlowe
Yesterday at 4:27 pm

Fawn & Ethan ;; you're so annoying

Matyi kalandjai a "való" világban EmptyFawn Olossë
Yesterday at 2:32 pm

Vale & Angus - night at the museum

Matyi kalandjai a "való" világban EmptyVale Pedersen
Yesterday at 12:31 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Delsin Aver, Drew Lamarck, Elisha Grant, Stephen Hunt-Kozma

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

Matyi kalandjai a "való" világban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Szomb. Szept. 14, 2019 7:35 pm

Mathias Powell
ember: erôtlen személy, köztünk mégis a legerősebb
Mathias Powell
Az emberek is tudnak farkasok lenni.

Becenév:
Matt, Matyi
Születési hely:
New York
Kor:
32
Nemi beállítottság:
Hetero
Faj:
Ember
Play by:
Justice Joslin
Karakter típus:
Saját

Gotta Know Me Better

Meet Me Halfway:
Mindenki képes a változásra. Vannak, akik rosszról jó útra térnek, és vannak, akik jóról rosszra, meg akik azt hiszik, hogy ők sose fognak, és tényleg. Én is a kategóriák egyikébe tartozom. Na, szerinted melyikbe, ha azt mondom, hogy én voltam a furán mutáló, pattanásos, vékonyka göcsörtös srác az iskolából, akit állandóan bántalmaztak a társai? Ezek az emberek szoktak kinőni másokat segítővé, nem? Hát, nem minden esetben. Vannak, akiket csak a "bosszú" éltet. Az, hogy lekörözzék a másikat. Amerikában ez már csak így megy... Tudod, van az a mondás, hogy "vigyázz kit csúfolsz a közép iskolában..." és ez rám teljes mértékben igaz. Olyannyira a sárba akartam törölni azokat, akik bántottak, hogy edzettem, rendesen étkeztem, és az egyetemre már egészen sármossá virultam. Az öregedés pedig igazából csak megfűszerezte a külsőm, ami igen csak vonzóvá tett a nők körében: én pedig az összes mocskos kis gennyládának az arcába toltam a gyönyörű seggemet, hogy kinyalják. Mert mindamellett, hogy sármos lettem, határozott, forrófejű, nőfaló és sikeres lettem, míg azok nagyja, akik velem szemétkedtek, most szemetet szednek. És minden egyes alkalom külön gyönyör, amikor kisétálok reggel a villának betudható házam kapuján, köntösben, mamuszban, egy csésze kávéval az aznapi újságért, és látom, ahogy megjelenik a volt osztálytársam sárga munkásruhában egy bűzös teherautó seggén csüngve. Áááh! Annál jobb érzés nincs is.

You're Still Have All Of Me:
A kiccsalád... Apa már nem él, de anyám nem panaszkodhat a férfi erőhiányára a családban, mert három fiút szült a férjének. A bátyáim persze nem mind élték át azt, amit én, és egészen addig, míg el nem kezdtem felnőni és összeszedni magam, ők is úgy viselkedtek, mint a farkasok a gyengékkel. Na jó, ennyire nem volt drámai a helyzet, de azért rivalizáltunk egymással a mama kedvence címért.
A legidősebb bátyám házas iparmágnás, a középső facér kaszkadőr, én pedig egy kisebb divatcég feje vagyok, szintén szingli. Mondjuk úgy, mindenkinek jól megy a szekér. A mamát elhalmozzuk. Persze neki csak az unokák a kívánságai, de ezt egyelőre csak a legnagyobb tesótól kapta meg ajándékba.

When I Was Younger...

Hallottad már ezt a történetet. Sokszor. A kis senki, aki magasba tör, és a hatalomtól megrészegülve eltapossa azokat, akik csak egy pici kritikát is szóvá tesznek neki. Ennyire persze nem súlyos a helyzet. Nem vagyok ennyire rossz, csak szeretem tudatni másokkal, hogy hol a helyük, ha egy negatív szópárbaj két végére kerülünk. Egyszerűen csak nem akarom, hogy ugyan oda jussak vissza, mint ahonnan elindultam. A férgek szintjére. Mert akként kezelnek, ha kilógsz az álomszerű elvárásokból. Az emberek kinevetnek, csúfolnak, bezárnak a suliszekrénybe, és ha nem mentél el előtte WC-re, akkor a pocsolya alapján is megtalálnak. Persze ez csak ront a dolgokon, és amikor már eljut odáig az agyad, hogy talán egyszerűbb lenne szét lőni a fejed, akkor jön a gondolat: miért lőném magam fejbe, ha őket is lehet?
És így kezdődik minden iskolai lövöldözés. Szerencsére nálam ez kimaradt, de lehettem volna ilyen. Helyette olyan lettem, mint valami képregénynek a főgonosza, aki azért lett gonosz, mert nem illeszkedett a társadalomba. Na jó, talán ez is egy kicsit erős kifejezés, de na. Jó érzés, ha kigyúrod magad, és az egyetemen a fűbe, meg a piszoárba dörgölöd azok arcát, akik eddig szarakodtak veled. És ha egyszer rákapsz erre az érzésre, akkor nem akarsz leállni.

A sikeres egyetem után vállalkozásba kezdtem. Divat. Mivel minden kiscsaj facebookon, meg instagrammon tolja a modelkedést a havonta vásárolt új cuccaival, egyértelmű volt, hogy van kereslet. És bizony, hogy volt. Jókor, jó helyen kötött szerződésekkel lassan, tíz év alatt a csúcsra törtem, és ma már ott tartok, hogy a pénz termeli a pénzemet. A nagyobbik bátyám persze segített abban, mikor és hol leszek jó helyen, ezt köszönöm is neki. A középső bátyám pedig kilóg a sorból... Filmipar... Kaszkadőrnek csak azok mennek, akik rövid életet akarnak, vagy megakarnak nyomorodni.

De, hogy mit is keresek Beacon Hillsben? Meglepődnél, ha azt mondanám, hogy a munka hozott ide? Ugye nem? Így is van. Új üzlet nyílt a városban egy éve, én pedig ellenőriztem annak minőségét, berendezését, hogy a managerek jó munkát végeztek-e itt. Meg persze, ha már itt jártam, vettem egy házat is. Kellemes környéknek tűnik, legalább is New Yorkhoz képest. Télen-nyáron lejövök ide, és most, először kicsit tovább maradok, hogy ihletet nyerjek. Próbálok szerződtetni egy híresebb divattervezőt. Össze kell szednem a gondolataimat... ami elég nehéz, mert mostanában sok furcsaság történt a városban. Egyre több veszett állatot látnak az utcán, a rendőrök fokozottan készültek, és mintha bandák is megjelentek volna itt. Milyen kár, az eddig csendes kisvárosért!

Sometimes you have to be patient

Mathias Powell
Matyi kalandjai a "való" világban Tumblr_inline_nncdlgVhiy1s62py7_250
Foglalkozás :
Cégigazgató

Matyi kalandjai a "való" világban Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Szomb. Szept. 14, 2019 11:04 pm

Dorcas Irwin
ember: erôtlen személy, köztünk mégis a legerősebb
Gratulálunk, elfogadva
Teen Wolf FRPG

Mathias *-*

Jó látni végre, hogy csak szimpla, hétköznapi emberek is növelik városunk létszámát, és talán, egy kevés nyugalmat is hoznak a mi kis városunkba, ahol nem is annyira egyszerű minden, aminek tűnik. Rolling Eyes Na, de nem akarok előre szaladni.
Egy sármos, de sötét oldallal rendelkező üzletembert hoztál a köreinkbe, akiből úgy érzem, majd egy más ember fog kialakulni egy ilyen helyen, mint Beacon Hills, de meglátjuk mi lesz még vele... suspicious
Bár annyi biztos, hogy tökéletes példája annak, hogy mennyire megmaradnak az emberben a régi sértettségek, és mennyi mindent meghatároznak a személyiségükben később. Bár, te az a tipikus példa lettél, aki azért gonosz, mert vele is azok voltak, remélem valaki majd megmutatja miért lenne érdemes pont ezzel ellentétesnek lenni. De persze, ha neked jó így, mit szóljak bele. Rolling Eyes
Viszont nem tartlak fel, fuss, foglalózz és keress játszótársakat magadnak Wink Üdv nálunk Matyi Razz Kíváncsian várom mit fog csinálni egy sikeres üzletember egy ilyen kis porfészekben hmm

you can mess with me,
but if you touch my friends, you're dead

Dorcas Irwin
Matyi kalandjai a "való" világban Tumblr_inline_pa6j8tFiy61rqmlml_540
Matyi kalandjai a "való" világban Tumblr_inline_pa3tltBRL71tq4j4w_500
Foglalkozás :
tanulok ● ◯

Matyi kalandjai a "való" világban Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Matyi kalandjai a "való" világban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére