Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Első találkozás/ Matyi & Rachel EmptyHugo Marlowe
Today at 1:09 am

Hugo

Első találkozás/ Matyi & Rachel EmptyJulia Hunt-Kozma
Yesterday at 7:25 pm

Elkészültem!

Első találkozás/ Matyi & Rachel EmptyHugo Marlowe
Yesterday at 4:27 pm

Fawn & Ethan ;; you're so annoying

Első találkozás/ Matyi & Rachel EmptyFawn Olossë
Yesterday at 2:32 pm

Vale & Angus - night at the museum

Első találkozás/ Matyi & Rachel EmptyVale Pedersen
Yesterday at 12:31 pm

jasper & zara; stop, you're under arrest!

Első találkozás/ Matyi & Rachel EmptyJasper Riggs
Yesterday at 11:41 am
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég

Elisha Grant, Hugo Marlowe, Stephen Hunt-Kozma

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

Első találkozás/ Matyi & Rachel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Vas. Szept. 15, 2019 4:03 pm

Rachel Harris
diclonius: mutáns, ki karjaival halálos ölelésbe von

Matt & Rachel

Bevallom nem igen szoktam foglalkozni mi történik a boltom körül. Ha valamilyen bűncselekmény történik arról az újságban úgy is hallok. Meg hát az öreg hölgyek is nagyon szeretnek pletykálkodni belőlük lehet a legtöbb információt kiszedni. És még csak kérni sem kell őket mesélnek ők maguktól is. Feltéve, ha érdekel.
Talán éppen e miatt is lepett meg a látvány, ami ma reggel elém tárulkozott. Mikor nyílt a boltom mellett egy butik? Ráadásul, hogy nem vettem észre az építkezést és a felújításokat? Öregszem. Bár nem annyira, mint mások. Igaz az idő rám is hat akár egy emberre, de nem igazán látszik rajtam, hogy lassan 30 leszek.
Egy kis ideig még elnézem az új üzletet, majd megemberelve magam a lakatokat elkezdem leszedni az üzletem rácsáról. Ezek még a nagymamám idejéből valók. Nagyon félt, hogy valaki betör és kirabolja a boltot így egy csomó lakatott és zárt rakatott fel. Fél hét van és még alig akad járókelő az utcában, így legalább kevésbé fognak nézni engem, hogy mit vacakolok ezzel a sok zárral. Általában nincs is baj a zárakkal csak egy lakat akar mindig nagy nehezen nyílni. Most is azzal harcolok, hogy kinyíljon.
- A fene essen bele! - mordulok fel ahogy a kezemben maradt a kulcs egyik darabja. Már csak ez hiányzott! Masszírozva homlokomat próbálok kitalálni valami, hogy szedjem le ez a lakatot. Miért most kellett, hogy ez történjen? Nem elég, hogy kifogytam a kávéból és alapból ideges vagyok most még ez is!
Mély levegőket veszek. Próbálok lehiggadni mielőtt a rácsot úgy ahogy van kiszedem a helyéről. Aztán meg fizethetem a javítást. Nem akarom használni a vektoraimat nem kockáztatóm meg, hogy valaki meglásson, vagy rosszabbik esetben levideózzon. Aztán magamat látnám a neten ahogy nem normális dolgokat teszek. És utána a szokásos történet. Vagy elköltözöm, vagy fekete ruhás emberek jelennek meg a házamban fegyverrel, hogy elvigyenek. Valószínűleg vissza az intézetbe ahol eredetileg is születtem, vagy megölnek a házamban mert nem működtem együtt.

Rachel Harris
Első találkozás/ Matyi & Rachel Tumblr_inline_o4ihucR61a1sc3ygs_250
Foglalkozás :
Vegyesbolt tulajdonosa

Első találkozás/ Matyi & Rachel Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Vas. Szept. 15, 2019 7:43 pm

Mathias Powell
ember: erôtlen személy, köztünk mégis a legerősebb
Rachel and Mathias

oh and did I fail to mention
that I need all your attention
cuz we're failing in retention
listen up or just forget it
A mai reggel kifejezetten jól kezdődött. Korán keltem, edzettem, shaket csináltam magamnak, meg egy rántottát. Nagyjából ennyire képes voltam magamtól, az ebédet meg vacsorát úgy is étteremben töltöttem, vagy kihagytam. A házam csillogott, tegnap járt itt a takarítónő, viszont kidobta a borotvámat, úgy hogy enyhén borostás arccal úgy gondoltam, lesétálok a boltom melletti vegyesbe, hogy vegyek egyet. Habár eleinte sétára gondoltam, végül meggondoltam magam, mert minél gyorsabban megakarom járni az utat. Beszállok tehát a landroverbe és oda kocsikázom. Megállva látom, hogy az üzlet még nem hogy nincs nyitva, de van valaki, aki próbál bejutni. A munkavállalóim rövid leírásából következtetni tudok, hogy ő a tulajdonos lehet. Legalább is a mandulaszemek alapján. Kiszállok a kocsiból, és kicsit közelebb lépek.
- Esetleg segítsek? Van eszköz a kocsiban. - mutatok hátra a piros terepjáróra, miközben figyelem a hölgyet. Egész fiatal ahhoz, hogy saját vállalkozása legyen, bár a keleti népek mindig is korán érők szoktak lenni, és 70 éves korig nem is látszik rajtuk az öregedés. Aztán egyszer csak PUTTY és apró öregasszonyok lesznek. Szóval jobb nem előre ítélkezni az ő eseteikben.

Lesz ez jobb is, ígérem. Very Happy × Watch me × Öltözet ×  made by

Sometimes you have to be patient

Mathias Powell
Első találkozás/ Matyi & Rachel Tumblr_inline_nncdlgVhiy1s62py7_250
Foglalkozás :
Cégigazgató

Hétf. Szept. 16, 2019 5:17 pm

Rachel Harris

Matt & Rachel

Nem tudom hirtelen, hogy oldjam meg. Várjam meg míg kinyit a lakatos és kérjem meg, hogy jöjjön ide és vágja le a lakatot? Vagy kockáztassak és tépjem le az egészet a fenébe? Vagy írjam ki, hogy technikai gondok miatt zárva? Akkor lenne időm venni új ruhákat venni és nem azon görcsölni mikor szakadnak el a ruháim.
Lassan beletörődöm, hogy nincs mit tenni mikor meghallom valaki hangját. Ránézek és végig mérem. Láttam már párszor a boltom melletti butik ablakán keresztül...talán ott dolgozik vagy valami ilyesmi.
- Nem, megoldom. Hacsak nem vásárolni akarsz, mert akkor úgy látszik elkel fogadjam a segítséged. - mondom neki közönyösen. Miért is mutatnék bármi féle érzelmet felé, ha nincsenek is érzéseim. Mindig is közönyösen álltam hozzá a világhoz. És talán ez emészt fel belülről. A tudat, hogy nincsenek se céljaid, se vágyaid csak élsz a semmiben és csak várod, hogy vége legyen az egész életednek. Úgy érzed fölösleges vagy, mert célok nélkül mit sem ér az egész élet.
Mondjuk kicsit érdekel, hogy miért van itt egy a srác. A nyitásig még van legalább fél óra. Ha valóban a portékám kell neki akkor normál esetben el zavarnám, hogy még korán van jöjjön vissza később. De lehet most az egyszer eltekintek ettől, ha valóban tud segíteni.

Rachel Harris
Foglalkozás :
Vegyesbolt tulajdonosa

Vas. Szept. 22, 2019 6:26 pm

Mathias Powell
Rachel and Mathias

Áh... A független, erős nő, aki épp most törte bele a zárba a kulcsát, nem kéri a segítséget. Általában hagynám szenvedni az ilyen embereket, ám az igazság az, hogy ez a bolt van hozzám a legközelebb, és egyáltalán nincs kedvem ahhoz, hogy kilométereket kocsikázzak, és keressek egy másikat, amelyik már nyitva is van.
- Nos, vásárolnék, szóval segítek. - mondom, és nem hazudok, tényleg nem azért álltam meg itt mert jó a segge - pedig jó -. Igen, lecsekkoltam. Ez a férfiakban már egy ilyen beépített dolog, egy villanás alatt megtörténik, és nem is tehetsz ellene semmit. Az agyad még fel sem fogja, hogy miféle képet közvetít a szemed, amikor az már nem is nézi az adott alany formás popóját. Na mindegy. Kiveszem a feszítővasat a kocsi csomagtartójából. Oda megyek, ha arrébb áll, akkor két mozdulattal le is fejtem a rácsról a rakoncátlan lakatot.
- Te jó ég, mennyi lakat. - kúszik ki a számon. Néhányat már tart a kezében, de azon kívül, amit leszedtem, még van a rácson egy-kettő.
- Azt hittem, Beacon Hills biztonságos környék. A butikon nincsenek ekkora zárak. - bökök fejemmel a boltom felé. Lehet, hogy a nő tud valamit, amit én nem? Lehet, hogy nekem is baromi nagy lakatokat kéne rácsapatnom...?

Mathias Powell
Foglalkozás :
Cégigazgató

Hétf. Szept. 23, 2019 10:35 am

Rachel Harris

Matt & Rachel

Megtudtam volna oldani a dolgot a vektoraim nélkül is. A beszállító nem sokára ideér és nála biztosan akad valamilyen szerszám. Válaszára, mi szerint vásárolna arrébb megyek, hogy letudja szedni azt az egy lakatot.
- A nagymamám mániája volt. Ő erősködött, hogy rakjanak ennyi lakatot a rácsra. - mondom miközben a fent maradt pár lakatot is leszedem. Ezután az ajtót is kinyitóm és belépve egy kartonos vízzel kitámasztóm az ajtót, hogy a beszállítónak ne keljen vacakolnia az árú behozásával. Ő rég óta itt van azóta ismerjük egymást mióta a bolt nyílt én meg még csak egy kislány voltam.
- Csak azért nem szedem le, mert a tolvajok a lakatok láttán kétszer is meggondolják, hogy beakarnak e jönni. - mondom neki míg oda sétálok a pulthoz, hogy elrakjam a lakatokat. Nem, mintha magyarázkodni akarnék csak gondoltam megspórolok egy felesleges kérdést.
Lepakolom a táskám és várni kezdek. Vagy a férfi ér ide a pulthoz előbb, vagy a beszállító. És ahogy elnézem az utóbbi. Az ajtóból meglátom a teherautót és a belőle kiszálló kissé már öreg pasast. Nagy mosollyal sétál oda hozzám. Mintha csak egy réglátott unoka lennék.
Jó reggelt, Rachel!...Késtem volna? - néz a férfira, majd az órájára. Tudja, hogy nem nyitók ki az általam megszabott idő előtt.
- Nem. Pontosan érkeztél. Ő csak azért van itt mert beletört a kulcs a lakatba így most eltekintek attól, hogy nyitás előtt félórával itt bóklászik. - bökök fejemmel a férfira. Erre a mosolya nagyobb lesz, mint volt tipikus azzal a nézéssel, hogy "Csak nem tetszik a srác?"
- Nem. - válaszolok szavakkal a tekintetére. Eléggé meggyőző tudok lenni, ha elutasítok egy férfit. Nem igazán érdekel, hogy szomorú fejet vág és a kedvéért mondjam azt, hogy" Igen, határozottan tetszik még akkor is, ha legszívesebben kivágnám innen." csak hogy én nem szeretek hazudni.

Rachel Harris
Foglalkozás :
Vegyesbolt tulajdonosa

Hétf. Szept. 23, 2019 3:37 pm

Mathias Powell
Rachel and Mathias

Hamar lefeszítem a lakatot a rácsról. Egy nyüzüge embernek is menne, jó szögből és kellő lendülettel, de mivel én ilyen erőjenő vagyok, nekem nem kell túl sok dologra figyelni.
- A nagymamája aggodalmas lehetett. Bár a mai világban egy riasztó többre megy. - Erre gondolok, mikor azt mondja, hogy a lakatok láttán meggondolják-e a tolvajok a lopást. Szerintem aki lopásra adja a fejét, az nem annyira lusta, hogy cirka 5-6 lakatot gázlánggal, vagy feszítő vassal leszedjen, ha utána egy kassza meg a boltból bármi a jussa. Biztos vannak lusták, csak szerintem nem érdemes ebből kiindulni, de ez nem az én dolgom, így említést sem teszek erre. Amint lekerült a lakat, arrébb állok, és figyelem, hogyan kezdi a hölgy leszedni a többit. Elteszem a feszítővasat, és mire visszalépek az üzletbe, annak ajtaja már tárva nyitva. Besétálok, megkeresem a borotvákat. Leemelek egyet a polcról, meg egy borotva habot, aztán megyek is a kasszához, ahol már egy öregúr beszélget a tulajjal.
- Jó reggelt! - köszönök, és ha van hely, ahova tehetem az árut, amit megakarok venni, akkor leteszem. Ha nem, akkor várok türelmesen, amíg a tatter arrébb nem megy. Utána állok csak oda, és veszem elő a pénztárcám.
- Merre van egyébként a legközelebbi méretárú bolt? - kérdezem fizetés közben.

Mathias Powell
Foglalkozás :
Cégigazgató

Kedd Szept. 24, 2019 9:25 am

Rachel Harris

Matt & Rachel

Talán még sem kellett volna beleegyeznem abba, hogy segítsen. Mert így kénytelen vagyok eltekinteni a nyitási időtől és őt beengedni. És hát a "kedves" Beszállító meg természetesen mindent félre ért. Talán ezért is lesz nehéz a nap.
Ugyan már, Rachel! Hogy lesznek így nekem dédunokáim? - kérdi kicsit szomorkás arccal. Nem vagyok a vér szerinti unokája csak annak képzeli magát. Mondjuk eddig nem is szóltam érte. Mindig is egyedül élt. Se feleség, se gyerek csak a munkája. Egyedül a mamámmal volt jóban innen is ismer engem. Mindig mosolyogva nézte mit ténykedek gyerekként a boltban. Elvégre már akkor kezdtem a szakmát. Már akkor tudtam, hogy kell kezelni a kasszát, hogy kell árut rendelni, hogy ne legyen semmi féle veszteségem.
Végül a mai első vevőm előkerül a sorok közül kezében borotvával és borotvahabbal. Csevegő társam ránéz és elmosolyogva magát arrébb áll és elkezdi a munkát amiért jött.
Beütöm a kasszába a két árut, amit elém rakott és elmondva az árat ránézek, hogy végre megkapjam a pénzt és egyedül lehessek. Szeretem kihasználni, hogy reggel nincs is olyan sok vendégem és így nyugodtan filmezhetek.
Kérdésére viszont elgondolkodom. Hm...tudom, hogy van itt a városban, pontosabban a város szívében, de meg nem mondom melyik utcában. Így a pult alól előhalászom a város térképét és ahogy a pulthoz ér rá is teszem az ujjam a bolt pontos helyére.
- Itt. - nézek rá. Az én esetemben nem s válaszoltam volna neki csak elküldtem volna, hogy keresse meg. De a nagyszüleim szavával élve, "mindent a vevőért!". Néha egyet is értek ezzel, de ez a néha nem most van.

Rachel Harris
Foglalkozás :
Vegyesbolt tulajdonosa

Kedd Szept. 24, 2019 10:32 am

Mathias Powell
Rachel and Mathias

Az öreg fura mosollyal megy arrébb, és kezdi bepakolni a dolgokat. Kissé furcsálkodva nézek rá, de aztán egy vállvonással a kasszához teszem a dolgokat. Kifizetem, és közben néha a nőre pillantok. Nem valami beszédes ember. Amikor megkérdezem, hogy hol találok méteráru boltot, akkor is inkább elővesz egy térképet és rábök egy utcára.
- Saint Michael utca. Okés, köszönöm. És azt is, hogy segíthettem. - biccentek neki és elveszem a megvásárolt dolgaimat. Kár, hogy egy ilyen szépségbe ilyen kevés etika és jóindulat szorult. Nem illik ehhez az archoz. Pedig megspóroltam neki azt a pénzt, amit egy lakatosra kellett volna elköltenie, de még egy köszönöm se hagyta el a száját. Na nem baj. Legalább vásárolhattam. Intek egyet az öregúrnak is kifelé menet, aztán bedobom a kocsi anyósülésére a két tárgyat. Épp ekkor lép a butikhoz a beosztottam. Köszönünk egymásnak, míg kinyit, majd beszállok az autóba, és már megyek haza felé.

Na hol legyen a kövi tali? Very Happy × Watch me × Öltözet ×  made by

Mathias Powell
Foglalkozás :
Cégigazgató

Ajánlott tartalom