Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Dylan Hicks

Ari & Jack EmptyDylan Hicks
Today at 12:45 am

Lettie & Silas ▪ Wow, I didn't expect to see you

Ari & Jack EmptyScarlett Atkins
Today at 12:42 am

Fawn & Ethan ;; you're so annoying

Ari & Jack EmptyEthan Wayne
Today at 12:30 am

Aaron & Julia × fate is inevitable

Ari & Jack EmptyJulia Hunt-Kozma
Today at 12:07 am

Julia & Hugo

Ari & Jack EmptyJulia Hunt-Kozma
Yesterday at 11:28 pm

Meadow Carmilla Carrow

Ari & Jack EmptyDaniel Nicholson
Yesterday at 8:58 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

Ari & Jack

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Hétf. Szept. 23, 2019 4:49 pm

Jack Longshadow
hibrid: félvér lény, ki áthág minden szabályt

Ari & Jack

Péntek...a hét utolsó tanítási napja. A gyerekek rohannak haza, hogy végre ne keljen tanulniuk, mások idegeskednek, hogy hétfőn dolgozatot írnak így, ha nem akarnak megbukni kénytelenek lesznek tanulni egész hétvégén és itt vagyok én. Egy árva, természet feletti, aki kénytelen embereket ölni csak azért, hogy életben maradjon. Egyedül él egy elhagyatott házban ahol törvényileg még ott lakik, de már rég kipaterolták volna, ha tudnák egyedül élek.
Én még nem megyek haza. Egy ellentétes irányba megyek és bóklászok. Nincs kedvem haza menni, most még nincs. Nem is figyelem merre megyek csak a betont nézem magam előtt.
Nem tudom milyen messze lehetek az iskolától, de egy halk nyikorgást hallok meg. A hang irányába nézve egy kis játszóteret pillantok meg. A nyikorgó hinta és a kis homokozó emlékeket idéz fel bennem. Ahogy a szüleimmel néha elmentünk a játszótérre és közösen játszottunk, mind a hárman. Hiányoznak azok a napok. Néha esténkét azt kívánom bárcsak 5 éves lehetnék még. Akkor még bőven az eset előtt lennék és láthatnám újra anyám mosolyát.
Nem is gondolkodom sokat és az egyik hintába beleülök. Lehunyom a szemem és visszaemlékezek. Fejemben szinte már hallom a gyermeki kacajomat, apám szavait, amire elkezdte kergetni anyámat játékosan.
Eszembe jut, hogy meg kéne néznem a jegyzeteimet. Mennyi pénzem maradt e még és elég e a számlákra? Így a táskámat a földre dobva elő is halászom és átlapozom. Szerencsémre nem kell azon agyalnom, hogy mit egyek, így a pénzt elég a számlára költenem. Bár szerintem elkel menjek dolgozni.

Jack Longshadow
Ari & Jack Tumblr_pp3y1zvzsw1rtkpsro1_500
Foglalkozás :
diák

Ari & Jack Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Hétf. Szept. 23, 2019 5:37 pm

Arikan Nox
vérfarkas: a telihold rabja, az éjszaka teremtménye

Jack & Arikan

Aki befogad egy ilyen gyereket az én nevemben, engem fogad be. Aki pedig engem befogad, nem engem fogad be, hanem azt, aki küldött."
Márk 9,37

Egy újabb péntek, mit mondhatni hasztalanul töltök. Legalábbis... ha bárki benézne a farkas oduba nehezen hihetné el, hogy ma itthon volt bárki is. Egész nap a szobámban ültem és folytattam megkezdett ruhám. Nem mintha varrni is tudnék - mondjuk nincs az a szakadás, amit három öltéssel össze ne lehetne félcelni - nem ilyen ruhát készítek. Fehér fonálból csomózom és varrom össze a darabokat. Az utolsó öltést csinálva nézek ki ablakomon, és úgy érzem, kár lenne veszni hagyni ezt a délutánt. Még az utolsó sugarai elég melegek, hogy kicsalogassa a naplopót is. Asztalomra helyezem a tűt és az ollót, a fonalgombolyag visszakerül a többi mellé egy kosárba a szekrény aljára. Az ágy alól kivadászom hátizsákom és elrakom a firkás füzetem, tolltartóm és rajztáblám.  Kedvem támadt valamit lefirkantani. Telefonom még tsebembe csúsztatom, nem lenne jó elérhetetlennek lenni. Belebújok egy kötött piros felsőbe, táskámmal együtt pedig lelépdelek a lépcsőn. Megigazítom a nadrágom szárát és az ajtó melletti cipősből kihalászom bakancsom. Nem mintha fáznék, de nem akarok nagyon kilógni a többi ember mellől. Bekötöm a fűzőt és elbújtatom a szárában. Magamhoz veszem a lakáskulcsot és bezárom magam mögött az ajtót. Nagy levegőt veszek, hogy elraktározhassam magamnak az idei ősz emlékét. Az avarban könnyedén haladok, csapásom elrejtik a visszahajló fűszálak, amíg be nem érek a városba. ~Most kellene egy nyugodt, nem forgalmas hely...~ Gondolkozom el, majd megindulok amerre a lábam visz. Némi nemű gyerek zsivaly üti meg fülem, mire felkapom a fejem. Szerencsémre megtorppanok, így nem löktem fel az utamat keresztező gyermekeket. Az önfeledt játékuk... irigyelendő... bár ne változna meg. Szomorú sóhaj után leülök egy padra és elkezdem ki készíteni a rajzfelszerelésem. Jobb szemem behúnyva keresek valami részletet, ami megtetszhet. Amit érdemes lefirkantanom... valószínűleg sosem fejezném be. Túl sok mindenbe kezdek bele anélkül, hogy befejezném. A következő pillanatban azon kapom magam, hogy a játszótér egy szegletét skiccelem. Mászóka, hinta, homokozó és a hintában egy fiú. Várjunk?! Ki nem ment még el? Tekintek fel keresve a fiút, aki a hintában ül és valami füzetet lapozgat.

Jegyzet:Remélem megfelel, ha nem javítom

Zene: Napköszöntő

Farkas látogatott meg az éjjel.
Egy gyönyörű farkas,
Kinek bundája akár a vörös ég,
Mikor a nap is nyugovóra tér.

Szívemben láng lobbant, ahogy suhant előttem.
Szívemben, hol eddig nem volt helye se mosolynak, se jó kedvnek,
Most szürke helyet élénk színek költöztek be.

Lehunyva szemem őt látom.
Mintha csak egy álom lett volna találkozásunk,
Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Amit tudok, hogy neved és arcod öröké szívemben hordom...
Arikan.

Arikan Nox
Ari & Jack 237e4464d853ba7ade0f2ffb69c46fd5

Ari & Jack F5173d78d46a746460e4ac13f148bb683e357f59
Foglalkozás :
Masszőr

Ari & Jack Empty
Hétf. Szept. 23, 2019 6:17 pm

Jack Longshadow

Ari & Jack

Alaposan átlapozom a füzetem és felmérem, hogy körülbelül mennyi lehet a havi fogyasztásom rezsi szemszögből. Majd elkezdek számolni, hogy ha ez így megy tovább akkor meddig bírnám ki állás nélkül. Valószínűleg max 2 hónapig bírnám utána nem lenne se áram, se fűtés, se semmi a házban. Tényleg keresnem kell egy munkát.
Elő is veszem a telefonomat és neki is kezdek nézelődni. Csak hogy...ahogy egyre kevesebb gyerek lesz körülöttem megérzem valakinek az illatát. Pontosabban az erdő kellemes illatát, ami általában a farkasokat lengi körbe. Fejemet fel nem emelve nézek körbe. Vajon ki lehet az? Az orromat használva hamar ki is szűröm a távozókból ki is az, aki ide tévedt. Bár magamat ismerve én keveredtem a területükre. Fene...Nem akarok most bunyót. Lehet, hogy fizikailag erősebb vagyok náluk ezért nem is lenne probléma az elverésük, de nem akarom magam ennél is nagyobb bajba sodorni. Nincs szükségem rá, hogy egy egész falka rám járjon bosszúkép.
Végül meglátom a vörös hajú nőt az egyik padnál. Korban alig lehet több, mint én. Éppen valamit firkálgat. Mondjuk engem nem zavar. Addig, amíg nem akar a torkomnak ugrani addig meglapulok. Ez az egyik hátránya, hogy a szüleim meghaltak nem tudom, hogy kell a többi farkassal viselkedni. Sőt...a wendigo-k is idegenek számomra. Végül is nem tartozom egyik fajba se. És éppen ez az, ami miatt nem kerestem meg senki olyat, aki hozzám hasonló lenne. Vagy kipateroltak volna, vagy megöltek volna. Az előbbi annyira nem is lett volna gáz elvégre vissza tudtam volna menni a mostani otthonomba.

Jack Longshadow
Foglalkozás :
diák

Ari & Jack Empty
Hétf. Szept. 23, 2019 6:53 pm

Arikan Nox

Jack & Arikan

Aki befogad egy ilyen gyereket az én nevemben, engem fogad be. Aki pedig engem befogad, nem engem fogad be, hanem azt, aki küldött."
Márk 9,37

Ahogy a tájra figyelek, ceruzám könnyen siklik a papíron, széncsíkot hagyva maga után. A nagyázott körvonalakat követően válik pontosabbá a teljes kép. Az újabb részletek. A levelek apró mozgása a szélben, a hinta láncának nyikordulása és a szemek egymáson való elcsúszása. Ez mind olyan megfoghatatlan. Az emberek fel sem figyelnek erre, de az olyanok mint én, mindent érzékelnek a természetből. A szél egyáltalán nem nekem kedvez, nem érzem, hogy ki ő vagy mi. Csak azt látom egyedül van. Mintha én nem egyedül firkálnék a padon és nem bambán nézném a hinta elemeit, hogy méretarányosan tudjam lerajzolni. De a szemem folyamatosan vonzza a sötét hajú fiú. Elhúzom szám és elkezdem a fiú arcát kidolgozni. Ha már nem tudok fókuszálni a hintára... Ahogy elnézem, nem zavarja nagyon a tény, hogy kettönkön kívül nincs senki a téren. Ahogy engem sem nagyon riaszt meg a dolog. De egy kicsit aggaszt, hogy egyedül van. Valamivel lehet csak idősebb Cain-nál, nem sokkal, tőlem fiatalabbnak tűnik. Az a korosztály pedig általában inkább bandázik vagy a másik nemet hajkurássza. Vagy épp elhagyják egy rövid időre gyökereiket, hogy szárnyukat bontva keressenek valami újat, célt és álmokat. Általában... hiszen Cain is inkább Cal mellett érzi jól magát. Akkor az itt lévő miért ne lehetne egyedül. Miért ne kereshetné a magányt... Sóhajtva folytatom a rajzom olykor radírozva és felsandítva a másikra, hogy itt van-e még, esetleg valakit vár-e.

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Ari & Jack Empty
Hétf. Szept. 23, 2019 7:48 pm

Jack Longshadow

Ari & Jack

Még szerencse, hogy azt mondtam végig járóm a sulit. Így némileg sokkal egyszerűbb a dolgom a számolási dolgokban. Nem tervezem, hogy hamar elmenjek elvégre nem vár senki sem haza. Mindig csak az üres ház ahol nem egy ember vére folyt már a padlón és nem egyszer ott éltem ki a vérszomjas énemet. Volt, hogy miközben a vacsorámat ettem felboncoltam és közben az emberi anatómiát tanulmányoztam. Legalább had tudjam mit eszek meg.
Nem is figyelek túlságosan a nőre inkább a telefonomon kezdek el keresgélni valami állást. A fizikai munka nem esik nehezemre, se a szellemi munkák. Az egyetlen bajom az, hogy hamar megunnám. Mivel nincs ki megmondja nekem, hogy már pedig ezt te végig csinálod, így kénytelen vagyok magamat hajszolni, vagy csak egyszerűen hamar feladom.
Mikor sokadára megpillantom a nő tekintetét, ahogy engem néz kicsit elgondolkodtat. Majd csak gondolok egyet és a farkasi gyorsaságomat kihasználva elé termek mikor nem figyel.
- Segíthetek? - nézek le rá és ezzel meg is pillantom mit firkált eddig. Rajzolt pontosabban. És ahogy elnézem én is ott vagyok rajta. Remélem nem ijesztettem meg nagyon. Nem szeretném, ha elfutna és sikítva elrohan azt képzelve megakartam enni. Nem nem enném meg nem vagyok harapós kedvemben így ettől nem kell tartania.
A táskám minden holmimmal ott maradt a hintánál nem, mintha bármi értékes lenne benne.

Jack Longshadow
Foglalkozás :
diák

Ari & Jack Empty
Hétf. Szept. 23, 2019 8:14 pm

Arikan Nox

Jack & Arikan

Márk 9,37

Gondolataimba merülve húzom újra és újra a ceruzát. Majd szinezek, ujjbegyemmel maszatolok, radírozok és újra szinezek. A szemei mélyen ülnek, a járomcsontja karaktert ad arcának, álla hegyes... s már felsőjének a gyűrődéseivel ütöm el az időt. Olykor még kiegészítem a tájat egy apró részlettel, vagy egy egy láncszemet rajzolok újra, de mindig visszatérek a ruha árnyékolására. Sosem szerettem szövetet rajzolni. Nem igazán éreztem rá a szövet hajlására és gyűrődésére. Mérgesen radírozom le az elmaszatolódott szemeket és a ruházat különös sötét auráját, mit kezem mozgatásával sikerült végrehajtanom. Ilyenkor örülök, hogy mindig van nálam radír. Az orrom hirtelen töltötte meg a tavaszi erdő friss illatával. Mintha akác virágozna egy kiadós, kellemes eső után. A füleim egy neszt érzékeltek és már a hozzám intézett kérdést. Lepetten kapom fel fejem, ahogy felsandításomból nem a játszótér tárult kék szemeim elé. Azonnal arcára nézek, a firka eszközeimet kemeben tartva.
-Szia! Ömm... - nem igazán értem mire értheti, vagy mi rosszat tettem, mikor lepillantok lapomra csapnék homlokomra, hogy mekkora egy bolond vagyok.
-Nem köszönöm! - rázom meg tagadón fejem, majd kicsit megdöntöm és úgy nézek rá. -Esetleg én neked? - ilyenkor utálom, hogy hamarabb jár a szám mint a gondolataim. A kórházban folyamatosan segítséget kell nyújtanom, s szinte rutinná válik. Ez olykor jó, de olykor kimondottan zavaró tud lenni.

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Ari & Jack Empty
Kedd Szept. 24, 2019 10:38 am

Jack Longshadow

Ari & Jack

Kicsit idegesítő, hogy állandóan felém néz, bár igaz az is rájátszik, hogy nem tudom mit firkálgat. Talán kezdek paranoiás lenni? Nem, nem hiszem. Akkor minden egyes rendőri bejelentésre felkapnám a fejem nem e rólam van szó. Szimplán csak a gyermeki kíváncsiság miatt érdekkel egy kicsit miért sandít rendszeresen felém.
Így hát felállok a hintából és a gyorsaságomat kihasználva elé termek. Felteszem kérdésem neki. Feltehettem volna a kérdésem úgy, hogy: "Mia fenéért bámulsz már lassan tíz perce?". De nem vagyok bunkó paraszt. Illemre azért neveltek a szüleim még, ha időnként nincs is hozzá türelmem, hogy a jó fiút játsszam.
Csendben hallgatom szavait keresztbe tett kézzel. Tudom, hogy nem szabad megbíznom benne bármennyire is kedvesnek tűnik. Ez a 6 év megtanított arra, hogy senkiben sem bízhatok. Főleg azokban nem, akikhez tartozhatnék, ha nem lennék fél vér.
- Nem, hiszem. Csak azért érdeklődtem, mert feltűnt, hogy sokszor nézel felém. Most már látom, hogy ezért. - bökök fejemmel a papír felé. Megkell hagyni igen tehetségesen rajzol. Én sosem tudtam így rajzolni bármennyire is unatkoztam biosz órán. De, mint minden ember én sem szeretem, ha az engedélyem nélkül rajzolnak le bármennyire is jó.
Talán ezért is rossz, hogy árva vagyok. Nem igazán tudom, kiben bízhatok és kiben nem. Így inkább senkiben sem bízom meg, még a templom papja se tudna gyónás közben kihúzni belőlem semmit.

Jack Longshadow
Foglalkozás :
diák

Ari & Jack Empty
Kedd Szept. 24, 2019 12:57 pm

Arikan Nox

Jack & Arikan

Márk 9,37

Határozottan kezd elegem lenni a szemfülességemből. Meg abból, hogy nem tudom levenni a szemem a srácról. Mondhatni szokott rutinommal teszem részletesebbé rajzom. Mintha természetes lenne, hogy egy vad idegent rajzolok le. Az egy dolog, hogy akad firkálmányom Cal-ról, Emrys-ről és a többiekről, de ő mégis egy idegen. Némi zavarral tekintek fel a fiúra. Orrom eltömíti az illata, mi az otthonra emlékeztet. Biztosra veszem, hogy megőrültem, hiszen... hogy hordozhatná magában az erdélyi erdők kellemes vad illatát? Még mi sem viseljük ennyire intenzíven, csupán jellemünkbe ivódott a középkelet európai régió. Nem is akarom megtagadni önmagam.
-Ne haragudj... nem akartalak megzavarni. - sóhajtok és minden rajzeszközöm jobomba veszem, hogy feltekintve rá ne szórjak el semmit. Mondjuk ahogy ismerem magam így is képes lennék elhagyni ezt-azt.
-Ha zavar széttépem amint befejezem. - nem akarom az előtt szétszaggatni, hogy befejeztem volna. Ahhoz túlzottan szeretek alkotni, hogy csak úgy széttépjem. Közben a lap szélével játszom zavartan. Nem akartam magamra haragítani senkit és van egy olyan sejtésem, hogy a területén üldögélek. ~Francba, francba, francba...~ Mérgelődöm miközben válaszára várok.

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Ari & Jack Empty
Szer. Szept. 25, 2019 5:37 pm

Jack Longshadow

Ari & Jack

Amennyi ideje egyedül élek, már számolom a napokat mikor leszek végre 18, hogy jogilag is egyedül élhessek és akkor nem kell azon rágódnom mikor hívják rám a zsarukat, mert egy felnőttet sem látnak a házamba bemenni. Néha érzem, hogy egyre jobban rezeg a léc alattam. Nem, mintha túl sok bajt okoznának a zsaruk nekem, de a vadászok már annál inkább.
- Nem kell. Megtarthatód. - mondom neki megállítva, hogy a művét széttépje.  Sokak szerint bűn, ha egy művet széttépnek bármilyen is az. Hát akkor én bűnös vagyok. A saját rajzaimat tépem szét, mert feleslegesnek gondolom őket, vagy csak szimplán nem tetszik. De legalább tüzelőnek jó, így tök mindegy mit is rajzolok úgy is a kukában végzi, vagy a kandallóban.
- Szerintem jobb, ha megyek. - mondom, majd azzal a táskámért megyek és elhagyom a játszóteret. Nem tudnék mit kezdeni a lánnyal, nem ismerem. És talán jobb is, ha így marad. Nem szeretném idő előtt újra bemocskolni a kezem.

Jack Longshadow
Foglalkozás :
diák

Ari & Jack Empty
Szer. Szept. 25, 2019 6:36 pm

Arikan Nox

Jack & Arikan

Márk 9,37

Kezd bántani, hogy megzavartam szegényt. Mennyire lehet ijesztő, egy magányos nő miközben valakit rajzolgat? Még az én hátamon is felállt a szőr. Néha hamarabb is gondolkodhatnék, mint ahogy cselekszem. Nagy valószínűséggel gimis osztályfőnököm erről papolt, hogy ijesztő mikor koncentrálok.
-Köszönöm! - nézek rá hálásan egy kedves meleg mosollyal. Sokat jelent, hogy nem kell kidobnom a rajzom, mivel sokat dolgoztam az arcon és a szöveten egyaránt. Ehh... nem szeretek ragaszkodni a műveimhez. Mindig csak a baj van belőle. Még fel sem fogtam mi történik, mikor már el is lépett előlem. Szememmel figyelem, ahogy eltűnik, majd egy kisebb csattanás keltette fel a figyelem. Elrakom a cuccaimat a táskámba és hátamra veszem a táskát. Odalépdelek a hintához, ahol egy füzet pihent. Felvettem és megszagoltam. ~Ez a fiúé!~ Körbepillantok és elindulok abba az irányba amerre láttam távozni.  Elkezdem követni az apró illatfoszlányokat.
-Hé! Várj egy kicsit! - szaporázom meg lépteim, hogy elérjem és vissza tudjam adni neki a füzetét. Ha megáll és visszanéz visszanyújtom neki a füzetet.
-Ne aggódj nem néztem bele. - nyugtatom meg, bár szerintem úgy is tudná, ha így lenne. Ha nem szeretne mást intve távozik és elköszön.

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Ari & Jack Empty
Csüt. Szept. 26, 2019 6:06 pm

Jack Longshadow

Ari & Jack

Nem húzom sokáig a beszélgetést és inkább lelépek. Összeszedve a cuccom lépek ki a játszótér területéről. Nem szeretnék bajba kerülni és ne tán az Alfa-jával összeverekedni, mert esetleg beléptem a területre és leálltam beszélgetni az egyik farkassal. Nem, mintha ismernék apámon kívül farkasokat, de jobb félni, mint megijedni.
Az utca másik végében járhattam, mikor a lány utánam szólhatott. Megfordulva állok meg és nézek rá. Mit akarhat? Megpillantva a füzetem hátra nyúlok a táskámhoz és észre veszem nem cipzároztam be rendesen.
- Öm...kösz. - veszem át a jegyzeteimet és visszarakom a táskámba ezúttal normálisan bezárom.
- Öm...szia... - köszönök el és sarkon fordulva már el is megyek. Ez egy kicsit kínos volt, de hát ez van, ha valaki nem szocializálódik rendszeresen idegenekkel. Bár az én esetemet meg lehet érteni.

Jack Longshadow
Foglalkozás :
diák

Ari & Jack Empty

Ajánlott tartalom

Ari & Jack Empty

Ari & Jack

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére