Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Drew Lamarck/Masanori

Jól áll ez a ruha?/ Matt & Rachel EmptyDrew Lamarck
Today at 9:57 am

Jól áll ez a ruha?/ Matt & Rachel EmptyHugo Marlowe
Today at 1:09 am

Hugo

Jól áll ez a ruha?/ Matt & Rachel EmptyJulia Hunt-Kozma
Yesterday at 7:25 pm

Elkészültem!

Jól áll ez a ruha?/ Matt & Rachel EmptyHugo Marlowe
Yesterday at 4:27 pm

Fawn & Ethan ;; you're so annoying

Jól áll ez a ruha?/ Matt & Rachel EmptyFawn Olossë
Yesterday at 2:32 pm

Vale & Angus - night at the museum

Jól áll ez a ruha?/ Matt & Rachel EmptyVale Pedersen
Yesterday at 12:31 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Daniel Nicholson, Delsin Aver, Ethan Wayne, Stephen Hunt-Kozma

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

Jól áll ez a ruha?/ Matt & Rachel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Kedd Szept. 24, 2019 4:30 pm

Rachel Harris
diclonius: mutáns, ki karjaival halálos ölelésbe von

Matt & Rachel

Kicsit csalódottan nézek be a szekrényembe. Mindegyik göncöm már több éves és mindegyik kezdi megadni magát. Némelyiken már látszódnak a bomlás jelei, némelyiken mér lyuk is van. Mondjuk olyan darabok is vannak, amiket baleset érte a boltban, valamelyik annyira nem bírta a mosószert, hogy kifakult és fehér foltok vannak rajta.
Nincs mese elkel mennem ruhát vásárolni. Szerencsére mára szabadnapot mondtam, így nem kell aggódnom, hogy valaki beakar tévedni a boltomba. Egy tűrhető állapotban lévő ruhát veszek fel és megindulok. Az üzletem mellett úgy is van egy butik talán megnézem a kínálatot.
Sosem szerettem vásárolni általában sosem találok olyan ruhát, ami jól állna nekem. Mindegyik vagy túl gliccses, vagy túl drága nekem. Talán ezért is örültem mikor a mamám rángatott el, mert ő aztán mindig talált nekem olyan ruhát, amire nem mondhattam azt, hogy nem. Emlékszem mekkorát mosolygott, mikor az általa választott ruhára igent mondtam.
Kicsit idegesen állok a butik előtt. Már gyerekként sem szerettem az ilyen helyeket. De nagy a szükség így belépek az ajtón és elkezdek körül nézni. Kíváncsi vagyok, van e a méretemben itt ruha. Ha úgy sem találok semmit megyek egy másik boltba, vagy a piacra. Ott úgy is lehet alkudni. Főleg, hogy ott nekem minden olcsó, amit az öregasszonyok árulnak, mert pusztán ismernek.

Rachel Harris
Jól áll ez a ruha?/ Matt & Rachel Tumblr_inline_o4ihucR61a1sc3ygs_250
Foglalkozás :
Vegyesbolt tulajdonosa

Jól áll ez a ruha?/ Matt & Rachel Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Szer. Szept. 25, 2019 10:20 am

Mathias Powell
ember: erôtlen személy, köztünk mégis a legerősebb
Rachel and Mathias

oh and did I fail to mention
that I need all your attention
cuz we're failing in retention
listen up or just forget it
Egész csendes volt a mai nap. Az eső hol esett, hol nem. Alapvetően felhős volt az idő, így nem sokan jöttek el vásárolni. Ami nem feltétlenül volt baj, mert legalább könnyebben át lehetett nézni a dolgokat. Raktár, beszállítás, pénzforgalom. Ha nagyon unatkozom, magam is a fogas sorok között vagyok. Átnézem, hogy milyen a minőség, a halk zene, és hogy rendben van-e tartva az üzlet. Épp kijövök hátulról, mikor látom, hogy a szomszéd üzletasszony a ruhákat nézegeti. Arcomra varázsolok egy barátságos mosolyt, és közelebb lépek.
- Jó napot. - köszönök neki.
- Üdvözlöm szerény kis boltunkban. Segíthetek valamiben? - kérdezem megtartva az egy lépés távolságot, ahogy illik. Az emberek nem szeretik, ha a személyes terükbe lépünk, és én sem.

Lesz ez jobb is, ígérem. Very Happy × Friendship × Öltözet ×  made by

Sometimes you have to be patient

Mathias Powell
Jól áll ez a ruha?/ Matt & Rachel Tumblr_inline_nncdlgVhiy1s62py7_250
Foglalkozás :
Cégigazgató

Szer. Szept. 25, 2019 6:57 pm

Rachel Harris

Matt & Rachel

Nem akarok túl sokat időzni itt, van nekem elég dolgom is e helyett. De elnézve a kínálatot talán nem is nézem át az egész boltot. Igaz a ruháknak csak a negyedét néztem még át, de van egy olyan érzésem, hogy felesleges átnézni az egészet. Bár igazából nem tudom mi áll jól nekem. Talán ezért sem szoktam vásárolni, mert nem tudom milyet kéne vennem és ezért inkább feladva elhalasztom az egészet, ami úgy 2 év lesz.
Éppen visszaraktam a felsőt, amit nézegettem, mikor meghallottam egy ismerős hangot. Oda fordulva veszem észre, hogy ez az a srác, aki segített nekem leszedni a lakatott, amibe beletörtem a kulcsot. Az ahogy hozzám szól, nem nem nézném ki belőle, hogy itt dolgozik. De legalább már tudom honnan volt ismerős.
- Nem hiszem. - mondom neki, majd visszafordulok a ruhákhoz. Tuti nem itt dolgozik csak a közelemben akar lenni. Csak tudnám minek. Nem, mintha én érdeklődnék iránta. Mondjuk én ki iránt érdeklődőm?

Rachel Harris
Foglalkozás :
Vegyesbolt tulajdonosa

Szomb. Szept. 28, 2019 2:40 pm

Mathias Powell
ember: erôtlen személy, köztünk mégis a legerősebb
Rachel and Mathias

oh and did I fail to mention
that I need all your attention
cuz we're failing in retention
listen up or just forget it
Ez a nő olyan, mint egy dió. Kemény, de törhető, a belseje pedig vagy nagyon finom, vagy nagyon nem. Amolyan meglepetés. Általában nem szeretek kemény diókkal foglalkozni, mert minek is, amikor a nők általában elém vetik magukat. Na, hát pont ezért. Tetszik, hogy ő nem az a fajta, aki meglát, leül a földre és széttárja a lábait. Küzdeni kell. Lehet, hogy bele törik majd a bicskám, de akkor is elmondhatom magamról, hogy megpróbáltam.
- Nem hiszi? Biztos? - kérdezem és a ruhákra nézek. A kosara üres, még nem választott semmit.
- Pedig szívesen segítek. Valamilyen alkalomra kellene a ruha, vagy csak általánosságban keresgél? - kérdezősködök tovább, de ha ismét elutasít, akkor nem fogom ám rá erőltetni a dolgot. De valahol még is csak el kell kezdeni. A diókat akkor lehet feltörni, ha kicsit neki feszülünk. De csak kicsit. Ha túlságosan erősen csinálod, a benne rejlő finomságban is kárt tehetsz. Azt pedig nem akarja senki.

Lesz ez jobb is, ígérem. Very Happy × Friendship × Öltözet ×  made by

Sometimes you have to be patient

Mathias Powell
Jól áll ez a ruha?/ Matt & Rachel Tumblr_inline_nncdlgVhiy1s62py7_250
Foglalkozás :
Cégigazgató

Vas. Szept. 29, 2019 6:13 pm

Rachel Harris

Matt & Rachel

Sosem szerettem azokat a nőket, akik miniszoknyában járnak, de abban a fajtában ahol konkrétan a fehérneműjük alja kilátszik, csak azért kell nekik egy pasi, hogy eltartsák őket, akik képesek fél napot a tükör előtt állni és az instán lógva minél több bőrt mutatva kérik a lájkokat. Na pont ilyen nem akarok lenni. Számomra ők egy elrettentő példa, akiknek az életét megkeserítettem az iskolában és néha még vizes vödröt is öntöttem rájuk.
Visszarakva a ruhát, ami a kezemben volt úgy  fordulok vissza az általam nem is olyan ismeretlen férfihoz. Tény, hogy nem szeretek vásárolni, ahogy az is, hogy segítségre van szükségem és nem halogathatom tovább a dolgot, vagy ruha nélkül kell ott állnom a boltban.
- Talán...még is kéne egy kis segítség... - motyogom. Nem szoktam segítséget kérni ezért is esik kicsit nehezemre most megtenni ezt. De, ha már itt dolgozik, igaz vitatható a posztja akkor ezt ki is használom.
- A hétköznapokra keresek pár ruhát. - válaszolok kérdésére ezzel leszűkítve a kört.

Rachel Harris
Foglalkozás :
Vegyesbolt tulajdonosa

Ajánlott tartalom

Jól áll ez a ruha?/ Matt & Rachel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére