Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 47 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
8
Ember
2
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
3
Vadász
3
Hibrid
6
Lidérc
3
Kitsune
4
Vámpír
2
Warlock
5
Wendigo
2
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Arion "Lucas" Nox

Gyilkos és a tettető - Jack & Arikan EmptyFawn Olossë
Today at 10:06 pm

Elkészültem!

Gyilkos és a tettető - Jack & Arikan EmptyArion Nox
Today at 9:16 pm

Worgen kalandok - Cavalier és Zireael

Gyilkos és a tettető - Jack & Arikan EmptyMimi Schwarz
Today at 7:20 pm

fawn & ethan - but mr. detective, i'm innocent!

Gyilkos és a tettető - Jack & Arikan EmptyFawn Olossë
Today at 7:07 pm

+16, Sheilah + Mike, találkozz teremtőddel

Gyilkos és a tettető - Jack & Arikan EmptySheilah Blackwood
Today at 6:08 pm

connor & neira ~ hey, wassup? it's been a while

Gyilkos és a tettető - Jack & Arikan EmptyAneira Llewellyn
Today at 6:07 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Aneira Llewellyn, Arikan Nox, Colin Moore, Fawn Olossë, Isabelle Hoover, Reginald Payton, Scott Henderson, Sebastien Morgan, Stella Argent

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

Gyilkos és a tettető - Jack & Arikan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Vas. Szept. 29, 2019 6:47 pm

Arikan Nox
vérfarkas: a telihold rabja, az éjszaka teremtménye

Jack & Arikan

A "véletlenül ismertem meg" és a "pont ott volt" soha nem véletlen. Mindnek célja és oka van."

Egy újabb átlagos délután. A mai túlzsúfolt nap után öröm volt kirobbannom a kórház területéről és jó messzire megindulni a fertőtlenítő szagtól. Mondjuk... még a szerencsések közé tartozom, hiszen a legtöbbször a masszőr krém illata dugítja el az orrom. De most egy "kedves" kollegina rám borította a kézfertőtlenítőt. Munka végezte előtt nem sokkal. Nastya pedig igyekezett megnyugtatni a másik tagot, miközben magyarul küldtem el a lehető legmelegebb éghajlatra. Ilyenkor örülök, hogy általában nem értik a nyelvem. Levetkőzve és felvéve civil ruhám pufogva hagytam el az épületet és kerestem valami elfoglaltságot. Pontosabban valami nasit ami segíthet. Nem vagyok édességes annyira, így nem is kívánom. Inkább egy bizonyos gyümölcsre füllik a fogam. A belváros utcáit róva keresek egy zöldségest, ahol meg tudom venni ezt a gyümölcsöt, mivel a legtöbben kikenik magukat mint a kis malac... Ah... milyen jó lenne megint malacot sütni egészben... Végül is megtalálom amit keresek és kettő darabot veszek. Fizetés után belecsúsztatva táskámba indulok tovább. Most a legkevésbé sem érdekel, hogy az emberek meglátnak valahol gubbasztva gránátalmát enni. egy tetszőleges padra leültem és mikor nem látta senki módosult karmaimmal daraboltam meg a gyümölcsöt. Legalábbis reméltem senki nem látta, mivel az utolsó hasítások után telefonom heves rezgésbe kezdett. ~Ki a manó lehet az?~ Megtörlöm egy zsepibe a kezem és kihalászva a mobilt megnézem a kijelzőt.
-Nastya... Mit akarhat? - sóhajtok egyet és megnyomom a zöld telefon ikonnal ellátott gombot és leteszem a combomra, miközben a gyümölcsöt fogyasztom.
-Szia Nastya! Mi újság? - rágom meg a gyümölcsöt miközben fülelek a nő szavára.
-Szia Rika! Úgy örülök, hogy elértelek! Kicsit aggódom, ugyanis sok segédápoló elment. - még hosszasan részletezte a dolgot, mire hümmögéssel és "Értem!"-mel válaszoltam, majd mikor rátért arra, hogy valahogy embereket kellene keresni kicsit elhúzom szám.
-Nem tudom kiknek szólhatnék. Ha csak nem hajlandó a kórház diákokat is foglalkoztatni. - rágom meg a következő adag bogyókat, mire boldog taps a jutalmam. Még szerencse, hogy nem a fülemnél tartottam a kagylót...
-Pont ezért kerestelek téged! Tudtam, hogy kitalálsz valami okosat! Köszi és további szép napot! - köszön el boldogsággal a hangjában.
-Igazán nincs mit. Akkor holnap beszélünk. Ha sikerül intézned valamit, dobnál egy sms-t? - nem mintha sokat tehetnék, de megkérhetem Emrys-t, hogy hirdesse a diákok körében. Természetesen igent válaszolt majd letette a mobilt. Sóhajtok egyet, mire megérzek egy ismert illatot. ~Prém és tavaszi eső utáni akác...~ Felkapom a fejem és megmasszírozom orrnyergem. Biztosan képzelődöm...

Jegyzet:Remélem megfelel, ha nem javítom

Zene: Teldrassil burn

Farkas látogatott meg az éjjel.
Egy gyönyörű farkas,
Kinek bundája akár a vörös ég,
Mikor a nap is nyugovóra tér.

Szívemben láng lobbant, ahogy suhant előttem.
Szívemben, hol eddig nem volt helye se mosolynak, se jó kedvnek,
Most szürke helyet élénk színek költöztek be.

Lehunyva szemem őt látom.
Mintha csak egy álom lett volna találkozásunk,
Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Amit tudok, hogy neved és arcod öröké szívemben hordom...
Arikan.

Arikan Nox
Gyilkos és a tettető - Jack & Arikan 237e4464d853ba7ade0f2ffb69c46fd5

Gyilkos és a tettető - Jack & Arikan F5173d78d46a746460e4ac13f148bb683e357f59
Foglalkozás :
Masszőr

Gyilkos és a tettető - Jack & Arikan Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése Online
Vas. Szept. 29, 2019 8:29 pm

Jack Longshadow
hibrid: félvér lény, ki áthág minden szabályt

Ari & Jack

Ma is egy fárasztó nap volt. A diákok idegesítő viccei, a lányok hangos visongása, főleg ha fiúkról van szó, a tanárokról ne is beszéljünk. Egy szóval örülök, hogy vége a napnak. Végre hazamehettem és ledőlhettem az ágyra. Nem érdekelt már semmi. Se az iskola, se a ház, se az ebédem. Csak aludni akartam végre. Annyira megszoktam, hogy csak pár naponta alszok néhány órát, már szinte nem is igénylem az alvást. De mivel kell így előfordul, hogy bealszok az órán. Rendszerint bioszon.
Hosszakat pislogva szűnik meg körülöttem a világ és elalszom. Ám hamar szembesülők az okkal miért is alszom olyan keveset. Verejtékezve riadok föl. A lepedő összegyűrve, foltokban lyukak is vannak rajta. Az órára nézve megállapítom, hogy csak egy fél órát sikerült aludnom. Heves szívverésem és zihálásom miatt úgy döntök kimegyek és megnyugszom.
Mélyeket szívok a levegőből magamba szívva azt a kevés nikotint, ami a levegőben megtalálható. Találok egy magasabb fát, aminek a lombjai elég sűrű, hogy ne tűnjön fel senkinek, ha valaki esetleg ott ül az ágain. Így körbe nézve felmászok oda és hanyatt dőlve ülök az egyik ágon.
Nem sokkal később megérzek egy ismerős illatot. Lenézek és azt a nőt látom meg, aki pár nappal ezelőtt a játszótéren volt. Ha jól látom egy gránátalma van a kezében.
Csendben figyelem szemem sarkából ahogy felszeleteli a gyümölcsöt. Erről jut eszembe ma még nem is ettem. Nem baj, majd ha haza mentem.
Meghallom telefonja csörgését és hát tudom illetlenség hallgatózni, de hát itt ül mellettem nem tehetek róla, hogy hallom.
Nesztelenül ülök az ágon és megüti a fülemet, hogy a kórház diákokat is alkalmazna. Nekem úgy is jól jönne a pénz talán utána érdeklődöm.
Miután letette a telefont kicsit megmozdulok, amire egy falevél leesik az ágról és egyenesen a nő feje búbjára érkezik.

Jack Longshadow
Gyilkos és a tettető - Jack & Arikan Tumblr_pp3y1zvzsw1rtkpsro1_500
Foglalkozás :
diák

Felhasználó profiljának megtekintése
Hétf. Szept. 30, 2019 6:14 am

Arikan Nox

Jack & Arikan

A "véletlenül ismertem meg" és a "pont ott volt" soha nem véletlen. Mindnek célja és oka van."

Sosem értettem Nastya miért mindeg engem talál meg az ilyenjeivel... a gazdasági nővérek is biztosan tudnának jó tippeket adni az osztályok feltöltésére. Vagy Lambert a cicafiú... Ő sem tűnik teljesen sült bolondnak. Sőt értelmesnek, tekintve, hogy még mindig tartozik nekem és ezt mindig az orrom alá dörgöli. De miben tudna segíteni az állandó alkohol szagú macska fi'. Nem az alkoholizmus miatt, hanem a kézfertőtlenítő miatt. Miután lerakta a telefont megzörren a mellettem lévő fa lombja. ~Bizonyára a szél játszik... vagy az itt maradt madarak civakodnak a fel lelhető utolsó rovarokon.~ Még bekapok már magot, amit lelkesen rágcsálok. Lassan inkább lehetnék rágcsáló mint farkas. Kicsit megmozgatom fejem, így egy levél a fejemről az ölembe hull. Kezembe veszem és feltekintek a lombra, nem gondoltam volna, hogy megint azzal fogok találkozni akit lerajzoltam. Kicsit kellemetlenül érzem magam, de egy mosolyt ívelek arcomra.
-Szia! Úgy látom levelet kaptam tőled... - próbálok beszélgetést kezdeményezni felmutatva az előbb fejemre hullt levelet. Bár elég gyenge próbálkozás, de jelenleg nem tudok jobbat kitalálni. Remélem azért belemegy, ha már pofátlan mód lerajzoltam.

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Hétf. Szept. 30, 2019 5:07 pm

Jack Longshadow

Ari & Jack

Fáradtan ülök a faágon. Ha nem lennének ezek a rémálmok még húzhattam volna a lóbőrt, de ehelyett napokig nem alszok és néha ez kihat rám abból, hogy morcos leszek és könnyebb felhúzni.
Csak akkor nézek le az ágakról mikor meghallok egy ismerős hangot. A nő, kit látásra ismertem pont alattam üldögélt a padon. Na! Ha ez a sors keze akkor kíváncsi vagyok miért próbálja mindig a közelembe sodorni. Nem, mintha tudnék vele mit kezdeni.
Megmoccanok ezzel egy falevél pont rá esik. Mire felnéz én már az ágon guggolva figyelem őt. Nem vagyok egy szociális egyén, de néha próbálkozom.
- Szia.... - mondom az árnyékból. Mikor tekintetem a gránátalmára téved a gyomrom hangos zörejjel jelzi nem tetszik neki, hogy ma még nem ettem semmit.

Jack Longshadow
Foglalkozás :
diák

Hétf. Szept. 30, 2019 8:03 pm

Arikan Nox

Jack & Arikan

Az élet gyakran űz tréfát az ember lányából. Olykor valóban kellemes, olykor veszéjes és olykor igen csak vérremenő a dolog. Most inkább mondanám a tipikus "Visszanyal a fagyi" effektusnak. Nem tudom mióta gubbaszthat felettem, ahogy azt sem esetleg nem-e én háborgatom nyugodt pihenését. Amit egy faágon gugolva tölt... Ez most úgy hangzik, mintha otthon nem ugyan így boldogítottuk volna a szüleinket. De sokszor lehorzsoltam valamim, kaptam ki ezért aputól és vígasztalt anya. De régen is volt... igaz sem volt. Megrázom fejem kicsit és érzem zátonyra futottam gyenge próbálkozásommal.
-Arikan vagyok. Kérsz? - nézek rá érdeklődő mosolyommal a korranó hasa hangjára. Nem vagyok irigy típus, szívesen megosztom vele. Ezt tudtára adva nyújtom felé a megkezdetlen felet. Ha nem akar lejönni érte, de igényli, feldobom neki. Ha pedig tagadná, de gyomra ellenkezik, akkor is megkapja a gyümölcs másik felét.

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Kedd Okt. 08, 2019 10:42 am

Jack Longshadow

Ari & Jack

Sokat változtam 6 év alatt. A gyermek, aki állandóan anyja nyakán csüngött lassan megkomolyodott, elvesztette boldogságát és bizalmát az emberek felé. Igen, féltem. Féltem a változástól, a tudattól, hogy mikor törik be az ajtókat és kezdődik minden előről. Vagy még rosszabb. El vagyok magamban, nem ártok senkinek hacsak nem a kajámról van szó.
Hasam egyértelmű jelzésére felfigyelek. Kontrolálnom kell magamat, hogy kevés embert ehessek, ezáltal kevesebb figyelmet vonva magamra.
- Jack… - szólalok meg végül. Ha már ő is bemutatkozott akkor én is. Ennyi illemet én is tudok.
Mikor felém nyújtja a gyümölcs felét hátra kúszva hagyom, hogy a gravitáció letaszítson a fáról. Jobbommal az ágba kapaszkodom tompítva az esést. Mellé érkezve elveszem a gyümölcsöt.
- Köszönöm…
Mivel az íze borzasztó számomra így nem rágom meg a magvakat csak lenyelem.

Jack Longshadow
Foglalkozás :
diák

Vas. Okt. 20, 2019 4:16 pm

Arikan Nox

Jack & Arikan

Mivel sokkal közelebb van, mint első találkozásunkkor jobban szemügyre tudom venni a fiút. Nem sokkal lehet fiatalabb tőlem, meg legutóbb elhagyott füzete is arra utal, hogy iskola padokat koptat ideje nagy részében. Fekete göndör hajával lehetnek gondjai a göndörségből fakadóan, sajátomból kiindulva mi valami fura elegye a hullámosnak és az egyenesnek. Bár ha jól viselem gondját akkor egyenes. Fakó a bőre, ritkán jár ki mondjuk iskola mellett nem is csodálom, hogy nincs sok ideje a Napon császkálni. Viszont a szeme alatt húzódó karikák nem hagynak nyugalmat számomra. Ritkán és keveset aludhat mi a szervezetét eléggé megviselheti. Az illata pedig... miért ilyen illékony?  Megfoghatatlan, ismerős és közeli. Mintha... változott volna. Mintha Sebastian illata is keveredne. De ez esélytelen. Csak képzelődöm, hiszen hogy lehetne olyan illata mint egy elhúnyt szerettemnek? Mi több ezt hogy kérdezhetném meg kedvesen?
Óvón pillantok rá, miközben lejött a fáról. Talán valamennyi aggodalommal is.
-Egészségedre. - Mosolygom rá kedvesen. Miközben én is a magvakat szedegetem ki a héjból gondolkodom hogy is folytathatnám a beszélgetésünket. Kicsit elhúzom szám mikor a telefonomra pillantok.
-Mond csak Jack, szerinted a gimnazista diákok elvállalnának néhány óra munkát a kórházban? - érdeklődve figyelem. Az angolom még nem túl jó így kicsit törtek a szavaim, de igyekszem ahogy csak tudok.  Ekkor rezegni kezdett a készülék a combomon, jelezve, hogy sms-t kaptam. Nastya küldte, hogy megeggyeztek, hogy is lehetne ezt kivitelezni a vállalkozó szellemű diákok részére.

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Kedd Okt. 22, 2019 1:40 pm

Jack Longshadow

Ari & Jack

Ülve a fán elgondolkodom kicsit magamról. A szagom csak annyi előnyt hoz, hogy mivel mindenkinek a szíve csücskére emlékeztetem így senki nem érezné, ha büdös lennék. Ami nem vagyok nyilván csak így belegondolva eléggé hasznosnak számít egy hajléktalannak. De a suliban, ha a lányok megérzik az illatomat akkor bújhatok el. Nem szeretek a középpontban lenni és mivel bizonyos szükségleteim sincsenek így nem vágyom szerelmi kapcsolatra. Talán, majd ha rendeztem soraimat ez megváltozik, de egyenlőre nem akarok az emberekkel foglalkozni.
Lemászok Arikan mellé a padra és elfogadva a gyümölcsöt, kiszedem a magvakat és eleszegetem. Nem tudom, miért sikerült találkoznom vele megint, de kezd nem tetszeni a dolog. Félek, ha megtudja a titkomat kénytelen leszek eltörni a nyakát, ami kár lenne érte. Nem szeretném ezt az ártatlan lány a hűtőszekrényemben találni. Ezért vélem jobbnak, ha megpróbálom elkerülni.
Kérdésére felemelem tekintetem és ránézek.
- Hm...a diákoknak max a 20%-a menne egyáltalán dolgozni. Azt, hogy hova az már csak rajzuk múlik. Mennyi a fizetés, milyen a munkahely, meg az is számít mit kell, majd csinálni. Miért?
Én magam is gondolkoztam már azon, hogy keresek munkát, de még sosem jutottam el odáig. De belegondolva, ha egy kórházban dolgoznék akkor talán a kajámat is megtudnám oldani. Nem egyszer fordul elő, hogy a sérült bűnözőket elviszik, hogy lássák el. Ha meg nem éli túl valamilyen oknál fogva akkor megy a hullaházba.

Jack Longshadow
Foglalkozás :
diák

Kedd Okt. 22, 2019 6:17 pm

Arikan Nox

Jack & Arikan

Kék szemeimmel követem a fiú mozdulatát ahogy átadja magát a gravitációnak, majd puhán érkezik a földre. Átadva neki a gyümölcsöt szemezem tovább saját felem olykor körbe pillantva, hogy ki jár-kel körülöttünk. A városban nem csak a vadászok, de a természetfelettiek is hemzsegnek. Egyesek pedig nem olyan szelídek mint mi. Személy szerint örülök, hogy Cal ilyen jó alfa és a falkát rejtve tudja tartani az emberek kíváncsi szemei elől. Magam is igyekeztem olyan helyen elhelyezkedni, hogy ne kelthessek feltünést. Viszont nem gondoltam volna, hogy egy nagymacskával fogok közösködni a feszültség oldó tréfálkozásban. Igyekszem takarni módosult körmöm mivel igyekszem lehámozni a magokról a vékony sárgás hártyát. Ahogy elkezd felelni szememmel próbálok kapcsolatot teremteni vele. Megértve mondandóját bólintok és egy adag magot rágcsálok tovább.
-Egyes osztályokon elkellene a segítő kéz. Betegeknek kellene segíteni javarészt. Segíteni felülni, sétálni esetleg enni és inni. A nővéreknek ételt osztani, ha olyan beadni a betegnek a gyógyszereiket, de nem nektek kell kiporciózni.- vázolom azt a részét amire engem is felkértek már. Az otthoni oktatás kicsit több lehetőséget ad itt a kinti világban. Bár az itteni emberek gondolkodása olykor meglep, de ez valószínűleg csak idegen számomra.
-Talán a kórház foglalkoztatna diákokat, amennyiben ők is tudnak alkalmazkodni pár dologgoz. A szerződésről jelenleg semmit nem tudok. Ha több minden információval bírok érdemes lenne az iskolákban elhinteni, mint lehetőséget?
- kérem ki véleményét. Sajnos még otthoni viszonylatban sem tudok hasonlítani, de egy itt élő diák csak tud valami okosat mondani. Legrosszabb esetben is megkérdezek pár tanárt.

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Pént. Okt. 25, 2019 7:48 pm

Jack Longshadow

Ari & Jack

A gyümölcsömet nézegetem azon gondolkodva vajon ehető e a héja. Kezdtek a magok fogyni én meg még jobban elakartam nyomni az éhséget. Egy életem egy halálom! Legfeljebb pár óra múlva kihányom. Nagyot harapok a héjából és egybe lenyelem. Dehogy rágom meg, akkor kiköpném az íze miatt. Minden, ami nem emberi azt kiköpöm. Ezért is vagyok falánk mikor húshoz jutok. Jó érzéssel tölt el, hogy akkor normális ételhez jutok, hogy nehezemre esne uralkodni magamon. Nem egyszer esett már meg, hogy arra eszméltem fel a földön ülök és az emberből már a fele sem volt meg. Ilyenkor sajnálom azt, hogy nem tudok nagyon semmit sem megemészteni. Pedig egyszerűbb lenne az életem.
Hallgatom mondandóját és elgondolkodom. Miért osztom meg vele a véleményem? Talán azért, mert egy egoista f@sz vagyok, ahogy az osztálytársaim fogalmaznának. Nem értem miért nem kedvelnek. Talán, mert túlságosan is kilógok a sorból és jobban el vagyok magamban, mint másokkal. Hát igen sosem tudtam, hogy kell szocializálódni azóta a nap óta.
- Ha le van írva, hogy körülbelül mit kell csinálni és kicsit a fizetésről is van szó, a szerződés mellett akkor lennének páran, akik jelentkeznének. Nem sokan 20-nál többen biztosan nem. Meg az sem mindegy hova lesz kiplakátozva. A legtöbb esetben e miatt nincs jelentkező, mert nem elég feltűnő. De, ha gondolod kiplakátozom én. - teszem fel neki az ajánlatomat. Talán, ha segítek neki viszonozhatom a gyümölcsöt, meg ha netán bajba kerülök ismerni fog és segít majd rajtam, ha kell.

Jack Longshadow
Foglalkozás :
diák

Szomb. Okt. 26, 2019 6:35 pm

Arikan Nox

Jack & Arikan

Némi érdeklődéssel figyelem ahogy a másik a héjba harap. Jól tudom, hogy keserű az íze, így mit sem törődve, hogy nyílt utcán vagyunk szelem és töröm fel a másikat a fiú mellé helyezve a padra. Szerencsére karmaimmal jól tudok játszani a megjelenést illetően és mindig figyelek, hogy agyaraim ne villanjanak elő. Maximum Lambert jelenlétében ha próbál csitítani azokon a bizonyos napokon... ehh... nőstény dolog amit csak nőstény ért meg. De mellettem egy sincs, így egymagam értetlenkedem a természet árán. ~Nem lehet életet venni, de teremteni igen...~ Cseng még mindig anyám hangja fülemben mikor igyekezett elmagyarázni ennek a jelenségnek az okát. És mennyire igaz.
- Vegyél csak!
- mutatok a gyümölcsre és barátságos mosolyra húzom szám. Valahogy nem is érdekelt, ha a fiú látja mi vagyok. Valószínűleg már régen tudja is, hiszen ha én kiszagoltam hogy ő más mint ember, biztosra veszem, hogy ő is kiszagolt engem. Lassan eszem tovább a gyümölcsöm, közben figyelek rá a plakátokat illetően.
-Igazán kedves tőled és élnék a lehetőséggel. - mosolygom rá kedvesen. Csak van még emberi jóság a világon. Még ha az egy természet feletiben is lappang. Nagy kő esett le a szívemről, hogy felajánlotta. Mondjuk mi van ha csak rosszat akar? ~Ari, felpofozlak!~ Attól, hogy a múltban baj történt nem kell mindenkiben az ellenséget látni, keresni meg pláne! Lambert is elviseli a vöröslő bundád és a hülyeségeid, más is egész sokáig bírja melletted.
- Nagyon köszönöm előre is a segítséged! - nézek rá hálásan és meghagyom neki a megkezdett gyümölcsöt.

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Csüt. Okt. 31, 2019 9:44 pm

Jack Longshadow

Ari & Jack

Nagyokat harapok a héjból és meg se rágva egyből le is nyelem. Mivel nem rágom meg az ételeket így általában hamar meg is telik a gyomrom, ám ennél a gyümölcsnél, ahol a magvakat eszik ez annyira nem tölti meg a bendőm.
Hallva, hogy a másikból is ad a mellém tett gyümölcsre pillantok. Nem akarom megenni előle az egészet így a farkas körmeimmel ketté szelem és a körmömmel visszatolom a nagyobbik részt. Nekem nincs problémám az átváltozásokkal. Úgy jellemezném az egészet, hogy a 2 felem próbálja elnyomni a másikat, hogy felülkerekedjen testemen és kitombolhassa magát. És mivel mind a kettő eléggé fiatal a korom miatt hamar le is fárasztják egymást. Arról ne is beszéljünk mennyire egészségtelenül élek immáron 7 éve. Szinte már érzem, hogy anyám egy újsággal verne agyon, ha látna. Bár ki tudja....
- Nincs mit. Csak elég, ha portán leadod a lapokat a portások ismernek szólni fognak. - mondom neki, hogy találhat meg az iskolában. A portások eléggé diszkrétek szoktak lenni, mindenkit ugyan úgy kezelnek és sosem hallod vissza tőlük, amit mondtál nekik.
Elgondolkodok és eszembe jut, hogy lassan vadásznom kéne. Nem sokára letelik a pár hónap és bizony éhen fogok pusztulni, ha nem sokára nem keresek magamnak egy "önként" vállalkozó egyént. Ez nálam bűnözők szoktak lenni, általában pitiáner tolvajok, vagy erőszakolók. De nem is olyan rég ártatlanok is felkerültek az étlapomra. Még most is emlékszem a gyanútlan kiszállító férfira, ki csak egy vizet hozott nekem, na meg persze a húsát is.

Jack Longshadow
Foglalkozás :
diák

Pént. Nov. 01, 2019 9:40 pm

Arikan Nox

Jack & Arikan

Bátran teszem mellé a másik gyümölcsöt. Sosem voltam irigy. Anyáék szép munkát végeztek, hogy olyan legyek amilyen most vagyok. Talán ezért is más a falkánk. Egy falka ahol egy pap az alfa és egy község ahol a farkas a pap. Furcsa az élet játéka, ahogy a bábokat mozgatja s mindnek van valami különleges feladata. De jelenleg az enyémet nem tudom. Hiszen van még valami hátra, ha meghagyta az életem akkor. Azon az éjszakán én is elveszhettem volna. De most itt vagyok. Boldogítom itt az embereket, természet felettieket egyaránt. Amikor felém tól egy darabot mosolyogva fogadom el. Nem időzöm sokat a módosult karmokon, de mintha farkas lenne. ~Az illata viszont nem erről árulkodik...~ Kicsit megzavarodom, de ezt további magozással elfedem.
-Rendben. Köszönöm, hogy megteszed nekem. - mosolygom rá hálásan és kicsit hátra dőlve behunyom a szemem és a levegőbe szagolok. Szerencsére az esőnek itt is ugyan olyan pulzálása van mint otthon, így megérzem annak közeledtét.
-Ne haragudj, hogy feltartottalak, de most jobb ha megyünk. Lassan esni fog! - figyelmeztetem majd rá emelem kékes íriszeimet. Viszont körbetekintve rá kell jöjjek eléggé eltévedtem és a templom tetejét sem látom. ~Gratulálok Ari...~ Fújok egy nagyot majd a fiúra nézek.
-Neg tudnád mondani merre van a templom? - nézek rá kicsit bután és elveszetten. Ha útba igazít hálásan megköszönöm és illedelmesen elköszönve elindulok a mutatott irányba. Ha nem, akkor kóválygásra fel!

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Pént. Nov. 08, 2019 7:41 pm

Jack Longshadow

Ari & Jack

Az utolsó falatokat eszem az általam ismeretlen gyümölcsből. Látni már látta a zöldségeseknél, de kóstolni még nem kóstoltam. Nem, mintha érezném az ízét, mert megrágni sem vagyok hajlandó vagy kiköpöm mindenki szeme láttára. Remélem ehető a héja, ha nem akkor egy óra múlva a wc fölött fogok lenni és ledugom az ujjam a torkomon.
- Nincs mit. - egy lépéssel közelebb kerültem, hogy emberibb legyek. Bár nekem teljesen megfelel a mostani állapotom csak éhezni ne kéne. De ez kell ahhoz, hogy túléld a világot. A gyengének tartott emberekhez kell illeszkedni, ha nem akkor valaki elintéz és már a hírekben benne is leszel, hogy holtan találtak rád.
- Nem tartottál fel, úgy sincs semmi dolgom. Az eső sem zavar veled ellentétben nekem lesz ázott kutya szagom. - mosolygok rá. Nem bántani akartam csak tudom, hogy agyal azon mi is vagyok valójában. Egy kicsit ez egy kicsit az. De ezzel a mondatommal be is bizonyítottam neki van bennem farkas vér. A másik meg egy kannibál vére, aki miatt nem tudok normálisan enni.
Kérdésére elgondolkodom és előveszem a telefonomat. Gyorsan beütöm a térképbe és megkeresem.
- Gyere. - állok fel és elindulok. Nem szeretném, ha eltévedne, mert nem tudom normálisan elmagyarázni neki hova menjen. Így inkább elkísérem.

Jack Longshadow
Foglalkozás :
diák

Szomb. Nov. 09, 2019 9:02 am

Arikan Nox

Jack & Arikan

Nem szoktam volt a gránátalama héját csipegetni. Nekem túl keserű. De izlések és pofonok. Még az az apró hártyát sem vagyok hajlandó elfogyasztani, mi az egyes negyedek között található. Sokat jelent, hogy hajlandó volt leülni beszélgetni kicsit. Bár nem lehet könnyű neki sem a beilleszkedés az emberek közé. Sokáig nekem sem ment, de a végén megszokták a természetem. Nem mintha lett volna más választásuk. Nem volt kötelező velem beszélnie senkinek. Nem szegeztem kést az emberek torkának, hogy beszéljen. Ha pedig nagyon nem bírtam a kollégium és az iskola fölém magasodó falait, a közelbe lébecolva futkorásztam. Mintha szabad lennék. Vagy hétvégente a falkával mászkáltunk el. Teliholdkor pedig mindig kiugrottam az ablakon. Szerencsére mindig sikerült vissza evickélnem keltésig. Régi szép idők... vajon a fiúnak mi jutott? Valaki tanítja? Vagy legalább tanította, hogy legyen farkas? Hogy vészelje át a teliholdas éjszakákat? Megszólalására kuncogom.
-Hékás! Ez fájt! - vigyorgom rá jobb kezemmel a szívem környékére helyezve a tenyerem. Szíven ütött ez a mondat, de nem veszem magamra, mivel igaza van. És valóban tud ázott kutya szagom lenni, ha nem figyelek oda. De ezzel elmondta, hogy benne is van farkas vér. De a másik miatt nem lehet ázott kutya szaga. Vajon mi lehet? Majd megkérdezem Cal-t vagy Emrys-t. Figyelem ahogy a telefonjában böngészik.
-Rendben és köszönöm, hogy ezzel is időt szánsz rám. - mosolygom rá kedvesen és magamhoz véve a cuccaimat lépkedek utána. Sokat segíttett és igyekszem ezt valahogy meghálálni neki. Talán anyámtól, hoztam, hogy ilyen hálás kis dög vagyok. De legalább nem vagyok szolga lelkű eb. A falkámat vagyok hajlandó ellátni, a barátaimnak pedig segíteni. Aki pedig nekem nyújt segítő mancsot, annak én sem fogok hátat fordítani a szükségben.
-Esetleg... valamivel majd viszonozhatom a kedvességed? - nézek rá enyhén megdöntött fejjel és továbbra is tartom vele az iramot.

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Hétf. Nov. 11, 2019 8:29 pm

Jack Longshadow

Ari & Jack

Tudom jól, hogy érdekli mivoltom. Félig már meg is válaszoltam kérdését. Hogy felteszi e nekem a kérdést mi a másik felem, vagy nem az már az ő dolga. Nem vagyok szégyenlős és megválaszolnám mi az, ami elnyomja a farkas mi létem és ellen tudok állni a holdnak. Ha belegondolok mi is történik az elmémben, ahol a két fél találkozik eszembe jut anyám és apám. Mindig is anyám volt a családvezető. Bár ez abból is ered, hogy apám nem szólt bele a dolgokba és csak csendben figyelt. Időnként mikor anyám nem velem foglalkozott akkor összebújva kettesben ölelkeztek, míg apám kényelembe simogatta anyámat. Számomra ez természetes volt. Nem váltott ki belőlem semmit csak mosolyogva elnéztem őket és azon járt az eszem, hogy én is olyan akarok lenni, mint apa. De jött azaz év és, mielőtt megismerhettem volna apám valódi érzéseit eltávozott és anyámat magával vitte. Felkellett nőnöm még, ha nehezemre is esett.
- Ne haragudj, de nem hagyhattam ki. - mosolygok rá. Látom nem vette túlzottan magára a dolgot, ami megnyugtat. Nem akartam megbántani.
- Ugyan, igazán nincs mit. - szólalok meg, mikor felállok. Mivel nincs jobb dolgom így bevállalom, hogy elkísérem a templomba. Elindulok, amint megtudom a templom pontos helyét. Mivel nem járok oda, így nem is tudom fejből, hol is van. Nem, mintha azért nem járkálnék oda, mert irtóznék tőle. Szimplán elvből.
Kérdésére hangosan elgondolkodom.
- Hm... Nem hiszem. - közlöm vele a választ. Nem igazán van olyan dolog, amivel kárpótolni lehetne engem. Azaz van csak nem várhatóm el tőle, hogy az étkező asztalra felfeküdjön. Nem is lenne szívem zsákmánynak tekinteni őt. Ahhoz többet ér még, ha nem is hiszi.

Jack Longshadow
Foglalkozás :
diák

Szer. Nov. 13, 2019 8:02 pm

Arikan Nox

Jack & Arikan

Jó látni az arcát díszítő mosolyt. Valahogy engem is erővel tölt el, hogy látom mosolyogni. Mint minden fiatalt. Még ha valamivel idősebb is mint, Hella. Ő már tud hazudni, álcázkodni, de Hella még fiatal mind ehhez. Igazából nem is zavar, hogy egy másik farkassal találkoztam. Mondjuk,feszélyezve sem érzem magam mellette. De ki tudja mi lehet az oka.
-Ugyan! - vigyorgom legyintve. Megszoktam, hogy mindig ezzel piszkáltak.Néha még otthon is ezzel szívják a vérem. Kezdek hozzászokni. Látszik rajta, hogy nem jár erre. Talán el is kerüli. Mint vallásos személy kicsit furcsa, de ehhez már hozzászoktam. A nyakamban lógó csomózott keresztet tenyerembe veszem, rövid hálát rebegve. Mikor mondta, hogy nem tehetek semmit, kicsit elhúzom szám, de nem hagyom rá.
-Azért csak szólj, ha úgy gondolod tehetek valamit. - mosolygom rá továbbra is. Amint kirajzolódik a templom jellegzetes csúcsa mosolyra húzom szám. Viszont kicsit félek, hogy fog reagálni Cal, hogy egy másik farkassal járok itt.

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Szomb. Nov. 16, 2019 6:09 pm

Jack Longshadow

Ari & Jack

Furcsa számomra a mosolygás. Általában felhúzom a fapofát és úgy maradok egésznap...sőt talán egy hónapig is. Nem igen találtam rá okot, hogy mosolyra húzzam a számat. Így még a nem kívánatos személyeket is sikerült elkerülnöm és antiszocnak maradnom.
Ha már hajlandó volt velem foglalkozni hála ként elkísérem a templomig. Tudom, hogy vallásos. Nehéz nem észre venni a keresztet a nyakában. Én meg nem vagyok rest és egészen a kapuig kísérem. Ha a falkája itt van nem félek. Erősebb vagyok, mint ők meg fenyegetni sem akarom őket. Csak játszom a jó fiút, akinek nincs szíve megenni egy ilyen aranyos és odaadó nőt. Aki ráadásul még meg is etetett.
Mondjuk lehet, hogy cuki fekete farkas lennék egy falkával, de a vérem miatt nem a farkasság okozza a legtöbb problémámat, hanem az evés. Ezért is vagyok alultáplált és nem egyszer kellett már meggyőznöm a rutin vizsgálatnál az orvost, hogy ne hívja ki a gyámügyet. Akkor szép kis vérontást kellett volna csinálnom.
- Rendben. Majd szólok. - mondom neki. Nem, mintha tudna nekem bármiben is segíteni, de a reményt azt meghagyom neki.

Jack Longshadow
Foglalkozás :
diák

Vas. Nov. 17, 2019 5:27 pm

Arikan Nox

Jack & Arikan

Viszonzom mosolyát. Talán ha valaki megnézne minket, aki külsős, egy odaadó mosolyt látna, mi általában a testvérekre jellemző. A templomkapunál feltekintek a hatalmas épület csúcsára, min a kereszt magasodik fölénk.
-Köszönöm, hogy elkisértél. - nézek rá hálásan. Ha már itt vagyok benézek mi újság Cal-lal és Cain-nal. Ránézek a mellettem álló fiúra majd a templomra.
-Ha bármiben segítségre lenne szükséged, a farkasoddal ide is jöhetsz segítségért. - közben azért körbepillantok, hogy halk szavamat csak ő hallhassa. Majd kicsit kutatok zsebemben és egy papírt nyújtok át neki. A kis névtáblám alapján a kórházban is fel fog tudni keresni.
-Szia! Vigyázz magadra és legyen további szép napod! - szólalok meg, ha nem szeretne mást és búcsúzóul még intek neki és belépek templom területére, hogy kifaggathassam a két ittlévőt a ma esti nassolni valóról.

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Kedd Nov. 26, 2019 5:53 pm

Jack Longshadow

Ari & Jack

Gyakrabban is kijárhatnék a levegőre. Legalább nem otthon punnyadok és károsítom a szemem a tévé fényével. Fura is, hogy nem hallom a zúgását és csak a kellemes csönd tárul elém. Egy kicsit sikerült kizökkennem a hétköznapokból, ami kivételesen jól esik. Eddig csak a prédám miatt ugrottam ki a szürkeségből és levadásztam.
- Nincs mit. Szívesen tettem. - mondom neki megállva a templom előtt. Fura itt lenni. Max a keresztelőmkor járhattam templomban. Tényleg! Meg vagyok egyáltalán keresztelve? Vagy a szüleim nem is gondoltak rá?
Csak mosolygok a farkasos mondatára. Szerencsére nekem nincs gondom vele, de éppen ezért is nehezebb wendigoként az életem. Elveszem a kártyát és megnézem. A kórházban dolgozik... Ha nagyon unatkozom meglátogathatnám.
- Szia! - köszönök el és intek neki. Lassan ideje haza menni. Meg ki kéne találni ki lesz a vacsorám. Lassan letelik a három hónap.

Jack Longshadow
Foglalkozás :
diák

Ajánlott tartalom

Gyilkos és a tettető - Jack & Arikan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére