Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 31 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
4
Ember
2
Diclonius
1
Daimon
2
Pokolkutya
3
Vadász
3
Hibrid
5
Lidérc
2
Kitsune
2
Vámpír
1
Warlock
3
Wendigo
2
Vérjaguár
1

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Gyilkos és a tettető - Jack & Arikan

Gyilkos és a tettető - Jack & Arikan EmptyArikan Nox
Yesterday at 5:17 pm

Robin & Fawn;; Prank wars

Gyilkos és a tettető - Jack & Arikan EmptyRobin Atterberry
Yesterday at 4:08 pm

Késő esti testedzés// Scarlett & Jack

Gyilkos és a tettető - Jack & Arikan EmptyJack Longshadow
Yesterday at 11:42 am

Nem vagyok itt!

Gyilkos és a tettető - Jack & Arikan EmptyMathias Powell
Yesterday at 6:13 am

World of Shadowhunters

Gyilkos és a tettető - Jack & Arikan EmptyVendég
Vas. Okt. 20, 2019 7:38 pm

Dodo and Stella; we are up to no good

Gyilkos és a tettető - Jack & Arikan EmptyStella Argent
Szomb. Okt. 19, 2019 2:16 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 2 Bots

Nicholas Harden, Stella Argent, Zara Meth

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

Gyilkos és a tettető - Jack & Arikan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Vas. Szept. 29, 2019 5:47 pm

Arikan Nox
vérfarkas: a telihold rabja, az éjszaka teremtménye

Jack & Arikan

A "véletlenül ismertem meg" és a "pont ott volt" soha nem véletlen. Mindnek célja és oka van."

Egy újabb átlagos délután. A mai túlzsúfolt nap után öröm volt kirobbannom a kórház területéről és jó messzire megindulni a fertőtlenítő szagtól. Mondjuk... még a szerencsések közé tartozom, hiszen a legtöbbször a masszőr krém illata dugítja el az orrom. De most egy "kedves" kollegina rám borította a kézfertőtlenítőt. Munka végezte előtt nem sokkal. Nastya pedig igyekezett megnyugtatni a másik tagot, miközben magyarul küldtem el a lehető legmelegebb éghajlatra. Ilyenkor örülök, hogy általában nem értik a nyelvem. Levetkőzve és felvéve civil ruhám pufogva hagytam el az épületet és kerestem valami elfoglaltságot. Pontosabban valami nasit ami segíthet. Nem vagyok édességes annyira, így nem is kívánom. Inkább egy bizonyos gyümölcsre füllik a fogam. A belváros utcáit róva keresek egy zöldségest, ahol meg tudom venni ezt a gyümölcsöt, mivel a legtöbben kikenik magukat mint a kis malac... Ah... milyen jó lenne megint malacot sütni egészben... Végül is megtalálom amit keresek és kettő darabot veszek. Fizetés után belecsúsztatva táskámba indulok tovább. Most a legkevésbé sem érdekel, hogy az emberek meglátnak valahol gubbasztva gránátalmát enni. egy tetszőleges padra leültem és mikor nem látta senki módosult karmaimmal daraboltam meg a gyümölcsöt. Legalábbis reméltem senki nem látta, mivel az utolsó hasítások után telefonom heves rezgésbe kezdett. ~Ki a manó lehet az?~ Megtörlöm egy zsepibe a kezem és kihalászva a mobilt megnézem a kijelzőt.
-Nastya... Mit akarhat? - sóhajtok egyet és megnyomom a zöld telefon ikonnal ellátott gombot és leteszem a combomra, miközben a gyümölcsöt fogyasztom.
-Szia Nastya! Mi újság? - rágom meg a gyümölcsöt miközben fülelek a nő szavára.
-Szia Rika! Úgy örülök, hogy elértelek! Kicsit aggódom, ugyanis sok segédápoló elment. - még hosszasan részletezte a dolgot, mire hümmögéssel és "Értem!"-mel válaszoltam, majd mikor rátért arra, hogy valahogy embereket kellene keresni kicsit elhúzom szám.
-Nem tudom kiknek szólhatnék. Ha csak nem hajlandó a kórház diákokat is foglalkoztatni. - rágom meg a következő adag bogyókat, mire boldog taps a jutalmam. Még szerencse, hogy nem a fülemnél tartottam a kagylót...
-Pont ezért kerestelek téged! Tudtam, hogy kitalálsz valami okosat! Köszi és további szép napot! - köszön el boldogsággal a hangjában.
-Igazán nincs mit. Akkor holnap beszélünk. Ha sikerül intézned valamit, dobnál egy sms-t? - nem mintha sokat tehetnék, de megkérhetem Emrys-t, hogy hirdesse a diákok körében. Természetesen igent válaszolt majd letette a mobilt. Sóhajtok egyet, mire megérzek egy ismert illatot. ~Prém és tavaszi eső utáni akác...~ Felkapom a fejem és megmasszírozom orrnyergem. Biztosan képzelődöm...

Jegyzet:Remélem megfelel, ha nem javítom

Zene: Teldrassil burn

Farkas látogatott meg az éjjel.
Egy gyönyörű farkas,
Kinek bundája akár a vörös ég,
Mikor a nap is nyugovóra tér.

Szívemben láng lobbant, ahogy suhant előttem.
Szívemben, hol eddig nem volt helye se mosolynak, se jó kedvnek,
Most szürke helyet élénk színek költöztek be.

Lehunyva szemem őt látom.
Mintha csak egy álom lett volna találkozásunk,
Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Amit tudok, hogy neved és arcod öröké szívemben hordom...
Arikan.

Arikan Nox
Gyilkos és a tettető - Jack & Arikan 237e4464d853ba7ade0f2ffb69c46fd5
Gyilkos és a tettető - Jack & Arikan Original

Foglalkozás :
Masszőr

Gyilkos és a tettető - Jack & Arikan Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Vas. Szept. 29, 2019 7:29 pm

Jack Longshadow
hibrid: félvér lény, ki áthág minden szabályt

Ari & Jack

Ma is egy fárasztó nap volt. A diákok idegesítő viccei, a lányok hangos visongása, főleg ha fiúkról van szó, a tanárokról ne is beszéljünk. Egy szóval örülök, hogy vége a napnak. Végre hazamehettem és ledőlhettem az ágyra. Nem érdekelt már semmi. Se az iskola, se a ház, se az ebédem. Csak aludni akartam végre. Annyira megszoktam, hogy csak pár naponta alszok néhány órát, már szinte nem is igénylem az alvást. De mivel kell így előfordul, hogy bealszok az órán. Rendszerint bioszon.
Hosszakat pislogva szűnik meg körülöttem a világ és elalszom. Ám hamar szembesülők az okkal miért is alszom olyan keveset. Verejtékezve riadok föl. A lepedő összegyűrve, foltokban lyukak is vannak rajta. Az órára nézve megállapítom, hogy csak egy fél órát sikerült aludnom. Heves szívverésem és zihálásom miatt úgy döntök kimegyek és megnyugszom.
Mélyeket szívok a levegőből magamba szívva azt a kevés nikotint, ami a levegőben megtalálható. Találok egy magasabb fát, aminek a lombjai elég sűrű, hogy ne tűnjön fel senkinek, ha valaki esetleg ott ül az ágain. Így körbe nézve felmászok oda és hanyatt dőlve ülök az egyik ágon.
Nem sokkal később megérzek egy ismerős illatot. Lenézek és azt a nőt látom meg, aki pár nappal ezelőtt a játszótéren volt. Ha jól látom egy gránátalma van a kezében.
Csendben figyelem szemem sarkából ahogy felszeleteli a gyümölcsöt. Erről jut eszembe ma még nem is ettem. Nem baj, majd ha haza mentem.
Meghallom telefonja csörgését és hát tudom illetlenség hallgatózni, de hát itt ül mellettem nem tehetek róla, hogy hallom.
Nesztelenül ülök az ágon és megüti a fülemet, hogy a kórház diákokat is alkalmazna. Nekem úgy is jól jönne a pénz talán utána érdeklődöm.
Miután letette a telefont kicsit megmozdulok, amire egy falevél leesik az ágról és egyenesen a nő feje búbjára érkezik.

Jack Longshadow
Gyilkos és a tettető - Jack & Arikan Tumblr_pp3y1zvzsw1rtkpsro1_500
Foglalkozás :
diák

Hétf. Szept. 30, 2019 5:14 am

Arikan Nox

Jack & Arikan

A "véletlenül ismertem meg" és a "pont ott volt" soha nem véletlen. Mindnek célja és oka van."

Sosem értettem Nastya miért mindeg engem talál meg az ilyenjeivel... a gazdasági nővérek is biztosan tudnának jó tippeket adni az osztályok feltöltésére. Vagy Lambert a cicafiú... Ő sem tűnik teljesen sült bolondnak. Sőt értelmesnek, tekintve, hogy még mindig tartozik nekem és ezt mindig az orrom alá dörgöli. De miben tudna segíteni az állandó alkohol szagú macska fi'. Nem az alkoholizmus miatt, hanem a kézfertőtlenítő miatt. Miután lerakta a telefont megzörren a mellettem lévő fa lombja. ~Bizonyára a szél játszik... vagy az itt maradt madarak civakodnak a fel lelhető utolsó rovarokon.~ Még bekapok már magot, amit lelkesen rágcsálok. Lassan inkább lehetnék rágcsáló mint farkas. Kicsit megmozgatom fejem, így egy levél a fejemről az ölembe hull. Kezembe veszem és feltekintek a lombra, nem gondoltam volna, hogy megint azzal fogok találkozni akit lerajzoltam. Kicsit kellemetlenül érzem magam, de egy mosolyt ívelek arcomra.
-Szia! Úgy látom levelet kaptam tőled... - próbálok beszélgetést kezdeményezni felmutatva az előbb fejemre hullt levelet. Bár elég gyenge próbálkozás, de jelenleg nem tudok jobbat kitalálni. Remélem azért belemegy, ha már pofátlan mód lerajzoltam.

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Hétf. Szept. 30, 2019 4:07 pm

Jack Longshadow

Ari & Jack

Fáradtan ülök a faágon. Ha nem lennének ezek a rémálmok még húzhattam volna a lóbőrt, de ehelyett napokig nem alszok és néha ez kihat rám abból, hogy morcos leszek és könnyebb felhúzni.
Csak akkor nézek le az ágakról mikor meghallok egy ismerős hangot. A nő, kit látásra ismertem pont alattam üldögélt a padon. Na! Ha ez a sors keze akkor kíváncsi vagyok miért próbálja mindig a közelembe sodorni. Nem, mintha tudnék vele mit kezdeni.
Megmoccanok ezzel egy falevél pont rá esik. Mire felnéz én már az ágon guggolva figyelem őt. Nem vagyok egy szociális egyén, de néha próbálkozom.
- Szia.... - mondom az árnyékból. Mikor tekintetem a gránátalmára téved a gyomrom hangos zörejjel jelzi nem tetszik neki, hogy ma még nem ettem semmit.

Jack Longshadow
Foglalkozás :
diák

Hétf. Szept. 30, 2019 7:03 pm

Arikan Nox

Jack & Arikan

Az élet gyakran űz tréfát az ember lányából. Olykor valóban kellemes, olykor veszéjes és olykor igen csak vérremenő a dolog. Most inkább mondanám a tipikus "Visszanyal a fagyi" effektusnak. Nem tudom mióta gubbaszthat felettem, ahogy azt sem esetleg nem-e én háborgatom nyugodt pihenését. Amit egy faágon gugolva tölt... Ez most úgy hangzik, mintha otthon nem ugyan így boldogítottuk volna a szüleinket. De sokszor lehorzsoltam valamim, kaptam ki ezért aputól és vígasztalt anya. De régen is volt... igaz sem volt. Megrázom fejem kicsit és érzem zátonyra futottam gyenge próbálkozásommal.
-Arikan vagyok. Kérsz? - nézek rá érdeklődő mosolyommal a korranó hasa hangjára. Nem vagyok irigy típus, szívesen megosztom vele. Ezt tudtára adva nyújtom felé a megkezdetlen felet. Ha nem akar lejönni érte, de igényli, feldobom neki. Ha pedig tagadná, de gyomra ellenkezik, akkor is megkapja a gyümölcs másik felét.

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Kedd Okt. 08, 2019 9:42 am

Jack Longshadow

Ari & Jack

Sokat változtam 6 év alatt. A gyermek, aki állandóan anyja nyakán csüngött lassan megkomolyodott, elvesztette boldogságát és bizalmát az emberek felé. Igen, féltem. Féltem a változástól, a tudattól, hogy mikor törik be az ajtókat és kezdődik minden előről. Vagy még rosszabb. El vagyok magamban, nem ártok senkinek hacsak nem a kajámról van szó.
Hasam egyértelmű jelzésére felfigyelek. Kontrolálnom kell magamat, hogy kevés embert ehessek, ezáltal kevesebb figyelmet vonva magamra.
- Jack… - szólalok meg végül. Ha már ő is bemutatkozott akkor én is. Ennyi illemet én is tudok.
Mikor felém nyújtja a gyümölcs felét hátra kúszva hagyom, hogy a gravitáció letaszítson a fáról. Jobbommal az ágba kapaszkodom tompítva az esést. Mellé érkezve elveszem a gyümölcsöt.
- Köszönöm…
Mivel az íze borzasztó számomra így nem rágom meg a magvakat csak lenyelem.

Jack Longshadow
Foglalkozás :
diák

Vas. Okt. 20, 2019 3:16 pm

Arikan Nox

Jack & Arikan

Mivel sokkal közelebb van, mint első találkozásunkkor jobban szemügyre tudom venni a fiút. Nem sokkal lehet fiatalabb tőlem, meg legutóbb elhagyott füzete is arra utal, hogy iskola padokat koptat ideje nagy részében. Fekete göndör hajával lehetnek gondjai a göndörségből fakadóan, sajátomból kiindulva mi valami fura elegye a hullámosnak és az egyenesnek. Bár ha jól viselem gondját akkor egyenes. Fakó a bőre, ritkán jár ki mondjuk iskola mellett nem is csodálom, hogy nincs sok ideje a Napon császkálni. Viszont a szeme alatt húzódó karikák nem hagynak nyugalmat számomra. Ritkán és keveset aludhat mi a szervezetét eléggé megviselheti. Az illata pedig... miért ilyen illékony?  Megfoghatatlan, ismerős és közeli. Mintha... változott volna. Mintha Sebastian illata is keveredne. De ez esélytelen. Csak képzelődöm, hiszen hogy lehetne olyan illata mint egy elhúnyt szerettemnek? Mi több ezt hogy kérdezhetném meg kedvesen?
Óvón pillantok rá, miközben lejött a fáról. Talán valamennyi aggodalommal is.
-Egészségedre. - Mosolygom rá kedvesen. Miközben én is a magvakat szedegetem ki a héjból gondolkodom hogy is folytathatnám a beszélgetésünket. Kicsit elhúzom szám mikor a telefonomra pillantok.
-Mond csak Jack, szerinted a gimnazista diákok elvállalnának néhány óra munkát a kórházban? - érdeklődve figyelem. Az angolom még nem túl jó így kicsit törtek a szavaim, de igyekszem ahogy csak tudok.  Ekkor rezegni kezdett a készülék a combomon, jelezve, hogy sms-t kaptam. Nastya küldte, hogy megeggyeztek, hogy is lehetne ezt kivitelezni a vállalkozó szellemű diákok részére.

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Yesterday at 12:40 pm

Jack Longshadow

Ari & Jack

Ülve a fán elgondolkodom kicsit magamról. A szagom csak annyi előnyt hoz, hogy mivel mindenkinek a szíve csücskére emlékeztetem így senki nem érezné, ha büdös lennék. Ami nem vagyok nyilván csak így belegondolva eléggé hasznosnak számít egy hajléktalannak. De a suliban, ha a lányok megérzik az illatomat akkor bújhatok el. Nem szeretek a középpontban lenni és mivel bizonyos szükségleteim sincsenek így nem vágyom szerelmi kapcsolatra. Talán, majd ha rendeztem soraimat ez megváltozik, de egyenlőre nem akarok az emberekkel foglalkozni.
Lemászok Arikan mellé a padra és elfogadva a gyümölcsöt, kiszedem a magvakat és eleszegetem. Nem tudom, miért sikerült találkoznom vele megint, de kezd nem tetszeni a dolog. Félek, ha megtudja a titkomat kénytelen leszek eltörni a nyakát, ami kár lenne érte. Nem szeretném ezt az ártatlan lány a hűtőszekrényemben találni. Ezért vélem jobbnak, ha megpróbálom elkerülni.
Kérdésére felemelem tekintetem és ránézek.
- Hm...a diákoknak max a 20%-a menne egyáltalán dolgozni. Azt, hogy hova az már csak rajzuk múlik. Mennyi a fizetés, milyen a munkahely, meg az is számít mit kell, majd csinálni. Miért?
Én magam is gondolkoztam már azon, hogy keresek munkát, de még sosem jutottam el odáig. De belegondolva, ha egy kórházban dolgoznék akkor talán a kajámat is megtudnám oldani. Nem egyszer fordul elő, hogy a sérült bűnözőket elviszik, hogy lássák el. Ha meg nem éli túl valamilyen oknál fogva akkor megy a hullaházba.

Jack Longshadow
Foglalkozás :
diák

Yesterday at 5:17 pm

Arikan Nox

Jack & Arikan

Kék szemeimmel követem a fiú mozdulatát ahogy átadja magát a gravitációnak, majd puhán érkezik a földre. Átadva neki a gyümölcsöt szemezem tovább saját felem olykor körbe pillantva, hogy ki jár-kel körülöttünk. A városban nem csak a vadászok, de a természetfelettiek is hemzsegnek. Egyesek pedig nem olyan szelídek mint mi. Személy szerint örülök, hogy Cal ilyen jó alfa és a falkát rejtve tudja tartani az emberek kíváncsi szemei elől. Magam is igyekeztem olyan helyen elhelyezkedni, hogy ne kelthessek feltünést. Viszont nem gondoltam volna, hogy egy nagymacskával fogok közösködni a feszültség oldó tréfálkozásban. Igyekszem takarni módosult körmöm mivel igyekszem lehámozni a magokról a vékony sárgás hártyát. Ahogy elkezd felelni szememmel próbálok kapcsolatot teremteni vele. Megértve mondandóját bólintok és egy adag magot rágcsálok tovább.
-Egyes osztályokon elkellene a segítő kéz. Betegeknek kellene segíteni javarészt. Segíteni felülni, sétálni esetleg enni és inni. A nővéreknek ételt osztani, ha olyan beadni a betegnek a gyógyszereiket, de nem nektek kell kiporciózni.- vázolom azt a részét amire engem is felkértek már. Az otthoni oktatás kicsit több lehetőséget ad itt a kinti világban. Bár az itteni emberek gondolkodása olykor meglep, de ez valószínűleg csak idegen számomra.
-Talán a kórház foglalkoztatna diákokat, amennyiben ők is tudnak alkalmazkodni pár dologgoz. A szerződésről jelenleg semmit nem tudok. Ha több minden információval bírok érdemes lenne az iskolákban elhinteni, mint lehetőséget?
- kérem ki véleményét. Sajnos még otthoni viszonylatban sem tudok hasonlítani, de egy itt élő diák csak tud valami okosat mondani. Legrosszabb esetben is megkérdezek pár tanárt.

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Ajánlott tartalom