Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

hugo & daniel ;; a reminder of the past

Elisabeth Lara Blake EmptyDaniel Nicholson
Today at 11:15 am

Aaron & Julia × fate is inevitable

Elisabeth Lara Blake EmptyAaron Black
Today at 3:01 am

Oscar

Elisabeth Lara Blake EmptyRuben Victoriano
Yesterday at 9:48 pm

Nariel Heighel

Elisabeth Lara Blake EmptyNariel Heighel
Yesterday at 4:54 pm

Viharfelhő

Yesterday at 4:04 pm

Én kis bárányom

Yesterday at 3:51 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Calcifer Belmont, Daniel Nicholson, Dorcas Irwin, Hugo Marlowe, Meadow Carrow, Nariel Heighel

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

Elisabeth Lara Blake

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Vas. Okt. 27, 2019 5:35 pm

Elisabeth Lara Blake
kitsune: sose bízz egy rókában, aurája felemészthet
Elisabeth Lara Blake
"Táncol az eleven tűz,
A holdra szegezi a lángját.
Táncol, és vadakat űz,
A széllel keresi a párját."

Becenév:
Tryx, Yoru, Fuji, Lis, Lara
Születési hely:
/valahol a Japán szigetvilágban Sakura virágzáskor/ München
Kor:
17 év
Nemi beállítottság:
demiszexuális
Faj:
Kitsune /Sanbi/
Play by:
Freya Allan
Karakter típus:
Saját

Gotta Know Me Better

Meet Me Halfway:
Fajtámnak az emberi élet egy szempillantásnak tűnik. Negyed évszázad, fél évszázad, egy évszázad... ennyi, mit e faj képes megélni. Aki nem hal meg fiatalon az megöregszik. S milyen igaz...
-Kage, legyen egyenesebb a hátad és légy stabilabb! - szól a férfi, ki próba kardjával már súlyt is a törékeny lány alakom felé. A rosszul hárított csapás miatt karom éri a csapás és szinte azonnal megkékül. Az ütés hatására hamuvá válok és a sarokba épülök újra.
-Nem hagyatkozhatsz mindig az erődre. Újra! - szólt rám s könnyeim végigfolytak arcomon. Aragami kemény kézzel nevelt első időszakomba mi rányomta a bélyeget jellememre. Türelemre és kitartásra ösztökélt, ezzel kiváló harcossá és vadásszá nevelt. Feladatomul kaptam a hely védelmét, hol nevelkedtem és tanultam. Hol anyám életét vesztette. Mivel nemzőm a nagy róka szellem nem esett nehezemre megtanulnom erőm használatát.
S hogy valami emberit is mondhassak magamról...
Talán anyám részben bennem reinkarnálódott bennem. Vagy ennyit jelentene a vér köteléke? Sokszor mondják, hogy arany szívem van és ez fog a sírba juttatni. Hogy túlzottan óvom az enyéimet és túlzottan önfeláldozó vagyok. Mégis ezzel szemben... olykor tartanak vadnak és kegyetlennek. Kiszámíthatatlan fenevadnak. S ha azt mondom egyik sem vagyok? Nem véletlen kaptam annak idején a Yoru nevet, minek jelentése éjszaka. Az éjszaka pedig nem csak rideg. Azzá lesz amivé teszik.
"Többféle sötétség létezik. A sötétség mely megijeszt, a sötétség mely enyhülést hoz, a sötétség mely megnyugtat; a szerelmesek sötétsége és az orgyilkosok sötétsége. Azzá válik amivé, hordozója kívánja, aminek lennie kell. Nem teljesen jó vagy rossz."
~Sarah J. Maas

You're Still Have All Of Me:
Az éteri csendet kellemes mély búgású hang töri meg. Kedves, gondoskodó, mégis van benne valami kellemes szigorúság. Kinyitva szemeim az idős róka istennel találom szemben magam. Hát újra elé kellett járulnom, de… nem emlékszem sok mindenre. Most rossz fát tetem a tűzre? Nem s hátam immár a harmadik farkam is érinti. Új feladattal látott el, s lelki szemeim előtt egy emberpárt mutat nekem. Bólintva fogadom el új feladatát és keresem fel új gazdatestem. Éteri lényem nem láthatja semmi lény, a boszorkányok ha éreznek, de az emberek közül kevesen alkalmasak arra, hogy azok lehessenek. Viszont… a nőben lévő gyermek… hát ezért küldtél ide? A gyermeknek lélekre van szüksége, így kap is egyet, az enyémet. Talán ettől is más vagyok, mint a többi rókatündér, egyenes ági leszármazottja vagyok az öreg rókának mégis, anyámtól tanultam vagy örökölt gondoskodásom nem kopott el az idők folyamán. Erre pedig igen is büszke vagyok. S a két személy megtarthatta gyermekét, nem is tudván, hogy a test egy rókának ad új esélyt, hogy megismerje az embereket. Újra tudatlan emberek közé születtem, s tudatlanságuk e téren hatalmas áldás és átok is egyben. Nagyszerű, s most tetethetem előttük a tudatlan tiszta gyermeket. De szerencsére mindig az lehettem. A tiszta ember, ki megjelenésileg is az ártatlanságot sugallja.

When I Was Younger...

Családom állandóan utazik. Mintha nem ülhetnének nyugton egy percig. Most viszont elég nagylánynak érzem magam, hogy közöljem akaratom.
-Anya, apa! Én itt akarok maradni! – nézek rájuk világos íriszeimmel és felvonom kérdőn szemöldököm. Ők is rám néznek és egymással szemezve szinte telepatikusan beszélgetnek.
-Lis, megértem, hogy nehéz folyton új közösségbe beilleszkedned, de nem tudunk csak úgy hátra hagyni. – néz rám anyám némi gondolkodás után. Nem szeretem, ha Lis-nek szólít, olyan lekicsinylő. Kezeim mellem előtt keresztezem és apára nézek.
-Legyen kincsem! – felel és újra az újságba mélyed.
-Tessék?! – kérdezünk vissza szinkronban anyámmal.
-Azzal a feltétellel, hogy el tudod intézni valamelyik társaddal, hogy nála lakhass, természetesen beleszállunk a költségekbe amíg nála tartózkodsz! – köti meg a kezem apám. Ám legyen, kihívás elfogadva kedves. Húzódik arcomra rókás mosoly.

Elisabeth Lara Blake
Elisabeth Lara Blake Spirit-of-the-north-hero-banner-01-ps4-us-10aug18?$native_nt$
Elisabeth Lara Blake 85a
Foglalkozás :
Diák

Elisabeth Lara Blake Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Vas. Okt. 27, 2019 8:49 pm

Dorcas Irwin
ember: erôtlen személy, köztünk mégis a legerősebb
Gratulálunk, elfogadva
Teen Wolf FRPG

Lara *-*

Egy róka, aki egy 17 éves lány testében lakozik. Ez sok mindent tartogat magában, akár egy irtózatos nagy káosz is. Főleg, hogy ilyen fiatalon itt vagy a városban. Igaz, a szüleid nem hagytak itt csak úgy, valami barátodnál vagy, de attól még család nélkül éled a napjaidat.
Remélem azért lassan kitapasztalod az életed, na meg az erőd lehetőségeit, hiszen tűz kitsunénak lenni nem éppen semmiség.
Kiváncsian várom a kisasszony milyen kalandokba fog keveredni a mi kis városunkban. Hiszen mindannyian tudjuk, itt csak is a galiba vár minden sarkon Rolling Eyes
De nem tartalak fel tovább, fuss, foglalózz egyet, keress magadnak játékostársakat, és vesd bele magad a játéktérbe. Na meg üdv nálunk :3:

you can mess with me,
but if you touch my friends, you're dead

Dorcas Irwin
Elisabeth Lara Blake Tumblr_inline_pa6j8tFiy61rqmlml_540
Elisabeth Lara Blake Tumblr_inline_pa3tltBRL71tq4j4w_500
Foglalkozás :
tanulok ● ◯

Elisabeth Lara Blake Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése Online

Elisabeth Lara Blake

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére