Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Drew Lamarck/Masanori

Róka a Kannibál társaságában ● Jack & Lara EmptyDrew Lamarck
Today at 9:57 am

Róka a Kannibál társaságában ● Jack & Lara EmptyHugo Marlowe
Today at 1:09 am

Hugo

Róka a Kannibál társaságában ● Jack & Lara EmptyJulia Hunt-Kozma
Yesterday at 7:25 pm

Elkészültem!

Róka a Kannibál társaságában ● Jack & Lara EmptyHugo Marlowe
Yesterday at 4:27 pm

Fawn & Ethan ;; you're so annoying

Róka a Kannibál társaságában ● Jack & Lara EmptyFawn Olossë
Yesterday at 2:32 pm

Vale & Angus - night at the museum

Róka a Kannibál társaságában ● Jack & Lara EmptyVale Pedersen
Yesterday at 12:31 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Daniel Nicholson, Delsin Aver, Ethan Wayne, Stephen Hunt-Kozma

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

Róka a Kannibál társaságában ● Jack & Lara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Csüt. Okt. 31, 2019 7:58 pm

Elisabeth Lara Blake
kitsune: sose bízz egy rókában, aurája felemészthet

Jack & Lara

Egy újabb szélmalom harc vette kezdetét. Folyton folyvást csak utazunk, én tanulok. Próbálom otthon érezni magam, de sosem tudom. Hiszen mindig-mindig csak megyünk és nem jutok egyről a kettőre.
Viszont ez az iskolai teljesítményemre is rányomta a bélyeget. Nagy kedvetlen sóhajjal lépek az iskola kapujába.
- Szia apa! Majd este találkozunk!
- intek a kocsiban ülő férfinek, mire ő is int és elgurul. Az a fura alku. Nem tudtam, hogy egy hónapot fogunk csak itt tölteni. Szinte esélytelen hogy bárkivel is barátkozhassak, mi több hogy lakhassak náluk egy jó ideig. Mérgesen dúrok hajamba, mire pár tincs kószán hull arcomba. ~A fene esne bele...~ Mérgelődöm és belépek az épületbe. Nagy zsivaly, sok ember, semmi esély, hogy bárki befogadjon egy kisrókát. Hiába vagyok egy szeretet bomba természetemből fakadóan, de ki hiszi el ezt. Hogy nem csak álca? Véletlen nekimegyek egy izom kolosszus srácnak.
-S... schuldigung!* -  makogom és azonnal eltűnök az egyik folyosón. Megszaporázom lépteimet és rókákhoz méltón eltűnök a kíváncsi tekintetek elől. Szerencsére már túl vagyunk a bemutatkozásos napokon így gyorsan bevackolom magam egy szimpatikus, táska nélküli helyre. Emlékeim szerint nem ül itt senki, de ha mégis majd illedelmesen eloldalgom.

*Schuldigung= Elnézést/Bocsánat
Teldrassil burn || Remélem megfelel

Elisabeth Lara Blake
Róka a Kannibál társaságában ● Jack & Lara Spirit-of-the-north-hero-banner-01-ps4-us-10aug18?$native_nt$
Róka a Kannibál társaságában ● Jack & Lara 85a
Foglalkozás :
Diák

Róka a Kannibál társaságában ● Jack & Lara Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Csüt. Okt. 31, 2019 10:16 pm

Jack Longshadow
hibrid: félvér lény, ki áthág minden szabályt

Elisabeth & Jack

A sötét nappaliban ülök és bámulom a tévét. Hajlani 4 óra van, de nem sikerült elaludnom. A szervezetem lassan hozzá szokik a napi 1-2 órás alváshoz. Unatkozom. Ilyenkor semmi érdekes nem megy a tévében. Nagyot sóhajtva döntöm hátra a fejem és behunyom a szemem. Mire kinyitom észre veszem a napot beszűrődni a roló között. Mennyi lehet az idő? 7:50. A fene...elkéstem az iskolából. Nem tudnék időben beérni. Mondjuk...földrajz lesz....Akkor nem baj úgy sem érdekel az a tantárgy. Már a tanár sem vesz komolyan. Sőt meg is dicsér, ha nem alszok el az óráján, vagy időben beérek.
Nagyot ásítva állok meg az iskola kapujában. 8:15. Már megy az óra. A portáshoz bekopogok, hogy ugyan engedjen már be, ha szánok az életemből minden nap egy fél órát, hogy beszélgessek vele.
Beérve hivatalosan is az iskolába fáradt tekintettel lépek be a terembe.
- Áh! Mr Jack! Örülök, hogy hajlandó részt venni az órámon. Ezt a napot is megéltük. - köszönt a tanár. Legszívesebben beszólnék neki és csendre inteném, de túl fáradt vagyok ezt megtenni. Előbb, vagy utóbb úgy is visszaszólok neki és akkor megtanulja, hogy velem szívózni nem jó dolog.
Hallom a terem végében a vihogást a tanár szavain, de nem foglalkozok vele. A padomhoz veszem az irányt, ami enyhén különös illatot áraszt. Résnyire hagyott szemeimet jobban kinyitóm és megláttok egy lányt. Hm... őt még nem láttam itt. Biztosan új.
- Óh! Mr Jack. Kérem, hogy majd ne az órámon zaklassa az új padtársát. - látom arcán azt a kicsi vigyort. Lehet, hogy vak vagyok, de odáig még ellátok. Más részt a fülem jobb, mint a szemem, így a gúnyt is hallom benne. De nem vagyok én gyáva nyuszi. Áh, nem.
- Szerintem meg inkább öntől kéne tartania. Nehogy órák után behívassa. - szólok vissza. Vicces látni ahogy a mosolya eltűnik és verejtékezni kezd. És még nem is hazudtam.

Jack Longshadow
Róka a Kannibál társaságában ● Jack & Lara Tumblr_pp3y1zvzsw1rtkpsro1_500
Foglalkozás :
diák

Pént. Nov. 01, 2019 9:17 pm

Elisabeth Lara Blake

Jack & Lara

Leülve megvakarom járom csontom. Mégis... kivel kezdhetném a társalgást? Kivel kellene barátkoznom. Gyorsan pillantok végig az osztályon. Mint mindig vannak a tehetősebbek és a kevésbé. A menők és a lúzerek, na meg persze a csendes kívül állók. Jelenleg ezen csoportba tartozom én is. Pedig jó lenne odaszegődni valakihez. Yoru pedig világ életében familiáris volt, akármilyen testben is született erre a földre. Mindig kell mellé valaki aki kicsit irányítja. Ezt pedig tőle tanultam. Végül a fülesem és a zeném mellett döntök így vehelyezem fülembe és hallgatni kezdem. Legalább az óra eleji zsivalyt elnyomja. Szerencsémre a csengőt nem tudja így van időm elpakolni, na meg persze elővenni a firkálmányos füzetem. A tanár pedig elkezdi a szokásos szónoklatát. Mint mindegyik... füzetembe jegyzetelek, közben rajzolok. Egyszer csak egy fiú jelenik meg az ajtóban. ~Ennyire elkésni?~ Nézek rá némi aggodalommal s a bennem szunnyadó róka is hasonlóan cselekszik ám ennek semmi külső nyoma sincs. Yoru olyan mint egy anya aki minden részletet kiszúr. Aki előtt nem lehet rejtve semmi. Bár nem kell három farkhossznyi élet, hogy megállapítsam valakiről hogy igen keveset alszik. A tanár és a fiú szóváltására összehúzom magam. ~Fenébe... ez a nap nem az én napom.~ Hogy segítsem egy kicsit a fiút átülök a másik székre, táskám magammal húzva és egy lapot kivarázsolok a füzetemből.
"Szia! Lara vagyok. Ne haragudj, hogy gondot okoztam." Csúsztatom oda neki a papírt. Amint mellém telepszik megérezheti akác alapú parfümöm és rókácskám enyhén szenes illatát.

Elisabeth Lara Blake
Róka a Kannibál társaságában ● Jack & Lara Spirit-of-the-north-hero-banner-01-ps4-us-10aug18?$native_nt$
Foglalkozás :
Diák

Pént. Nov. 01, 2019 10:47 pm

Jack Longshadow

Elisabeth & Jack

Nem tudom miért nem kedvel a földrajz tanárom. Talán azért, mert ő komolyan veszi a tanítást és nem szereti az olyanokat, mint én. Pedig még csak nem is horkolok, nem zavarom az órát és még így is kipécézett engem. Pedig még csak nem is dumálom végig az órát, mint az ablak felőli lányok, akik még hangosan is vihognak és nem hagynak aludni.
A csendben lévő lányok túlságosan nem is mernek a tanárra nézni. Legalábbis néhányuk. Ők azok, akikre igaz az állításom. Nem titok az osztályban, hogy a tanár szeret eljátszadozni a lányokkal. Az egyetlen javítási lehetőség nála, ha lány vagy és szét teszed neki a lábad. Ha meg visszautasítod megbuktat. Így megy ez nála. Nem is értem, miért nem mennek oda az igazgatóhoz beköpni. Én meg kivagyok, hogy mások dolgába üssem az orrom?
Esküszöm lassan úgy nézek ki, mint egy drogos. A táskákkal a szemem alatt és a lelassult reflexeimmel úgy nézhetek ki, mint aki be van szívva. Pedig, ha szabad időmben drogosok vérrét innám azt mondom, hogy oké, de így igen is felháborodom, ha elküldenek drog tesztre.
A lányra nézek, aki a padomnál ül. Látszik, hogy új és nincs senki, akihez beszélhetne. Látva, hogy arrébb megy nem mondok semmit csak leülök. Jobban szeretek belül ülni úgy kevésbé vagyok észre vehető a tanárok szemszögéből. Ha meg nem alszok el akkor azt úgy is észre veszik.
- Jack...és nem okoztál gondot nálunk ez mindennapos. Ha csendben megtudunk lenni egymás mellett beszólás nélkül onnan tudhatod, hogy történt valami. - mondom neki próbálva nyitva tartani a szemeimet.
- Ne fáradj. Annyira nincs rá szükségem. - leteszem fejemet az asztalra, szemeim csukva vannak. Úgy sem tudnék elaludni. Túlságosan is kísértenek az álmaim...és az a nap. De nincs mit tenni. Legfeljebb elalszom, ha már a szervezetem sem bírja tovább.

Jack Longshadow
Foglalkozás :
diák

Pént. Nov. 01, 2019 11:10 pm

Elisabeth Lara Blake

Jack & Lara

Figyelem hogy is reagál az osztály a két tag beszélgetésére. Egyesek vihognak, irritáló hangon, mások csendben meglapulnak, mint én. Valakik pedig egyenesen kerülik a szemkontaktust. De mégis... mi folyik itt? Valami amiről biztos lemaradtam a beíratkozáskor. A külső kezemmel megtámasztom a fejem és úgy figyelek a további magyarázatra. Szokatlan még az amerikai oktatás az otthonihoz képest. De nincs mit tenni, inkább megpihennék már egy helyben. De ehhez lehetőség is kellene, de a gyáva nyúl viselkedésemmel nem megyek sokra.
-Ömm... rendben. - mielőtt bármit kérdezhettem volna  kényelembe helyezte magát. Kicsit sajnálom, hogy ennyire kimerült és jelenleg elég kiszolgáltatott a tanárral szemben. Yoru is hasonlóan gondolkodik és érzem a belőle, így belőlem is, áradó anyai aggodalmat. Bár ne anyáskodna ennyire mindenki felett. Mondjuk... legalább nem akar mindenkit megölni és porig égetni mindent. Ezért kimondottan hálás vagyok. De valahogy érzem, hogy értem is aggódik a rókácska.

Elisabeth Lara Blake
Foglalkozás :
Diák

Pént. Nov. 01, 2019 11:34 pm

Jack Longshadow

Elisabeth & Jack

Biztos vagyok benne, hogy az új lány semmit sem tud a helyzetről. Talán figyelmeztetnem kéne? Nem az én dolgom lenne, de ahogy elnézem még senkivel sem beszélt még az osztályban. És ismerve a tanárt ezt ki is fogja használni az első dolgozatnál. Én meg nem érezném jól magam, ha hagynám, hogy kihasználja a tudatlanságát. Mert hát megtehetném, hogy figyelmeztetem a veszélyre és sikerül elkerülni, hogy más is áldozatául essen.
- Csak szólok... A megjegyzésem a tanárral kapcsolatban igaz volt. - mondom neki rá nézve. Ha figyelt akkor ebből tudni fogja és nem marad kettesben a fickóval. Szívesen látnám az asztalomon, mint fő fogás, de nincs azaz Isten, hogy az én házam tájékán bóklásszon. Meg, ha eltűnik egyből rám terelődik a gyanú, mert mindenki tudja, hogy nem vagyunk jóban és a halálba kívánjuk a másikat.
A lányt nézem és egy kis idő múlva el is terelem pillantásom. Nem szeretném, ha kellemetlenül érezné magát, mert bámulom. A fáradtság és az ösztöneim miatt gyakran bámulok másokat és bambulok el úgy, hogy nem pislogok. Ez a wendigo lét eléggé nehéz. Sajnálom, hogy a farkas énem nem kompenzálja a dolgokat annyira, hogy képes legyek mást is enni, mint embert. De hát ez van.

Jack Longshadow
Foglalkozás :
diák

Szomb. Nov. 02, 2019 3:21 pm

Elisabeth Lara Blake

Jack & Lara

Borzalmas egyedül lenni. Legalábbis, ha az osztályt és az iskolák ilyen titkok lengik körbe. Épp jegyzetelek, duplán, hogy a fiú ne maradjon le, mikor megszólal újra. Felvonom szemöldököm és a tanárra nézek. Tátva marad a szám, ahogy ezt kinyögi, majd láthatatlanul nagyobbat nyelek. Szerencsére az előttem ülőnek elég széles a válla így nem láthatja a tanár haragom amit íriszeim árasztanak.
-Tessék? De ezt eddig miért nem jelezte senki? - suttogom alig hallhatón. Talán nem is a fiúnak szántam, hanem Yoru részére. Ennek ellenére nagyon is hallható a másik számára. Állam alá helyezem kezem gondolkodón. ~Ez nagyon nem etikus... mi több felháborító...~ Fújok egy nagyot. Szinte érzem ahogy ég a tenyereme egy elcsattanni vágyó pofonért, de tudom, az nem szűl megoldást. Ahogy a bennem lakozó róka is csendre int. De valamit csak lehet tenni... A fiú felé nézek, ki eddig engem figyelt. Én is végigmérem gyorsan, ám nem hosszan. Valódi énemnek nem sok mindent árult el a 17 éves fiú kinézete ám Yoru annál aprólékosabb. Tovább jegyzetelek és ha netán mélyen tisztelt tanár úr felszólítana valamelyikünket a jegyzetből felelek. Ha pedig Jack-et akkor megmutatom neki a jegyzetemben mi a felelet.

Elisabeth Lara Blake
Foglalkozás :
Diák

Szomb. Nov. 02, 2019 11:12 pm

Jack Longshadow

Elisabeth & Jack

Megelőzve egy igen kellemetlen bűntudatot röviden beavattam az új lányt a dolgokba. Mert hát, ha nem ússza meg a "drága" tanár "külön óráját" akkor engem vesz elő, mi a francért nem figyelmeztettem. Végül is a padtársam lett én vagyok a legközelebb hozzá, hogy figyelmeztessem a dolgokról.
- Sok oka van...soroljam? - nyitom ki ismét a szemem és ránézek. Ha valami arra utaló jelet ad, hogy kezdjem sorolni a dolgokat akkor bele kezdek.
- A legtöbben félelem miatt lapulnak meg, vannak akik élvezik a dolgot és rendszeresen járnak hozzá. Például a mögöttem lévő lány csapat, de egyikük sem tudja, hogy a többi is arra szokott menni. Ezért is nézi el a tanár nekik a dolgokat. Még, ha üresen is adják be a dogát akkor sem buknak meg. De....a legnagyobb indok az, hogy nincs bizonyíték. Ha úgy mész az igazgatóhoz, hogy nincs semmilyen bizonyítékod a végén te kerülsz bajba. A legjobb esetben megúszod egy intővel. - megyek bele a részletek be. Igen volt már rá példa, hogy az egyik lány felment a dirihez és elmesélte neki a dolgokat. Az igazgató egyből kérdőre vonta a tanár urat, de hazugnak állította be a lányt. És, hát egy tanár szava ellen keveset érsz kézen fekvő bizonyítékok híján.
A tanár nem is foglalkozik velünk a pózom miatt azt hiszi alszom, míg látva, hogy Lara, folyamatosan jegyzetel azt hiszi nem tud semmiről. Amit egy hét után ki is fog használni és az első tényleges behívatása megtörténik. Addig hagyja és addig csak elbeszélget vele, hogy megismerje.

Jack Longshadow
Foglalkozás :
diák

Csüt. Nov. 07, 2019 7:59 pm

Elisabeth Lara Blake

Jack & Lara

Hálásan pillantok a fiúra. Sokat jelent, hogy figyelmeztetett. Mondjuk el is szörnyölködöm rajta.
-Hallgatlak... - suttogom magam elé és írom az anyagot. Mondhatni sohasem írtam ennyire gyorsan, hogy tarthassam az iramot és ne keltsek feltűnést. Olykor a fiúra pillantok és egyre jobban kezdem elveszíteni a hitem, hogy bárki is meg tudja majd fogni ezt a szemetet. Undorodva gondolok bele, hogy páran élvezik is a helyzetet és megértem azokat akik inkább szégyenkeznek és meghúzzák magukat e miatt.
-Tehát akkor kerüljem, mint macska a forró kását és tanuljak jól, hogy véletlen se kelljen külön órára mennem? - próbálok tanácsot kérni a tapasztaltabbtól. Annyi biztos, hogy nem adhatok ki magamról semmi személyesebb információt. Hiszen, az ilyenek minden apró morzsát felszednek az ember lányáról, hogy aztán azzal éljen vissza. Sajnálom, hogy senki nincs biztonságban az ilyen férgektől, mi több őket segíti a világ. Fancsali képet vágok papírjaimra, miken sikeresen elírtam valamit. Hiba javítómért nyúlok és írom újra. Várom már a csengőt, hogy kirongyolhassak a teremből. Végül eszembe jut egy lehetséges megoldás a tanár leleplezésére...

you are something more, girl
something more

Elisabeth Lara Blake
Foglalkozás :
Diák

Pént. Nov. 08, 2019 9:18 am

Jack Longshadow

Elisabeth & Jack

Nem igazán foglalkozom az órával, ezért is heverek a padon és nézek ki úgy, mint aki alszik. Az, hogy meg a Lara nekem is jegyzetel azaz ő baja én ugyan nem kértem meg. Kérdésére felpillantok rá, majd ismét magam elé nézek.
- Lényegében igen. Bár ő nem szokott külön órákat tartani ahhoz túl sok az órája. De nem kell félne. Egy ideig békén hagy és majd csak egy hét múlva próbál a bizalmadba férkőzni. Max, ha nagyon felkeltetted az érdeklődését akkor ez az óra után bent tart és elbeszélget veled. – mondom neki egészen nyugodtan. Én nem ártom bele magam semmibe. Csak azért tudok ezekről, mert figyelek. Hallgatom miről beszélget a nép. Bár, ha elég okos és ő is hallgat akkor megtanulja elég hamar , ki hazudik és mi történik a suliban a nélkül, hogy beleártaná magát. Ennyi előnye van annak, hogy árva vagyok és egyedül élek. Megtanultam meglapul és csendben lenni. Ezért sem foglalkoznak velem a tanárok. A legtöbbször észre sem vesznek és meglepődnek, ha válaszolok a kérdésükre. Ez alól a földrajz kivétel. Itt tényleg nem csinálok semmit nem is hajszolom túl magam. Nekem megfelel a kettes is csak ne bukjak meg. És valljuk be a tanárok is úgy gondolják jobb, ha nem bukom meg és tovább engednek. Legalább kevesebb időt kell foglalkozniuk velem.

Jack Longshadow
Foglalkozás :
diák

Szomb. Nov. 09, 2019 8:13 am

Elisabeth Lara Blake

Jack & Lara

Kezdem úgy érezni, hogy a srác nagyon jól egybeolvad a környezetével. Ha nem velem duruzsolna azt hinném alszik. Mondjuk nem tűnik kényelmesnek a padunk asztala.  Mondjuk sajnálom, ha világ életében ezt csinálta, csinálja...
-Ennek van valami külső nyoma? Mármint, hogy felkeltettem az érdeklődését? - nézek a fiúra, majd kikukucskálok a hatalmas váll mögül a tanárra. Eddig nem igen néztem rá, hiszen mással voltam elfoglalva. Viszont most bepótolom a végigmérését. Szerencsémre Yoru meg tud védeni, de mi van, ha nem tud segíteni, mert egy olyan szituációba keveredünk. Igyekszem majd a perifériákon mozgó kis róka lenni, aki mindent lát, mindent hall és senki nem tud róla semmit.
-Köszönöm Jack, sokat jelent. - mosolygom rá hálásan és tovább írok. Ha szeretne még mondani, meghallgatom, amennyiben nem, csendességemben burkolva elemzem ki a hallottakat. Nem hiszem, hogy becsapott volna, vagy viccnek szánta. Ahhoz túl nagy tétje van. Viszont az új lányt "illik" szivatni, de... nem tűnik olyannak. Na mindegy... remélem sosem derül ki.

something more

Elisabeth Lara Blake
Foglalkozás :
Diák

Vas. Nov. 10, 2019 4:04 pm

Jack Longshadow

Elisabeth & Jack

Fáradtság, mely lassan felemészti minden erőmet. Mikor akaratlanul bealszol mindenhol, mikor már azt sem tudod álmodsz, vagy ébren vagy. Szerencsére naponta pár órát azért alszok, hogy elkerüljem ezt. Nem akarom elveszíteni a maradék eszem és egy fenevadként emésszem fel az embereket.
- A perverzeket a legegyszerűbb kiszúrni. Folyamatosan téged néznek. Még, ha nem is figyelsz rá, vagy nem is létesítettél vele kapcsolatot. Olyan, mintha éreznéd magadon a kezét. Ha meg a tekintetek egymásra talál, eláraszt az az érzés, mikor veszélyben vagy és félsz. Legbelül tudod, hogy futnod kellene és menekülnöd... - válaszolok kérdésére. - Legalábbis ezt mondják. Hogy mennyire igaz azt nem tudom, de így szokták jellemezni.
Nézek rá kicsi mosollyal. Jól eszik kicsit húzni az agyát. Emberibbnek érzem magam tőle.
Köszönetére nem is mondok semmit csak behunyom a szemem és átvészelem az óra maradék részét. Megszólal a csengő és mindenki sebesen pakolja a cuccait. Én meg sem mozdulok kényelmes most a pad. Ha elég fáradt az ember bárhol képes elaludni. A tanár pár mondatot még elmond az anyagból, majd olyas valamit hallok, ami felkelti az érdeklődésem.
- Ms Blake! Szánna rám pár percet? - erre kinyitom a szemem és Lara-ra nézek. Nyugodt vagyok nem stresszelek. Vajon csak ismerkedni akar vele, vagy megkérni őt, hogy ne figyeljen rám és hazugnak beállítva kitalál pár történetet ezzel elbizonytalanítva őt? Ki tudja. De ha megakarom spórolni magamnak egy bűntudatot akkor nem hagyom egyedül.
Megragadom Lara kezét és kiráncigálóm a teremből.
- Elnézést tanár úr, de megígértem neki, hogy körbe vezetem az iskolában. - nem is nézek a férfira, de tudom, hogy nem tetszett neki.

Jack Longshadow
Foglalkozás :
diák

Vas. Nov. 10, 2019 7:26 pm

Elisabeth Lara Blake

Jack & Lara

Miután nagyjából mindent megbeszéltünk csendesen írom tovább az órai anyagot. Különösebben nem figyelek a körülöttem lévő világra. Hiszen... így is borzongok. Szinte érzem magamon a ragadozó tekintetet mi elevenen felfalna... de Yoru erős. Ezáltal én is szembe megyünk mindennel. A fiú pedig megerősít abban, hogy igen, ez az az érzés amit ez a senkiházi kelt bennem.
-Köszi. - tátogom, hang nem hagyja el ajkam. S így csendesen rajzolom tovább a betűimet. Az óra végeztét jelző csengőre a lapot behelyezem a mappába, mi nagyot csattan, ahogy összecsukom. A többiek is gyorsan pakolnak, én is ezt teszem nem zavarva Jack pihenését. Viszont... meghallom nevem mire akaratlanul is nagyot nyelek. Ez a gyenge emberi test. Felvéve oldaltáskám indulok meg felé, mire Jack elrongyol velem. A kezemnél fogva húzott magával, botladozva követtem. Amint megáll némi szuszogás után megrázom fejem.
-Köszönöm Jack, nem kevéssel jövök neked! - döntöm meg fejem és tovább szuszogom. Szerencsére nem úgy mint egy herélt macdka de közel járok hozzá.

something more

Elisabeth Lara Blake
Foglalkozás :
Diák

Szomb. Nov. 16, 2019 6:23 pm

Jack Longshadow

Elisabeth & Jack

Kicsit büszke vagyok magamra, hogy sikerült figyelmeztetnem az új lányt elalvás nélkül. Pedig igen nagy volt a kísértés, hogy ne törődjek vele.
Miután megtárgyaltunk mindent én be is hunyom szemeimet és elalszok. Csak a csengő hangos kornyikálására ébredek fel. Na nem baj ez után biosz lesz ott is tudok aludni. Nagy nehezen felébresztem magam és felülők. Komás fejjel nézem ahogy mindenki elrongyol. De, mikor meghallom a tanár szavát kinyílik a csipám. Nane...Már most tanár úr? Ön ezzel várni szokott. Ha csak nem hazugságokkal akarja bemocskolni a nevemet...
Felállok és megfogva táskámat megragadom Lara csuklóját és elhúzom. A tanárnak oda mondok valami miért nem ér rá vele foglalkozni.
Kiérve a teremből egy kis ideig még húzom magam után, hogy százszázalékosan is biztonságban legyen. Elengedem a csuklóját és ránézek. Nem szorítottam erősen így nem hagytam nyomot a kezén.
- Ugyan nem jössz semmivel. Max azzal kompenzálhatód, ha vigyázol magadra és nem dőlsz be senkinek. - mondom neki, majd az órára nézek van egy kis időm, talán szerzek magamnak valamilyen gyümölcsöt  addig.

Jack Longshadow
Foglalkozás :
diák

Vas. Nov. 17, 2019 5:44 pm

Elisabeth Lara Blake

Jack & Lara

Szerencsés vagyok, hogy hajlandó volt figyelmeztetni. Nem pedig csak hagyta hogy beleesek egy csapdába miből nagy valószínűséggel nem kerültem volna ki. Amint kicsöngetnek a neki írt jegyzeteket odatolom neki, majd én is pakolászok. A többiek pedig elég nagy sebességgel hagyják el a termet. Nem akartam Jack-et zavarni, had ébredjen fel a maga tempójában és mosolygom. Milyen aranyos azzal a kómás fejével. Ha nem mellette ülnék nagy valószínűséggel felkuncognék. A taná szaváa nagyot nyelek. Már kezdődne ez a mocskos játék? Szerencsémre viszont mindig akad egy hős lovag. Még ha nem is szőke herceg fehér lovon. De minek nekem herceg, ha világ életemben familiáris voltam? Aki rászolgál a róka bizalmára annak nem kell nagyon félnie. Jelen helyzetben pedig Jack ilyen.
-igyekezni fogok. - szuszogom hiszen  nem készültrm fel arra, hogy majdnem a fél iskolán keresztül rángat. De hálás vagyok neki ezért hiszen megmentett a tanár karmából. Vállára helyezem kezem ha engedi és szélesen mosolygom rá. Egy kis kedvességgel is hatalmasat lendít az ember napján.

something more

Elisabeth Lara Blake
Foglalkozás :
Diák

Kedd Nov. 26, 2019 6:43 pm

Jack Longshadow

Elisabeth & Jack

Nem csípem a földrajt tanár stílusát és húzásait. Persze mindenkinek joga van eldönteni, hogy él és viselkedik. De mindennek van egy határa és ő nagyon is ott van. Ha tehetem megakadályozom gusztustalan viselkedését, de nem lehetek ott a mögötte a nap 24 órájában. Kitudja hány nőt erőszakolt már meg életében. De, nem is akarok belegondolni.
Minden esetre örülök, hogy Lara hallgatott rám és valószínűleg vigyázni fog magára. Legalább is remélem.
Azért a biztonság kedvéért kirángatom a teremből és elhurcolom. Mindenki magával van elfoglalva észre sem vesznek minket. Utolsó tanácsként megkérem, hogy vigyázzon magára és, ha nem akar semmi mást akkor biccentek és elmegyek. Itt az ideje bioszra menni és folytatni az alvás kurzust. Ennyi előny van a kannibál életnek. Tudni akarod mit eszel meg és ezért idő előtt megtanulod a dolgokat, így nyugodtan alhatsz órán. Úgy is ötös lesz minden dogád. Legalább is nekem.

Jack Longshadow
Foglalkozás :
diák

Ajánlott tartalom

Róka a Kannibál társaságában ● Jack & Lara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére