Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Elkészültem!

Story of Jezabel EmptyDrew Lamarck
Today at 1:09 pm

Drew Lamarck/Masanori

Story of Jezabel EmptyDrew Lamarck
Today at 9:57 am

Story of Jezabel EmptyHugo Marlowe
Today at 1:09 am

Hugo

Story of Jezabel EmptyJulia Hunt-Kozma
Yesterday at 7:25 pm

Fawn & Ethan ;; you're so annoying

Story of Jezabel EmptyFawn Olossë
Yesterday at 2:32 pm

Vale & Angus - night at the museum

Story of Jezabel EmptyVale Pedersen
Yesterday at 12:31 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Daniel Nicholson, Elisha Grant, Hugo Marlowe, Julia Hunt-Kozma, Stella Argent, Stephen Hunt-Kozma

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

Story of Jezabel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Kedd Nov. 12, 2019 4:44 pm

Isabelle Hoover
vérfarkas: a telihold rabja, az éjszaka teremtménye
Isabelle "Jezabel" Hoover
"And they say that she's not easy, no she's really complicated"

Becenév:
B, Belle, Izzy, Jezabel
Születési hely:
Beacon Hills
Kor:
31
Nemi beállítottság:
heteroszexuális
Faj:
vérfarkas
Play by:
Cara Delevingne
Karakter típus:
Keresett / Saját

Gotta Know Me Better

Meet Me Halfway:
Nem is tudom, hogyan mutathatnám be magam valaki olyannak, aki egyébként nem ismer. Igyekszem megmaradni a realitás talaján és nem valami tökéletes jelenségként mesélni magamról.
Kezdeném azzal, hogy a "makacs, mint az öszvér" szólást szerintem kapásból át lehetne írni "makacs, mint Isabelle" -re és gyanús, hogy amennyiben erről olyasvalakit megkérdeznél, aki ismer, most hevesen bólogatna. Nem szeretek engedni az elhatározásomból, mely mellett a végsőkig kitartok, mert utálok tévedni. Épp ezért sokszor, mikor már más bevallaná, hogy oké elcsesztem én még akkor is folytatom tovább a hülyeséget, hátha végül mégis úgy sül el, hogy nekem legyen igazam.
Nagy pofám van. Mármint ezt értsd úgy, hogy ami a szívemen az a számon, amit ritkán viselnek jól az emberek, ráadásul nem áll tőlem messze a káromkodás sem, ha fokozódik a helyzet. Tudom, egyik sem egy nőies dolog és már volt, hogy a fejemhez vágta egy öregember a buszon, hogy a régi időkben a magamfajta nőt felképelte volna a férje minden nap, de még szerencse, hogy már nem azokban az időkben élünk és férjem sincs, nem?
Azt hiszem, van némi pszichopata hajlamom. Mármint, nem jártam még soha orvosnál, de vannak bizonyos helyzetek, amikor már én is megijedek magamtól, mert míg más talán rettegve szaladna el, én épp akkor kezdem élvezni a dolgot és még röhögök is mellé. Szóval ja, valami defektem tuti, hogy van.
Mindemellett vannak nehezebb, sötétebb napjaim is, amikor rádöbbenek, hogy el kell fogadni azt, ami vagyok és nem azon siránkozni, hogy mi más lehetnék.
Ilyenkor ajánlatos messziről elkerülni, mert hajlamos vagyok napokig önpusztító életmódot élni -értsd úgy, keresek valami kedvemre való helyet és úgy beb@szok,mint az albán szamár - és hidd el nekem, nem szép és nem is kellemes látvány egy szétsírt sminkkel díszelgő részeg nő.
Azt hiszem, kezdek azonban túl negatív képet festeni magamról, úgyhogy most próbálok kicsit javítani az összképen. Összességében egy bohókás, poénokat kedvelő, életet élvező fiatal  -hahó, csak harmincegy vagyok! - nőszemély vagyok, aki ama bizonyos fallosz rossz oldalára került már születésekor és emiatt képtelen megtalálni a helyét a világban, de mégis kitartóan, bőszen keresi.
You're Still Have All Of Me:
Vérfarkasnak születtem. Na jó, ez így talán túl nyers, de mit szépítsek ezen? Nekem sem volt egyszerűbb, amikor erre rádöbbentem, hiszen nem volt senki az ég világon, aki elmagyarázta volna, hogy is van ez, mivel árvaházban nevelkedett, majd későbbi nevelőszüleimtől megszöktem, mikor először átváltoztam. Ne érts félre, jó emberek voltak és épp emiatt nem akartam a közelükben lenni, nehogy bántsam őket.
Csak egy szerencsés véletlennek köszönhetően futottam össze végül egy igen mufurc Omegával, Bastiennel, aki végül a szárnyai alá vett és megtanította, hogyan éljek aránylag normálisan, emberként, vérfarkas létemre. Ő azonban végül magamra hagyott, mikor már úgy érezte, hogy képes leszek gondoskodni magamról, legalábbis a levelében, amit hagyott, ezt állította. Egy rövid magyarázattal is szolgált a távozását illetően: hajtja a bosszúvágy a vadászok iránt, engem viszont nem akart bajba sodorni, így inkább azt kérte tőlem, hogy éljem az életem. Keressek magamnak falkát, kutassam fel a családomat, ha még van vagy legalább járjak utána a gyökereimnek, bár én eleinte inkább az ő nyomába próbáltam szegődni - már, csak azért is, hogy jól felképeljem-, hiszen pár évig ő jelentette nekem a családot. Megszoktam, hogy mellettem van és baromira fájt, amikor magamra hagyott. Ő aggatta rám a Jezabel nevet és annak egyéb becézéseit, szóval egyedül tőle viselem el, hogy így hívjon.

When I Was Younger...

Mivel annyit már sikerült kiderítenem, hogy Beacon Hillsben születtem, most visszatértem ide, hogy kiderítsem, miért dobott el magától a családom vagy, hogy mi történhetett velük. Nem lesz egyszerű feladat, hiszen az igazi nevemet sem tudom, az Isabellet az árvaházban kaptam, a Hoover pedig a nevelőszüleimtől ered. Ettől függetlenül, ha már eljutottam idáig, nem nyugszom, amíg meg nem tudom kik voltak az igazi szüleim.

Isabelle Hoover
Story of Jezabel 52663

Story of Jezabel Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Szer. Nov. 13, 2019 8:57 pm

Stella Argent
vadász: vérét ontja azoknak, kik veszélyt jelentenek
Gratulálunk, elfogadva
Teen Wolf FRPG

Izzy! úúú

Hivatalosan is üdvözöllek közöttünk, nagyon örülök neki, hogy végül a maradás mellett döntöttél és egy ilyen karakterrel színesíted az oldalunk világát! *-*
Nagyon élvezetesen fogalmazol, minden sora tetszett, és azon kaptam magam olvasás közben, hogy arra gondolok: még! Még! MÉG! Tetszik ez laza stílus, szóval nagyon várom, hogy sokat olvashassak még tőled.  33
Hatalmas fazonnak tűnsz a jellemzésed alapján, az ilyen személyiséggel megáldott emberek a kedvenceim, egyszerűen olyan szimpatikussá tesz a szememben, hogy azt kívánom bár a tesóm lennél, vagy valami nagyon menő nagynéni, esetleg távoli unokatesó, akire felnézhetek. Very Happy Vagy akire, pont, hogy nem kéne felnéznem, mert csak eltanulnám a rosszat. scratch
Azt mondjuk sajnálom, hogy te viszont nem ismered az igazi családodat és, hogy javarészt egyedül kellett megbirkóznod a farkaslét nehézségeivel. Sad Kész szerencse, hogy ott volt neked Bastien és egy ideig terelgetett az utadon. De szégyellje magát, amiért magadra hagyott.  pissed Én nagyon szurkolok, hogy megtaláld ebben városban a gyökereidet, vagy legalább új barátokat, akiket később a családodnak nevezhetsz.  :3
Nem is tartalak fel tovább, el vagy fogadva! Ha már foglalóztál, akkor nyomás játszani! Jó szórakozást nálunk! Szottyongat

now i'm stained by you

Stella Argent
Story of Jezabel Tumblr_pvualzXxO51uek0c7o2_r1_250
SHE'S A DARK ROAD
Story of Jezabel Tumblr_inline_orlgwlFN051r25xgk_540
WITH A LOT OF DANGEROUS CURVES

Story of Jezabel Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése Online

Story of Jezabel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal