Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 48 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
8
Ember
3
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
3
Vadász
3
Hibrid
6
Lidérc
3
Kitsune
4
Vámpír
2
Warlock
5
Wendigo
2
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Jezabel & Bastien - A new beginning

Kámfor vagy gyerek? • Lambert & Ari EmptyIsabelle Hoover
Today at 10:24 am

Marco Laertes Gerardini

Kámfor vagy gyerek? • Lambert & Ari EmptyMarco Laertes Gerardini
Today at 8:52 am

Alcohol is the best way to get new friends ~Neira&Izzy~

Kámfor vagy gyerek? • Lambert & Ari EmptyAneira Llewellyn
Today at 2:23 am

this could get ugly~~ anthony & quinn

Kámfor vagy gyerek? • Lambert & Ari EmptyQuinn B. Fraser
Yesterday at 8:26 pm

Worgen kalandok - Cavalier és Zireael

Kámfor vagy gyerek? • Lambert & Ari EmptyMimi Schwarz
Yesterday at 7:57 pm

Josh & Ronald

Kámfor vagy gyerek? • Lambert & Ari EmptyVivian R. Delacroix
Yesterday at 7:19 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Aneira Llewellyn, Avery Sardothien, Ethan Wayne, Fawn Olossë, Scarlett Atkins, Sebastien Morgan

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

Kámfor vagy gyerek? • Lambert & Ari

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Csüt. Nov. 14, 2019 9:10 pm

Arikan Nox
vérfarkas: a telihold rabja, az éjszaka teremtménye

Világhíres és az Úrnő

" Bárcsak gyermek lehetnék, ártatlan, tiszta lény!"

Munka után megint kiültem a helyi játszótérre, kicsit elgondolkozni. Térdeimet államhoz húzom, sporttáskám pedig mellettem pihena  fűben. Figyelem a gyermekek játékát és elkezdem ujjaim átmaszírozni. Elfáradtam. Vagy... talán inkább megfáradtam a helyes kifejezés. Sok minden változott mióta itt élünk. Ebbe bele tartozom én is. Valahol úgy érzem, mintha meghaltam volna. Csak voltam. Aztán itt, mint egy új ember kezdtem életet, kiből szinte árad a mélabú. Tettem ellene, mindenkinek igyekeztem vidám pillanatokat okozni. De hogy tud egy velejéig szomorú lény boldogságot hozni más életébe? Könnyen... mert a látszat más. S a legtöbben elhiszik azt a pár réteget amit mutatnak nekik. Kevesek látnak az alá. A felnőt nő külső alá, hol egy mélyen szomorú gyereklány üldögél zokogva. Mert ez vagyok én. Még mindig. Lehunyom szemeim és homlokom térdeimnek döntöm. Változnom kell és előre néznem. Megvédeni azt ami maradt. Amiért még érdemes köröm szakadtig küzdeni. Sóhajtom, hiszen nem tudom elengedni a szeretteimet. De el kell... a múlt pedig elmúlt. Volt, nincs. Holnap van és lesz. Ez pedig fontos. Hiszen a falkánk is képes volt gyarapodni. Ezáltal pedig minden tag gazdagodott. De... szinte minden idegszálam vészesen jajdul fel, valami rossz közeledte miatt. Nagyon is közeleg a baj. De lehet csak én csinálok a bolhából elefántot. Aztán... ott van Lambert. Vele is egész jó kapcsolatot alakítottam ki. Bár tudnék segíteni neki valahogy. Kicsit könnyíteni a sorsán. Ekkor csapja meg orrom egy jellegzetes illat. ~Macskamenta némi arcszesz elegyével.~
- Csak gondolnom kellett rád... - húzom összébb magam miközben tátogom a szavakat.

Jegyzet:Remélem megfelel, ha nem javítom Very Happy

Zene: majd vadászom valamit

Farkas látogatott meg az éjjel.
Egy gyönyörű farkas,
Kinek bundája akár a vörös ég,
Mikor a nap is nyugovóra tér.

Szívemben láng lobbant, ahogy suhant előttem.
Szívemben, hol eddig nem volt helye se mosolynak, se jó kedvnek,
Most szürke helyet élénk színek költöztek be.

Lehunyva szemem őt látom.
Mintha csak egy álom lett volna találkozásunk,
Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Amit tudok, hogy neved és arcod öröké szívemben hordom...
Arikan.

Arikan Nox
Kámfor vagy gyerek? • Lambert & Ari 237e4464d853ba7ade0f2ffb69c46fd5

Kámfor vagy gyerek? • Lambert & Ari F5173d78d46a746460e4ac13f148bb683e357f59
Foglalkozás :
Masszőr

Kámfor vagy gyerek? • Lambert & Ari Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Szomb. Nov. 16, 2019 5:53 pm

Lambert Schattensang
vérjaguár: falka nélküli fenevad, ki lesbôl támad

Arikan & Lambert

A bébiszitter ma sem bírt Hella-val és a kórházhoz hozva leadta nekem és haza ment. Szerencsére éppen a műszakom végén voltam így foglalkozni tudtam vele. Megérdeklődve tőle, mit szeretne csinálni egyből kikönyörögte, hogy a közeli játszótérre vigyem el. Engedve a kísértésnek el is vittem és eleresztve néztem ahogy eltűnik a gyerekek között. Persze hosszú, fekete haja kitűnik közöttük és nem olyan nehéz megtalálni őt.
A háttérben figyeltem és néha körbe néztem. Apai aggodalom az egész. Azt nézem van e gyanús alak a közelben, vagy nem kell aggódjak annyira és ellazulhatok. Nem láttam senkit sem, de egy ismerős, vörös hajat már annál inkább. Nem tudtam, hogy Arikan is itt van. Vajon őt mi hozta erre?
Nem akarom megzavarni közeledésemmel és egy kis kerülővel mögé sétálok. Meghallva szavait elmosolyodom.
- A herceg mindig a hercegnő segítségére siet. - mondom neki egy mosollyal arcomon, karba tett kézzel. Ismerem Ari-t nem valami élet vidám bizonyos esetekben. És, hát barátjaként miért ne próbálnék meg segíteni neki?
Ha rám néz akkor elindulok felé és leülök a fűbe mellé. Közben ránézek Hella-ra el ne vesszen. Nem érezném jól magam, ha hagynám hogy valami rossz történjen. Nem tudnék tükörbe nézni, vagy a feleségemébe, hiába alussza már az igazak álmát.
- Mi a helyzet? - kérdezem tőle egy szelíd mosollyal. Valami oka csak van, hogy itt maradt és nem haza ment.

amit épp hallgattá □  □ 305 □made by

Lambert Schattensang
Kámfor vagy gyerek? • Lambert & Ari Giphy
Foglalkozás :
Ápoló

Vas. Nov. 17, 2019 5:08 pm

Arikan Nox

Világhíres és az Úrnő

Mikor pedig a jól ismert illathoz még a szokott mély tónusú vidám hang is párosul, felemelem a fejem és rá emelem kék íriszeimet. Mosolyogva fogadom és kicsit arrébb vackolom magam, hogy le tudjon ülni ő is a plédre, mi alattam van. A magam mellé helyezett füzetet és rajzeszközöket ráteszem a táskámra hogy a férfi kényelmesen elférjen. Követem tekintetét a gyerekcsapat felé, így már tudom, Hella is itt van. A levegőbe szimatolva némi nehézség árán ugyan, de meg is érzem és látom is egy pillanatara a fekete loboncot. Jól van, eldugítja az orrom a mellém telepedő jellegzetes illata.
-Ez így igaz. És ez nem marad viszonzatlanul. - mosolygom rá feleletem közben. Jó, hogy ő itt van nekem. Mióta kicsit jobban összeismerkedtünk nem érzem magam annyira egyedül a fehér falak börtönében. Kérdésére sóhajtok egy kicsit és az égre emelem tekintetem. A fonott kereszt mellkasomra feszül, lassú mozdulatom és légzésem miatt esélye sincs eltávolodnia.
-Szeretek kijárni rajzolni, meg gondolkodni. Néha kell, ha úgy érzem túl sok minden kavarog a fejemben. Meg... jól esik nézni a gyerekek gondtalan játékát és a szüleik óvó tekintetét. - míg beszélek vissza tekintek a többi szülőre és gyerekeikre majd Lambert-re kinek érzel aggodalmas rezdüléseit. Nem tagadhatná le. Legalábbis előttem nem.
-Na és ti? Hella-ra nem vigyázott valaki? - nézek rá értetlenül. A Nap irányába nézek, hogy besaccolhassam az időt. Nem olyan régen végezhetett a munkával és Hella már itt van. Vagy ennyire figyelmetlen lennék? Nem... nem tartom valószínünek. A táskámban kotorászva átnyújtok egy szendvicset a nagymacskának.
-Most végeztél, nem hiszem hogy ettél valamit is. - magyarázom neki. A mai kajámból nem ettem semmit. Valahogy nincs étvágyam manapság. Nem kell félnem, van miből leadni.

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Kedd Nov. 26, 2019 7:14 pm

Lambert Schattensang
vérjaguár: falka nélküli fenevad, ki lesbôl támad

Arikan & Lambert

Szavaira elmosolyodom.
- Dehogy. A hercegnő tett már eleget a hercegért. - mosolygom rá. De még mennyit. Lehet, hogy neki semmiségek, de ha ő nem lenne, már rég a falba vertem volna a főnököm fejét és kirúgtak volna. És akkor megint kereshetek munkát. És hát ilyen magaviselettel ki venne fel? Senki. És ezért muszáj Ari-ra támaszkodnom. Aki segít és elkergeti a főnököm míg befejezem a kávém, aki meghallgat és néha kisegít. ÉS ezért hálás is vagyok.
- A nő most sem bírt vele. Mikor végeztem és mentem volna haza ő már a kórház lőtt várt és gyorsan lepasszolta Hella-t. Gondoltam lefárasztom kicsit, így elhoztam ide. - mondom el, hogy keveredtem ide a lányommal. Van ilyen. Bevallom Hella időnként tényleg elviselhetetlenül hiperaktív és lelőni sem lehet. De B@sszus! Még gyerek! Ez a természetes! Mikor megszületett már akkor tudtam, hogy nem lesz egy perc nyugtom se, de nem bántam meg.
A felém nyújtott szendvicsre nézek, majd Arikan-ra. Egy kis ideig elgondolkodom, majd elveszem.
- Köszönöm. - harapok bele. Tényleg nem ettem semmit egész nap. Hella mellett megkellet tanulnom egyszerre csinálni több dolgot. Nem is értem, a nőknek, hogy megy ilyen természetesen?
Fel-fel pillantok, kiegyenesedve és lányomat keresem. Kicsit könnyű, csak anyja vonásait kell keresnem és sikeresen meg is találom. Szerencsére ebben a sok szőke és barna gyerek is rásegít. Nem is tudom mit csinálnék, ha elveszne. Talán meg se tudnám bocsájtani magamnak.

amit épp hallgattá □  □ 305 □made by

Lambert Schattensang
Kámfor vagy gyerek? • Lambert & Ari Giphy
Foglalkozás :
Ápoló

Pént. Nov. 29, 2019 10:15 pm

Arikan Nox

Világhíres és az Úrnő

Látom arcán szája apró játékát, mely felfelé görbül. Szavaira az én arcomon is egy mosoly díszeleg. Pedig sose tudom mi jót csinálok azzal, hogy elkapom azt a főnővérr és beszélek vele tíz-tizenőt percet. Legalább én is felébredek meg megtudok ezt-azt a bent fekvőkről. Főleg ha szépen beszéli az angolt. Kezeim megemelem és megrázom fejem
-Pedig csak egy toronyban üldögélek, szétnézve a tájon. - vigyorgom, mint a vadalma. Hiszen megbízom benne. Nincs értelme rejtegetnem előle érzelmeimet és dolgaimat. Érzékeny bajszos orrával pedig hamar kitalálná, hogy igen is blöffölök. Talán szülő, ezért jobban ki is van erre élezve érzéke.
-Ehh.. sajnálom... ha tehetrk értetek valamit szólj! - húzom el szám. Gondolom, hogy Hella nem lehet egy egyszerű eset, de gyermek. És így van rendjén. Tudom, hogy nekem is meg kell tanulnom jobban kommunikálni az emberekkel és a fiatalabb korosztállyal is, de nem tudom mit tehetnék.
Amikor felé nyújtom a szendvicset látom méregetését, mire mosolygom.
-Nyugi, nincs benne hashajtó! - vigyorgom az alap ápolói viccen. Szerintem nincs olyan hely ahol ne lenne elsütve vagy kávéba vagy ételbe helyezve. Sajnos én is estem áldozatáúl, hjajj meg hány felettesem! Legalább voltak nyugodt napjaim.
-Remélem tisztában vagy vele, hogy csodállak. - kezdek bele, ahogy ő is a szendvicsbe és én is a leánykát figyelem. -Helyt állsz mint ápoló, mint apa... -legalábbis ezt látom. Biztos vannak nehézségei, problémái amiket meg kell tudnia oldani. De az életben ez a szép. Meg tudja oldani. Hiszen van olyan makacs és öntörvényű, mint egy macska. Dehát az is!

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Ajánlott tartalom