Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Daniel & Stella ;; Family reunion

dear sister EmptyStella Argent
Today at 7:54 pm

Elkészültem!

dear sister EmptyDrew Lamarck
Today at 2:09 pm

Drew Lamarck/Masanori

dear sister EmptyDrew Lamarck
Today at 10:57 am

dear sister EmptyHugo Marlowe
Today at 2:09 am

Hugo

dear sister EmptyJulia Hunt-Kozma
Yesterday at 8:25 pm

Fawn & Ethan ;; you're so annoying

dear sister EmptyFawn Olossë
Yesterday at 3:32 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég

Daniel Nicholson, Elisha Grant, Hugo Marlowe, Julia Hunt-Kozma, Stella Argent, Stephen Hunt-Kozma

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

dear sister

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Hétf. Nov. 18, 2019 9:25 pm

Scott Henderson
kitsune: sose bízz egy rókában, aurája felemészthet
____ Henderson
dear sister

Becenév:
majd a választott névhez találunk valamit Wink
Kor:
23-27
Nemi identitás:
?
Faj:
kitsune (konkrét faj rádbízva)
Play by:
Summer Bishil vagy Stella Maeve
Aki várja:
én meg a róka a fejemben
Karakter állapota:
elkelt úúú

I need you

Gazdag szülők, két gyerek, de semmi idő rájuk. Ez egy tökéletes családnak számít New Yorkban. Mondjuk emellett nem is csoda, hogy olyan lettem amilyen, majd amikor belém rakták a kitsune szellemet, a szüleink még addig se fáradtak, hogy egyszer rá kérdezzenek merre vagyok. Bár mondhatjuk az én hibám is, hisz én se kerestem őket soha, és mindig is csak a pénzüket vártam el, semmi mást. Egyedül te neked tűnt fel, hogy nincsenek botrány sztorik rólam, és persze az is zavar, hogy se hívásokra se üzenetekre nem válaszolom. De hát hogyan is tehetném, amikor a fejemben élő dög azzal fenyeget, hogy egy szóért is megölne téged?
Mert igen, hiába voltam én is olyan jó hozzád, mint a szüleink, te valahogy mégis egy rendes, szerető emberként kerültél ki ebből a helyzetből. Ugyan nem tudom hogyan, lehet te elve ilyen jó léleknek születtél.
Most, hogy így eltűntem és nem válaszolok semmire eldöntötted, hogy megkeresel. Ráadásul nem is hülyén csináltad. Megkerested az alvilág embereit, és feltöretted a banki felhasználódat egy hackerrel. Ebből tudtad meg, hogy Beacon Hills-ben rejtőzködöm, vagyis hát itt akar ügyködni drága róka komám.
Elhatároztad, hogy utánam jössz, és kideríted mi is lett velem. De hát ez nem lesz ilyen egyszerű. Hiába találsz meg, nem mondhatom el mi történt, mert megöl a kitsune. Hiába látod meg mi is az igazság, esetleg titokban követve engem, a szörny észrevesz, és megfog ölni. Már, ha egyáltalán tudod követni, ugyanis egy szempillantás alatt elszeret tűnni a figyelő szemek elől.
Mi lesz a megfelelő lépés így? Vajon valahogy mégis rájössz mi történt velem, és te leszel a megmentőm? Vagy ehhez te egyedül kevés vagy és embereket kell hozzá kerítened?

Igazából mindenképp az szeretném, hogy a megmentésem fő szereplője legyen, és ő gyűjtsön maga köré embereket, akik segítenek eltávolítani belőlem a kitsune szellemet, vagy azt elnyomni tudat alá, hogy végre önmagamé lehessek. Persze ha mindezek megtörténtek egy lelki épülésbe is szükségem lenne majd rá, és remélhetőleg utána egymásra számítva élhetjük tovább az életünket.
A pb-k valamelyikének nagyon örülnék, nagyon nagyon <3
Ezen kívül igazából más nincs a karakterrel kapcsolatban, csak az, hogy nagyon várom úúú

Will you help me escape this living nightmare?
I’m not here to play.

Scott Henderson
dear sister 5ba003c3ffd2ef341d0e7deeba4749af53bda43a
dear sister D2424a37fc0e3b0884d59562a8736e5f65325304
Foglalkozás :
─ money from the parents... counts as a job, right?

dear sister Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

dear sister

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal