Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

My other (blood-thirsty?) half EmptyHugo Marlowe
Today at 1:09 am

Hugo

My other (blood-thirsty?) half EmptyJulia Hunt-Kozma
Yesterday at 7:25 pm

Elkészültem!

My other (blood-thirsty?) half EmptyHugo Marlowe
Yesterday at 4:27 pm

Fawn & Ethan ;; you're so annoying

My other (blood-thirsty?) half EmptyFawn Olossë
Yesterday at 2:32 pm

Vale & Angus - night at the museum

My other (blood-thirsty?) half EmptyVale Pedersen
Yesterday at 12:31 pm

jasper & zara; stop, you're under arrest!

My other (blood-thirsty?) half EmptyJasper Riggs
Yesterday at 11:41 am
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Delsin Aver, Drew Lamarck, Elisha Grant, Hugo Marlowe, Stephen Hunt-Kozma

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

My other (blood-thirsty?) half

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Csüt. Nov. 21, 2019 3:41 pm

Jonathan Cross
boszorkánymester: varázs szülötte, szíve fehér vagy fekete
Lydia Shore
My other half

Becenév:
Tollpárna
Kor:
166
Nemi identitás:
Hetero
Faj:
Daimon
Play by:
Katie McGrath
Aki várja:
Jonathan Cross
Karakter állapota:
Szabad

I need you

Előre leszögezem, hogy a név és a PB megegyezés alapján lehet más, sőt nem muszáj női karakternek sem lennie, lehet férfi is. Utóbbi esetben romantikus szálat nem vállalok (havertesó, bűntárs jöhet), nőstényördög választása esetén esetleg, talán lehet egy kis romantikázás! Rolling Eyes  Very Happy Mondjuk az én esetemben még az is vérmesen hátborzongató lenne... Twisted Evil

Még egy szög a falra: bár sokféle állat alakját fel tudod venni, de a legtöbbet használt a holló. Mert az olyan badass. És mert mi másért becéznélek a jövőben Tollpamacsnak?!

Nyaszóval... Hol kezdjem... Rohadtul nem érdekelt, ki fia borja vagy és merre tengeted napjaid. Tudom, hogy létezel, tudom, hogy vagy valahol a nagyvilágban, és azt is tudom, hogy egyszer akarva-akaratlanul is, de össze fog fújni minket az a tetves szél. Néha voltak különös álmaim, különös érzéseim, amiket biztos, hogy valójában Te éltél át, de még ekkor sem foglalkoztatott túlzottan, mi is történhet Veled. Te már, gondolom, annál inkább kíváncsi lehetsz, hisz egy hozzám hasonló pszichopatához kötött a Sors, szóval elég nagy szívás.
Vagy nem? Lehet, hogy Te sem vagy épp az épeszűség magaslatán és arra vágysz, hogy minél több vért onthass? Lehet, hogy fekete szárnyú őrangyalomként meg akarod óvni az én pici lelkem és a jó útra terelni? Lehet, hogy Te is egy vagy a kurvák közül, aki emiatt szívni akarja a vérem és a homlokomra írni, hogy "Karma is a bitch"? Lehet, hogy szimplán egy jótét lélek vagy, maga a Tökéletes Nő, akit a piedesztálomra emelhetek?
Esetleg a legjobb barátomnak tartod magad, aki kötelességének érzi, hogy megpróbáljon kirángatni ebből a szartengerből? Lehet, hogy kiváló hacker vagy, aki képes bármely rendszerbe betörni és kitörölni a bűnesetek összes anyagát, hogy leplezve tarthasson? Lehet, hogy Te magad is eszelős vagy?
Lehet, hogy rettegsz tőlem? Lehet, hogy imádsz? Lehet, hogy nem is érdekel Téged, ki vagyok?
A lehetőségek óceánja végtelen és mély, nagyon mély. Ki tudja, milyen kincsek lapulnak az alján, milyen ötletek és leendő játékok, amik ütnek, mint a reggeli pálinka, és olyan szemorgazmust okoz számunkra a másik reagjainak olvasása, hogy leolvadunk a saját székünkről... Szóval, mire vársz még? Gyere az öreg Jackie-hez, tudom, hogy szeretnél! Dobj egy PM-et és mindent is megbeszélünk, ami kérdés lehet.  95

Jonathan Cross
My other (blood-thirsty?) half QdasTc1
Foglalkozás :
Sebész

My other (blood-thirsty?) half Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

My other (blood-thirsty?) half

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal