Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Drew Lamarck/Masanori

Édes titkom örökkön  EmptyDrew Lamarck
Today at 9:57 am

Édes titkom örökkön  EmptyHugo Marlowe
Today at 1:09 am

Hugo

Édes titkom örökkön  EmptyJulia Hunt-Kozma
Yesterday at 7:25 pm

Elkészültem!

Édes titkom örökkön  EmptyHugo Marlowe
Yesterday at 4:27 pm

Fawn & Ethan ;; you're so annoying

Édes titkom örökkön  EmptyFawn Olossë
Yesterday at 2:32 pm

Vale & Angus - night at the museum

Édes titkom örökkön  EmptyVale Pedersen
Yesterday at 12:31 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Delsin Aver, Drew Lamarck, Elisha Grant, Stephen Hunt-Kozma

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

Édes titkom örökkön

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Szomb. Dec. 07, 2019 8:36 pm

Mimi Schwarz
vérpréri: szabad szellemû vad, ki a teliholdnak hódol
Mimi Schwarz
Az élet egy kegyetlen és ironikus játék. Egyedül csak a grafikája szép

Becenév:
Mimi, Zireael
Születési hely:
Beacon Hills
Kor:
24 év
Nemi beállítottság:
Demiszexuális
Faj:
Vérpréri
Play by:
Alina Kovalenko
Karakter típus:
Keresett

Gotta Know Me Better

Meet Me Halfway:
Nézd ezt az aranyos szürke kisegeret! S mi az ami mégis más azokban az édes szemekben? Valami vad, valami erős. Mint ő maga. Szelíden vad teremtés. Övéiért addig küzd míg bír és nem nyugszik míg meg nem bűnhődik az elkövető. Ám sosem ölök, egyszer tettem. S ha valakit közel enged az erdő egy büszke vadja? Megismeri az erdő szeretetét is. S akit az erdő magához ölel óvón, annak nincs mitől rettegnie. Bízik a természet körforgásában, örök állandóságában. Ha pedig valóban alkalmasnak lát, hogy megmutassa szerető szívét, elfogadó barátságos természetét, kiváltságos vagy. De jól vigyázz! Berögződések miatt eljárhat keze, rosszabb esetben hószín agyaraival ragadja meg torkod. Ha megijeszted meg fog ütni. Ez ellen nem tud mit tenni. De nem kell félned, szemfüles fajta, ritkán van alkalmad ezt tenni. Viszont ha sikerül, jobb ha egy darabig nem mész a közelébe. Ha szerencsés vagy és kedvel, marni fogja a bűntudat, hogy bántott, ha nem... nos azt bánja, hogy miért nem nagyobbat adott. A több évnyi gladiátor meccsek megedzették szellemileg és testileg egyaránt. Ennek megfelelően meg kellett tanulnia színlelni. Mosolyogva mondani, hogy "Minden rendben!" miközben sebláztól égve beül az iskola padba. Van egy jellegzetes seb az arcán, mi valami oknál fogva nem szívódott fel. Megnövesztett frufrujával takarja állandóan. S a többi? A hátán és oldalán húzódik, mit öltözékével mindig takar.

You're Still Have All Of Me:
Valódi szüleimről mit sem tudok. Akik pedig nevelnek varázserővel bírók. Anyám egy kedves arcú szelíd nő. Szíve fehér, akár a hó. Mindig jó szándékkal segítette a természet felettieket. Apám szíve korom fekete, azt is megkérdőjelezem, hogy valaha dobogott-e. S rabként kezelte anyámat és daimon-ját. Felhasználta mágiájukat, kizsigerelte őket. S csak reménykedtek, hogy engem, kit az árvaházból kivettek az leszek. De nem így lett. Így anyám szemében ugyan gyermek voltam, apáméban csak kín és gyötrelem. Egy bukott kísérlet. Ezért tette azt amit. S nem maradtam adósa több évnyi szenvedésnek. Anyám és lelki társa szinte felszabadult, mikor a férfi egy másik világra távozott. Nem büntetett meg érte, s már felelősségem teljében voltam mikor megtettem. A lázadásomnak is megvannak a nyomai a testemen.  Bár hamarabb tettem volna...
Próbáltam barátokra lelni, próbáltam keresni a szerelmet. Egy valamit biztosra tudok, Kaiser ott volt és ott van mellettem, ha szükségem van rá. Ha olyan dolog van, hogy tudhat róla. Ugyan, ki akarna egy hóbortos bundás barátja, mi több szerelme lenni? Egy alkalommal viszont... Egy bulin az egyik srác erősen nyomult. Már villantak volna szemeim, mikor megjelent Ő. Megmentett és utána hazakísért. Még annyit kértem, had találkozzunk újra... Ez az egyetlen vágyam, hiszen... nem sokan segítettek eddig önzetlenül.

When I Was Younger...

A hideg havas iskola udvaron guggolva figyeltem egy rigót, ki épp csemegézett. A hideg időre tekintve nem volt könnyű megszereznie napi betevőét.
-Ügyes vagy. - szól halkan mikor egy hógolyó csattan a nyakán. Az apró jégszilánkok felhasították a lány puha bőrét.
-Nézzétek a dilist! Megint a madarakkal beszél! - röhög egy csapat fiú, mit sem tudva a lány örökségéről.
Egy átkozott pillanat.
-Változz át! - morog rám apám s riadtan megtettem amit rám ordított. Nyakamra tett egy nyakörvet és berakott a kocsiba. Hosszas rázkódás után kivett és a pórázt odaadta egy fura embernek aki egy szűk helyre zárt. Nem értettem semmit... Majd a másik oldala kinyílt és kirohantam. Bár ne tettem volna...
Hölgyeim és uraim! Új versenyzőnk van, mégpedig egy farkaskutya, Zireael! - ugyan hatalmas taps tört fel, de szívem torkomban dobogott. Mancsom alatt alvadt vér kellemetlen ragacsos érzetet keltett. A következő csattanásra egy megtermett német juhász rugaszkodott elő, elmarva a lány nyakát. Rúgkapált hasztalan s kénytelen volt a farkas ösztöneit latba vetni, ha életét akarta menteni. S a vége csak a vérgőz mámora volt. A díj apám markát ütötte, engem sérülten rakott a kocsiba. Vártam, hiszen nincs több esélyem... Sokáig ment ez így, mikor egy alkalommal megelégeltem a testem szennyező sebeket. Egyszer előre ugrottam meglökve őt, ő pedig a sebesség mellett az út menti fának hajtott. Ott meghalt. Én pedig haza sunnyogtam, mintha mi sem történt volna. Anya pedig mikor megtudta csak ellátta sebeimet. Azóta pedig folyamatosan díszítik egész testem.

Mimi Schwarz
Édes titkom örökkön  Women_redhead_Alina_Kovalenko_snow_braids_women_outdoors-65139

Édes titkom örökkön  Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Szomb. Dec. 07, 2019 9:22 pm

Julia Hunt-Kozma
boszorkánymester: varázs szülötte, szíve fehér vagy fekete
Gratulálunk, elfogadva
Teen Wolf FRPG

Mimi *-*

Az emberek többsége nem is gondolta volna mi rejlik, egy ártatlan pofi mögött. Elég egy szép mosoly, és máris mindenki elfeledkezik arról, hogy mindenki küzd valamivel. Te ráadásul nem is kis dolgokkal küzdöttél meg. Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen durva dolog megtörtént veled. Őszintén még karakter szempontból, még Julisként is megcsapkodnám apádat ezért, pedig Juliat nem igazán szokta izgatni mások ügye Rolling Eyes
Egyébként még mindig nagyon szépen írsz, tökéletes szavakkal írtad le a kis Mimit, és csak remélem, hogy végre kis nyugalomra fog lelni Kaiser mellett  Smile
De nem tartalak fel tovább, fuss foglalózni, keres játékostársakat magadnak, és üdv itt nálunk *-*

I'm a bad person and I'm okay with that

Julia Hunt-Kozma
Édes titkom örökkön  Tumblr_oqtw5lCdtf1rdlm3eo8_250
Édes titkom örökkön  Tumblr_inline_p7065g2ZGM1s6eco5_250
◐ Been through some bad shit, I should be a sad bitch ◑
Foglalkozás :
◐ shop and b&b owner ◑

Édes titkom örökkön  Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Édes titkom örökkön

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére