Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Dylan Hicks

nate & kai  ~ nice to meet you, little man EmptyDylan Hicks
Today at 12:45 am

Lettie & Silas ▪ Wow, I didn't expect to see you

nate & kai  ~ nice to meet you, little man EmptyScarlett Atkins
Today at 12:42 am

Fawn & Ethan ;; you're so annoying

nate & kai  ~ nice to meet you, little man EmptyEthan Wayne
Today at 12:30 am

Aaron & Julia × fate is inevitable

nate & kai  ~ nice to meet you, little man EmptyJulia Hunt-Kozma
Today at 12:07 am

Julia & Hugo

nate & kai  ~ nice to meet you, little man EmptyJulia Hunt-Kozma
Yesterday at 11:28 pm

Meadow Carmilla Carrow

nate & kai  ~ nice to meet you, little man EmptyDaniel Nicholson
Yesterday at 8:58 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Meadow Carrow

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

nate & kai ~ nice to meet you, little man

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Vas. Dec. 08, 2019 2:08 am

Kaiser Walderdorff
vérfarkas: a telihold rabja, az éjszaka teremtménye
Nate & Kai

zene: music ♢ megjegyzés: megérkeztem a kisemberhez  Szeri @

A virtuális térben való létezés nem zárta ki a személyes kapcsolatok kialakítását, bár férfiasan be kellett vallanom, mégis igyekeztem kerülni őket. És hogy miért? Kérem szépen, erre igencsak egyszerű válasszal tudtam szolgálni: Nem akartam, hogy felismerjenek.
Elég volt, hogy Anthonynak elárultam, hogy Kaiser és Cavalier ugyanaz a személy volt, mást nem terveztem beavatni ebbe a titokba.
Azonban a jelenlegi helyzet megkövetelte, hogy kilépjek a saját komfortzónámból mások érdekében. Épp ezért bújtam bele a szokásos pulcsimba, amelynek a kapucniját a fejemre húztam, hogy elfedje szőke hajtincseimet. Egy sima fekete szövetmaszkkal takartam el az arcomat, amely úgy nagyjából az orrom hegyéig fedett le mindent. A maszk belsejében egy kis szerkentyű volt található, amelyet a modernkor mindenható istene – igen, a bátyámról van szó, mert múltkor kikérte magának, hogy nem így nevezem −, bütykölt össze nekem csak azért, hogy képes legyek elváltoztatni a hangomat.
Ezúttal nem cipeltem magammal a drónomat sem, amelyet szponzori munkákra szoktam vinni, pusztán kiléptem a házunk ajtaján, és elindultam az emberek között. Megtehettem volna, hogy autóval megyek, azonban nem akartam, hogy bárki is megjegyezze a rendszámomat, másrészt nem ártott egy kis friss levegő.
Persze, a rengeteg kutyagolást nem kalkuláltam bele a kalandba, amelybe belefogtam, de hát a fene se gondolta volna, hogy az embernek ilyen nehezen regenerálódik a staminája… Kkhm, akartam mondani, aggódtam egy kissrácért, aki velem szokott játszani időnként. Elmesélte, hogy Beacon Hillsben lakott, és Nate-nek hívták. Igazából, ha online voltam, sok időt töltöttem mások megismerésével, épp ezért tűnt fel, hogy a kölyök az elmúlt időszakban igencsak elmaradozott mellőlünk.
Nem akartam, hogy baja essék, mert rendes srácnak tűnt, ezért is kerekedtem fel, emeltem fel kicsiny seggemet a kényelmes székemből, és döntöttem úgy, hogy a számítógépes világot kicsit magam mögött hagyom. De tényleg csak egy kicsit!
Azt mondta az erdőszélén lakott egy vadászházban, szóval nekivágtam a város kietlen külterületeinek. Útközben bedugtam a fülhallgatómat, és elindítottam egy kellemes dalt, hiszen nem akartam, hogy ostobaságokat kombináljon össze az a hülye fejem mielőtt még bármit is megtudnék.
Amikor megpillantottam a keresett házat, egy pillanatra megtorpantam. Elgondolkoztam azon, hogy jó ötlet volt-e ez az egész, végül gondolatban fejbe csaptam magam, és a házhoz sétáltam.
A korábbi bizonytalanságom pillanatok alatt elillant, és a helyét aggodalom vette át. Magabiztosan nyomtam meg a csengőt, és addig nyomkodtam, amíg nem voltak ajtót nyitni nekem. Amint feltárult a bejáratiajtó, így szóltam: − Hello. Nate-et keresem. Ugye itt lakik? – Hangom könnyednek, barátságosnak hatott annak ellenére, hogy még a valóságban is torzítottam rajta. Reméltem, hogy nem ijed majd meg tőlem, vagy legalább is, nem fogadja majd tolakodásként a felbukkanásomat, elvégre tényleg csak jót akartam. A fenébe is… Sose csináltam ilyet, szóval csak abban bíztam, hogy végül jól fog elsülni ez az egész találka, és nem vágják be előttem az ajtót.

i came to you, cuz i'm so worried about you

Kaiser Walderdorff
nate & kai  ~ nice to meet you, little man Tumblr_mti2ivfnvh1sec2hzo5_250
Foglalkozás :
Egyetemista/Streamer

nate & kai  ~ nice to meet you, little man Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

nate & kai ~ nice to meet you, little man

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal