Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Daniel & Stella ;; Family reunion

Masszázst migrénre - Arion és Arikan EmptyStella Argent
Today at 7:54 pm

Elkészültem!

Masszázst migrénre - Arion és Arikan EmptyDrew Lamarck
Today at 2:09 pm

Drew Lamarck/Masanori

Masszázst migrénre - Arion és Arikan EmptyDrew Lamarck
Today at 10:57 am

Masszázst migrénre - Arion és Arikan EmptyHugo Marlowe
Today at 2:09 am

Hugo

Masszázst migrénre - Arion és Arikan EmptyJulia Hunt-Kozma
Yesterday at 8:25 pm

Fawn & Ethan ;; you're so annoying

Masszázst migrénre - Arion és Arikan EmptyFawn Olossë
Yesterday at 3:32 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég

Daniel Nicholson, Elisha Grant, Ethan Wayne, Hugo Marlowe, Julia Hunt-Kozma, Leora Keen

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

Masszázst migrénre - Arion és Arikan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Hétf. Dec. 09, 2019 2:16 pm

Arikan Nox
vérfarkas: a telihold rabja, az éjszaka teremtménye

Arion & Arikan

Mindenkinek van egy szomorú múltja"

Végezve a korházban felveszem cuccom. Mai napra még vállaltam egy szalonba beugrást. Tiszta pénzt kapok érte. Legalábbis így gondolom. Megmozgatom a fejem a járdán lépkedve. Talp alatt enyhén nedves kőzet. Érdekes az itteni időjárás. Szétnézek mielőtt lelépek és betérek a szalonba.
-Sziasztok! - köszönök amint belépek és elkisérnek az öltözőhöz. Kicsit leülök és iszok üvegemből. Ennyi pihenő kell... ledobom civil ruháimat, majd felveszem a pótot így, mint valami hóember, vörös fürtökkellépek elő. Összefogom a hajam, ujjaimmal kifésülve a kósza gumbancos tincseket. Hát akkor hajrá!
-Kérem a következőt! - szólok ki a váróba egy széles mosollyal fogadva kliensem. Odakisérem a paravánhoz és adok neki egy oda készített törölközőt. Hát masszázst kért úgyhogy meg is adom neki. Felsegítem az ágyra és betakarom a lábát. Elkezdem a szokott símításokat felvíve a krémet és nekiállva az óvatos dörzsöléseknek.

-Egészségére! - teszem tenyerem hátára immáron harmadik kliensemnek és lesegítem az ágyról. Kifújom magam, hiszen mára az utolsó következik. Amint kimegy, kiszellőztetek és illedelmesen elköszönök a távozótól. Leveszem az ágyról a papír lepedőt és újjat teszek miután lefertőtlenítettem a műbőr felületet. Becsukom az ablakot és újra kilépek a közös helységbe.
-Mr. Nox! Kérem jöjjön. - nézek fel egy pillanatra a papírból. Várjunk... Nox? Mint én? Vagy ennyire gyakori név lenne? Ahogy közelebb lép megérzek egy illatot. Egy olyat melyet egy évvel ezt megelőzően éreztem. Ott a szírten... ahogy ellép mellettem nagyot nyelek. Félek, de lepleznem kell. Nem szabad megriadnom, nem szabad hagynom, hogy farkasom elmeneküljön.
-Miben lehetek segítségedre? - kérdezem, mikor becsukom magam mögött az ajtót.

Jegyzet:Remélem megfelel ❤

Zene: majd vadászom valamit

Farkas látogatott meg az éjjel.
Egy gyönyörű farkas,
Kinek bundája akár a vörös ég,
Mikor a nap is nyugovóra tér.

Szívemben láng lobbant, ahogy suhant előttem.
Szívemben, hol eddig nem volt helye se mosolynak, se jó kedvnek,
Most szürke helyet élénk színek költöztek be.

Lehunyva szemem őt látom.
Mintha csak egy álom lett volna találkozásunk,
Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Amit tudok, hogy neved és arcod öröké szívemben hordom...
Arikan.

Arikan Nox
Masszázst migrénre - Arion és Arikan 237e4464d853ba7ade0f2ffb69c46fd5

Masszázst migrénre - Arion és Arikan F5173d78d46a746460e4ac13f148bb683e357f59
Foglalkozás :
Masszőr

Masszázst migrénre - Arion és Arikan Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Hétf. Dec. 09, 2019 5:15 pm

Arion Nox
vadász: vérét ontja azoknak, kik veszélyt jelentenek
Arikan & Arion
i'm looking for you, sister
music • comment • 432

Koránt sem voltam felkészülve erre az utazásra. Még hogy én és a repülőgépek… Szabályosan rosszul voltam egész út alatt, és a hányingerem még akkor se akart múlni, amikor landoltunk. A srácok kerítettek egy bérelhető autót, majd a GPS segítségével nekivágunk az útnak.
Én a hátsóülésen ültem magányosan, hiszen féltek beülni mellém. Nem csoda, végig egy hányózacskót szorongatva próbáltam nem kidobni a taccsot. Persze, időnként előfordult, hogy rájuk kellett szólnom, ugyanis ha gyorsítani kezdtek a gyomrom tartalma olyan hullámvasutazást hajtott végre odabent, hogy biztos voltam benne: a többiek a halálomat kívánták.
Órák teltek el úgy, hogy a fejemet a zacskóhoz tartottam, bár voltak pillanatok, amikor képes voltam az ablakon keresztül kifelé bámészkodni. Ez a hely sokkal másabb volt, mint az otthonunk: nagyobb, veszélyesebb, idegenebb. Épp ezért nem bízhattam senki másban, csak abban a két emberben, akik egy autóba zsúfolódtunk össze.
El se akartam hinni, amikor elértük Beacon Hillst. Remegve szálltam ki az autóból, minden tagom elzsibbadt, és csak arra tudtam gondolni, hogy szükségem lenne egy jó masszázsra, egy kávéra és valami ételre.
Ahogy körbepillantottam, a tekintetem egy masszázsszalonon akadt meg elsősorban, így amíg a többiek azon vitatkoztak, hogy hol keressenek magunknak szállást, én otthagytam őket, hogy be tudjak jelentkezni arra a helyre.
Odabent egy székbe helyezkedve türelmesen vártam a soromra. Örültem, hogy még hajlandóak voltak fogadni, elvégre igen csak az utolsó pillanatban bukkantam fel. A kezeimet összekulcsolva, a térdeimre könyökölve töprengtem nagyapa utolsó szavain. Mégis miből gondolta, hogy ennyi információból megtalálom azt a lányt?
Szólítottak. Felkaptam a fejemet, és besétáltam a terembe. Útközben kibújtam a kabátomból, és biccentve üdvözöltem a masszőrt. A kérdésére elgondolkoztam: Mire lett volna szükségem? Sok-sok válaszra, egy masszázsra, egy ellazító fürdőre, kávéra, sok pénzre, egy finom vacsorára, egy szállásra… És még sorolhattam volna. Ehelyett ennyit válaszoltam: − Hosszú út áll mögöttem, és úgy érzem, kissé elgémberedtek a tagjaim. Megköszönném, ha tudna tenni vele valamit.
Odahaza ezzel nem lett volna gondom, hiszen mindig is nagy figyelmet fordítottunk arra, hogy testileg és lelkileg is összhangban legyünk, viszont nem kérhettem meg a barátaimat az utca kellős közepén, hogy tegyék rendbe a vállaimat, vagy masszírozzák ki csomókat a hátamból.
Letettem a kabátomat, aztán a nőre emeltem a pillantásomat. Egy pillanatra felmerültem bennem, hogy hátha ő az, hiszen vöröshaja volt és egy masszázsszalonban dolgozott, aztán finoman megráztam a fejemet. Keserűen elmosolyodtam. Nem. Mennyi esélye lett volna arra, hogy pont így futok bele? Meg aztán, biztosan jó pár vöröshajú masszőr létezett ebben a városban, nem csak ő volt az egyetlen.
− Szóval, mit kellene pontosan csinálnom? – kérdeztem tétován, elvégre sose voltam még igazi masszőrnél, az hogy a bajtársaimmal egymáson segítettünk pedig nem volt ugyanolyan.

Nox vagy, ne feledd!

Arion Nox
Masszázst migrénre - Arion és Arikan GrimyAncientHaddock-small
Foglalkozás :
Vadászat

Hétf. Dec. 09, 2019 5:56 pm

Arikan Nox

Arion & Arikan

Válaszára biccentek és elgondolkodom. Állam alá helyezem kezem és ujjammal kopogtatom állam. Akár csak annak idején nagyapám, ha nagyon gondolkozott valamin.
-Amit ajánlani tudok az egy hát masszázs, vagy arc masszázs vagy... ömm... - nem jut eszembe a szó. Legalábbis angolul, mi it a közös nyelv. Mérgelődöm egy kicsit majd az asztalkámhoz lépek.
-Fejfájás kezelés... hogy a francba van az angolul? - beszélek orrom alá félhangosan magyarul, miközben a jegyzeteimet olvasom mik a kórházban készültek. Ilyenkor örülök, hogy Lambert és Tázi hajlandóak segíteni. Mikor megvan homlokon csapom magam. Hogy felejthettem el?
-Ne haragudjon, de nem mindig jutnak eszembe szavak. Fejfájás kezelésre gondoltam. Ez végülis a lapocka aljától az öreglyukig terjed és követi egy arc masszázs. - magyarázom újra csak a közös nyelvet beszélve, miközben rejtegetem félelmem a kezembe mélyesztve ujjaim. Tudom ki ő. De mit keres itt és miért. Viszont... most vendég. Nem tehetek mást, mint egy normális masszőr. Mosolyogva fogadom és megteszem amit kér.
-Ömm...jól van? Egy pohár vizet adhatok? - mintha fal fehér lenne. A fülei picit vörösek.
-Vérnyomása most rendben van? - teszem fel a számomra fontos kérdést miután megválaszolta mit is akar pontosan. Mivel gyógymasszőr vagyok fontos a betegeim, klienseim egészsége.

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Hétf. Dec. 09, 2019 10:41 pm

Arion Nox
Arikan & Arion
music • comment • 261

A motyogására összeráncoltam a homlokomat, de nem szóltam egy szót se. Az utazás utáni sokknak tudtam be, hogy még mindig magyar szavakat hallottam magam körül, persze a társaimmal az anyanyelvünkön tárgyaltunk végig. Talán ezért is volt szép külföldinek lenni egy idegen országban: senki nem értette, hogy magunk között miket terveltünk.
− Semmi gond, csak nyugodtan gondolja át, amit mondani szeretne. – Én se beszéltem folyékonyan az angolt. Sőt, időnként nekem is meg kellett állnom gondolkodni, és a kiejtésemen is érezhető volt, hogy nem ide tartoztam.
A szakszavakra csak még nagyobb barázdákba rendeződött a homlokom. Nem csoda, hogy ez az egész dolog kínainak hatott számomra.
− Igazából, magára bíznám. Amit jónak ítél meg – feleltem bizonytalanul, miközben megnyomkodtam hátul a vállaimat és a nyakamat. Borzasztóan beállt minden tagom, de ő biztosan profi volt, ezért is mertem ráhallgatni.
− Néhány órás repülőút és autókázáson vagyok túl. Nem szokott hozzá a szervezetem. Köszönöm, de megleszek – biccentettem kelletlenül. Nem szívesen ismertem be a gyengéimet, de ez az utazás láthatóan megviselt engem.
Körbenéztem: mindenhol olyan rend és tisztaság uralkodott. Az orromba különféle illatos olajok keveréke szökött, de jelenleg másra sem vágytam, csak arra, hogy kimasszírozzák a tagjaimból a fájdalmat.
− Maga… Idevalósi? – kíváncsiskodtam, elvégre mégis csak bennem motoszkált egyfajta gondolat az állítólagos testvéremet illetően. Nem akartam feltűnően faggatózni. – Csak azért kérdem, mert láttam, hogy hasonlóan gondjai vannak a… Az önkifejezéssel.
Egy pillanatra én is megtorpantam, hiszen nem használtam mindennaposan ezt a nyelvet. A nyomolvasás nyelvén értettem, az állatokén, hogy miként kellett becserkészni és levadászni egy fenevadat. Nem voltam túlzottan szociális ember, ez talán az angol szókincsemen is kiütközött.

Nox vagy, ne feledd!

Arion Nox
Foglalkozás :
Vadászat

Kedd Dec. 10, 2019 10:42 am

Arikan Nox

Arion & Arikan

Fel sem tűnt, hogy jelenlétében magyarul beszéltem. Mikor viszont látom az összehúzott szemöldököt nagyot nyelek láthatatlanul. A kiejtése túlzottan ismerős. Mintha egy teljesen idegen ország szülötte lenne, kiknek kiejtése közel sem hasonlít a környező országokéra. Válaszára és reakciójára bólintok. Talán most egy összekötött hatásosabb lesz.
-Rendben. Akkor kérlek menjen a paraván mögé vegye le a felsőjét és tegye a lepedőt így! - adom ki az utasítást és megmutatom hogy gondolom a körbe csavarást. Nagyjából a szövet közepét helyezem szegycsontomhoz és könyökeimmel magamhoz szorítom. Amíg elmegy, ugyan nem sok idő, az ágyhoz lépek, felpárnázom neki a homlokához. Ezt követően egy tálba forró vizet engedek és oda húzom a kis asztalkámat amire a vizet és krémet teszem. A széket beállítom és egy kis krémet keverek be. Pár csepp levendula a krémben jobban lazítja a bőrt és az izmokat. Amint mellém lép mosolygom a tőlem magasabb férfiú kezdeményre. Azok a jellegzetes kék szemek. Ijesztő... mintha nagyapát látnám.
-Kérlek üljön le és tegye a homlokát a párnákra! Ne lovagló ülésbe üljön kérem! - ezt követően ha megtette összefogom a szövetet és egy csattal összefogom a csavarást, hogy megtartsa. Míg kezemmel a krémet melegítem megpillantom a nyakában lógó ékszert.
-Ne haragudjon, levenné a nyakláncát? Nyugodtan tegye az ágyra. - szólítom fel, ugyanis nem tudom úgy megcsinálni, hogy ne krémezzem össze. Meg ha ott van nem tudom kidörzsölni a nyakát.
-Ha fájdalmat vagy szúró érzést érez szóljon! Ha rosszúl van úgyszint! - szólok hozzá, mikor a krémes kezemmel végigsímítok lapocka csúcsától a vállain átt a nyakáig. Sikló kezeim elkezdem váltani, így a tovafutó mozdulat kissé szaggatott mégis kellemes érzetet kelt. Kérdése után kezeim ugyan úgy tovafutók, de agyam megannyi gondolat cikázik... mit mundjak...
"Bocsásd meg vétkeinket miképpen mi is megbocsájtunk az ellenünk vétkezőknek"
Ez lenne? A helyes döntés? Félek... nagyon...
-Közép-Kelet Európa szívéből jöttem. - felelem magyarul. Tekintve hogy ezt egyáltalán nem tudom elmondani angolul. Ilyenkor sajnálom, hogy nem tudom olyan perfekten az angolt. Közben kezemimmel körkörös mozdulatokat teszek az oldalán, nem benyulva a szövet alá. Rettegem, mik ajkaim remegéséből megtudhatna. De háttal van nekem. Még legalábbis. Mi lesz? Hogyan lesz ezek után? A falka maradékáért jött?

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Kedd Dec. 10, 2019 9:38 pm

Arion Nox
Arikan & Arion
music • comment • 291

Engedelmesen beléptem a paraván mögé, és kibújtam a pólómból. A kabátommal együtt lepakoltam egy székre, miközben kelletlen grimasszal pillantottam végig magamon: Jó néhány vágás, apróbb karmolások díszítették a testemet, amit nem tudom miként magyarázhatnék ki a masszőr előtt, azonban kénytelen voltam félig levetkőzni előtte. Még a lepedőt is igyekeztem a lehető legszakszerűbben elhelyezni, igaz érezhető nem az én világom volt.
− Azt hiszem, megvagyok – szóltam ki a paraván mögül, miután a nő felkészült én is csatlakoztam hozzá. Kellemes illatok terjengtek a levegőben, máris egy fokkal jobban éreztem magam, mint azon az istenverte acélmadaron ülve. Akaratlanul is kicsit megmozgattam a vállaimat, aztán követtem a további utasításokat.
− Elnézést. El is feledkeztem arról, hogy rajtam maradt. – Hiszen az a nyaklánc az életem szerves részét képezte, de a kérésére levettem, s mielőtt jobban megnézhette volna magának, a markomba elrejtve visszahelyezkedtem a masszázságyon. Mivel nem tudtam pontosan kicsoda volt ő, ezért igyekeztem minél óvatosabb maradni.
Kellemesen felnyögtem, ahogy masszírozni kezdett. Abban a pillanatban, hogy az ujjaival munkához látott, hogy rendbe tegye az elzsibbadt tagjaimat, azon kezdtem töprengeni, hogy vajon miért nem jártam el gyakrabban masszőrhöz. Mégis csak profibban végezte a dolgát.
− Igazán? – kérdeztem vissza meglepetten. Egy kicsit fészkelődtem az ágyon, hogy kényelmesen elhelyezkedhessek. – Én is onnan jöttem.
Néhány percig csak lehunyt szemekkel feküdtem, élveztem, ahogy az ismeretlen nő kezei csodákat művelt a hátammal.
− De nem tervezek sokáig maradni. Csupán átutazóban vagyok – jegyeztem meg, hiszen nagyapa kívánságának a teljesítése után az volt a terv, hogy visszatérünk anyámhoz és a többi vadászhoz. – És… Régóta él itt? Milyen hely ez a város?
Elvégre, egy darabig mégis csak itt terveztünk élni, nem ártott felkészülni minden eshetőségre. Az is megfordult a fejemben, hogy valahogyan megpróbálok a helyi vadásztársaságnak a nyomára akadni, de elsőként magával a hellyel kellett megbarátkoznom.

Nox vagy, ne feledd!

Arion Nox
Foglalkozás :
Vadászat

Szer. Dec. 11, 2019 3:18 pm

Arikan Nox

Arion & Arikan

A sebek, mik megannyi mindent mesélnek a hozzá értőknek, külön figyelmem élvezik. Hiszen ha nem megfelelően forrt össze, még én is felsérthetem akaratom ellenére. Így minden seb mihez csak hozzá kell érnem símításokat kap, bőre és izmai többi szakaszán nem kímélem ám mégsem keletkezik számára fájdalom érzet.
Noha majd megölt a kíváncsiság nem kérdeztem miért oly' fontos számára az a nyakék. Nem a végére nem is igen akartam tudni. Ki tudja milyen szövetkezethez tartozik.
-Igen. Néha hiányoznak az ottani szokások és ízek... - hagyom hogy agyam magyar szavakat formáljonajkaimmal. Valahol jó, hogy ő is onnan jött. Hogy nem felejtek magyarul s magyarnak lenni idegen honban sem. Ami viszont nagyon is megnyugtat, hogy nem akar sokáig itt idözni. Kérdésére megdörzsölöm homlokom.
-Azt hiszem... egy éve. - Miattatok... felelem ám utolsó mondatomnál inkábbmegfékezem szám és ajkamba harapok. Mintha azon erölködnék, hogy egy csomót maszírozzak ki hosszú hátizmából. Számomra kellemes dörzsölő fogásnak hála sikerül valamennyit kidolgoznom, de napestig itt lehetnénk, hogy kimaszírozzam.
-Ha aztmondom a mi szokásainktól vegyesen különbözőek nem mondok újat nem igaz? A város lakossága vegyes. Vannak európai származásúak is, keletiek... - mesélem a nem olyan lényeges információt. Egy természetfelettiről sem fogok információt kiadni. Sőt... senki másról sem többet. Megölne a tudat, ha miattam vesznének oda ártatlanok. Ahogy végzek hosszú hátizmának kidörzsölésével elkezdem gyúrni. Nem sokáig és nem intenzív mint a dörzsölés. Pont az a lényeg, hogy az izmok ellazuljanak. Amint ez megvan áttérek a lapockáira.
-Úgy érzem a fizikai megterhelés mellett nem igen keresett fel masszőrt vagy orvost aki elküldte volna valahova izom lazításra. - nyúloka túlfeszített izmokhoz. Kidolgozottsága és a rajta lévő terhek miatt nem tartom kizártnak, hogy amióta él azt teszi amit. Ha tudná, hogy teste mennyi mindent elmesél... mert nem csak a hullák beszédesek.
-Ha van lehetősége fogyasszon levendula teát és párologtasson levendula olajat. - tanácsolom minden félelmem és rossz szándékom nélkül. Ezen a küszöbön belül, egy ember, akinek szüksége van arra amit tanultam.

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Csüt. Dec. 12, 2019 1:58 am

Arion Nox
Arikan & Arion
music • comment • 402

A testemet borító hegeknek mind jelentéssel bírtak, olyan emlékeket hordoztak magukkal, amelyet nem akartam elfelejteni. Köztük annak az ostoba kölyöknek a halálát, aki miattunk halt meg, és mi is majdnem otthagytuk a fogunkat. Rajta már nem tudtunk segíteni, és mi is épphogy túléltük azt az estét. Végzetes éjszaka volt, viszont annak köszönhettem, hogy ma nem voltam egyedül ebben az idegen városban. A fene se gondolta volna akkor, hogy egy vámpírtámadás ennyire össze tudja hozni az embereket.
Ilyesmiféle emlékekbe mélyültem, miközben a nyakláncot szorongatva türelmesen feküdtem az ágyon. Az a vadásznyaklánc volt a második dolog, amely nem engedte elfelejteni ki is voltam én. Az határozott meg engem, és remélhetőleg majd az engem követő generációt.
Felvont szemöldökkel hallgattam, ahogy magyarul beszélt, de én továbbra is tartottam magam az angol erőltetéséhez. Egyelőre viszont csak hagytam, hogy a gyakorlott kezeivel kezelésbe vegye a hátamat. Nem gondoltam volna, hogy ennyire odafigyelt a sebhelyek körüli területekre. Mégis jólesett egy hosszú út után ennek az idegen kéznek az érintése.
− Az nem sok idő – jegyeztem meg. Akaratlanul is eszembe jutott, hogy mi volt egy éve: anyám magával cipelt, az éjszakai erdőben vérfarkasokat vettünk üldözőbe, emlékszem a véremet hajtó adrenalinra, és arra hogy az áruló apám mit súgott azonnal az éjjelen a fülembe. Akaratlanul is rámarkoltam a nyakláncra, amely a tenyerembe mélyedbe enyhe fájdalmat okozott nekem.
− Különös, hogy egy ilyen félreeső kisvárosban mennyiféle ember megfordulhat, nem igaz? – jegyeztem meg csendesen. – Biztosan megvan ennek a helynek a varázsa, ami vonzza a turistákat.
Igyekeztem tenni a tudatlant, de nagyon is jól tudtam, hogy miféle lények gyülekeztek az éj leple alatt. Felkészültem minden eshetőségre, és szerencsére, nem egyedül kellett szembe szállnom ezekkel a szörnyetegekkel.
− Esetleg ha szállást keresnék, akkor hol tudnék megszállni? – kíváncsiskodtam tovább, mert bár a többiek rajta voltak az ügyön, nem bíztam abban, hogy értékelhető szállást kerítettek volna elő. Meg aztán, egyáltalán nem volt gyanús, hogy egy most érkező ember szállás után érdeklődik.
− Nem igazán. Általában megoldom magamnak – morogtam az orrom alatt, mert amikor túlságosan nem bírtam már, akkor általában meg szoktam kérni valakit, hogy segítsen ki. Ez viszont nem sűrűn fordult elő, mert bőven akadt tennivalóm. − Ennyire rossz a helyzet?
− Honnan tudnék ilyesmiket beszerezni? Mire jók pontosan ezek? – óvatosan megemeltem a fejemet, hogy rápillanthassak. Bár nehezen tudtam elképzelni, hogy leülök teázgatni, de ha meg tudott győzni arról, hogy a testemnek nem ártott, akkor hajlandó voltam adni egy esélyt ezeknek a készítményeknek.

Nox vagy, ne feledd!

Arion Nox
Foglalkozás :
Vadászat

Hétf. Dec. 16, 2019 10:42 pm

Arikan Nox

Arion & Arikan

Nem mintha nagyon tudni akarnám mivel is foglalatoskodik szabad idejében az előttem ülő. Olyan kiszolgáltatott most. Mint minden beteg és kliens egy masszőr kezei alatt. De mit tehetnék? Ha ártok neki csak bajba keverem magam és a falkát. Ha nem a nyomomra bukkanhat... és? Nem tehet semmit ő sem megtorlatlanul.
-Valóban. Mégis elég, hogy az ember megismerkedjen új dolgokkal, szokásokkal. Meg hogy elhelyezkedjen. - kezeim sikló mozdulata nyomán bőrén pír jelenik meg, a csomóit pedig könnyebben megtalálom. Amit tudok lazítok rajtuk, amit tudok eldolgozok.
-Vagy pont a félreesése miatt alkalmas a túristák számára. - nézek ki egy kicsit az ablakon. Valóban kellemes a tudat is, hogy a belváros centrális elterülése után már kellemesebb, valamivel üresebb környék jön, majd úgy az erdő. S az erdőben az otthonom, a szeretteimmel. Azt hiszem ma is csinálok nekik valami kellemeset.
-Hmmm... ha jól tudom a lakónegyed bizonyos részeiben a lakások bérelhetők, nem csak megvehetők. - közben egy komolyabb csomó szétmaszírozásán ügyködöm. Egek... ezeket az embereket rendesen rendbe kéne raknia valami illetékesnek.
-Példának okáért itt... - húzom végig ujjaim egy gyöngysor jellegű csomó halmazon. Vagy a csuklyás izom mentén, hol megint csak sok csomóba akad meg érzékeny ujjam.
-Eléggé... mintha... valami hatalmas lelki teherrel küzdene. Mintha problémái lennének a szüleivel. - felelem majd egy sóhaj után hozzá teszem:
-A legtöbb gyógymasszőr konyít egy keveset a test és lélek összhangjához. Talán ha megoldódna a lelki panasza, a teste sem kiáltana segítségért. - maszírozom tovább. Ismerem ezeket a csomókat. Nekem is vannak, leginkább a lelki terheim miatt. Ha egyszer elengedem az elhunytakat, talán nekem is oldódik kicsit. Vagy ha képes leszek elfogadni apám árulását... amikor magamra hagyott...
-Jó minőségűt patikákban. Nagyjából 100ml-s kiszerelésekben kapni. A levendula oldana a fejfájásokon valamint nyugtatja a bőrt és izmokat. Kicsit könnyebb kimaszírozni a csomókat utána, viszont a sport teljesítményt nem rontja, mivel nem izom ernyesztő. - mert nem méreg. Ezeket annak idején is használták és sokáig fogják is.

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Csüt. Jan. 09, 2020 10:54 pm

Arion Nox
Arikan & Arion
music • ne haragudj, hogy várnod kellett  zacsi  • ittislustaszarvagyokszószámozni

Majd szétszakadt a fejem, annyi gondolat és érzés kavargott bennem, mégis ennek a masszőrnek a kezei alatt minden feszültségem elszállt. Pedig rengeteg dolog miatt voltam ideges, mégis most csak igyekeztem kikapcsolni az elmémet, és nem foglalkozni a rám bízott feladattal, amely folyamatosan kísértett engem. Ez volt az első napom a városban, és nem azzal akartam tölteni, hogy mindenkiben az ellenséget látom. Nem akartam olyan negatívan hozzáállni a világhoz, mint édesanyám, aki minden emberre gyanakvóan tekintett.
Érthető volt a bizalmatlansága. Nekünk nem adatott meg a képesség ahhoz, hogy megállapítsuk a különbséget a természetfeletti és az egyszerű emberek között. Számunkra elsőre mindenkire halandónak hatott, egészen addig, amíg elő nem tört belőle a megölni való bestia.
− Maga is ezért jött ide? Megismerkedjen új dolgokkal? – ráncoltam össze a homlokomat, mert ahogy masszírozott, sikerült egy egészen fájdalmas pontra tapintania. Mégsem mutattam különösebben jelét a kínnak, sőt furcsa mód jólesett, ahogy masszírozott.
− Számomra teljesen más világ, mint ahol felnőttem – jegyeztem meg, hiszen volt ebben az országban valami, ami frusztrálttá tett, és nem csak a repülés miatt. Amióta megérkeztünk, ideges voltam, és nem éreztem jól magam a bőrömben. Mindenki olyan furcsának tűnt a szememben.
− Igazán? Ez nagyon jó hír. Nem szeretném az éjszakát a bérelt autóban tölteni. – Aludtam már ezerszer a szabadég alatt, különféle viskókban, otthonokban, de arra nem voltam hajlandó, hogy egy autó belsejében kucorogjak. Főleg az én termetemmel volt baromira kényelmetlen, ezért is szorgalmaztam, hogy mihamarabb találjanak a többiek éjszakára szállást. Meg aztán, nem egy napba fog telni felhajtani nagyapa másik unokáját.
Amikor végighúzta az ujját egy-két érzékenyebben területen, akaratlanul is felnyögtem. Igaza volt abban, hogy nem volt túl jó a helyzetem, és mostantól több időt fogok fordítani arra, hogy a testem megfelelő állapotban legyen. Már csak azért is, mert nem terveztem idő előtt rokkant lenni, ahogy a vadászatot sem akartam abbahagyni. Nox voltam. A vadászat volt az életem.
− Nos… A szüleim elváltak – zártam le ennyivel a témát. Nem akartam belemenni a témába, és nem is szívesen osztottam meg a gondolataimmal másokkal. Akadtak barátaim, akikkel el tudtam ütni az időt, voltak bajtársaim, akikre minden helyzetben támaszkodhattam, volt egy édesanyám, aki mindig hazavárt egy-egy vadászatról, de kétségtelenül a nagyapám volt az a személy, akinek bátran kiöntöttem a szívemet, és őt ez a masszőrnő nem tudta pótolni.
− Szerintem a testemnek az a problémája, hogy sokat vagyok fizikai terhelés alatt – válaszoltam valamivel szárazabb hangvételben, már csak azért is, mert nem szerettem önmagamról beszélni. Mégis ki volt ő, hogy ilyenekről ossza nekem az észt? Nem azért fizettem neki, hogy a lelki világomat bolygassa, hanem azért, hogy rendbe tegye a hátamat és a vállaimat. Éreztem, hogy elöntötte a vér az agyamat, és kezdtem felhúzni magamat minden apróságon. Még a szűnőben lévő fejfájásom is új erőre kapott.
− Rendben. Köszönöm a tanácsot. – Ezzel a témával kapcsolatban nagyobb hajlandóságot mutattam, már csak azért is, mert az egészségemmel és a testem rendben tartásával volt kapcsolatos, és nem próbált meg agyturkászként fellépni előttem.
Megvártam, hogy végezzen, ezek után nem sokat beszéltem, bár amúgy sem a szószátyárságomról voltam híres. Amikor szólt, hogy készen vagyunk, felegyenesedtem, megtapogattam a vállaimat, köröztem egy kicsit a nyakammal, és elégedetten biccentettem. Tényleg értette a dolgát. Sokkal jobban éreztem magam, és a fejfájás is csitult valamelyest.
Visszavonultam hát a paraván mögé. Elsőként a nyakláncot vettem a nyakamba, utána pedig szépen felöltöztem, és a zsebemből előhalásztam a pénztárcámat, amelyben a jól ismert forint helyett amerikai bankók lapultak. Még mindig nem szoktam meg, hogy az Államokban voltunk, és talán nem is fogom egy jó darabig.
− Mennyivel tartozom önnek? – kérdeztem, hogy mégis mennyibe került nekem az, hogy kicsit ráncba szedjenek. Egyáltalán nem sajnáltam érte a pénzt, azonban nem szerettem adós sem maradni. Talán pont emiatt a tudat miatt kergetett őrülete nagyapa utolsó kívánsága is.

Nox vagy, ne feledd!

Arion Nox
Foglalkozás :
Vadászat

Szomb. Jan. 11, 2020 7:31 pm

Arikan Nox

Arion & Arikan

Nagyon jól tudom mely fogások azok, mikor az ilyen helyzeteket kezeli. Amik a legjobban hatnak az izmokra, a fájó pontokra.
-Így van. - füllentem, leginkább munkámra figyelve, hiszen egyes csomók nagyobb figyelmet igényelnek, mint nagy általánosságban. Érzem, ahogy megfeszül a teste a kezem alatt. Némi óvatossággal és odafigyeléssel dolgozom, mélyítem a fogásaimat.
-Megértem, de biztosan meg fogja szokni. Minden helynek megvan a maga szépsége. -próbálok bizakodó lenni, miközben félelmem menekülésre és űzésre sarkal. Vagy esetleg kihasználni, hogy itt van előttem. De nem! Nem tehetem.
-Ne haragudjon, nem így értettem! Nem akartam az érzéseiben vájkálni. Ezt önnek kell magában feloldania. Csak próbáltam támpontot adni. - fejezem ki magam, mielőtt lélekbúvárnak gondol, vagy ilyesminek. Nem állt szándékomban az életét kiismerni. Ami csak részlegesen igaz. De nem ilyen formában. Ha eljön az ideje akkor lesz jelentősége ezeknek. Nem fogom erőltetni az én nézeteimet. Csak tapasztalatom osztom meg. De örülök, hogy hajlandó elfogadni a tanácsom. Mikor végeztem hagytam menni öltözni, közben én is pakolásztam, hogy minél hamarabb eltűnhessek innen. Mikor az árat kérdezi, az ajtó felé mutatok.
-A pultban állót kérdezze. Én csak beugrós voltam. Elég ha annyit mond, hogy fejfájás kezelést kapott. - magyarázok, majd ha kilép és becsukja az ajtót lerogyok a székre, kezembe temetve arcom. Alsó ajkamba harapva próbálom visszatartani a félelem keltette reszketést és könnyeket. Összeszedve magam mély sóhajok után átöltözöm, felveszem a fizetésem és elindulok haza a legrejtettebb utakon, olykor magam mögé nézve és a levegőbe szagolva. Arcom kipirul a könnyektől, melyeket a félelem szült, s mintha folyamatosan szemmel tartana valami, amit sosem látok meg.

Egy gyönyörű farkas,

Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Arikan.

Arikan Nox

Foglalkozás :
Masszőr

Szomb. Jan. 11, 2020 8:58 pm

Arion Nox
Arikan & Arion
music • köszönöm a játékot, várom a következőt  *-*   • ittislustaszarvagyokszószámozni

− Bizonyára itt sokkal másabb technikákat is tanulhat az ember a munkájával kapcsolatban, nem igaz? – kérdezősködtem tovább, és felötlött egy olyan gondolat, hogy vajon a helyi vadászok vajon mit csinálhattak másképp, mint mi, európaiak. Talán nem ártott volna őket felkeresni, egyrészt tájékozódni a természetfelettiekkel kapcsolatban, meg aztán ki tudja, lehetséges, hogy valóban tartogattak volna meglepetéseket. Nekem biztosan tudtak volna újítani mutatni, hiszen hiába voltam vadászok gyermeke, attól még másokhoz képest kölyök voltam, és akadtak dolgok, amiket nem tapasztaltam még.
− Lehetséges, de valóban nem tartózkodom sokáig itt időzni, így viszont a helynek nem sok lehetősége lesz megmutatni egy másik arcát. – Én legalább is úgy terveztem, hogy teljesítem nagyapa kívánságát, aztán visszatérek az otthonomba, ugyanis az amerikaiaktól már most a frász kerülgetett. Meg abban sem voltam biztos, hogy pontosan mit fogok majd itt találni, ami még inkább aggodalommal töltött el.
− Nincs szükségem rá, köszönöm – feleltem kurtán, hiszen valóban nem volt szükségem arra, hogy idegeneknek kiöntsem a lelkemet. Az pedig, hogy a családommal mi történt, csak rám tartozott. Még a barátaim se tudtak túl sokat erről, bár ők ismerték anyámat, tisztában voltak vele, hogy milyen kegyetlen, törtető és büszke nő volt. Anyám pedig azt mesélte mindig, hogy azért vált ilyenné, mert apám elhagyta. Így viszont megértettem az ő álláspontját is, és szívből gyűlöltem az öregemet. Azon az éjjelen ténylegesen végeznem kellett volna vele.
− Rendben. Köszönöm a segítséget – biccentettem, miután összeszedtem magam, és elindultam a pultoshoz rendezni a számlát.
Visszatértem a barátaimhoz, akik még mindig a bérelt autó mellett vitatkoztak arról, hogy mihez kellene kezdenünk. Nem gondolkoztam többet a vörös hajú nőn. Sokkal jobban lekötött, hogy a barátaimat visszazökkentve a valóságba keressünk magunknak estére szállást.

Nox vagy, ne feledd!

Arion Nox
Foglalkozás :
Vadászat

Ajánlott tartalom

Masszázst migrénre - Arion és Arikan