Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Daniel & Stella ;; Family reunion

this could get ugly~~ anthony & quinn EmptyStella Argent
Today at 7:54 pm

Elkészültem!

this could get ugly~~ anthony & quinn EmptyDrew Lamarck
Today at 2:09 pm

Drew Lamarck/Masanori

this could get ugly~~ anthony & quinn EmptyDrew Lamarck
Today at 10:57 am

this could get ugly~~ anthony & quinn EmptyHugo Marlowe
Today at 2:09 am

Hugo

this could get ugly~~ anthony & quinn EmptyJulia Hunt-Kozma
Yesterday at 8:25 pm

Fawn & Ethan ;; you're so annoying

this could get ugly~~ anthony & quinn EmptyFawn Olossë
Yesterday at 3:32 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég

Daniel Nicholson, Elisha Grant, Ethan Wayne, Hugo Marlowe, Julia Hunt-Kozma, Stella Argent

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

this could get ugly~~ anthony & quinn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Pént. Dec. 13, 2019 12:49 pm

Quinn B. Fraser
vámpír: titokzatos éjjáró, kit az élôk vére éltet

are you proud of this since you ruined it?
••••••••••••••••••••••••••

Már egy ideje a városban voltam, így Antonynak éreznie kellett a jeleket, hogy valami nagyon nincs rendben. Tény, a legtöbbet lehet ráfogta a családjára és más egyéb kellemetlen tényezőkre, de ha mélyebben belegondolt, biztosan észre kellett vennie a furcsa történések sokaságát. Bár… ki tudja, egy lidércről beszéltünk, akinek mint kiderült, lételeme volt az, hogy furcsa és kellemetlen balesetek tömkelege kísérje őt nyomon. Mintha csak ezzel akarták volna bizonyítani létezésüket – és ez eléggé fel is húzott. Elvégre az én jelenlegi állapotom is csak annak volt köszönhető, hogy őkelme bosszút akart állni rajtam és ha Leon nem tűnik fel, nos… nagy eséllyel a családom nem egy üres koporsót helyezett volna a sírba.
Már egy ideje tisztában voltam az esti rutinjával, elvégre… a nappalival nem sokat tudtam volna kezdeni. Átkozott keretek közé voltam fogva, nagyobb erő ide vagy oda. Gondolkoztam azon, hogy találnom kellene valakit, aki esetleg nappal lehetne a szemem, de ilyesmit ingyen senki se csinál, annyira pedig senki sincs nekem lekötelezve, hogy ingyen és bérmentve figyelje meg ezt a drága lidérc fiút. Semmi de semmi az ég világon nincs ingyen – ezért kellett dolgoznom. Utáltam, hogy hiába tanultam évekig, esélyem nincs, hogy valaha azon a munkaterületen helyezkedjek el, amit igazán szeretek. Ó igen, várjunk csak, ez már megint kinek köszönhető, na kinek?
Mindegy is. Aznap este úgy terveztem, hogy kivételesen én hozom a frászt Antonyra és nem fordítva.
Figyeltem, ahogy végre elhagyja az épületet, majd végül alakot váltottam – gondoltam, először kicsit felborzolom az idegeit, hogy kicsit izgatottabb legyen, majd mikor megnyugodott volna… akkor jön az újabb meglepetés!
Denevér szárnyaimat kitárva sivítva közeledtem felé, majd amilyen gyorsan csak tudtam, jól beletéptem a hajába, nehogy még el tudjon kapni, vagy bármit tenni. Tudom, kicsinyes egy tett volt ez, de úgy véltem kellően megalapozta a folytatást. Gyorsan tovaszálltam a sötétben, hogy aztán távolabb, egy nyugodtabb kis sikátorban újra felvegyem az eredeti alakom.
Kezemben ott szorítottam néhány hajtincsét, amitől megfosztottam, amit aztán ruhám zsebébe gyömöszöltem.
Most rajtam volt a sor, hogy figyeljek – elvégre ha kicsit is beugrik neki, hogy esetleg nem egy teljesen átlagos denevér támadta meg, akkor lehet, megpróbál utánam jönni. Ha viszont nem így tesz, akkor még bőven van lehetőségem rá hozni a frászt. Elvégre… pontosan tudom hová tart.

anthony & quinn
music ;; vigyázz a denevérrel ;; 365;; credit

Quinn B. Fraser
this could get ugly~~ anthony & quinn Tumblr_inline_nsc1asvPzD1qlt39u_250

this could get ugly~~ anthony & quinn Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Szomb. Dec. 14, 2019 8:09 pm

Anthony Coleman
lidérc: komisz tündér lény, ki fényével megigéz

Quinn & Anthony
I'm here for you!
A szokásos napi rutin, minden szerdán bowling est van, akár akarja az ember fia, akár nem... Márpedig a főnökömmel még én sem akarnék ilyen egyértelműen ujjat húzni. Mint vérfarkas, bőven jobb volt a fizikuma, mint az enyém, mondjuk úgy, hogy ez normál esetben a játékon is meglátszódott, pont mint az érdektelenségem is ezen sport iránt. Néha, csak úgy poénból le szoktam kapcsolni az áramot, vagy csak a gépet pár percre... Bár elég sokszor nem veszi a célzást, miszerint menni kéne már haza, de legalább néha beválik. Mára is valami hasonlót terveztem, csak kicsit kreatívabb akartam most lenni. Leszakadjanak a lámpák? Esetleg felrobbanjon az egyik automata? Valami olyat akarok bejátszani, ami egyenes út lenne haza. Ma tényleg semmi humorom a béna poénjaihoz és az önimádatához. Arra meg pláne nem vagyok kíváncsi, hogy sokadszorra is végighallgassam a rég elmúlt diákéveinek kikopott emlékeit. Nem is értem, hogy mégis kinek a fejében fordult meg, hogy ilyen "csapatéptítő" programot szervezzünk. Szerintem ez nem sokmindenben segít nekünk. Leginkább csak még inkább elegünk lesz a másikból. Bőven elég az a heti 5 x 8 óra, ami alatt velük egy légtérbe vagyok zárva. A túlórákról nem is beszélve...
- Mi a...? - Már késve kapok a fejemhez, a denevér addigra már bőven tovaszáll. Ha paranoiás lennék, most biztos azt gondolnám, hogy egy vámpír, de mégis milyen vámpír akarna megtámadni engem? Mármint, elméletileg egy sem tud róla, hogy én csesztem ki vele... Legalább is úgy emlékszem, hogy elég óvatos voltam, amióta csak Beacon Hills-be költöztünk. Pár pillanatig értelmetlenül állok egy helyben, a kitépett tincs helyét piszkálgatva. Ez fájt, de most komolyan. Ha egy kicsit jobbak lennének a reflexeim, egy lidérc tüzet utána küldtem volna, de így csak bánni tudom, hogy nem tettem meg. Eddig sem volt túl fényes a hangulatom, de ez most még egy lapáttal rátett. A biztonság kedvéért nagyon szívesen megidézni pár gömb lidérctüzet, de félek, hogy ha egy ember szembesétál velem, nem fogom tudni kimagyarázni magamat... Nem marad hát más, mint, hogy ahogyan haladok előre, azt fokozott figyelemmel teszem.

You wanna play too? It'll be fun!

Anthony Coleman
-
Foglalkozás :
Közgazdász

Vas. Dec. 15, 2019 8:26 pm

Quinn B. Fraser
vámpír: titokzatos éjjáró, kit az élôk vére éltet

are you proud of this since you ruined it?

Mikor újra a saját alakomban voltam először vártam egy kicsit, hogy meglássam, vajon megpróbált-e a nyomomra bukkanni, de ez nem történt meg. Persze, mókás lett volna egy kis macska-egér játékot játszani vele, de hát tudtam én, hogy ő ilyenkor nagyon siet azokra a csodálatos bowling partikra, amit megfigyeléseim alapján úgy vélem nem igazán élvez. De ne aggódj Anthony, a mai nap más lesz, mint általában! Végre, lesz egy remek kifogásod, ha késve érkezel… már ha odaérsz valaha. Az őrült ex amúgy se egy olyan nagyon gyakran használt kártya az ilyen esetekben, meg a legtöbb férfi önbecsülését nagyon agyon tudja taposni, ha be kell vallaniuk, hogy a barátnőjük – jelen esetben az exük – tartotta sakkban őket. Vagy legalábbis a szociálmédiából és édesanyám tanulmányaiból szedett tudásom erre enged következtetni, de ugyan, ki tudja. Lehet vannak olyan drága urak, akik kifejezetten szeretik, ha a barátnőjük az életükre tör, bár akkor már nem csak a nő klinikai eset.
A kialakult helyzet viszont azt eredményezte, hogy megint nekem kellett utána settenkednem. Próbáltam minél gyorsabban, de egyben minél észrevételenebbül elé kerülni, mert lassan megfogalmazódott a fejemben az ötlet, hogy miképp hozhatnám rá kellőképpen a frászt úgy, hogy valamiféleképpen az ő módszereivel élek. Hiszen mi lehetne viccesebb annál, minthogy a tréfamestert tréfálják meg?
Bár a szaglásom közel sem vette fel a versenyt a vérfarkasokéval vagy a vérjaguárokéval, mégis, a lidércek kellemes illatát én is képes voltam beazonosítani. Azt mesélik, hogy leginkább a tavaszhoz lehetne hasonlítani a belőlük áradó aromát, ami egyszerű halandóként még nem tudatosult annyira bennem. Vagy ha mégis, akkor is nagy eséllyel Tony kölniére foghattam, őszintén, ezen semmi kedvem nem lett volna leállni vitázni magammal. A lényeg az, hogy azért mindegyiküknek azért megvoltak a saját, jellegzetességeik, így Anthony illatát ezer közül is képes lettem volna felismerni – túl sok holmija raboskodott nálam már egy ideje ahhoz, hogy kellő „szagmintát” vehessek róluk.
Így mikor megálltam a sikátor végén, pontosan sejtettem, hogy az úr felém közeledik. Igazából el kellett haladnia mellettem, pont ezért vártam rá, a falhoz lapulva, majd a megfelelő pillanatban gyorsan kihelyeztem a lábam a falon túlra, hogy végig mozizhassam, ahogy pofára esik, vagy legalább elbotlik. Tény, nem voltak kétségeim afelől, hogy meg voltak kötve a kezeim: vámpír lét ide vagy oda, én még friss hús voltam, ő pedig több évtizedes tapasztalattal rendelkezett ereje terén, de… biztos voltam benne, hogy nyílt utcán ő se rendez jelenetet. Ha ténylegesen el akarom őt kapni, akkor egy olyan sunyi lépést kell eszközölnöm, mint amilyet ő tett ellenem. Csak… azt még bőven ki kell találnom miképp hajtom végre.

anthony & quinn
nearly forgot my broken heart ;; vigyázz a random lábakkal ;; 417;; credit

Quinn B. Fraser
this could get ugly~~ anthony & quinn Tumblr_inline_nsc1asvPzD1qlt39u_250

Ajánlott tartalom

this could get ugly~~ anthony & quinn