Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

Daniel & Stella ;; Family reunion

Arikan + Mike, drunkenness EmptyStella Argent
Today at 6:54 pm

Elkészültem!

Arikan + Mike, drunkenness EmptyDrew Lamarck
Today at 1:09 pm

Drew Lamarck/Masanori

Arikan + Mike, drunkenness EmptyDrew Lamarck
Today at 9:57 am

Arikan + Mike, drunkenness EmptyHugo Marlowe
Today at 1:09 am

Hugo

Arikan + Mike, drunkenness EmptyJulia Hunt-Kozma
Yesterday at 7:25 pm

Fawn & Ethan ;; you're so annoying

Arikan + Mike, drunkenness EmptyFawn Olossë
Yesterday at 2:32 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég

Daniel Nicholson, Ethan Wayne, Hugo Marlowe, Julia Hunt-Kozma, Stella Argent, Stephen Hunt-Kozma

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

Arikan + Mike, drunkenness

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Hétf. Dec. 16, 2019 4:10 pm

Michael Reid
vadász: vérét ontja azoknak, kik veszélyt jelentenek

To: Arikan

Vannak napok, amikor egyszerűen nem lehet levakarni magadról a kollégáidat és akkor is velük kell menj amikor semmi kedved nincs hozzá. Bár, hozzá kell tenni, valahol igazuk van és ezt mélyen Michael is érezte. Túl sokat dolgozik, úgy… állandóan. Éppen ezért egyikük, aki éppenséggel a leginkább el tudta viselni a doktort, ellentmondást nem tűrően egyszeriben magával cibálta a belvárosba. Egy egész kocsma-túrát állított össze és azt a kihívást állította a két fős csapat elé, hogy bizony mind a tizenhárom helyen meg kell igyanak egy sört. Már az elején érezni lehetett mekkora baromság ez és miféle őrültségeket fog művelni a két cimbora, ha részegen neki veselkednek a városnak. Ha ezt felszorozzuk azzal, Michael mindig hord magánál pisztolyt, akkor még több okunk marad hajat tépni. De, a két „jóbarát” épp csak a negyedik helyre tértbe és kért egy sört a pultnál mikor Ethan — mert így hívták ezt a bizonyos havert — már most totál kész volt; Nem tudott egyenesen menni, megakadt a nyelve és olyan jó kedvre derült, ami elég lett volna egy tucat hölgyeménynek is.
— Heeeeellooo. — fordult két dögös maca után kezében korsójával, mire Mike vállon ragadva őt visszafordította a pulthoz. Ethan bizonytalanul pördült meg, de annál nagyobb örömmel verte hátba kollégáját és jegyezte meg milyen szép a fekete zakója, aztán egyszerűen kicsúszott szabad keze testsúlya alól — ezzel támaszkodott a pulton — és egyszerűen elterült a padlón. Mire félig józan barátja odafordult volna, addig Ethan már fel is kelt és az eddig másik oldalán lévő idegen nő felé fordult hatalmas vigyorral az arcán:
— Sziiiiiiaaaaa! De rég láttalak! — karolta át az idegen ifjút — Mond csakkkkk…. Te, te, te mindig ilyen dögös-vörös vol… hükk… voltál?
Az enyhén csapzott külsejű fiatal férfi egészen belemászott kiszemeltje arcába, talán le is smárolja, ha az eddig szemüvegét tisztogató Michael vállon nem ragadja és húzza vissza.
— Bocsánat. — próbált szabadkozni, de elröhögte magát közben. Valahol ő is jól érezte magát, vagy csak az alkohol mámora tehetett róla.
— Ne…. Ne tapperolj. — bizonytalan lábakon állva lökte félre barátját — Nem…. nem vagyok a szeretőd.
— Hála az Égnek! — forgatta szemeit bolondos grimasszal arcán, majd lopva a nőre pillantott.
— Figyelj… fi… figyelj… Én láttam meg előbb. De… de osztozhatunk. Azé… azé lesz a… a… a… mi is? — magyarázott mutató ujját is megemelve közben végig hátát mutatva az ismeretlen nőnek — Áh! Meg van. Azé lesz a nő, aki… aki előbb meg… megcsókolja. — azzal megfordulva a szóban forgót kereste, aki talán ezen idő alatt gyorsan elszelelt, nehogy része legyen ennek az őrült játéknak. Persze, a részegektől nem mindig olyan könnyű megszabadulni. De, próbálkozni mindig lehet.

A friend like me
• 423 •
• RUN! Para
• by Đ

chaos is so gorgeous, so pure but nothing as heavenly as
dying in the arms of a beautiful woman

Michael Reid
Arikan + Mike, drunkenness Tumblr_pwyu0z0rJr1yrvbewo5_r1_250
Arikan + Mike, drunkenness Tumblr_pwyu0z0rJr1yrvbewo6_250
Look at the world around you.
It's coming apart.

Foglalkozás :
hunter

Arikan + Mike, drunkenness Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Hétf. Dec. 16, 2019 11:08 pm

Arikan Nox
vérfarkas: a telihold rabja, az éjszaka teremtménye

Michael & Arikan

A szerencsében az a jó, hogy forgandó"

Munkatársaim nem igen akartak engedni abból, hogy ne tartsak velük egy kisebb bulira. Nagyjából csak a masszőr csapat péntek délután kicsit kikapcsolódni vágyik. Viszont a csapat legfiatalabb tagjaként nem fogyaszthatok alkoholt. Ezzel az érvvel próbáltam ellógni, de azt mondták kell az ismerkedés, meg nem árt ha valaki el tudja kisérni őket hazáig. De miért én vagyok ez a szerencsés? Sóhajtva térek be velük egy kocsmába. Az orrom megcsapja a tömény alkohol szag, izzadtság és füst. Szinte a gyomrom kiadná magából a mai napi bevigelemet, de lenyelem ezta  békát. Legalábbis próbálom. A pulthoz ülve rendelek teat magamnak. A pultos srác pedig felvont szemöldökkel adja ki a kért italom. Otthon már rég kikérhettem volna bármit. Itt meg még egy évet le kell húznom. Állam megtámasztom kezemen és igyekszem a lehető legszürkébb kisegér maradni. Vörös hajjal valljuk meg nem a legegyszerűbb feladat. Telefonomra olykor rá sandítok, nem hív e valamelyik otthoni, hogy leléphessek, de nincs olyan szerencsém. Szomorúan nyugtázom.
-Miért kell itt lennem? - mormogom orrom előtt, mikor elhever mellettem egy férfi. Kérdőn pillantok oda szemem sarkából, de már talpon is van. Remek, nincs baja. Gyorsan keresek egy ismerős arcot a kavalkádban, de hírtelen mintha minden munkatársam felszívódott volna. Na tessék! Mikor kellenének szublimálnak... Ekkor aki előbb a földön volt, most átölelt. Kezem védekezőn húzom arcom elé, szinte már rutinosan. Ahogy végig nézek rajta újra, felsejlik előttem egy alak.
~Nem ő volt a gerincferdüléses akit helyre tudtunk hozni?~ Biztos csak képzelgem. Mikor megcsókolna, kezem a férfi szájára tapasztom. Na még mit nem! Szerencsémre a másik vissza hívja nem szomjas pajtiját. A tomboló tanyán pont ilyenkor nincs egy átkozott munkatárs sem a közelemben?
-Semmi gond! - biccentek mosolyogva a szabadkozónak, de a röhögésben kifakadóra kicsit elhúzom szám. Remek... még valami? Kortyolok még egyet teámból és megtartom fegyelmezett ülésem. Viszont mikor kimondja az alkut, mi több az alku az én csókomról szól kicsi híjján félre nyelem a teám. Hátat fordítva köpöm ki a folyadékot. Te... tessék?
-Az én csókom nem eladó, de ha lehet inkább a másikótoktól kérem. -vigyorgom rájuk pimaszul beleszólva a beszélgetésbe és otthagyva a púltot indulnék kifele. Többet sem jövök munkatársakkal ilyen helyre.

Jegyzet:Nem kell kétszer mondanod  Para

Zene: majd vadászom valamit

Farkas látogatott meg az éjjel.
Egy gyönyörű farkas,
Kinek bundája akár a vörös ég,
Mikor a nap is nyugovóra tér.

Szívemben láng lobbant, ahogy suhant előttem.
Szívemben, hol eddig nem volt helye se mosolynak, se jó kedvnek,
Most szürke helyet élénk színek költöztek be.

Lehunyva szemem őt látom.
Mintha csak egy álom lett volna találkozásunk,
Vagy éppen a sors keze?
Ki tudja.

Amit tudok, hogy neved és arcod öröké szívemben hordom...
Arikan.

Arikan Nox
Arikan + Mike, drunkenness 237e4464d853ba7ade0f2ffb69c46fd5

Arikan + Mike, drunkenness F5173d78d46a746460e4ac13f148bb683e357f59
Foglalkozás :
Masszőr

Arikan + Mike, drunkenness Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Arikan + Mike, drunkenness

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal