Nem minden szörny tesz szörnyûségeket
Ha a határok elmosódnak, akkor néha már nem is tudod, melyik oldalon kötsz ki
Esküszünk, hogy
rosszban sántikálunk
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kischat
Ne menj jégre, s el nem esel
Oldal statisztika
Kik vannak fölényben?
Az oldalon 59 aktív, elfogadott karakter

Vérfarkas
7
Ember
4
Diclonius
1
Daimon
5
Pokolkutya
2
Vadász
4
Hibrid
8
Lidérc
4
Kitsune
7
Vámpír
4
Warlock
7
Wendigo
3
Vérjaguár
3

kockáztatja életét e világban
Karmolás nyomok
ki mit hagyott nekünk?

hugo & daniel ;; a reminder of the past

Eric Charles Montgomery EmptyDaniel Nicholson
Today at 11:15 am

Aaron & Julia × fate is inevitable

Eric Charles Montgomery EmptyAaron Black
Today at 3:01 am

Oscar

Eric Charles Montgomery EmptyRuben Victoriano
Yesterday at 9:48 pm

Nariel Heighel

Eric Charles Montgomery EmptyNariel Heighel
Yesterday at 4:54 pm

Viharfelhő

Yesterday at 4:04 pm

Én kis bárányom

Yesterday at 3:51 pm
Beacon Hills Lelkei
lények az árnyékban
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Daniel Nicholson, Dorcas Irwin, Hugo Marlowe, Meadow Carrow, Nariel Heighel

A legtöbb felhasználó (51 fő) Csüt. Nov. 17, 2016 10:12 pm-kor volt itt.

Share

Eric Charles Montgomery

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Szomb. Jan. 04, 2020 1:33 am

Eric Charles Montgomery
vámpír: titokzatos éjjáró, kit az élôk vére éltet
Eric C. Montgomery
idézet helye

Becenév:
Nincs
Születési hely:
Anglia
Kor:
33 éves (260 éve)
Nemi beállítottság:
Hetero
Faj:
Vámpír
Play by:
Alex Skarsgard
Karakter típus:
Nem keresett

Gotta Know Me Better

Meet Me Halfway:
Nem engedem meg magamnak, hogy bármi gyengéd érzelem a hatalmába keríthessen, és a halálom utáni lét során nem is került sor ilyesmire. Amennyire elzárkózom attól, hogy bárkihez közel kerüljek (azon kívül, aki teremtett), annál jobban utat engedek az egyéb érzelmeknek. Az undor, a megvetés, az arrogancia, a harag, és a szarkazmus előszeretettel kerül előtérbe.
Egészen addig mindenki azt gondolja, hogy egy halott nem érezhet szexuális frusztrációt, ameddig nem találkozik velem. Ez talán annak köszönhető, hogy már emberként sem vetettem meg a testi örömöket.
A tekintetemből a veszély, és a szeszélyesség tükröződik. Már vámpírlétem kezdetén sem vetettem meg az emberi vért, és ez a szomjúság azóta sem szűnt meg. Senki nem gondolhatja komolyan, hogy Eric Charles Montgomery más módon jusson vérhez, mint egy élő emberből.
Magabiztos vagyok, és ez mind a megjelenésemben mind a beszédemben sugallom. Akik ismernek, kegyetlennek gondolnak. Mindenen és mindenkin átgázolok, hogy elérjem a célom.

You're Still Have All Of Me:
William Charles Montgomery (Apa) - Elhunyt
Eleonora Carlson (Anya) - Elhunyt

When I Was Younger...

260 évvel ezelőtt:
A felkelő nap fénye bíborszínűvé festette az égboltot, és a hajnali csendet csak a rovarok ciripelése törte meg. A sziklákkal körülvett hatalmas mező szélén a tűz csendesen lobogott. Körülötte három reszkető férfi ült. Az előző napon elszenvedett vereség mindenkit megviselt, legfőképpen a sziklának döntött férfit, aki a legbátrabban harcolt, míg a másik kettő igyekezett elkerülni a közelharcot.
- Bátrak voltatok. - törte meg a csendet visszafolytott hangon a sziklának döntött, sebesült férfi, akinek minden levegővétel fájdalmat okozott.
- Te is. - szólalt meg a másik, majd társa hozzátette:
- Jobban leszel, Eric.
Eric nem bizakodott. Tisztában volt a sebesülése súlyosságával, és csak erőtlenül felnevetett.
- Vigyázzatok Elizabeth-re. - dörmögte hamiskás mosollyal, és a lányra gondolt, aki a kocsmában dolgozott, és mindig olyan kedvesen, mosolyogva szolgálta fel neki a sört. Nos, ennél több is történt kettejük között, és most, erre a gondolatra még szélesebb lett arcán a hamiskás mosoly.
A másik kettő nem szólalt meg. Tudták, hogy mi lesz ennek a kimenete, hiába hitegették Eric-et. A tűz lángjait kémlelték, amikor hirtelen levelek és gallyak zörgésére lettek figyelmesek. Valami egyre közeledett. Eric hátrafordította a fejét, ám semmit nem látott, és a társai sietősen talpra álltak.
Egy pillanat műve volt az egész. Éppenhogy csak egyet pislogott a szőke hajú férfi, az egyik, majd a másik társa is holtan estek össze. Ezután a csuklyás alak Eric elé lépett. Eric nem tudta kivenni az arcát, így az idegen még rejtélyesebb volt.
-Mi vagy te?
Eric kissé megkönnyebbült, mert úgy vélte, talán megkönnyebbülhet, ha meghal. Márpedig biztos volt abban, hogy a halál angyalával áll szemben, aki leguggolt a férfi mellé.
- Azt még nem kell tudnod. Azért jöttem, hogy megszabadítsalak a szenvedésedtől.
- Akkor rajta, ölj meg engem is.
- Nem erre gondoltam. Ha vágysz az élere, azt is megadhatom neked. - vonta fel a szemöldökét a kapucnis alak, majd elmosolyodott. - Márpedig aki így harcol, mint te, az élni akar. - Eric nem láthatta, de a csuklya takarásában az alak ajka mosolyra húzódott.
- Élet... - Eric lemondóan mormogott maga elé, majd felsóhajtott. Már lemondott az életről, pedig minden porcikájával harcolt a halál ellen. Azt akarta, hogy túléljék a mai napot, hogy tovább élhessen, most mégis a halál küszöbére jutott. Ekkor a kapucnis közelebb hajolt, és a férfi nyakához hajolt, akinek fájdalom nyilalt a nyakába. Visszafolytottan felnyögött, és érezte, hogy valami meleg folyik végig a nyakán...

Eric Charles Montgomery
Eric Charles Montgomery Original

Eric Charles Montgomery Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Kedd Jan. 07, 2020 9:36 pm

Stella Argent
vadász: vérét ontja azoknak, kik veszélyt jelentenek
Gratulálunk, elfogadva
Teen Wolf FRPG

Eric! úúú

Engedd meg, hogy üdvözöljelek köreinkben, mindig jó új arcot látni errefelé! Ha pedig már arc... a tiéd roppant találó választás ehhez a karakterhez, azt kell mondjam. Very Happy
Úgy látom Eric az önhittség és nárcizmus két lábon járó mintapéldánya, már az alapján, amit a jellememéből megtudhattam róla. Nem egy olyan alak, akinek az ember lánya (vagy fia) szívesen tartózkodna a közelében, remélem azért még életben maradok, ha megállapítom; ezen a modoron lenne mit csiszolni, azt hiszem... Rolling Eyes
Kíváncsi lennék, hogy az átváltoztatásod után mitől változott meg a személyiséged ennyire, mert abból, amit emberi léted utolsó perceiben láthattam belőled, én igazából egy egész rendes fickónak képzeltelek volna. scratch Szóval az a gyanúm, valami történt, amit még nem árultál el nekünk, vagy csak a vámpírlét formált át ennyire?! Figyelni foglak, hogy ezt kiderítsem!  Wink
Merthogy el vagy fogadva! Szóval futás foglalózni, aztán irány játszani! Jó szórakozást nálunk!  33

now i'm stained by you

Stella Argent
Eric Charles Montgomery Tumblr_pvualzXxO51uek0c7o2_r1_250
SHE'S A DARK ROAD
Eric Charles Montgomery Tumblr_inline_orlgwlFN051r25xgk_540
WITH A LOT OF DANGEROUS CURVES

Eric Charles Montgomery Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Eric Charles Montgomery

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal